Článek

Nestačilo. Starosta a senátor v jedné osobě chce znovu kandidovat. Stále prý hodně práce na chodu státu…

 
Čáslavské noviny města Čáslav, kde je starostou oranžový Jaromír Strnad, vyzpovídali právě jeho. Témata? Budoucnost a minulost. Multifunkční politik v interview přiznal, že by znovu rád do horní komory Parlamentu. Prý má ještě spoustu práce před sebou.
08.04.2016 08:25 |

podobné články

Podobné články

Čunek chce znovu kandidovat do Senátu. Tématem opět Romové

 
Bývalý předseda KDU-ČSL a senátor Jiří Čunek bude znovu kandidovat do Senátu. A je jasné, že si bude chtít voliče získat díky své koncepci soužití s romskou menšinou. Pro tu před lety jako starosta postavil na okraji Vsetína sídliště.
01.08.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (623 článků)

Fuksa přišel s restartem ODS, Nečas nabídl částečného Churchilla

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa se v sobotu večer rozhodl, že bude kandidovat na předsedu ODS. V nedělním projevu před volbou řekl, že straně nabízí alternativu k dosavadnímu chodu strany. Strana se podle něj zasekla a potřebuje restart. Petr Nečas navrhl konkrétní změny v chodu strany. Řekl, že nabízí částečného Churchilla - pot, slzy, rozhodně ne krev.
04.11.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Starosta Jančík už nebude na podzim kandidovat

 
Kontroverzní starosta Prahy 5 Milan Jančík (ODS) nebude v podzimních komunálních volbách kandidovat. Ve středu to oznámil novinářům. Večer potom oznámil, že nebude kandidovat ani do pražského zastupitelstva.
09.06.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Jančík (157 článků)

To je nápad: Jen bereš dávky a neplatíš daně, nepůjdeš k volbám

 
JINÝMA OČIMA Měli by mít volební právo i ti, kteří se nijak nepodílejí na chodu státu, tedy jinými slovy neplatí daně a dlouhodobě žijí pouze ze sociálních dávek? Názory, že by takový systém byl spravedlivější k těm, kteří se na chodu státu podílejí, čas od času zaznívají. Podle některých politiků by to bylo logické a smysluplné řešení, přesto se většinou shodují, že v současné době na to není vhodná situace a ani možnost.
20.02.2012 04:45 |

podobné články

To je nápad: Jen bereš dávky a neplatíš daně, nepůjdeš k volbám

 
JINÝMA OČIMA Měli by mít volební právo i ti, kteří se nijak nepodílejí na chodu státu, tedy jinými slovy neplatí daně a dlouhodobě žijí pouze ze sociálních dávek? Názory, že by takový systém byl spravedlivější k těm, kteří se na chodu státu podílejí, čas od času zaznívají. Podle některých politiků by to bylo logické a smysluplné řešení, přesto se většinou shodují, že v současné době na to není vhodná situace a ani možnost.
20.02.2012 04:55 |

podobné články

Volební právo jen pro ty, kteří pracují a platí daně

 
Měli by mít volební právo i ti, kteří se nijak nepodílejí na chodu státu, tedy jinými slovy neplatí daně a dlouhodobě žijí pouze ze sociálních dávek? Názory, že by takový systém byl spravedlivější k těm, kteří se na chodu státu podílejí, čas od času zaznívají. Podle některých politiků by to bylo logické a smysluplné řešení, přesto se většinou shodují, že v současné době na to není vhodná situace a ani možnost.
20.02.2012 08:15 |

podobné články

Töpfer chce znovu kandidovat do Senátu. Vést u toho divadlo prý zvládne

 
Senátor za ODS Tomáš Töpfer je momentálně také ředitelem Divadla na Fidlovačce. Vyhrál však výběrové řízení do Divadla na Vinohradech. A prý k tomu zvládne i kandidovat znovu.
19.01.2012 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (163 článků)

Na předsedu ČSSD chce kandidovat i Dryml

 
Senátor Vladimír Dryml chce příští rok v březnu kandidovat na předsedu sociální demokracie. Kandidovat se rozhodl, protože není spokojen s děním v sociální demokracii.
18.08.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků)

Mortal Cabinet opovrhují vším, i sami sebou

 
V nové pražské rockové skupině Mortal Cabinet je v osobě Samira Hausera zastoupena elektronická scéna, v osobě hudebně i výtvarně aktivního Františka Štorma scéna blackmetalová a v osobě rapera Řezníka hiphop. Jejich spojení bylo předem zárukou ojedinělého a agresivního zvuku, který definuje debutové album Necrotica.
26.11.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Samir Hauser (18 článků)

Chládek najde peníze na odškodnění učitelů v chodu ministerstva

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) nechce dát ministrovi školství Marcelu Chládkovi (ČSSD) peníze na odškodnění pedagogů vyhozených ze škol za minulého režimu z politických důvodů. Týkat se to podle Práva může až tisíce učitelů. Chládek prý najde prostředky v chodu ministerstva.
02.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11997 článků)

Senátor Krejča sedl a psal: Ptá se malý cikán svého otce...

 
Strakonický senátor Miroslav Krejča se znovu rozepsal o romské problematice. Cikáni, jak tuto menšinu senátor pojmenovává a za tímto označením si stojí, prý úspěšně parazitují na většinové společnosti, aniž by jejich menšina byla jakýmkoli přínosem. Není pak prý divu, když někdy začnou praskat nervy. Druhou věcí ovšem je, pokud tuto situaci zneužijí některé skupiny ke svým cílům, podotýká senátor v článku na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz.
22.07.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krejča (17 článků)

Na prezidenta budu kandidovat znovu, slíbil Okamura

 
Senátor Tomio Okamura sice nemohl kandidovat v přímé prezidentské volbě, za pět let to však chce zkusit znovu. Serveru iDNES.cz kromě toho řekl, že hodlá prosazovat posilování přímé demokracie.
30.01.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1982 článků)

Pithart končí. Znovu už kandidovat nebude

 
Senátor za KDU-ČSL Petr Pithart zažívá své poslední volební období. V dalších volbách už kandidovat nehodlá, ačkoli ho prý lidovci znovu oslovili.
02.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pithart (182 článků)

Půl miliardy na zajištění chodu poskytne Sazce Kellnerova PPF

 
Věřitelský výbor loterijní společnosti Sazka na čtvrtečním jednání vybral nabídku na zajištění chodu firmy od společnosti Moranda, kterou kontroluje skupina PPF miliardáře Petra Kellnera. Ta poskytne Sazce úvěr půl miliardy korun.
02.06.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (223 článků)

Němcová: Je to blbost, pane Ištvane. Nedovolím vám to

 
Je to blbost, říká k žádosti policistů o záznamy z kamer v Poslanecké sněmovně její předsedkyně Miroslava Němcová. Žádostí o detailní zmapování chodu dolní parlamentní komory si podle Němcové policisté akorát naběhli, protože ukázali, že neví nic o chodu sněmovny. Vyjádřila se tak pro server Lidovky.cz.
02.08.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1361 článků)

Rusko přináší tvrdé obvinění: Ukrajinské raketové systémy byly v chodu, když spadlo letadlo. Zachytili jsme to

 
Do přestřelky mezi proruskými separatisty a ukrajinskou vládou ohledně čtvrtečního zřícení malajsijského dopravního letadla na východě Ukrajiny se vmísilo ruské ministerstvo obrany. V páteční tiskové zprávě uvádí, že v oblasti pádu boeingu se nachází několik baterií ukrajinské protivzdušné obrany, které údajně byly ve čtvrtek v chodu. To si ale protiřečí s tím, co o protivzdušné technice na území Ukrajiny prohlásili ukrajinští vládní představitelé.
18.07.2014 14:30 |

podobné články

Zasahují politici do chodu ČEZu? Jeho šéf prozradil víc

 
Generální ředitel společnosti ČEZ Daniel Beneš v rozhovoru pro server Týden.cz prozradil, v čem se jeho styl řízení firmy liší od toho, jakým firmu vedl jeho předchůdce Martin Roman. Došlo i na otázku, zda ministr financí Andrej Babiš (ANO) zasahuje do chodu firmy. A zda to dělá exministr Miroslav Kalousek (TOP 09).
28.09.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11997 článků) , Martin Roman (279 článků) , Miroslav Kalousek (6346 článků)

Koalice se střetla s opozicí kvůli chodu sněmovny

 
Představitelé koalice a části opozice se na dnešním plénu střetli kvůli chodu sněmovny. Opozice se ohradila proti tvrzení premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), že brzdí projednávání zákonů. Za chaos v dolní komoře můžou podle jejích zástupců vládní strany, které v ní mají většinu.
07.11.2014 14:11 |

podobné články

Na večeři s modelkou: Na modlitbu před jídlem zapomněla, nacpala do sebe 12 chodů a prohlédla si mrtvé kachny

 
S Anetou Vignerovou  (27) jsme se nepotkali na večírku, ale v restauraci na degustaci nového menu. Když jsme si začali povídat, měla v sobě už asi dvanáct chodů. Je tohle u modelky normální?! "Není, určitě nemůžu říct, že nerada jím, ale tohle byla výjimka. Jídlo mám ráda, baví mě i kultura stolování, ale tohle bylo pracovní," vysvětlila Aneta.
01.06.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (506 článků)