Článek

Neuvěříte, kolik tato herečka sfoukla letos svíček na dortu. Studenková slavila se dvěma fešáky

 
Minulý týden dorazila Zdenka Studenková  (61) do Prahy nejen proto, aby jí zde aplikovali do podpaží botulotoxinové injekce proti pocení, ale čekala ji zde ještě příjemnější činnost. Její přátelé pro ni uspořádali narozeninovou oslavu.
16.06.2015 09:30 |

podobné články

Podobné články

Kate Moss sfoukla 41 svíček na dortu: Připomeňte si její NEJHANBATĚJŠÍ fotky!

 
Britská topmodelka Kate Moss sfoukla minulý pátek na narozeninovém dortu 41 svíček. A se vstupem do nové životní dekády je jistě příležitost na malou rekapitulaci…
21.01.2015 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Jaké jsou ženy po třicítce?

 
Žena je stvoření pro drtivou většinu mužů těžko pochopitelné a v mnoha ohledech hodně složité. Ne nadarmo se proto říká, že muži ženám mnohdy nerozumí a mají problém se v nich vyznat. Jenže pozor – často nevědomě netápou pouze muži, i samotné ženy kolikrát narazí. Jedním z nejdůležitějších milníků v životě ženy jsou třicáté narozeniny, o kterých se říká, že jsou odrazovým můstkem do nejlepších a nejatraktivnějších let v životě každé ženy. Proč se tedy my samy někdy ptáme, jaké jsou ženy po třicítce? Jaké jsou ženy po třicítce? Jaké mají sny a plány? Co je těší a z čeho naopak mají strach? Jaké obavy je sužují a co jim v životě dělá radost? Ať už jste si svých třicet svíček na dortu již sfoukla, nebo vás tento milník teprve čeká, pojďte si přečíst náš dnešní článek, který je tak trochu branou do života třicátnic. Jaké jsou ženy po třicítce? Říká se, že je každá žena jiná. Máme jiné záliby, jiné životní cíle, často se lišíme i v preferencích, které upřednostňujeme. Přesto je ale dokázané, že většinu žen okolo třicítky několik věcí spojuje. Jaké věci to jsou? To vám prozradí následující řádky! Zklamání z neúspěchů Jakmile na dortu sfoukneme třicet svíček, najednou nám hlavou začnou vířit věci, které jsme chtěli stihnout, ale z nějakého důvodu jsme tak neučinili. Ať už je to manželství nebo třeba povýšení v práci – po třicítce máme pocit, že teď už to půjde jen z kopce a nadáváme samy sobě, že jsme svůj život nevzali dříve do svých rukou a nevydali se po cestičce, kterou jsme si nalajnovali. Strach ze stárnutí Každá žena chce být krásná a vypadat dobře za jakékoli situace. Jakmile dovršíte věku třiceti let, je naprosto logické, že vám vaše tělo najednou začne dávat najevo, že už vám není dvacet. Kolem očí... Čtěte více Příspěvek Jaké jsou ženy po třicítce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Neuvěříte. Evik ze Slunce, seno... slaví šedesátku!

 
Sympatická herečka s pořádnou dávkou talentu a zrzavou hřívou Jaroslava Kretschmerová sfoukla na narozeninovém dortu pomyslných 60 svíček. Ovšem ne že by jí takový věk někdo hádal...
02.09.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Kretschmerová (36 článků)

Neuvěříte. Evik ze Slunce, seno... slaví šedesátku!

 
Sympatická herečka s pořádnou dávkou talentu a zrzavou hřívou Jaroslava Kretschmerová sfoukla na narozeninovém dortu pomyslných 60 svíček. Ovšem ne že by jí takový věk někdo hádal...
03.09.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Kretschmerová (36 článků)

Nejkrásnější dárek! Dusilová slavila 39. narozeniny se synem na hrudi

 
Má za sebou oslavu Vánoc, před sebou oslavu konce roku, ale ještě mezitím stihla oslavu svých narozenin. Zpěvačka Lenka Dusilová sfoukla na narozeninovém dortu 39 svíček. Svůj nejdražší dárek si ten den hřála na hrudi. Svého syna Edwarda.
30.12.2014 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (122 článků)

Česká kráska, která si podmanila USA, slavila 30: Co jí Amíci dali?

 
Přestože na to vůbec nevypadá, česká kráska Linda Vojtová žijící v Americe sfoukla na narozeninovém dortu už třicet svíček. A ne ledajakých!
24.06.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (126 článků)

Seznamte se s magií svíček: Zeptejte se plamene!

 
O svíčkách mluví už kroniky ze 4. století př. n. l.. Zaháněly temnotu, a protože temnota znamenala ohrožení, lidé jim připisovali i čarovnou moc. Světlo, které přinášely, pro jejich majitele mnoho znamenalo a svou úctu a vážnost získala i svíčka. V Americe se traduje, že dostanou-li novomanželé svíčku darem, nebudou trpět chudobou, a navíc se dočkají zdravých dětí. Svou symboliku má i sfoukávání narozeninových svíček na dortu. Hašení svíček vlastním dechem, tajné přání, na které při tom oslavenec myslí, to všechno nese obvyklé znaky magických operací.
28.06.2016 12:10 |

podobné články

Herečka Zdena Studenková: Osm měsíců jsem bojovala o život dcery

 
Slovenská herečka Zdena Studenková (57) prozradila smutné tajemství. Když byla se svou dcerou těhotná, bojovala o její život. Celých osm měsíců měla rizikové těhotenství a bála se, že potratí. "Osm měsíců jsem ležela hlavou dolů se zdviženýma nohama, jen abych o Simonu nepřišla," svěřila se Studenková.
22.11.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (123 článků)

Rozpočet na oslavu PRVNÍCH narozenin těchto holčiček celebrit byl vyšší, než kolik vyděláte za rok

 
Většina z nás si o svých narozeninách sfoukla pár svíček na dortu od babičky, rozbalila jeden dva dárky, z čehož jeden byl zpravidla "ten užitečný" a druhý nějaká maličkost pro radost. Jenže my si dneska ukážeme, jak slaví narozeniny děti těch nejbohatších. A věřte, že jedna taková narozeninová oslava stojí několikrát víc, než je váš roční rodinný příjem.
06.09.2015 10:12 |

podobné články

Moja slaví deváté narozeniny! Jak se jí daří ve španělské zoo?

 
Největší česká zvířecí hvězda gorila Moja dnes slaví. Ve španělské zoo, kam přicestovala před dvěma lety, společně se svojí dcerou a celou rodinou sfoukla z dortu už devět svíček.
13.12.2013 18:15 |

podobné články

VIDEO: Miluju nakupování bot, přiznává se beznohá modelka Mullinsová

 
Když jde, nepatrně se kymácí. Předklání se a vypadá, že jí mravenčí v noze. Jenže to se Aimee Mullinsové nemůže stát. Ona totiž nohy nemá. Amputovali jí je, když sfoukla první svíčku na narozeninovém dortu. Nevzdala se. Další články k tématu: VIDEO: Připadám si jako ve svatebním dortu, říká beznohá herečka Do Varů přijede také beznohá modelka a herečka Aimee Mullinsová
12.07.2012 00:25 |

podobné články

Zdena Studenková: V českém seriálu dostala životní roli!

 
Nestárnoucí herečka Zdena Studenková (58) dostala nabídku od České televize na natáčení seriálu První republika. Vystupovat v něm budou čeští i slovenští herci a Studenková z této příležitosti neskrývá nadšení.
27.07.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (123 článků)

Vzteklá Studenková si servítky nebere: Halino, jsi hnusná!

 
Slovenská herečka Zdena Studenková se opravdu s nikým nepáře. Naposledy se obula do spisovatelky Haliny Pawlowské. Studenková je známá tím, že vyžaduje profesionální přístup a určitou úroveň i v naprosto běžné komunikaci. A tak je velmi jednoduché ji naštvat.
12.05.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (490 článků) , Zdena Studenková (123 článků)

Neskutečné: Téhle zrzavé kočce že je 54 let?!

 
Jedna z nejslavnějších rusovlásek stříbrného plátna, herečka Julianne Moore sfoukla na narozeninovém dortu neuvěřitelných 54 svíček!
10.12.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Julianne Moore (74 článků)

Simona Stašová vůbec nestárne: Má snad smlouvu s ďáblem?!

 
Populární herečka s úžasným talentem, dcera Jiřiny Bohdalové Simona Stašová ve čtvrtek na narozeninovém dortu sfoukla neskutečných 60 svíček. Ale tolik byste jí rozhodně nehádali!
23.03.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků) , Simona Stašová (334 článků)

Sexsymbol 60. let oslavil 67. narozeniny. Jak šel čas s krásnou Claudií Cardinale?

 
Italská herečka Claudia Cardinale, která svou největší slávu zažila v 60. a 70. letech 20. století, sfoukla na narozeninovém dortu už 76 svíček. A pořád je to kost!
16.04.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Cardinale (43 článků)

Krásná Voříšková oslavila šestadvacetiny: Podívejte na její TOP NAHÉ fotky!

 
Předposlední zářijový den sfoukla sexy herečka Tereza Voříšková na narozeninovém dortu už šestadvacet svíček.
05.10.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků)

Ta že má pět křížků na hřbetě? Takový žlábek Pavlíně Dankové závidí i o třicet let mladší ženy

 
Málokdo by věřil tomu, že Pavlína Danková  (50) před pár dny sfoukla na narozeninovém dortu padesát svíček . Někdejší hvězda Novy může s přehledem konkurovat mnohem mladším ročníkům, a tak si s klidným svědomím mohla dovolit nafotit kalendář.
30.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Obří zuby a žádná prsa. Poznáte vůbec vévodkyni Kate Middleton?!

 
Vévodkyně Kate, manželka britského následníka trůnu prince Williama, sfoukla na narozeninovém dortu 32 svíček. Její muž s ní však v tento významný den nebyl. Takhle si Kate nejspíš dárek od milujícího manžela nepředstavovala…
27.01.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: William (7 článků)