Článek

Neuromarketing pomohl doladit nový spot a vizuály propagující české hory

 
Plánovaný TV spot agentury CzechTourism zaměřený na propagaci českých hor dopadl při neuromarketingovém šetření velmi dobře.
08.07.2015 20:51 |

podobné články

Podobné články

Neuromarketing: Pavěda, nebo šance, jak zaujmout voliče?

 
Kampaň, která by uměla číst v mysli zákazníků a nabídla jim tak to, po čem touží, je snem každé firmy. A nejen jí. Neuromarketing používají v kampaních i politické strany. Pomocí digitálních billboardů tak snímají chování kolemjdoucích a jejich reakce. Podle toho pak mohou kandidáti hesla a podobu kampaní vylepšovat.
28.11.2015 17:10 |

podobné články

Jednání Sparty s Lavičkou finišují. Zbývá už jen doladit detaily

 
Vypadá to, že fotbalová Sparta už našla náhradu za odvolaného trenéra Martina Haška. Na Letnou prý míří Vítězslav Lavička. Zbývá jediné. Doladit detaily smlouvy.
21.05.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hašek (96 článků)

Film propagující východní Moravu získal cenu na filmovém festivalu v Srbsku

 
Snímek propagující krásy východní Moravy získal prestižní cenu The Blue Danube jako nejlepší film na Mezinárodním festivalu turistických a ekologických filmů Silafest v Srbsku. Snímek s názvem „Eastern Moravia – Holiday Story“ vytvořila agentura m-ARK Olomouc.
06.09.2010 17:40 |

podobné články

Nová reklama na iPhone má jednu zásadní vadu

 
Společnost Apple uvedla novou vánoční reklamu propagující nový iPhone a slaví s ní úspěchy. Příběh chlapce, o němž si všichni myslí, že je závislý na svém mobilním telefonu a ignoruje okolí, nadchla diváky po celém světě, ti pozornější si ale všimnou, že spot má jednu zásadní vadu.
19.12.2013 20:12 |

podobné články

Hřebenovka z Lužických hor na Praděd (zatím) nepovede

 
Plány na obnovení historické Modré hřebenovky, která vedla přes Krušné hory, Českosaské Švýcarsko, Lužické hory, Ještědský hřbet a Jizerské hory do Krkonoš, odkud pokračovala přes Broumovsko, Orlické hory a Kralický Sněžník až na Praděd, padly. Polská strana ambiciózní myšlenku zamítla. Turisté a milovníci přírody mohou na dvě desítky nových rozhleden a na sedm set kilometrů čerstvě značených tras vedoucích převážně po hřebenech příhraničních hor zapomenout. Zatím.
09.06.2015 12:51 |

podobné články

Ovoce a zelenina v choulostivých partiích. Tak se propaguje veganství

 
Organizace na ochranu zvířat PETA pravidelně šokuje kontroverzními reklamami. Nejinak tomu je u její nejnovější reklamy propagující veganství. Spot zachycuje muže, kteří provokativně předvádějí různé druhy zeleniny nebo ovoce. Cílem reklamy je přesvědčit diváky o lepším sexuálním životě veganů.
13.11.2012 08:50 |

podobné články

Zhubněte, ještě je čas! Drsný klip varuje obézní Američany

 
Reklamní spot propagující zdravý životní styl děsí obézní Američany infarktem a smrtí.
13.08.2014 09:40 |

podobné články

ANO natočilo nový spot do autobusů Student Agency

 
Na novém YouTube kanálu je ke zhlédnutí minutový spot s Martinem Stropnickým a Andrejem Babišem, který od 23. 9. do 20. 10. uvidí cestující ve žlutých autobusech Student Agency.
18.09.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13050 článků) , Martin Stropnický (1690 článků)

Webový přehrávač Českého rozhlasu propojuje živé vysílání s archivem a vizualizuje rádio

 
Český rozhlas má nový webový přehrávač, který ve srovnání s ostatními rádii nabízí posluchačům nejvíc doprovodných služeb. Propojuje režim živého vysílání s audioarchivem, přináší informace o pořadech a skladbách, vizuály či odkazy na webové profily. Rozšiřuje i možnosti vloženého přehrávače a usnadňuje navigaci mezi jednotlivými stanicemi Českého rozhlasu.
15.04.2015 12:01 |

podobné články

V europarlamentu za nás seděli neschopní dinosauři, káže spot ANO

 
Hnutí ANO připravilo pro volby do Evropského parlamentu animovaný spot, v němž se strefuje do stávajících českých europoslanců. Nazývá je „otahanými partajními dinosaury“ a viní je z toho, že nehájili zájmy České republiky.
30.04.2014 05:10 |

podobné články

Česká televize se představuje „ve vašich barvách“. ČT1 a ČT2 má nové logo, z ČT4 je ČT Sport

