Má za sebou bodově nejslabší sezonu v kariéře. A i to je možná důvod, proč si hokejový útočník Patrik Eliáš není jistý svou budoucností v New Jersey Devils.
20.05.2015 19:42 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků)

Jágr a Eliáš na vše nestačili, Devils na Yankee stadionu vyhořeli

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický se svými New Jersey Devils prohráli před 50 tisíci diváky s New Yorkem Rangers 3:7. V nejsledovanějším utkání týdne v NHL se dvakrát trefil Patrik Eliáš, Češi ale na vše nestačili.
26.01.2014 18:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Šestatřicetiletý hokejový útočník New Jersey Patrik Eliáš si na konci prázdnin odskočil za prodejní pult. Coby vyslanec dobré vůle UNICEF nabízel koláčky a pečivo v jedné z pražských obchodních pasáží. Další články k tématu: Hokejista Eliáš poprvé ukázal dceru a nabízel charitativní koblihy Tohle léto pojmu jinak. Budu víc odpočívat a hrát tenis, plánuje Eliáš Eliáš převzal Zlatou hokejku. Ve Varech jsem nebyl kvůli operaci, řekl
02.09.2012 10:50 |

Patrik Eliáš s Petrou Volákovou ukázali prvorozenou dceru Sophii. Komu je víc podobná?

Držitel Stanley cupu, člen týmu New Jersey Devils Patrik Eliáš s manželkou, bývalou rosničkou Petrou Volákovou, přijeli do Čech ukázat prvorozenou dceru. "Teď je jí sedm měsíců a myslím, že je celá táta," řekla Super.cz Petra Eliáš Voláková. Dcerka je prý velmi hodná a skoro nepláče. "Ještě jí ale nezačaly růst zoubky," krčí rameny.
06.08.2011 20:20 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků) , Petr Čech (1006 článků)

Do Devils raději Hemský. Mám obavy, abychom nezpomalili, říká Eliáš

V New Jersey je hrající ikonou a na olympiádě v Soči mu možná trenér Alois Hadamczik s důvěrou svěří kapitánské "céčko". Do dresu Devils se nyní zřejmě chystá Jaromír Jágr, Patrik Eliáš ale přiznává, že se v klubu mluvilo spíše o rychlejších hráčích...
22.07.2013 10:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Alois Hadamczik (314 článků)

NHL: Eliáš přihrál na tři góly, Devils srovnali krok s Philadelphií

Český útočník Patrik Eliáš přispěl třemi asistencemi k vítězství New Jersey nad Philadelphií, Devils tak srovnali stav série na 1:1.
17.04.2010 08:00 |

Paráda! Jágr dal gól, Eliáš na tři nahrál. Devils přerušili šňůru proher

Čeští hokejisté Jaromír Jágr a Patrik Eliáš se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužili o výhru New Jersey nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Prvně jmenovaný dal svůj 23. gól v sezoně, druhý na tři přihrál a Devils přerušili sérii tří porážek.
21.03.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků) , Patrik Eliáš (245 článků)

Parádní pirueta! Eliáš rozhodl, Devils konečně vyhráli

Patrik Eliáš konečně zabral! V pátečním utkání s Tampou rozhodl bekhendovým blafákem penaltový rozstřel a zařídil New Jersey výhru 3:2 po nájezdech. Už předtím vystřihl třebíčský rodák krásnou piruetu zakončenou gólem a i díky němu ukončili Devils sérii pěti proher.
20.12.2014 18:54 |

Eliáš dal nájezd a byl konec! Devils po pauze vyhráli

Patrik Eliáš to vzal do svých rukou a zejména díky němu ukořistili hokejisté New Jersey v honbě za play off dva důležité body. Devils vyhráli nad Torontem 2:1 po nájezdech.
29.01.2015 10:36 |

Eliáš bodoval, prohře Devils s Edmontonem to ale nezabránilo

New Jersey si v domácím utkání s Edmontonem připsalo pouze jedinou branku, jejímž autorem byl třebíčský rodák Patrik Eliáš, který po přihrávce Martina Havláta skóroval hned v páté minutě. Gól českého útočníka ale nestačil, jeho tým podlehl Edmontonu 1:2. Před zápasem byl přitom Eliáš vyznamenán za 1000 bodů, kterých dosáhl v NHL.
10.02.2015 10:56 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Martin Havlát (86 článků)

