Má za sebou bodově nejslabší sezonu v kariéře. A i to je možná důvod, proč si hokejový útočník Patrik Eliáš není jistý svou budoucností v New Jersey Devils.
20.05.2015 19:42 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků)

5 TOP potravin s pozitivním přínosem pro zdraví

Věděli jste, že existují potraviny známé svým přínosem pro zdraví? Pokud ne, pak uděláte dobře, když si přečtete dnešní článek. Mnohdy se totiž jedná o potraviny, které máte doma nebo je běžně konzumujete, akorát netušíte o jejich dopadech na naše zdraví. Potraviny, které se mohou pyšnit přínosem pro zdraví, je kolem nás hned několik. Jsou tu takové, kterém říkáme superpotraviny, což jsou potraviny, jež jsou svým obsahem natolik výjimečné, že zvysoka převyšují ty ostatní. O těch se ale dnes bavit nebudeme, my se podíváme na potraviny s přínosem pro zdraví, které možná máte právě teď ve své lednici nebo spíži. Potraviny s přínosem pro zdraví – které to jsou? Kapusta Hned na začátek si dáme potravinu, nad kterou většina lidí znechuceně ohrnuje nos. Možná si i vy vybavíte školní jídelnu, kde byla kapusta častým obědem a nevzpomínáte na tyhle časy s úsměvem na tváři. Což je škoda. Kapusta totiž obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Dále obsahuje velké množství bílkovin, které jsou pro naše zdraví nezbytné. Ořechy Kdo by si s chutí nepochutnal na oříšcích, které se dají zobat večer u televize, viďte? Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad jejich přínosem pro zdraví? Ne? Škoda! Ořechy obsahují vitamíny skupiny B, jež mají pozitivní vliv na naše srdce, paměť i mozkovou činnost. Brusinky Brusinky určitě znáte, možná jen nevíte, jak mohou ovlivnit vaše zdraví. Často jsou doporučovány v případě onemocnění močových cest. Nutno zmínit, že mají výborné antioxidační vlastnosti a jejich specifický obsah působí jako účinná prevence proti vzniku rakovinných onemocnění. A rakovina je strašák, kterého se bojí většina lidí. Výborné jsou nejen čerstvé brusinky, ale i sušené, které jsou k dostání nejčastěji. Borůvky Když už jsme se zmínili o brusinkách, přidáme další drobné ovoce – tentokrát bude řeč o borůvkách, které... Čtěte více Příspěvek 5 TOP potravin s pozitivním přínosem pro zdraví pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2017 20:50 |

Jágr a Eliáš na vše nestačili, Devils na Yankee stadionu vyhořeli

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický se svými New Jersey Devils prohráli před 50 tisíci diváky s New Yorkem Rangers 3:7. V nejsledovanějším utkání týdne v NHL se dvakrát trefil Patrik Eliáš, Češi ale na vše nestačili.
26.01.2014 18:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Šestatřicetiletý hokejový útočník New Jersey Patrik Eliáš si na konci prázdnin odskočil za prodejní pult. Coby vyslanec dobré vůle UNICEF nabízel koláčky a pečivo v jedné z pražských obchodních pasáží. Další články k tématu: Hokejista Eliáš poprvé ukázal dceru a nabízel charitativní koblihy Tohle léto pojmu jinak. Budu víc odpočívat a hrát tenis, plánuje Eliáš Eliáš převzal Zlatou hokejku. Ve Varech jsem nebyl kvůli operaci, řekl
02.09.2012 10:50 |

Patrik Eliáš s Petrou Volákovou ukázali prvorozenou dceru Sophii. Komu je víc podobná?

Držitel Stanley cupu, člen týmu New Jersey Devils Patrik Eliáš s manželkou, bývalou rosničkou Petrou Volákovou, přijeli do Čech ukázat prvorozenou dceru. "Teď je jí sedm měsíců a myslím, že je celá táta," řekla Super.cz Petra Eliáš Voláková. Dcerka je prý velmi hodná a skoro nepláče. "Ještě jí ale nezačaly růst zoubky," krčí rameny.
06.08.2011 20:20 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků) , Petr Čech (1041 článků)

Do Devils raději Hemský. Mám obavy, abychom nezpomalili, říká Eliáš

V New Jersey je hrající ikonou a na olympiádě v Soči mu možná trenér Alois Hadamczik s důvěrou svěří kapitánské "céčko". Do dresu Devils se nyní zřejmě chystá Jaromír Jágr, Patrik Eliáš ale přiznává, že se v klubu mluvilo spíše o rychlejších hráčích...
22.07.2013 10:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Alois Hadamczik (315 článků)

NHL: Eliáš přihrál na tři góly, Devils srovnali krok s Philadelphií

Český útočník Patrik Eliáš přispěl třemi asistencemi k vítězství New Jersey nad Philadelphií, Devils tak srovnali stav série na 1:1.
17.04.2010 08:00 |

