Článek

Neuvěřitelné psí boudy! Paláce, které lidé pořídili svým mazlíčkům

 
Všichni pejskaři se nejspíš shodnou v tom, že pro svého čtyřnohého miláčka by udělali cokoli. S tím se ztotožní i Brit, který své fence postavil skoro zámek!
10.08.2016 07:45 |

podobné články

Podobné články

Majitel Petrovy boudy se s památkáři před požárem málem dohodl

 
Jednání mezi památkáři a majitelem Petrovy boudy pražskou společností Snowy Chalet spěly krátce před zničujícím požárem památkově chráněného objektu ke vzájemně přijatelné dohodě. Komplex Petrovy boudy složený ze třech objektů lehl v pondělí popelem.
02.08.2011 15:10 |

podobné články

Ruiny vyhořelé Petrovy boudy mají šanci zůstat mezi památkami

 
Ruiny pondělním požárem zcela zničené Petrovy boudy mají reálnou šanci zůstat mezi památkami. Památkáři chystající po hasičských a policejních a vyšetřovatelích prohlídku spáleniště kdysi nejznámější horské boudy nechtějí pozici na hřebenech Krkonoš vyklidit.
06.08.2011 06:55 |

podobné články

PARIS HILTON SE DOČISTA ZBLÁZNILA: Pořídila si dalšího psa a všem svým mazlíčkům založila speciální Instagram!

 
Tohle už je nemoc, jinak si to nedokážeme vysvětlit. Je krásné, že mají lidé hezký vztah k domácím mazlíčkům, ale Paris Hilton už to trochu přehání. Nejen že postavila svým psům luxusní sídlo, ale také jim založila vlastní Instagram!
04.01.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (598 článků)

Paris Hilton je posedlá psí nemocí: Podívejte se, jaké luxusní sídlo svým miláčkům vystavěla!

 
Láska k domácím mazlíčkům je určitě ušlechtilá, ovšem nic by se nemělo přehánět. Vztah Paris Hilton k jejím psům už je podle všeho za pomyslnou hranicí. Americká celebrita trpí tak trochu psí nemocí!
24.10.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (598 článků)

Další americký výstřelek: psi budou mít své vlastní bohoslužby

 
Američané jsou experti na vytváření aktivit pro psy, které s oblibou přebírají ze života lidí. Nejrůznější psí cvičení a speciální psychologové už tu byli, ale nyní budou na psy zaměřeny dokonce i bohoslužby. S nápadem přišla americká episkopální církev, která spadá pod církev anglikánskou. Ta chce každou třetí neděli v měsíci věnovat mši psům a dalším domácím mazlíčkům.
12.05.2010 14:05 |

podobné články

Auto Palace Spořilov zve na Dny otevřených dveří a Rodinný den zdarma. Vystoupí Marek Ztracený i 5Angels

 
Auto Palace Spořilov chystá na nadcházející víkend atraktivní program pro zájemce o nový vůz i rodiče a jejich děti. V rámci Dnů otevřených dveří Auto Palace Spořilov představí hned tři zbrusu nové vozy, a to ŠKODU SUPERB, VOLVO XC90 a Mazdu CX3. V sobotu se navíc areál převlékne do rodinného kabátu a vyzve děti u příležitosti Rodinného dne Auto Palace Spořilov, aby získaly svůj vlastní řidičský průkaz. Pohodové dny doplní v pátek vystoupení Marka Ztraceného a v sobotu 5Angels. Vstup i občerstvení jsou zdarma!
12.06.2015 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (199 článků)

Zapálili Petrovy Boudy ÚMYSLNĚ? Majitelé to RÁZNĚ ODMÍTAJÍ!

 
Karel Janda, zástupce majitele Petrovy Boudy v Krkonoších, která v pondělí dopoledne prakticky lehla popelem, důrazně odmítá spekulace o tom, že by si firma požár sama založila nebo objednala. Pokud to bude někdo tvrdit, podáme trestní oznámení, řekl Janda agentuře Mediafax.
01.08.2011 16:15 |

podobné články

Trosky Petrovy boudy už prohledávají vyšetřovatelé! Zjistí, proč lehla popelem?

 
Kvůli snížení teploty na místě se ve čtvrtek mohli vydat na průzkum spáleniště Petrovy Boudy v Krkonoších vyšetřovatelé. Požářiště hasiči a policisté zkoumají i za pomoci speciálně vycvičených psů, jak řekl agentuře Mediafax mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.
04.08.2011 12:30 |

podobné články

Pes označil ve vyhořelých ruinách Petrovy boudy čtyři možná ohniska požáru

 
Čtveřici možných ohnisek požáru označil ve čtvrtek dopoledne ve vyhořelých ruinách Petrovy boudy policejní pes. Fena Jada z Pardubic psovodovi zalehnutím spolehlivě ukázala místa možného výskytu hořlavých látek.
04.08.2011 15:00 |

podobné články

Vyšetřovatel: Petrovy boudy někdo ZAPÁLIL ÚMYSLNĚ!

 
Podle hasičského vyšetřovatele Libora Halouzky požár Petrovy boudy v Krkonoších někdo úmyslně zapálil. Mohu naprosto vyloučit ostatní možné příčiny, řekl Halouzka v pátek agentuře Mediafax.
05.08.2011 11:30 |

podobné články

Shořelé Petrovy boudy se mění ve smrtonosnou past

 
Ruiny Petrovy boudy na hřebenech Krkonoš představují pro okolo jdoucí turisty smrtonosnou past. Majitel minulé pondělí vyhořelou boudu sice obehnal vysokým plotem, zbytky zdiva však při větším poryvu větru mohou zasypat přilehlou cestu. Petrovka navíc zůstane v seznamu kulturních památek, což komplikuje sanační práce. Majitel zde má postavit repliku původního objektu.
09.08.2011 15:05 |

podobné články

Památkáři chtějí REPLIKU PETROVY BOUDY! Vyroste z popela?

 
Na místě Petrovy boudy na hřebeni Krkonoš, která na začátku srpna lehla popelem, by měla podle názoru památkářů vzniknou její replika.
16.08.2011 16:05 |

podobné články

Ruiny shořelé Petrovy boudy zmizí do zimy

 
Ruiny Petrovy boudy zničené požárem v noci na 1. srpna zmizí z úbočí krkonošského hřebene do zimy. Termín odvozu nebezpečných trosek dvě stě let starého rekreačního komplexu stanovila na úterním jednání ve Špindlerově Mlýně skupina úředníků.
16.08.2011 16:10 |

podobné články

Hasiče ve Velvarech zaměstnal požár boudy nohejbalistů

 
Do Velvar, konkrétně místní části Velká Bučina, zamířila v neděli krátce po půlnoci jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kralupy nad Vltavou, a to společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Velvar a Kralup nad Vltavou. Důvodem byl požár dřevěné boudy nohejbalistů. Na místo zamířil také vyšetřovatel požárů z Kladna a hlídka OO PČR.
31.08.2014 02:20 |

podobné články

Během pondělí havarovali na Kladensku dva motocyklisté

 
První nehoda se stala před tři čtvrtě na dvě odpoledne v Kladně na křižovatce ulic Josefa Čapka, Cyrila Boudy a Jaroslava Kociána. Sedmnáctiletý mladík jedoucí s motocyklem Honda XR125L po ulici Cyrila Boudy ve směru do ulice Jaroslava Kociána, nerespektoval červený světelný signál „Stůj“ pro přímý směr a pokračoval na světelné křižovatce v jízdě a tím nedal přednost vozidlu VW Passat. Třicetiletý řidič tohoto automobilu odbočoval na zelený signál z ulice Jaroslava Kociána do ulice Josefa Čapka. Došlo k čelnímu střetu motocyklu a vozidla. Motocyklista byl převezen sanitním vozem do motolské nemocnice, ke zranění jiných osob nedošlo. U obou řidičů byla na místě provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Celková škoda byla vyčíslena na sedmdesát tisíc korun.
04.11.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Čapek (51 článků) , Cyril Bouda (3 články)

Při požáru boudy v Chrasti u Chrudimi hasiči našli mrtvolu ženy (†59)

 
Při požáru dřevěné boudy v Chrasti na Chrudimsku našli hasiči v neděli večer mrtvou ženu. Další člověk byl se zraněními převezen na popáleninové centrum pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. ČTK o tom dnes informovala mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková. Podle předběžného zjištění policie v boudě zřejmě pobývala trojice lidí bez domova.
09.03.2015 10:50 |

podobné články

Překvapivý zvrat v kauze horské boudy z »Ano, šéfe!« Vydírání, žaloby, výhrůžky!

 
Všechno je jinak! Deník Aha! vypátral skutečné majitele krkonošské Boudy v Obřím dole, kde se čtvrteční Ano, šéfe! točilo. Z jejich vyprávění běhá mráz po zádech.
30.01.2016 05:05 |

podobné články

8 fotek z psího karnevalu v Rio de Janeiru: Co všechno jsou schopni blázniví páníčci udělat svým mazlíčkům?

 
Lidé, kteří v neděli zavítali na světoznámou "pláž Copacabana":http://www.extra.cz/britska-zpevacka-jessie-j-skotacila-na-plazi-v-bikinach-a-naramne-si-uzivala-spolecnosti-sve-puvabne-kamaradky, byli svědky zajímavé podívané. Za tónů hymny Rio de Janeira ("Cidade Maravilhosa") zde totiž odstartoval velkolepý psí karneval.
03.03.2014 10:45 |

podobné články

Pes Oscar navštívil 29 zemí na 5 kontinentech

 
Psi jsou dobří hlídači, přítulní společníci a jak se zdá, tak i světaznalí cestovatelé. Alespoň kříženec Oscar, kterého jeho majitelka Joanne Lefson zachránila z rozpadlé psí boudy v Jižní Africe.
23.12.2009 05:05 |

podobné články