Článek
Podobné články

Opravíte rozbité věci i vytvoříte nové. Pořád je co lepit

 
Když při nočním návratu domů omylem rozšlápnete stoličku v předsíni, vyplatí se být připraven a buď ihned, je-li to ve vašich silách, či brzo zrána uvést věci do původního stavu. Nejen v této situaci se vyplatí mít po ruce lepidlo. S vhodně vybraným produktem slepíte věci rozbité i vytvoříte nové. Moderní lepidla navíc nabízí snadné použití i pro méně zručné kutily – stoličku snadno opraví i váš odrostlejší potomek, i když za úplatu.
03.10.2015 18:15 |

podobné články

Měla 25 let v žaludku pero: Vyndali ho a… Píše!

 
Když před 25 lety nynější britská důchodkyně (75) přispěchala do nemocnice s tvrzením, že spolkla plnicí pero, všichni si ťukali na čelo. Marně donekonečně vysvětlovala, že když si doma před zrcadlem prohlížela krční mandle, sklouzlo jí do krku pero, jímž si přidržovala jazyk.
23.12.2011 12:20 |

podobné články

Sarkozy by mohl naučit Klause, jak se "půjčuje" pero

 
Internetem nedávno zahýbalo video, kde si prezident České republiky Václav Klaus nenápadně strčil pero do kapsy, když byl na návštěvě u chilského kolegy. Francouzský prezident Nicolas Sarkozy před pár lety udělal v Rumunsku to samé, ale nejprve se zeptal, zda si pero může vzít.
14.04.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků) , Nicolas Sarkozy (298 článků)

Hynek Jurman: Při návštěvě Klause mi zmizelo pero!

 
Na úsměvnou epizodu v jihoamerickém Chile, kdy si Václav Klaus před objektivy kamer strčil do kapsy protokolární pero, se pamatuje každý. Ale co když to nebyl první projev prezidentova »fetiše« pro psací potřeby? Klausovou rukou totiž možná přišel o oblíbené pero také Hynek Jurman z Bystřice nad Pernštejnem!
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)

Unikátní vynález z Německa: Pero hlídá pravopis!

 
Máte problémy s pravopisem? Brzy vás to nebude muset trápit. Němečtí vědci vyvinuli pero, které bude myslet za vás! Jakmile uděláte chybu, zavibruje! Unikátní pomůcka obsahuje speciální technologii rozpoznávající pohyb. Díky té pero vyčte, jaké písmeno právě píšete. Pokud se vaše slovo nevyskytuje v jeho zabudovaném slovníku, sdělí vám to.
10.02.2013 05:20 |

podobné články

GALERIE LUXUSU: Nejdražší pero světa stojí milion euro! Nejdražší vibrátor 300 tisíc

 
Chcete se podepsat stylově? Pořiďte si pero za milion euro! Tuto možnost máte právě teď, v Praze totiž otvírají obchod se stylovými dopňky do kanceláří. Pero Aurora Diamond je celé posázené diamanty. Podívejte se, jaké další nejdražší "hračky" si můžete v Čechách pořídit!
30.05.2013 16:55 |

podobné články

Microsoft představil tablet Surface a dotykové Windows 8

 
Už v pátek se na prodejních pultech objeví nová verze operačního systému Windows – Windows 8. Americký softwarový gigant konečně zareagoval na pokrok a Win 8 podporují ovládání pomocí dotykové obrazovky. Microsoft představil také svůj první tablet.
25.10.2012 21:35 |

podobné články

Uniklo foto údajného ovladače PlayStation 4: Plocha uprostřed naznačuje dotykové ovládání

 
Na internet uniklo foto údajného ovladače ještě nepředstavené konzole PlayStation 4! Podle všeho by mohl mít dotykové ovládání známé z chytrých mobilů a tabletů.
15.02.2013 15:00 |

podobné články

Váš vztah na dálku je zachráněn: Podívejte se na dotykové prádlo pro virtuální sex!

 
A potřebujete k tomu akorát Skype, webkameru a chytrý telefon, kde si stáhnete aplikaci pro dotykové prádlo. Slavná firma na kondomy ho vyvíjela několik měsíců a tenhle páreček se je rozhodl vyzkoušet v praxi přes internet.
19.04.2013 14:01 |

podobné články

Revoluce v sexu přes internet! Už máte dotykové prádlo i vy?

 
To musíte vidět! Sex přes Skype je možný. Stačí si jenom pořídit dotykové prádlo Funderwear a můžete si na dálku přes internet užívat se svým partnerem.
19.04.2013 17:55 |

podobné články

Jan Bureš: Bude Česká národní banka bránit i ztrátám koruny?

