Článek

Neuvěříte: Po sedmdesátce se z černošky stala běloška! A bez plastik

 
Vera Byrd žila sedmdesát let v přesvědčení, že je černoška, stejně jako její adoptivní rodiče. Ti byli sice tmavší, ale ona měl jen o píď světlejší pleť, nic zvláštního.
02.08.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Prohlédněte si 5 fotografií bělošek, které mají na hlavě černošské účesy. Neuvěříte, jak divně to vypadá!

 
Jak vypadá profesionální žena kolem čtyřicítky? A jak by taková profesionální běloška kolem čtyřicítky vypadala, kdyby si na hlavě nechala udělat "účes":http://www.extra.cz/tema/uces, který obvykle nosí černošky?
14.11.2013 18:36 |

podobné články

VIDEO, KTERÉ ROZDĚLILO AMERIKU: Je to šikana, rasismus? Nebo ne? Dvě malé černošky bijí svou kamarádku

 
Ameriku v současnosti rozděluje video, na kterém dvě malé černošky bijí tříletou holčičku. Video už viděl i otec napadené holčičky a jeho reakce všechny rozhodně překvapila. Jedná se o šikanu? On si myslí, že v žádném případě.
28.08.2013 14:00 |

podobné články

Fondová brala na zlepšení sexuálního života po sedmdesátce testosteron

 
Třiasedmdesátiletá herečka Jane Fondová vždy zdůrazňovala, že pro udržení mladistvého vzhledu je nejlepší pravidelný sex. Teď ale přiznala, že si ke zlepšení své sexuální kondice po sedmdesátce pomáhala mužský pohlavním hormonem testosteronem.
24.08.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jane Fonda (110 článků)

Fondová má milence svého věku a zažívá s ním nejlepší sex v životě

 
Herečka Jane Fondová si teprve po sedmdesátce začala užívat plnohodnotný sexuální život. A nepotřebovala k tomu žádného zajíčka. Její partner je sice mladší, ale jen o čtyři roky. A teprve s ním prý Fondová objevila pravou intimitu. Další články k tématu: Cannes: Fondová zastínila mladší herečky, Herzigová by mohla přibrat Fondová brala na zlepšení sexuálního života po sedmdesátce testosteron Nestárnoucí Fondová: Bojovala s bulimií a kvůli otci nesnášela své tělo Herečky v letech na titulce: Sarandonová a Fondová se věkem netrápí Jane Fondová je po operaci, lékaři jí vyjmuli nádor z prsu Fondová přiznala jedinou plastiku, má upravená víčka
10.07.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jane Fonda (110 článků)

Welchová a Fondová vypadají i po sedmdesátce pořád skvěle

 
Jen málokdo by třiasedmdesátileté Raquel Welchové a o dva roky starší Jane Fondové hádal jejich věk. Herečky se můžou pochlubit perfektní figurou a vypadají opravdu skvěle. Na předávání cen Emmy obě doslova zářily. Další články k tématu: Fondová má milence svého věku a zažívá s ním nejlepší sex v životě Cannes: Fondová zastínila mladší herečky, Herzigová by mohla přibrat Fondová brala na zlepšení sexuálního života po sedmdesátce testosteron Sedmdesátnice Raquel Welchová: Mám krásnější obličej než dřív Welchová byla sexbombou proti své vůli
24.09.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Raquel Welch (20 článků) , Jane Fonda (110 článků)

70letá Helen Mirren: Už se vám NIKDY nesvléknu!

 
Helen Mirren je pověstná tím, že umí stárnout bez plastik s anglickou noblesou. A přestože je velmi hrdá na své tělo a jako feministka ho ráda ukazuje, prý už se před kamerou nikdy nesvlékne. Je totiž soudná. A po sedmdesátce jí připadá nevkusné ukazovat se ve filmech nahá.
02.10.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (148 článků)

Hvězda Cest domů příští rok oslaví šedesátku: Bez plastik a s minimem make-upu vypadá takhle

 
Hádali byste, že herečka Veronika Freimanová oslaví příští rok 60. narozeniny? Těžko. I s minimem make-upu a bez plastik vypadá fantasticky. Tahle herečka by klidně mohla vyučovat předmět s názvem Jak na věčné mládí.
12.06.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (162 článků)

PROMĚNA MISS ANDREY BEZDĚKOVÉ: Z vesnické nanynky se stala sexy kočka. Kolik za rok kralování PODSTOUPILA PLASTIK?

