Článek

Netlačím na pilu v soukromí ani v práci, přiznala Kateřina Mátlová

 
Zpěvačka a moderátorka Kateřina Mátlová (36) se věnuje hlavně své kariéře. Život na cestách jí vyhovuje nejen pracovně, ale i soukromě. Děti sice plánuje, ale určitě je nechce hned.
30.07.2015 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)
Podobné články

To vás dostane: Tahle Mátlová má největší dekolt ze šesti sester

 
Sester Mátlových je celkem šest, jen tři z nich ale můžeme vídat na pódiích. Tereza Mátlová  (37) účinkuje v muzikálu Bídníci, Kateřina Mátlová se také pokoušela o hudební kariéru a uplatnila se spíše v zahraničí. Z Německa, kde pravidelně vystupuje, začala častěji přijíždět Markéta Mátlová. Ta má ze všech sester bezpochyby nejbujnější dekolt.
10.10.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků) , Markéta Mátlová (10 článků)

Mátlová se pomátla: Na vysokých šteklech balancovala tři metry nad zemí, aby zamázla Rottrovou!

 
Zpěvačka "Kateřina Mátlová":http://www.extra.cz/tema/katerina-matlova, která si kvůli své (zatím nezapočaté) kariéře v zahraničí nechává říkat Kate Matl (hihi, tohle nás nikdy nepřestane bavit), udělá pro propagaci svého vánočního koncertu cokoli.
10.11.2013 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Žádné křoví do počtu: Kateřina Mátlová je hvězdou show DJ Boba a dráždí v tomhle sexy kostýmu!

 
O tom, že tanečnice a zpěvačka Kateřina Mátlová je již dva roky členkou týmu DJ Boba, jsme informovali. Kdo si myslel, že sexy blondýnka je na jeho koncertech jen páté kolo u vozu a dělá tam křoví, se spletl. Mátlová to dokázala na koncertu Michala Davida  (54) , kde DJ Bobo v pátek hostoval.
23.06.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1291 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků)

Kočička Mátlová ukázala nového milence: Randí s tímhle sexy tureckým hřebcem

 
Zpěvačka a tanečnice Kateřina Mátlová se předvedla se svým novým objevem. S charismatickým exotickým fešákem Yohanem randí půl roku, ale nový vztah potvrdila až nyní. "Yohan je Turek, ale více jak rok podniká v Čechách. Seznámili jsme se v Praze, bylo to náhodné setkání," řekla Super.cz Mátlová.
04.09.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Mátlová se po dvou letech rozešla s přítelem, lásku ale nehledá

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (36) se v rozhovorech nechala poslední dobou slyšet, že by chtěla děti, ale odsouvá to kvůli kariéře. Pravda je ale zřejmě trochu jiná. Mátlová teď pro ně nemá tatínka. S tureckým podnikatelem Yohannem Ginim se totiž rozešla.
06.08.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová má divné modřiny

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (33) je momentálně k vidění na spoustě společenských akcí jako moderátorka. Při jedné z nich odhalila na ruce obří modřinu. Hned se začalo spekulovat, zda ji nemlátí milenec. Kateřina to ale rezolutně popřela.  
18.09.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová: Chodila bych i s klukem, co griluje kuřata!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (33) v posledních letech v Čechách příliš nevystupovala. Zpívala po Evropě a také dělala pěveckou show pro formuli 1. Nyní se vrátila, aby pracovala na nové desce. V rozhovoru pro Šíp přiznala třeba i to, že jí bývalého partnera dohodil slavný závodník David Coulthard.  
29.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Coulthard (12 článků) , Kateřina Mátlová (93 článků)

Sexy hvězda Fantoma opery Mátlová si pochvaluje plastiku nosu: Co myslíte, vypadá lépe?

 
Zpěvačka Tereza Mátlová  (39) nemohla dva týdny na jeviště. Dostala silnou virózu, na kterou jí nepomáhala ani předepsaná antibiotika. "Nakonec zabrala až druhá. Kašel polevil. Dnes jsem měla už první zkoušku v divadle. V pátek mám premiéru v divadle v Ústí, v sobotu hraju Fantoma a vypadá to docela dobře," řekla Super.cz Mátlová, která ve Fantomovi opery září v roli operní divy.
14.03.2015 15:05 |

podobné články

Kateřina Jacques ukázala dceru Noemi. Podívejte, jak vyrostla

 
Dvaačtyřicetiletá Kateřina Jacques žije v úzkém spojení s přírodou. Vede k tomu i svou třetí a nejmladší dceru Noemi, kterou má s bývalým šéfem Strany zelených Martinem Bursíkem. Jacques zase projevila dětskou duši, když v cíli maratonu metala hvězdy. Další články k tématu: Kateřina Jacques: Nagyová se chovala strašně a lidé se jí báli Kateřina Jacques: Martin je odjinud, vědec se skautskou průpravou Bursík kvůli rekonvalescenci nesmí ani myslet, říká Jacques Paroubek propadl o Vánocích cvičení, Jacques je věrná tradicím Používáme jednorázové pleny, přiznala hřích Kateřina Jacques Drsná maminka Kateřina Jacques tráví šestinedělí v práci
17.10.2013 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků) , Martin Bursík (304 článků)

Bez talentu bych z Bídníků vyškrtl i partnerku, říká boss Janeček

 
Hudební boss František Janeček žije přípravami na nové pokračování muzikálu Bídníci. Momentálně řeší především technické zázemí scény, která by v pražské GoJa Music Hall měla stát do konce týdne. Objeví se na ní i Janečkova partnerka Tereza Mátlová. "Bez talentu bych ji ale vyškrtl," tvrdí. Další články k tématu: Pěvkyně Mátlová odstranila dioptrie, namyšlená už prý nebude Odlet Mátlové na Floridu za Janečkem překazila kalamita František Janeček a Tereza Mátlová mají holčičku Emilly Ann
19.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků)

Zkuste se jí dívat do očí: Nádherná Mátlová s neskutečným dekoltem vystavila svoje trojky

 
Zpěvačka Tereza Mátlová  (36) si vybírala šaty na připravovanou módní show návrhářky Dominiky Sedláčkové a sáhla po pořádně sexy modýlku. Zaujaly ji šaty s pořádně hlubokým dekoltem. "Chtěla bych, aby se mi všichni dívali do obličeje," řekla Super.cz s úsměvem Mátlová.
29.05.2012 13:25 |

podobné články

Pěvkyně Mátlová zkrátila vlasy poprvé od střední. A rovnou o 30 čísel

 
Operní a muzikálová zpěvačka Tereza Mátlová se po téměř dvaceti letech rozhodla pro radikální změnu účesu. Vlasy si vůbec poprvé zkrátila o třicet centimetrů, čímž podle reakcí okolí o hodně omládla. Další články k tématu: Pěvkyně Mátlová odstranila dioptrie, namyšlená už prý nebude
17.09.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Kateřina Mátlová: Odpolední pohodička v odbočovacím pruhu

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) neztrácí dobrou náladu ani v přeplněných pražských ulicích. Když družná blondýnka na pražské magistrále spatřila v jednom z kolem projíždějících automobilů své přátele, neváhala na ně zatroubit a donutit je, aby společně s ní zastavili v odbočovacím pruhu.
17.09.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová se neumí chovat na večírcích! Chrástku, zklidni ji!

 
Zpěvačka a herečka Kateřina Mátlová (30) má zřejmě neskutečně velké ambice a při jejich plnění si neváhá razit cestu konkurencí jako obrněný transportér! A to zcela záměrně na úkor svých kolegů z branže.
11.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Exkluzivně! Kateřina Mátlová tají slavného milence!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) se ve společnosti vyskytuje výhradně jen se svým dobrým kamarádem, stylistou Dušanem Chrástkem (29). Možná proto vznikají spekulace, zda má vůbec nějaký partnerský vztah. A pokud ano, tak s kým? My už to víme!
28.01.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků) , Dušan Chrástek (17 článků)

Kateřina Mátlová: Všem okolo ukázala svoje kalhotky!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (30) je pěkné kvítko! Ačkoliv si od ní není nikdo schopen vybavit žádnou konkrétní písničku, hvězdička přesto ví, jak na sebe strhnout pozornost. A nedělá to jinak než typickým ženským způsobem – prostě všem ukáže, zač je toho mezi jejími stehny loket!
21.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová: Zakázka za desetitisíce!

 
Zpěvačka a modelka Kateřina Mátlová ulovila pořádnou pracovní zakázku. Bude moderovat mezinárodní soutěž krásy z prostředí závodů Miss Admiral FIA GT3 v Bratislavě.
19.08.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová zachraňuje zvířata!

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (33) je záchranářka každým coulem. I když sama nemá čas vlastnit takhle časově náročného mazlíčka jako je pes, její sestra a zbytek rodiny vlastní malý zvěřinec. Tentokráte udělala ale výjimku.
22.06.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)

Kateřina Mátlová skončila na kapačkách: Mlátí ji milenec?

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (33) je momentálně viděna na spoustě společenských akcí jako moderátorka. Při jedné z nich odhlalila na ruce obří modřinu.
04.09.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (93 článků)