Článek

Neuvěříte vlastním očím a uším: Tenhle bezdomovec hraje na klavír jako ostřílený virtuóz

 
Bezdomovec Donald Gould se stal hvězdou internetu. Přehrajte si toto video a pochopíte proč.
04.07.2015 08:11 |

podobné články

Podobné články

Neuvěříte vlastním očím: 15 ukázek totálního pekla v interiérech českých bytů a domů (II. část)

 
Viděli jste "první část pekelných interiérů":http://www.extra.cz/neuverite-vlastnim-ocim-15-ukazek-totalniho-pekla-v-interierech-ceskych-bytu-a-domu-i-cast v českých bytech a domech? Tak tu máme také druhou část, protože těch nevkusných hrůz, "ve kterých lidé dobrovolně žijí":http://www.extra.cz/napadlo-by-vas-to-vubec-10-neobvyklych-veci-ktere-muzete-pouzivat-jako-nocni-stolek, je opravdu nepřeberné množství.
09.08.2014 18:10 |

podobné články

Shia LaBeouf se drsně pohádal s přítelkyní. Málem došlo i na fyzické násilí!

 
Na Internetu se objevilo video, zachycující část konfliktu mezi hvězdou Transformers a Miou Goth. Neuvěříte vlastním očím a uším.
29.07.2015 09:17 |

podobné články

Osobnosti: Miou Miou (30 článků)

SPARTA: střelec Kweuke, nahravač Matějovský, dirigent Vacek a virtuoz Sionko

 
V kádru fotbalistů Sparty na začátku nové sezony září několik hráčů jako velké osobnosti. Libor Sionko se několikrát předvedl jako virtuoz. Po nedělním duelu 2. kola Gambrinus ligy s Jabloncem přijal tuto roli velmi skromně.
08.08.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Sionko (20 článků)

Příběh talentované kočky: hraje na klavír a obdivuje ji celý svět

 
Mourovatá kočka z Filadelfie, která hraje na klavír, žije téměř ve všech ohledech jako hollywoodská hvězda. Pětiletá Nora nedávno absolvovala litevský koncert, kde zahrála skladbu napsanou speciálně pro ni pod názvem CATcerto od dirigenta Mindaugase Piečaitise a získala si tak tisíce fanoušků po celém světě.
24.08.2009 12:45 |

podobné články

Rusové zadržují Čechovi housle za 5,5 milionu. Virtuóz na ně čeká na Uralu

 
Český houslový virtuóz Josef Špaček stále nemá své housle, které mu minulý čtvrtek zabavili ruští celníci na letišti Kolcovo u uralského Jekatěrinburgu. Podle pondělní zprávy agentury TASS umělec nástroj dostane zpět, až úředníci místní celní správy obdrží dva dokumenty vylučující jakékoli pochybnosti.
12.10.2015 12:55 |

podobné články

Nejdříve to byla superdebilita, teď už historik nevěří vlastním očím, co dělají na Hradě s Peroutkovými texty

 
Historik Jiří Zídek, který se před čtvrt rokem zastal Ferdinanda Peroutky, v Lidových novinách napsal, že nás ohrožuje "superdebilita". Po třech měsících v dalším komentáři pro Lidovky.cz konstatuje, že nevěří vlastním očím. Nechápe, proč kauza stále žije a prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček ji ještě dosti neodborně "přikrmuje".
29.04.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zídek (9 článků)

Po porodu jim nechtěli miminko ukázat, pak nemohli uvěřit vlastním očím! Co jejich synovi provedli?

 
Na příchod svého miminka se moc těšili. Ovšem když jim ho lékaři ukázali, nemohli věřit vlastním očím. Co malému drobečkovi v nemocnici provedli? Nad tím zůstává rozum stát…
09.08.2015 12:15 |

podobné články

Premiér Putin se neukazuje jen jako mužný hrdina, hraje i na klavír

 
Putinova oslavná jízda světovými médii pokračuje. Aby však tento ruský premiér neukazoval pouze svou mužnou stránku, rozhodl se, že se projeví i v umělecké oblasti. V nově opraveném divadle v Moskvě si zabrnkal na klavír jednoduchou ruskou písničku.
24.09.2011 15:10 |

podobné články

Hamáček (ČSSD): Kalousek má už asi dost... a my jeho také

 
Při sledování vývoje kauzy bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové a s tím spojených dohadů, zdali ji zbavit poslanecké imunity v souvislostí s nákupem letadel CASA, se mnohdy nechce věřit vlastním očím a uším.
09.07.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků)

Sobotka (ODS): Kvóty na rozum

 
Málem, aby člověk nevěřil vlastním uším a očím. Ale je to tak. Evropská komise se skutečně rozhodla genderisticky vyvažovat svět byznysu.
15.11.2012 07:35 |

podobné články

To je video: Marešovi kamarádi vytáhli z muzea archiválií Leošovy kožichy a Karla Gotta a tajně natočili narozeninový klip!

 
"Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares (37) při sledování tohoto klipu nevěřil vlastním očím a uším.
30.04.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Leoš Mareš (2949 článků) , Karel Mareš (51 článků)

Mladík (15) se cítil být ženou, v Plzni dělal prostitutku!

 
Svým vlastním očím a uším nechtěli v úterý věřit plzeňští strážníci. Ti chtěli původně řešit porušení vyhlášky o nabízení sexuálních služeb. Jak ale při kontrole zjistili, prostitutka nebyla prostitutkou, byl to chlapec (15) ze Slovenska.
21.08.2014 12:05 |

podobné články

Policistům se udal řidič, který pije, ale prý opatrně

 
Vlastním očím a uším nemohli uvěřit policisté v polské obci Sokolowo. Na strážnici se dostavil řidič, aby se udal, že pije a pak řídí - prý tak ale činí velice opatrně. Dechová zkouška na místě potvrdila, že dotyčný mluví pravdu. Střízlivý rozhodně nebyl a na služebnu přijel svým autem. Pravdomluvnému hříšníkovi podle televize TVN 24 nyní hrozí až dva roky za mřížemi.
04.11.2014 12:35 |

podobné články

Dívka hraje bravurně na klavír, i když nemá na ruce žádné prsty

 
Svým neskutečným hudebním nadáním překvapuje devatenáctiletá Číňanka Kuej-kuej Čeng. Dívka se narodila s prsty pouze na jedné ruce. Na levé jich má všech pět, ale na pravé žádný. I přes tak velký handicap se však naučila nádherně hrát na klavír. Pohled na její vystoupení vhání slzy do očí mnohým lidem z publika, kteří dívku obdivují za její neuvěřitelnou cílevědomost a odhodlání.
14.03.2011 17:35 |

podobné články

Nová hvězda internetu umí hrát na housle, klavír a citeru současně

 
Tchajwanská dívka, která umí hrát na tři nástroje najednou, přilákala pozornost celého světa. Její video, na kterém hraje na housle, klavír a citeru, přitáhlo během tří týdnů více než čtyři milióny diváků.
31.05.2011 15:55 |

podobné články

Šestiletý autista geniálně hraje na klavír, i když neumí noty

 
Šestiletý Ethan Walmark z Westportu v americkém státě Connecticut má hudebního talentu na rozdávání. Ačkoliv neumí noty a nikdy se neučil hrát na klavír, je schopný zahrát a zazpívat jakoukoliv skladbu jen podle poslechu. Malý génius, který od malička trpí autismem, se podle listu The Daily Mail díky nahrávkám, jež pravidelně vkládá na internet jeho otec, pomalu ale jistě stává americkou celebritou.
29.04.2012 17:35 |

podobné články

Video s opilým bezdomovcem, který profesionálně hraje na klavír, je prý fake, Pražané, kteří ho znají, tvrdí něco jiného!

 
Projekt kavárníka Ondřeje Kobzy, který nechal po Praze instalovat klavír, na nějž si mohou kolemjdoucí zahrát, se stal natolik populární, že se kolemjdoucím mnohokrát poštěstí slyšet hrát neuvěřitelně talentované lidi.
20.01.2014 12:10 |

podobné články

Jak relaxuje Petr Vondráček (41): Na chalupě má klavír!

 
Každou volnou chvíli Petr Vondráček (41) jezdí na svou chalupu nedaleko Kolína. Herec a muzikant si tam dokonce před pár lety nechal dovézt klavír, na který s oblibou hraje.
11.11.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (122 článků)

Jak relaxuje Petr Vondráček (41): Na chalupě má klavír!

 
Každou volnou chvíli Petr Vondráček (41) jezdí na svou chalupu nedaleko Kolína. Herec a muzikant si tam dokonce před pár lety nechal dovézt klavír, na který s oblibou hraje.
15.11.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (122 článků)