 
Když získala před rokem korunku krásy, tak si snad každý v sále či u televizní obrazovky klepal na čelo, koho to zvolili za novou Českou Miss. Ta holka byla nemastná neslaná, prostě šedá myš. Ale poslední dobou dokazuje Andrea Bezděková (21), že si konečně ten titul zaslouží. Kolik k tomu potřebovala plastik?
14.01.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (124 článků)

Nová galerie Malostranské besedy představuje expozici skleněných plastik

 
Zdeněk Lhotský nerad vystavuje sám, zato rád podporuje mladé a talentované umělce. Na výstavu v nově zpřístupněném podkroví pražské Malostranské besedy přizval Radku Pavelovou a Rebeku Huerta Viga. Expozice skleněných tavených plastik potrvá do 6. června.
11.03.2010 13:05 |

podobné články

Pláštík na tóru původem z Čech se v New Yorku vydražil za 184 tisíc

 
Aukční síň Sotheby's v New Yorku v pondělí v rámci prodeje židovských náboženských předmětů vydražila za 9375 dolarů (184 000 korun) ochranný textilní obal na tóru původem z Čech. Takzvaný pláštík, jehož odhadní cena byla stanovena na 8000 až 12 000 dolarů (takřka 240 000 korun), je z roku 1757 a pochází z Hradce Králové.
29.04.2013 19:30 |

podobné články

Silikonová sexbomba Hanka Mašlíková: Můj snoubenec má víc plastik než já!

 
Po letech strávených bojováním v kleci není divu, že má André Reinders na obličeji víc plastik než jeho snoubenka Hana Mašlíková (33). Při zápasech mu asi desetkrát zlomili nos, natrhli obočí, rty...
09.05.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (404 článků)

Jak dnes vypadá Monika z Přátel? Lituji svých plastik, říká!

 
V 90. letech byla jednou z nejznámějších seriálových mrch. Courteney Cox (52) alias Monika z Přátel léta bojovala s příznaky stárnutí. Podstoupila několik plastik obličeje, kterých teď lituje. Jak vypadá dnes?
05.04.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků)

Stopy, grimasy a symbol naděje: Autor záhadných plastik z plzeňských ulic vystoupil z utajení

 
Velká plzeňská záhada je vyřešená! Autor plastik částí lidských těl, které se začaly ve městě objevovat, vstoupil z anonymity. Umělec Lukáš Řezníček (29) chtěl vytvořit nenásilný a realistický street art, který podle něj ve městě chybí.
26.01.2018 15:50 |

podobné články

Lounová má v USA problémy: Na WC ji zmlátily a okradly čtyři černošky! Zpěvačka doufá v pomoc ambasády

 
Modelka a zpěvačka Olga Lounová má v Kalifornii, kde je pracovně, velké problémy. Skončila totiž bez peněz, bez dokladů i telefonu. Zato má prý slušnou bouli na hlavě.
04.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (307 článků)

Lounová má v USA potíže: Na WC ji zmlátily a okradly čtyři černošky! Zpěvačka doufá v pomoc ambasády

 
Modelka a zpěvačka Olga Lounová má v Kalifornii, kde je pracovně, velké problémy. Skončila totiž bez peněz, bez dokladů i telefonu. Zato má prý slušnou bouli na hlavě.
04.08.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (307 článků)

V dětství černoch po tátovi, teď běloch po mámě

 
Otec Luka Davise byl černoch z Nigerie a matka byla běloška. Od malička jej šikanovali kvůli tmavé barvě pleti.
25.07.2009 20:25 |

podobné články

No tohle! Milenci si užívají divoký sex v metru a ani jim nevadí, že je někdo natáčí!

 
V metru v San Franciscu se ale dějí věci. To si takhle nastoupíte s dětmi na cestu do školy nebo z obchodu a vaši malí hned "dostanou poučení o včeličkách a kytičkách":http://www.extra.cz/tema/sex. Statný černoch a rozvášněná běloška si to natvrdo rozdávají na zadních sedačkách veřejné dopravy a evidentně jim ani nevadí, že je u toho někdo točí!
21.07.2013 23:35 |

podobné články

Policie pátrá po totožnosti oběti rozparovače: Je to některá z těchto žen?

 
Rozčtvrcená žena ve Vltavě zaměstnává kriminalisty již dva týdny. Téměř celé tělo řeka vyplavila, jen hlava stále chybí. Soudní lékaři z pitvy a zkoumání ostatků zjistili, že mrtvá je běloška, ve věku 30 až 40 let, vysoká 169 až 175 cm. V pupíku nosila piercing. Je to některá z těchto žen pohřešovaných za poslední rok?
23.10.2013 05:10 |

podobné články

Hon na Kate dva měsíce před porodem: Ustojí tlak královny na ututlání hanebného skandálu?

 
Třiatřicetiletá mladá žena ve třetím trimestru těhotenství, běloška, zajištěná a v manželství šťastná. Vypadalo by to pohádkově, kdyby se nejednalo o mnohými zbožňovanou, dalšími nenáviděnou, každopádně však ostře sledovanou favoritku britské královské rodiny. Na leccos si už Kate Middleton  musela zvyknout, ale to, čemu je v poslední době vystavována, to není přinejmenším zdravé, ne-li nebezpečné. A v pozadí lze tušit nitky, za které tahá královna a její rádci.
24.02.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (917 článků)