Paráda! Jágr dal gól, Eliáš na tři nahrál. Devils přerušili šňůru proher

Čeští hokejisté Jaromír Jágr a Patrik Eliáš se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužili o výhru New Jersey nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Prvně jmenovaný dal svůj 23. gól v sezoně, druhý na tři přihrál a Devils přerušili sérii tří porážek.
21.03.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Patrik Eliáš (248 článků)

Parádní pirueta! Eliáš rozhodl, Devils konečně vyhráli

Patrik Eliáš konečně zabral! V pátečním utkání s Tampou rozhodl bekhendovým blafákem penaltový rozstřel a zařídil New Jersey výhru 3:2 po nájezdech. Už předtím vystřihl třebíčský rodák krásnou piruetu zakončenou gólem a i díky němu ukončili Devils sérii pěti proher.
20.12.2014 18:54 |

Eliáš dal nájezd a byl konec! Devils po pauze vyhráli

Patrik Eliáš to vzal do svých rukou a zejména díky němu ukořistili hokejisté New Jersey v honbě za play off dva důležité body. Devils vyhráli nad Torontem 2:1 po nájezdech.
29.01.2015 10:36 |

Eliáš bodoval, prohře Devils s Edmontonem to ale nezabránilo

New Jersey si v domácím utkání s Edmontonem připsalo pouze jedinou branku, jejímž autorem byl třebíčský rodák Patrik Eliáš, který po přihrávce Martina Havláta skóroval hned v páté minutě. Gól českého útočníka ale nestačil, jeho tým podlehl Edmontonu 1:2. Před zápasem byl přitom Eliáš vyznamenán za 1000 bodů, kterých dosáhl v NHL.
10.02.2015 10:56 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Martin Havlát (89 článků)

Eliáš pokořil hranici 900 bodů! Sobotka se poprvé trefil, Neuvirth vychytal výhru

Gól a dvě asistence zaznamenal v nedělním utkání NHL útočník Patrik Eliáš a stal se po Jaromíru Jágrovi druhým českým hokejistou, jenž v elitní zámořské lize pokořil hranici 900 bodů. K výhře ale Eliáš svůj tým nedovedl, New Jersey Devils podlehli na ledě Montrealu 3:4 v prodloužení.
28.01.2013 08:45 |

Jágr i Eliáš skórovali, ale New Jersey prohrálo po nájezdech

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Letní posila Jágr otevřela skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 10:55 |

PŘÍPRAVA NHL: Eliáš rozhodl v prodloužení, Jágr opět nehrál

Petr Sýkora a Patrik Eliáš zařídili svými góly vítězství New Jersey Devils na ledě New Yorku Rangers 2:1 v prodloužení, Eliáš zápas rozhodl v čase 60:45.
22.09.2011 08:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Petr Sýkora (98 článků) , Petr Sýkora (98 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

JÁGR se poprvé trefil, gól dal i Eliáš. New Jersey přesto prohrálo

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Slavnější český útočník otevřel skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 07:15 |

Patrik Eliáš si pro Zlatou hokejku z Karibiku nepřijel

Útočník Patrik Eliáš z New Jersey Devils získal podruhé v kariéře Zlatou hokejku
24.06.2012 11:40 |

Patrik Eliáš: To je naše dcera!

Něco přes dva roky nebyl hokejista klubu NHL New Jersey Devils Patrik Eliáš (35) doma v Česku. Loni dokonce odmítl start na MS, které nakonec Češi vyhráli. Nemohl, nechtěl opustit těhotnou manželku.
23.04.2011 12:15 |

Šťastná zpráva z USA: Hokejista Patrik Eliáš je dvojnásobným tatínkem, rosnička Voláková mu porodila druhé dítě

Na olympiádě v Soči sice Patrik Eliáš (37) příliš nezazářil, ale jeho soukromý život je podstatně úspěšnější. Jeho atraktivní manželka Petra Eliáš Voláková (35) včera přivedla na svět druhého potomka.
27.02.2014 10:50 |

Patrik Eliáš si v NHL připsal další dva body

Hokejový útočník Patrik Eliáš si v pátečním utkání NHL připsal dvě asistence a přispěl k výhře New Jersey na ledě Atlanty 3:2 v prodloužení. Eliáš nejprve v 33. minutě přihrál Travisu Zajacovi na vyrovnávací gól na 1:1, 42 sekund před koncem nastavení pak stejný hráč proměnil jeho přihrávku ve vítěznou branku.
12.03.2011 08:50 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Patrik Eliáš, Petra Eliáš-Voláková a malá Sophie Gabriella: Cukrářovic rodinka!

Poprvé vyvezli svou osmiměsíční dcerku Sophii Gabriellu na ofi ciální akci. Hokejista Patrik Eliáš (35) a jeho manželka Petra (33), bývalá moderátorka počasí na Primě, včera prodávali pečivo v charitativní akci dětského fondu UNICEF, jehož je česká hokejová hvězda vyslancem.
07.08.2011 12:05 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků)