Článek

Neuromarketing: Pavěda, nebo šance, jak zaujmout voliče?

 
Kampaň, která by uměla číst v mysli zákazníků a nabídla jim tak to, po čem touží, je snem každé firmy. A nejen jí. Neuromarketing používají v kampaních i politické strany. Pomocí digitálních billboardů tak snímají chování kolemjdoucích a jejich reakce. Podle toho pak mohou kandidáti hesla a podobu kampaní vylepšovat.
28.11.2015 17:10 |

podobné články

Podobné články

Neuromarketing pomohl doladit nový spot a vizuály propagující české hory

 
Plánovaný TV spot agentury CzechTourism zaměřený na propagaci českých hor dopadl při neuromarketingovém šetření velmi dobře.
08.07.2015 20:51 |

podobné články

Karel Januška: Právnická pavěda

 
Ani za čtvrtstoletí republiky se justice nedokázala zbavit manýrů z totality. Vzpamatují se politické strany?
25.08.2017 10:10 |

podobné články

Tomio, nezlob se. Okamura loví voliče i na stolní hru

 
Politici oslovují voliče na ulicích, předávají jim letáky a nahrávají videa. Tomio Okamura (SPD) však přišel s jednou novinku. Vymyslel pro voliče hru. Podle expertky na politický marketing je to sice hra rasistická, ale Okamurovy voliče má šanci oslovit.
06.10.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1980 článků)

Malé strany lákají voliče lechtivými fotkami i pivními tácky

 
Nemají stamilióny ani americké poradce, přesto chtějí být vidět a zaujmout. Řeč je o menších stranách, kterým nezbývá v předvolební kampani než improvizovat a dělat z nouze ctnost. Místo billboardů si to musí kandidáti menších stran odšlapat na ulicích, oslovit voliče na internetu nebo šokovat něčím překvapivým.
24.04.2010 05:55 |

podobné články

Jak se seznámit? Přinášíme vám několik tipů

 
Nikdo nechce zůstat sám. To platí v jakémkoliv věku. Samozřejmě jsme-li mladší, jsou možnosti seznámení poměrně rozsáhlé. Můžeme se seznámit třeba: Na diskotéce V baru Při sportovní aktivitě Na společenské nebo kulturní události S postupem času ale možnosti stále více a více ubývají. Přesto to ale neznamená, že by nebyly. Pouze je třeba hledat je jinde. Příkladem může být oblíbená seznamka pro seniory. Ta může být skvělou volbou hlavně v případě, kdy hledáte třeba pro vaši maminku nebo tatínka někoho, s kým by si ve starším věku lépe rozuměl a s kým by mohl trávit čas, a realizoval společné zájmy. Seznámit se dnes může opravdu každý Pokud o možnostech seznámení mluvíme, platí, že seznámit se dnes může opravdu každý. Dnešní seznamky totiž nabízejí desítky různých kategorií. A to ať už hledáme seznámení nezávazné, za účelem společného výletu, nebo třeba povídání. Pokud ctíte duchovní hodnoty, vyzkoušejte křesťanskou seznamku. Tedy místo, kde najdete spřízněné duše, které také věří v Boha. Díky tomu tak najdete přesně takový protějšek, který vám rozumí. A to i s využitím moderních technologií – tedy online. Počítače totiž využívá stále více a více lidí. Jak šance na seznámení zvýšit? Důležité je samozřejmě šance na vaše seznámení co nejvíce zvýšit. A to lze třeba tak, že detailně vyplníte svůj seznamovací profil, o co máte zájem, stejně jako přidáte fotografii. Dnes už není žádnou ostudou používat online seznamky, a tak najděte toho pravého i vy. V dnešní uspěchané době hledá vhodný protějšek stále více lidí. A jelikož seznamky dne fungují na principu jednotlivých profilů, je možné toho pravého poznat vcelku rychle a jednoduše. A to jak s ohledem na jeho zájmy, nebo na to co chce, tak samozřejmě i s ohledem na jeho vzhled. Sympatie dnes stále patří mezi to nejdůležitější, co hraje roli. Příspěvek Jak se seznámit? Přinášíme vám několik tipů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Těžký život liberálů v Čechách: Jak si vybrat stranu, kterou volit?

 
O vzdělaného městského voliče se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny utká celá řada politických stran. Jaké jsou jejich šance a na co v souboji o tohoto voliče mohou narazit? A proč se zdá, že čím větší výběr, tím horší volba?
21.04.2017 10:50 |

podobné články

Široký úsměv a ještě širší výstřih! Původem česká micinka Amanda Cerny ví, jak zaujmout

 
Přišla v šatech s výstřihem, za který by se nestyděla kdejaká pornohvězda. Americká modelka Amanda Cerny (24) rozhodně ví, jak zaujmout. Jak jste si, pánové podle jména již jistě všimnuli, tahle micinka má kořeny v Česku.
26.10.2015 19:30 |

podobné články

Paroubek láká voliče: V nemocnici bez poplatku. A chce zhrzené voliče ČSSD

 
Strana Jiřího Paroubka Národní socialisté - levice 21. století chce v podzimních krajských volbách voliče oslovit třemi základními programovými okruhy.
09.06.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3405 článků)

Liška se svléknul v gay klubu: Lákal voliče na zelené spodky

 
Boj o voliče je v posledních dnech tak silný, že čím větší bizarnost, tím (možná) větší úspěch. Své o tom vědí všechny politické strany, avšak jejich spoty často pokulhávají stejně jako volební program. Docela zajímavou cestou jdou ale zelení. Třeba jejich šéf Ondřej Liška láká voliče na svoje spodky!
20.10.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (365 článků)

Od tohoto klipu oči neodtrhnete! Slováci ví, jak zaujmout

 
Hudební skupiny se v posledních letech snaží diváky a posluchače zaujmout všelijak. Některé se pokouší šokovat skandály, jiné dělají opičky na veřejnosti nebo píší oplzlé texty.
12.08.2014 16:30 |

podobné články

Ariana a Raven: Jak ho zaujmout, abych nebyla za nánu?