Eliáš pokořil hranici 900 bodů! Sobotka se poprvé trefil, Neuvirth vychytal výhru

Gól a dvě asistence zaznamenal v nedělním utkání NHL útočník Patrik Eliáš a stal se po Jaromíru Jágrovi druhým českým hokejistou, jenž v elitní zámořské lize pokořil hranici 900 bodů. K výhře ale Eliáš svůj tým nedovedl, New Jersey Devils podlehli na ledě Montrealu 3:4 v prodloužení.
28.01.2013 08:45 |

Jágr i Eliáš skórovali, ale New Jersey prohrálo po nájezdech

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Letní posila Jágr otevřela skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 10:55 |

PŘÍPRAVA NHL: Eliáš rozhodl v prodloužení, Jágr opět nehrál

Petr Sýkora a Patrik Eliáš zařídili svými góly vítězství New Jersey Devils na ledě New Yorku Rangers 2:1 v prodloužení, Eliáš zápas rozhodl v čase 60:45.
22.09.2011 08:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Petr Sýkora (96 článků) , Petr Sýkora (96 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

JÁGR se poprvé trefil, gól dal i Eliáš. New Jersey přesto prohrálo

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Slavnější český útočník otevřel skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 07:15 |

Patrik Eliáš si pro Zlatou hokejku z Karibiku nepřijel

Útočník Patrik Eliáš z New Jersey Devils získal podruhé v kariéře Zlatou hokejku
24.06.2012 11:40 |

Patrik Eliáš: To je naše dcera!

Něco přes dva roky nebyl hokejista klubu NHL New Jersey Devils Patrik Eliáš (35) doma v Česku. Loni dokonce odmítl start na MS, které nakonec Češi vyhráli. Nemohl, nechtěl opustit těhotnou manželku.
23.04.2011 12:15 |

Šťastná zpráva z USA: Hokejista Patrik Eliáš je dvojnásobným tatínkem, rosnička Voláková mu porodila druhé dítě

Na olympiádě v Soči sice Patrik Eliáš (37) příliš nezazářil, ale jeho soukromý život je podstatně úspěšnější. Jeho atraktivní manželka Petra Eliáš Voláková (35) včera přivedla na svět druhého potomka.
27.02.2014 10:50 |

Patrik Eliáš si v NHL připsal další dva body

Hokejový útočník Patrik Eliáš si v pátečním utkání NHL připsal dvě asistence a přispěl k výhře New Jersey na ledě Atlanty 3:2 v prodloužení. Eliáš nejprve v 33. minutě přihrál Travisu Zajacovi na vyrovnávací gól na 1:1, 42 sekund před koncem nastavení pak stejný hráč proměnil jeho přihrávku ve vítěznou branku.
12.03.2011 08:50 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Patrik Eliáš, Petra Eliáš-Voláková a malá Sophie Gabriella: Cukrářovic rodinka!

Poprvé vyvezli svou osmiměsíční dcerku Sophii Gabriellu na ofi ciální akci. Hokejista Patrik Eliáš (35) a jeho manželka Petra (33), bývalá moderátorka počasí na Primě, včera prodávali pečivo v charitativní akci dětského fondu UNICEF, jehož je česká hokejová hvězda vyslancem.
07.08.2011 12:05 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků)

Věřili byste tomu? Petra Eliáš Voláková předvedla dokonalé tělo modelky a manžel Patrik jí vyčítá sladké

Bývalá rosnička Petra Eliáš Voláková se v Čechách vyskytuje minimálně. Celý rok tráví v Americe, kde hraje hokej její manžel Patrik Eliáš. Nyní rodina tráví prázdniny v Praze. Petra po dlouhé době vyrazila do společnosti na akci, kterou pořádala její kamarádka Karla Mráčková. A v těsných šatičkách předvedla svoji dokonalou postavu. I když její manžel to vidí trošku jinak.
27.06.2013 10:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Karla Mráčková (51 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků)