Článek

Nestárnoucí Studenková znovu v akci: Tentokrát se pustila do žen, co berou do úst »nezdravé« věci

 
Mladistvý vzhled Zdeny Studenkové (60) je vykoupen neustálou péčí a zdravým životním stylem, který herečka dodržuje. Nedávno se rozhodla radit ostatním ženám, jak si zachovat věčné mládí a některé její rady jsou docela drsné.
01.05.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)
Podobné články

Zdena Studenková: V českém seriálu dostala životní roli!

 
Nestárnoucí herečka Zdena Studenková (58) dostala nabídku od České televize na natáčení seriálu První republika. Vystupovat v něm budou čeští i slovenští herci a Studenková z této příležitosti neskrývá nadšení.
27.07.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Herečka Zdena Studenková: Osm měsíců jsem bojovala o život dcery

 
Slovenská herečka Zdena Studenková (57) prozradila smutné tajemství. Když byla se svou dcerou těhotná, bojovala o její život. Celých osm měsíců měla rizikové těhotenství a bála se, že potratí. "Osm měsíců jsem ležela hlavou dolů se zdviženýma nohama, jen abych o Simonu nepřišla," svěřila se Studenková.
22.11.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Vzteklá Studenková si servítky nebere: Halino, jsi hnusná!

 
Slovenská herečka Zdena Studenková se opravdu s nikým nepáře. Naposledy se obula do spisovatelky Haliny Pawlowské. Studenková je známá tím, že vyžaduje profesionální přístup a určitou úroveň i v naprosto běžné komunikaci. A tak je velmi jednoduché ji naštvat.
12.05.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků) , Zdena Studenková (129 článků)

Studenková krutě natřela naši těžkotonážní moderátorku: Označila ji za odpornou ženskou! A slovenští čtenáři jí dali za pravdu…

 
Slovenská herečka Zdena Studenková (60) opět tropí rozruch a tentokrát mezinárodní. Nepěkně se obula do české spisovatelky Haliny Pawlowské. Rozhovor, který je plný slov nehodných úst ženy odvysílala slovenská televize Markíza.
13.05.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků) , Zdena Studenková (129 článků)

Studenková se pustila do církve a přišla studená sprcha: Co jí napsal kněz, si za rámeček nedá!

 
Herečka Zdena Studenková (60) se opět pěkně rozohnila. Tentokrát svým výstupem ve slovenském televizním pořadu Teleráno pořádně namíchla církev a její slova nezůstaly bez odezvy!
01.04.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Nestárnoucí Studenková pod parou: Dováděla mezi pohlednými zajíčky!

 
Herečka Zdena Studenková (59), se kterou se zastavil čas, opět dokázala, že rozhodně nepatří do starého železa. Na večírek sice vyrazila s přítelem Braňem Kostkou, ovšem její pozornost zaujali mladí zajíčci. Vínem posilněná Zdena to s nimi rozjela na parketu...
13.09.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Zdena Studénková: Vážná nehoda! Z luxusního auta zbyla hromada šrotu!

 
Nestárnoucí herečka Zdena Studénková (59) po měsíci přiznala nedávnou vážnou autonehodu, která se jí málem stala osudnou. V půlce září sešrotovala svoje auto a po prožitém šoku se až teď odvážila o nehodě promluvit.
22.10.2013 13:35 |

podobné články

Nestárnoucí Studenková okouzluje v miliardářském hnízdečku na Floridě v růžových modýlcích

 
Když už nemáte vlastní sídlo někde u moře, je fajn mít kamarády, kteří něco takového vlastní. Tuhle kliku má slovenská herečka Zdena Studenková, která se tak díky tomu mohla s přítelem Braněm vypravit na Floridu, aby si trochu ohřála kosti. Stihla to ještě před vlnou mrazů, které Ameriku postihly.
11.01.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Nestárnoucí Zdena Studenková (59): Chtěli mě zabít!