 
Milá Ariano a Ravene, nejsem si jistá, jestli můj dotaz zcela patří do vaší poradny, ale rozhodla sem se, že vám i přesto napíšu. Je mi 21 let, již delší dobu mám „vyhlédnutého" muže, který se mi líbí. Ale nevím, jak zaujmout jeho pozornost.
20.08.2009 08:05 |

podobné články

Hledáte práci? Tady máte 6 rad, jak zaujmout na pohovoru

 
V dnešní době je hodně těžké sehnat práci. Nezaměstnanost je velká a lidé se o místa doslova perou. Na jednu pozici se hlásí klidně i sto lidí, a tak je důležité být něčím výjimečný a na pohovoru zaujmout. Ale jak to udělat? Podívejte se na těchto 6 tipů.
10.05.2016 19:25 |

podobné články

Zemanovy a Drahošovy šance jsou prý vyrovnané

 
První kolo prezidentských voleb skončilo podle komentářů českých deníků velkým paradoxem. Jasným vítězem je současný prezident Miloš Zeman, který dostal o 12 procentních bodů více než druhý Jiří Drahoš. „Koaliční potenciál“, tedy schopnost převzít voliče od neúspěšných kandidátů má ale Drahoš, míní komentáře. Jejich autoři přesto upozorňují, že Zemanovy i Drahošovy šance jsou v této chvíli vyrovnané. Zprávu přinesla ČTK.
15.01.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20125 článků) , Jiří Drahoš (956 článků)

Rodrigo Alves je za šaška a vysmál se mu celý svět! Plastový Ken už neví, jak zaujmout

 
Rodrigo Alves (34) se snaží zaujmout za každou cenu, ale v poslední době se mu to moc nedaří. Nedávno se rozhodl nechat si upravit vlasy a dělal ze sebe šaška, jen aby se o něm mluvilo. Věčně upravený lidský Ken se na sociálních sítích ztrapnil.
07.01.2018 16:05 |

podobné články

Drenážní štola na VD Šance získala prestižní ocenění

 
Nově vybudovaná drenážní štola na VD Šance byla nominována na Stavbu roku 2014. Již 22. ročníku nejprestižnějšího českého hodnocení dokončených staveb se zúčastnilo rekordních 64 staveb, z toho pět bylo realizováno českými tvůrci v zahraniční. Nominaci na titul Stavby roku 2014 získala drenážní štola na VD Šance jako ojedinělé stavební dílo se zřetelem ke složitým geologickým a geografickým podmínkám. Investorem stavby byl státní podnik Povodí Odry.
05.11.2014 14:50 |

podobné články

Tomáš Halík se zastal kancléřky Merkelové. Německo by ani po masakru v Berlíně nemělo měnit migrační politiku. A genocida s přispěním Putina v Sýrii…

 
Tomáš Halík nemá strach, že by v souvislosti s uprchlickou krizí byly ohroženy křesťanské základy Evropy. „Je to naopak šance se zamyslet nad tím, co jsou to základy Evropy. Je to šance zamyslet se nad křesťanstvím a jeho úkoly tváří v tvář měnící se situaci. A je to také šance lépe poznat islám,“ uvedl Halík v rozhovoru pro slovenský internetový projekt Tyzden.sk/podlampou.
25.12.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (421 článků)

TOP 09 by mohla zaujmout postoj k postupu Blažka ohledně VSZ

 
Předsednictvo TOP 09 by na svém úterním jednání mohlo zaujmout postoj k postupu ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) okolo obsazování volného postu vrchního státního zástupce v Praze. TOP 09 trvá na tom, aby Blažek do funkce jmenoval ústeckou státní zástupkyni Lenku Bradáčovou, kterou mu navrhl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman.
24.07.2012 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (550 článků)

Je třeba zaujmout tvrdý postoj, bouřil se v ČT Schwarzenberg. A vytáhl Hitlera

 
Exministr zahraničí a předseda opoziční TOP 09 Karel Schwarzenberg má za to, že by EU měla zaujmout velmi pevné stanovisko k dnešní situaci na Ukrajině a pojmenovat věci správným jménem. Jednání Ruska Schwarzenberg považuje za přípravu agrese.
01.03.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3711 článků)

Energetický velvyslanec Bartuška: Rusko nemá čím zaujmout, krom svých zbraní. Obejdeme se bez něj

 
ROZHOVOR Rusko je zoufalé, nemá nic, čím svět zaujmout, kromě svých zbraní. Svět má totiž dost ropy i bez něj. Tak se staví k dění na Ukrajině a tlakům ze strany Ruska zvláštní velvyslanec Česka pro otázky energetické bezpečnosti Václav Bartuška. U myšlenky vzniku kanálu Dunaj – Odra – Labe ho mrzí, že byla mnoha lidmi odmrštěna, protože se jí zastal prezident Zeman.
08.04.2014 07:50 |

podobné články