 
Z pátečního setkání ČNB s analytiky vyplynulo, že závazek tlumit rozkolísanost koruny po vypnutí intervencí nemusí platit úplně stejně na obě strany. Někteří centrální bankéři si myslí, že by se přímé intervence na trhu měly po “exitu” použít spíše při tlumení nadměrných zisků koruny. V případě ztrát koruny by bankovní rada mohla spíše využít situace a zvýšit úrokové sazby (tradiční měnově-politický nástroj). Co to znamená pro korunu?
06.02.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bureš (179 článků)

Neobyčejné pero, které byste si neměli kupovat: Je totiž tak skvělé, že s ním nic nenapíšete!

 
Jestli máte doma "školáka":http://www.extra.cz/tema/skola a potřebujete mu koupit nové pomůcky, tohle určitě není vhodná volba. Magnetické pero je totiž tak boží, že s ním nic nenapíše, protože si bude celou dobu jenom hrát a rozkládat a skládat ho dohromady!
03.10.2013 22:55 |

podobné články

Alergici, pozor: Firma stahuje injekční pero, se záchranou života nepomůže

 
Firma Meda Pharma stahuje z několika zemí včetně Česka kvůli možné nefunkčnosti injekční pero Epipen 300 mikrogramů pro léčbu těžkých alergických reakcí. Oznámil to Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). V Japonsku se ve dvou případech u epipenu ze stahované šarže nevysunula jehla. Přitom při prudké alergické reakci hrozí i smrt. V Česku je zřejmě mezi pacienty asi 800 per z dané šarže. Lidé si mohou nechat epipen v lékárnách vyměnit za jiný.
24.03.2017 09:25 |

podobné články

Klaus i Obama zírají stejně jako Kim Čong-il. Třeba na pero

 
Václav Klaus zírá na chilské pero, čaj, běžecké hůlky nebo skleněné dveře. Po úspěchu stránky, kde si podobně prohlíží různé věci Kim Čong-il, vznikly na internetu její odnože. Nejen s českým prezidentem, ale i Barackem Obamou nebo Angelou Merkelovou.
07.01.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků) , Angela Merkelová (1687 článků) , Barack Obama (2347 článků) , Kim Kim (1033 článků)

Neutrácejte při nákupu zbytečně! 12 rad, jak se vám peníze nerozkutálí!

 
Zná to asi každý. Jdete nakoupit jen pár nejnutnějších věcí a náhle je nákupní košík plný a u pokladny se váš účet pořádně prohne. Obchodníci vědí, jak z nás vytáhnout peníze. Poradíme, jak při nákupu ušetříte.
18.04.2016 09:55 |

podobné články

Hit internetu: Václav Klaus si v Chile "vypůjčil" pero

 
Záznam z tiskové konference v Chile, na kterém si Václav Klaus se zalíbením prohlíží psací pero a poté si ho potají strká do kapsy, se stal přes noc internetovým hitem. Česká televize se distancuje od toho, že by interpretace "Klaus krade" pocházela z její redakce.
12.04.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)

VIDEO Kapsář Václav Klaus: Takhle »zprivatizoval« pero!

 
Prezident Václav Klaus minulý týden strávil na cestách po Latinské Americe, jmenovitě v Argentině a v Chile. Ačkoliv obvykle jeho zahraniční mise nikoho nezajímají, zrovna v Chile se prezident postaral o pořádné divadlo! Tak moc se mu totiž líbilo tamní protokolární pero, že se ho rozhodl »adoptovat«.
12.04.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)

Klausi, pera už si 'nepůjčuj', pošlem ti je

 
Na návštěvě v Chile si Václav Klaus během řeči tamního prezidenta „vypůjčil“ ze stolu pero a Češi se rozhodli, že na něj na facebooku uspořádají sbírku psacích potřeb, aby nám nedělal v zahraničí ostudu. Pošlou mu je až na Hrad. Video, jak si Klaus se zájmem pero prohlíží a pak ho strká do kapsy, se totiž stalo hitem internetu.
12.04.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)

"Sbalil pero s rošťáckým úsměvem," komentují Klause americká média

 
Chilská příhoda českého prezidenta Václava Klause s perem už zaujala i americká média. Například televizní stanice CBS News na svých webových stránkách píše o tom, že Klaus "sbalil pero s rošťáckým úsměvem".
13.04.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8472 článků)