 
Herečka Zdena Studenková se na prahu šedesátky rozhodla prozradit detaily z jejího dětství. Popisuje vyrůstání v drsné čtvrti a dokonce i to, jak byla surově napadena!
15.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Rozjetá Studénková v doprovodu živého Kena: Drželi se za ruce, svlékali se pohledem!

 
Nestárnoucí Zdena Studénková opět dokázala, že v žádném případě nepatří do starého železa. Nejen, že to na tanečním parketě rozjela víc, než kdejaká omladina, ale měla také o několik desítek let mladší doprovod. Garde ji dělal opálený blonďák s vizáží Kena od Barbie.
25.08.2014 19:30 |

podobné články

Studenková smutní: Proč se netočí další řada První republiky?

 
Nesmrtelnou se pro české diváky stala Zdena Studenková  (60) díky rolím ve filmu Anděl s ďáblem v těle, Anděl svádí ďábla, ale zejména pak díky komedii S tebou mě baví svět. O několik desítek let později se nestárnoucí slovenská kráska připomněla díky své záporné roli Boženy Škvorové v seriálu První republika.
16.05.2015 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Studenková (62) práskla, proč tak dobře vypadá!

 
Herečka Zdena Studenková (62) má sice po šedesátce, ale její nestárnoucí vizáž by jí mohla závidět každá žena. Za její krásu vděčí věcem, na kterých je naprosto závislá.
25.06.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Nestárnoucí Studenková a její hřebeček: Svatba za dveřmi?

 
Zdena Studenková (62) patří mezi nejkrásnější a nejlepší slovenské herečky. Se svým partnerem, kterým je dirigent Branislav Kostka, žije už několik let. Plánují svatbu?
17.07.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Studenková se opřela do Romů: Spratkové nám vypálili kulturní památku

 
Slovenská herečka Zdena Studenková (58) nejde pro ostré slovo daleko. Při rozhovoru s jedním společenským magazínem ji rozpálila otázka týkající se Romů. Pustila se do nich dost nevybíravým způsobem.
02.08.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (129 článků)

Studénková zkritizovala Romy!

 
Slavná slovenská herečka Zdena Studénková (57) se pořádně pustila do svých romských spoluobčanů. Prohlásila, že pro Romy platí jiné zákony než pro normální občany a jejich chování ostře odsoudila. Herečku naštval požár hradu Krásna Hôrka, jenž způsobily romské děti, které se učily kouřit.  
15.08.2012 11:05 |

podobné články

Odporná, protivná, hnusná žena. Do Haliny Pawlowské se nevybíravě pustila slovenská Zdena Studenková

 
Halina Pawlowská  (60) má vždy na křtech svých knih desítky slavných osobností, které se s ní převelice kamarádí, i ona má však mezi lidmi v branži nepřátele. Natvrdo o ní promluvil bývalý slovenský sexsymbol Zdena Studenková  (60) . A vůbec si nebrala servítky!
12.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků) , Zdena Studenková (129 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Do povinné výbavy řidičů přibude rouška pro dýchání z úst do úst

 
Do povinné výbavy motorových vozidel přinese výrazné změny nová vyhláška, kterou na základě připomínek záchranářů připravilo ministerstvo dopravy (MD). Například do autolékárničky přibude respirační rouška pro dýchání z úst do úst, izotermická fólie pro přikrytí zraněného, a leták o postupu při zvládání první pomoci po nehodě.
14.05.2009 09:20 |

podobné články

VIDEO: No fuj! Alicia Silverstone krmí svého ročního syna předžvýkanou stravou z úst do úst

 
Krmící metody americké herečky Alicie Silverstone (35) jsou skutečně velmi kontroverzní. Kromě toho, že Alicia kojí svého desetiměsíčního synka Beara Blu přímo v ulicích puritánsky smýšlejících Spojených států, nyní se rozhodla šokovat ještě mnohem víc. Na internet poslala video, na němž krmí syna z úst do úst stravou, kterou předem pořádně předžvýká. Pro Aliciu a jejího manžela Christophera Jareckiho je to možná roztomilá záležitost, ale pro většinu ostatních jde nespíš slušně řečeno o značně nevkusný pohled.
01.04.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (9 článků)