Článek

Neuvěřitelné! Želvák Eberhard pražským chovatelům »zamrzl«!

 
Více než dvěstěkilový želvák Eberhard v pražské zoo »zamrzl«. Šli na něj čtyři chlapi, aby ho ztuhlého dopravili domů. Eberhard to ale nakonec vyřešil sám.
11.09.2015 09:53 |

podobné články

Podobné články

Škromachovi zamrzl úsměv. Profesoři budou zametat, jako před rokem 89

 
Místopředseda Senátu a stínový ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach je naprosto šokován tím, jak se bude zacházet s nezaměstnanými. Bodrému politikovi ze Slovácka zamrzl jeho věčný úsměv.
26.09.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (574 článků)

Odvrácená tvář slavného seriálu: Schimanského parťák pracoval pro východoněmeckou obdobu StB!

 
V seriálu Místo činu hrál správňáka komisaře Christiana Thannera, ve skutečnosti byl ale herec Eberhard Feik (†50) jedním z těch špatných. Vyšlo totiž najevo, že kolega Götze George (76) sedm let spolupracoval s německou Stasi!
20.12.2014 18:47 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (24 článků) , Eberhard Feik (1 článek)

Želvák se změnil v sexuálního »ninju« a takhle to dopadlo!

 
Pražská zoo se pyšní novými mláďaty želv texaských. Otec zatím několikacentimetrových potomků se činil, a tak poté, co zoo loni odchovala mladé jako první v Evropě, letos se v Praze vylíhlo už 14. mládě. Páření probíhá na podzim a samec si hry lásky se třemi družkami pořádně užívá.
31.10.2011 12:05 |

podobné články

Tajemný želvák: Hledá jméno!

 
Tajemná želva z pražské botanické zahrady hledá jméno. Sameček kožnatky čínské se náhle objevil v jezírku skleníku Fata Morgana. Téměř půlmetrového želváka musel některý z návštěvníků tajně přivézt asi v kočárku.
31.10.2011 12:05 |

podobné články

Zemřel »Osamělý George« (†100): Poslední želvák sloní na světě...

 
Na Galapágách, ekvádorském souostroví v Tichém oceánu, uhynula snad nejslavnější želva světa. Stoletému želvákovi, který obýval ostrov Pinta, se ne nadarmo říkalo Osamělý George – byl totiž úplně posledním známým zástupcem svého druhu, tedy želvy sloní, na světě!
26.06.2012 12:10 |

podobné články

Nejpodivnější svatba Česka: Janě s Lubošem šla za svědka želva s papouškem!

 
Zatímco pražská zoo se jen těžko vzpamatovává z ničivé povodně, zoologickou zahradu ve Chlebech na Nymbursku včera ovládlo obrovské veselí. Přímo mezi zvířaty se konala svatba. A snoubenci Luboš (40) a Jana (23) měli hned čtyři svědky. Kromě kamarádů Honzy a Kateřiny jim svatbu odsvědčil i papoušek Aruna a želvák Ferdinand.
07.06.2013 12:10 |

podobné články

Krásná ledová podívaná: U Ústí zamrzl i vodopád!

 
Tuhý mráz sice dělá vrásky řidičům a silničářům, ale dokáže zároveň vykouzlit nádhernou scenérii, u které se kochají lidé z širokého okolí. Příkladem je třeba Vaňovský vodopád v Ústí nad Labem.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

Smutná premiéra Leony Machálkové: na půl hodiny vypadl zvuk

 
Takhle si svoji premiéru v muzikálu Jack Rozparovač v divadle Kalich zpěvačka Leona Machálková určitě nepředstavovala. V první polovině představení zamrzl zvukový pult a trvalo půl hodiny, než se ho podařilo technikům zprovoznit.
09.03.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (431 článků) , Jack Rozparovač (40 článků)

Vytočený Škromach: Profesoři budou zase zametat, jako před rokem 89

 
Místopředseda Senátu a stínový ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach je naprosto šokován tím, jak se bude zacházet s nezaměstnanými. Bodrému politikovi ze Slovácka zamrzl jeho věčný úsměv. Místopředseda ČSSD byl totiž přesvědčen, že už se nevrátí doby před listopadem 1989. A vrací se prý ještě v horší podobě. Před revolucí zametali ulice jen profesoři a další vysokoškoláci, kteří podepsali Chartu 77, teď nemusí být odpůrci režimu, stačí když budou dva měsíce bez práce. Podle Škromacha ministr Jaromír Drábek zavádí robotu. To Drábek absolutně odmítá a ríká, že každý má možnost volby.
27.09.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (574 článků) , Jaromír Drábek (1070 článků)

Vytočený Škromach: Profesoři budou zase zametat, jako před rokem 89

 
Místopředseda Senátu a stínový ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach je naprosto šokován tím, jak se bude zacházet s nezaměstnanými. Bodrému politikovi ze Slovácka zamrzl jeho věčný úsměv. Místopředseda ČSSD byl totiž přesvědčen, že už se nevrátí doby před listopadem 1989. A vrací se prý ještě v horší podobě.
27.09.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (574 článků)

Když brácha nemá prima bráchu: Rodinné války českých hvězd

 
Vyrůstali spolu, prali se, ale také si vzájemně kryli záda. Měli se rádi. Jenže pak jejich sourozenecký vztah ochladl a často úplně zamrzl. Z bývalých bratrů a sester se stali nepřátelé, kteří si kolikrát ani nemohou přijít na jméno. Komu majetek nebo spor o lásku pokazil vztah?
29.01.2012 20:55 |

podobné články

Bruselský čurající chlapeček zamrzl

 
Věhlasný bruselský čůrající chlapeček se kvůli zimě dostal do vážných problémů. Nečůrá! Přitom právě na tom je popularita této malé a turisty masově vyhledávané sošky založena.
07.02.2012 10:00 |

podobné články

Na právech v Plzni zamrzl výzkum, vysvětluje komise odebrání akreditace

 
Plzeňská práva nemají dostatek profesorů a docentů, většina jich navíc učí i jinde. Škola také nerozvíjela vědu, za posledních pět let se na fakultě nepracovalo na žádném výzkumném projektu. S těmito výtkami přišla ve středu Akreditační komise ve zveřejněném stanovisku. Komise neprodloužila Fakultě právnické Západočeské univerzity akreditaci magisterského programu po 31. říjnu 2012.
08.02.2012 15:30 |

podobné články

Velikonoční zajíček zamrzl, na Jizerce naměřili 22 stupňů pod nulou

 
Velikonoční pondělí se přikradlo v pořádně mrazivém hávu. V Olomouckém kraji v pondělí časně ráno padly na dvou místech více než 50 let staré teplotní rekordy. Mrazivé rekordní teploty naměřili meteorologové v Šumperku a Přerově. Teplotní rekordy padaly i v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Na Jizerce pak meteorologové naměřili na duben skoro neskutečných -22 stupňů Celsia.
09.04.2012 10:10 |

podobné články

Mocný ruský politolog odhalil tajemství úspěchu Vladimira Putina. Západ prý beznadějně zamrzl v minulosti

 
Prezident moskevského Centra pro politické informace Alexej Muchin v textu publikovaném na stránkách prokremelského think tanku Valdai Club kritizuje snahu Západu neustále démonizovat ruského prezidenta Putina.
11.10.2014 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2927 článků)

Žít nebo nežít? Výsledky voleb v Brně nutí Česko k zamyšlení

 
Praze o víkendu zamrzl úsměv stran Brna a to díky člověku, kterému se Pražané roky vysmívali. Příběh hnutí Žít Brno Matěje Hollana nemusí do budoucna být ojedinělým případem.
13.10.2014 11:21 |

podobné články

Starosta Mnichova Hradiště: Zeman „jede“ hlavně na sebe a pro ty, jimž se zavázal během prezidentské kampaně

 
Na místo portrétu prezidenta Miloše Zemana má ve své kanceláři portrét exprezidenta Václava Havla. Proč? A jak zpětně hodnotí zavedení přímé volby prezidenta? Nejen o tom jsme si povídali s nově zvoleným starostou Ondřej Lochman (Žijeme pro Hradiště). Oproti svému předchůdci je o polovinu mladší a jak prozradil pro ParlamentníListy.cz, za své hlavní priority považuje rozvoj města, jenž v posledních letech zamrzl, a navrácení jeho tváře. Chci být moderním starostou, říká. Jaké jsou jeho další plány?
11.12.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4736 článků) , Miloš Zeman (19158 článků) , Ondřej Havel (57 článků)

TO MUSÍTE VIDĚT: Senior vzal na »zamrzlý« počítač fén (VIDEO)

 
Třiadvacetiletý Jeremy Henandez natočil svého dědečka, kterak opravuje počítač, jemuž zamrzl software. Když se totiž senior dozvěděl, že příčinou toho, že technika nefunguje, je „zamrznutí“, běžel do koupelny pro fén. Klip, v němž se muž v letech snaží počítač opravit fénováním, oblétl celý svět a baví miliony lidí.
14.01.2015 19:01 |

podobné články

Nové strany rozbíjí důsledky opoziční smlouvy, domnívá se starosta Mnichova Hradiště

 
Městský úřad z hlediska samosprávy zamrzl někdy v době před čtyřmi až šesti lety a stagnace městské policie trvá snad už celou dekádu, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Ondřej Lochman (Žijeme pro Hradiště). Posteskl si také nad pomalým tempem, týmem a negací, s jakými jsou řešeny problémy města. Jaké kroky bude chtít podniknout pro změnu a jaké další novinky plánuje? Naši redakci zajímalo také to, jak vypadá klasický den starosty. A nejen to.
18.05.2015 16:11 |

podobné články