 
Rok po nástupu generálního ředitele Petra Dvořáka do čela veřejnoprávní České televize mění instituce loga svých dvou základních kanálů a uvádí nové korporátní logo. Nové je také písmo TV Sans. Loga, písmo i vizuály jsou dílem Studia Najbrt. Ode dneška 1. října se vizuálně mění kanály ČT1 a ČT2, nové logo je vidět ve znělkách, na webu či na mikrofonech reportérů. Zpravodajská ČT24 a sportovní kanál se mají změnit do jara 2013.
01.10.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (560 článků) , Petr Dvořák (555 článků)

CzechTourism: V Soulu jezdí české metro s fotografiemi Prahy, Českého Krumlova či Moravy

 
Panoramatický pohled na Hradčany, Český Krumlov či Mikulov mohou spatřit od 1. března cestující na rušné trase 7 soulského metra. Obrandované vizuály vycházejí ze společné kampaně CzechTourism a největšího lokálního tour operátora Hana Tour „Česko doporučená destinace měsíce března – poznejte Moravu“.
05.03.2016 14:45 |

podobné články

Billboardová kampaň s poděkováním Zdeňka Bakaly je apel na všechny, kteří mají možnost zabránit tunelování v ČR

 
Aktuálně, tj. od 1. září, je realizována billboardová kampaň s vizuály Zdeňka Bakaly, který je zde vyobrazen s veselým, vychytralým výrazem a heslem „MÁM SE SKVĚLE! DÍKY VÁM“. Karikatura Zdeňka Bakaly jako osoby, která z České republiky neoprávněně vyvedla desítky miliard na úkor všech občanů, je zde vyobrazena jako symbol tunelářství.
01.09.2017 10:10 |

podobné články

Spot k výstavě Republika získal v Cannes bronzového lva

 
Reklamní spot na výstavu Republika, která je k vidění v Národním muzeu v Praze, získal bronzového lva v soutěži Cannes Lions. V reklamě vystupuje uklízečka, která si odplivne na vitrínu s Mnichovskou dohodou.
01.07.2009 11:55 |

podobné články

Spot ODS tryská emocemi. Ale žádné neprobouzí

 
Jestliže ODS slovy Ivana Langera čekala na konec kampaně "s granáty", pak devadesátivteřinový předvolební spot, který má zaplavit česká kina, bouchá naprázdno.
30.04.2010 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

RECENZE: Spot ODS tryská emocemi. Ale žádné neprobouzí

 
Jestliže ODS slovy Ivana Langera čekala na konec kampaně "s granáty", pak devadesátivteřinový předvolební spot, který má zaplavit česká kina, bouchá naprázdno.
30.04.2010 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Univerzita Karlova protestuje proti volebnímu spotu KSČM

 
Volební spot KSČM vyvolal rozruch na Univerzitě Karlově (UK) v Praze. Klip totiž obsahuje velmi krátké záběry budov, ve kterých univerzita sídlí. Výsledkem je protest UK, která to označila za nekorektní a nepřípustné. Zástupce agentury, jenž klip vyrobila, považuje kauzu za zbytečnou bublinu. Míní, že kdyby nešlo o spot KSČM, rozruch by se nekonal.
18.05.2010 16:50 |

podobné články

Bílá točila spot pro zraněné děti!

 
Lucie Bílá (45) má ze zlata nejen hlasivky, ale i srdce. V pátek totiž celý den točila charitativní spot pro Konto BARIÉRY, jehož je tváří a které pomáhá dětem po vážných úrazech začlenit se znovu do společnosti.
25.05.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků)

Romové pracují a pracovat chtějí. Podívejte se

 
UVNITŘ VIDEO Zatímco na Šluknovsku rozvášněné davy pod ubytovnami křičí „Cikáni, do práce!“, Česká televize vysílá spot, který končí heslem: „Romové pracují a pracovat chtějí“. Spot upozorňuje právě na to, že když Romové pracují, tak je ostatní lidé jako Romy nevnímají. „Když hrajeme, každý o nás ví, tak proč nás nevidíte, když pracujeme?“
13.09.2011 12:25 |

podobné články