Článek

Nesmyslné stávky potápějí to jediné, co může topící se zemi zachránit

 
Zoufalým snahám Řecka odrazit se ze dna brání mimo jiné z reality vytržené požadavky odborářů a jejich stávky.
18.06.2016 10:40 |

podobné články

Podobné články

Dubaj: Ostrovy se potápějí ...

 
Bombastický projekt v Dubaji, uměle vytvořené souostroví Světové ostrovy, krachnul. A 300 ostrůvků, které svým uspořádáním připomínají tvary kontinentů, se potápějí pod mořskou hladinu.
03.02.2010 05:10 |

podobné články

Bravo! Hosté restaurace zachránili z řeky topící se důchodkyni

 
Topící se ženu se podařilo v Uherském Hradišti v noci na středu zachránit náhodnému svědkovi. Agentuře Mediafax to uvedl policejní mluvčí Aleš Mergental.
07.12.2011 12:50 |

podobné články

Doživotně na Hradě bydlí topiči i zahradníci

 
Řadu bytů na Pražském hradě vlastní lidé či jejich potomci již desítky let a to díky tomu, že ještě za minulého režimu získali dekret na byt na dobu neurčitou, který přešel i na potomky. Serveru Lidovky.cz se podařilo zjistit, že tyto byty neobývají prominenti minulého režimu, jak se občas soudí, ale zaměstnanci či bývalí zaměstnanci Hradu jako topiči nebo zahradníci.
15.11.2012 14:15 |

podobné články

Frankfurtské letiště se i po skončení stávky potýká s výpadky

 
Frankfurtské letiště se jen pomalu vzpamatovává ze stávky pozemního personálu. Dnes bylo ještě zrušeno 169 z plánovaných 1270 odletů a příletů, tedy zhruba stejně jako ve středu, která byla posledním dnem stávky.
23.02.2012 14:25 |

podobné články

VIDEO, FOTO „Nemůžu mladším sourozencům říct: Tohle je náš prezident. Teď poslouchej.“ Mám ze stávky spíš dilema. Nemůžeme nikomu věřit. Vyjeli jsme na „nečinné“ Karlovarsko

 
REPORTÁŽ „Nemůžu mladším sourozencům říct: Tohle je náš prezident, teď poslouchej!“ „Vlastně moc nechápu hlavní záměr stávky.“ „Politika je samá lež.“ Když se jinde protestuje, Karlovarský kraj spíš mlčí... I tyto názory zazněly dnes v rámci výstražné stávky Vyjdi ven u budovy Prvního českého gymnázia v Karlových Varech. A do toho kritický transparent proti Zemanovi, důchodcovský pár a selfíčka.
15.03.2018 18:40 |

podobné články

Hasič pomohl zachránit topící se Štěpánku (9), nakonec ho odsoudili za těžké ublížení na zdraví

 
Dobrovolný hasič Jindřich Šťastný předloni v létě pomáhal zachránit devítiletou holčičku, která se topila ve výpusti hasičské nádrže v Nesměřicích. Holčička přežila, ale Jindřich skončil jako viník před soudem, který ho nakonec odsoudil za těžké ublížení na zdraví.
09.12.2016 11:20 |

podobné články

Schumiho rodina prý už zná krutou pravdu: Šampiona může zachránit jedině ZÁZRAK

 
Jak je to doopravdy s Michaelem Schumacherem? Respektovaný italský novinář Pino Allievi napsal, že sedminásobný mistr světa už dýchá sám, bez respirátoru. O pár minut později zprávu popřela Schumacherova manažerka Sabine Kehmová. Z jiného zdroje zazněla zdrcující informace: Schumiho může zachránit jedině zázrak. Naděje střídá beznaděj...
08.03.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (467 článků)

Ekonomka z prounijního think-tanku má jasno. Rakousko mohou zachránit jedině uprchlíci

 
Ekonomická expertka Dalia Marin z bruselského think-tanku Breugel vyjadřuje znepokojení nad politickým a ekonomickým vývojem v Rakousku. Poukazuje zejména na vysokou nezaměstnanost a nízký růst HDP. Zachránit Rakušany prý mohou jedině uprchlíci.
16.06.2016 09:55 |

podobné články

Obavy o Kalouska: Ve čtvrtek může být napaden

 
POLITOLOGOVÉ Ministr financí jako hlavní terč odborů a stávkujících. V této pozici je nyní Miroslav Kalousek poté, co se po boku premiéra Petra Nečase ostře ohrazuje proti nespokojeným odborům, u kterých se navíc přičinil tím, že jim prostřednitvím soudu zrušil původně plánovaný termín stávky. Vláda sice nyní postupuje jednotně proti hlasitým odpůrcům reforem, podle odborníků se ale může jednat jen o krátkodobou shodu uvnitř koalice. Politolog Zdeněk Zbořil se navíc obává, že ostré vystupování šéfa státní kasy může během čtvrteční stávky vyprovokovat někoho k tvrdé akci vůči jeho osobě.
15.06.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků)

Rozvodněné řeky potápějí Česko: Podívejte se na ty nejzajímavější fotky přímo od vás!

 
Česká republika je zase pod vodou, situace připomíná stav z let 1997 a 2002, kdy se staletá a pětisetletá voda prohnaly naší zemí a zanechaly za sebou velké škody.
02.06.2013 23:15 |

podobné články

ZÁZRAK! Topící se mladík byl HODINU POD VODOU! Záchranáři jej OŽIVILI!

 
Po skoku do rybníka zůstal pod vodou v neděli odpoledne v Červeném Újezdu na Benešovsku devětadvacetiletý muž, podařilo se jej zachránit. Informace v pondělí poskytla agentuře Mediafax mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská.
05.09.2011 13:40 |

podobné články

Plavčice Pamela Anderson (46) na Havaji: Pánové, kdo by od ní nechtěl zachránit?!

 
V 90. letech vytahovala coby plavčice z Pobřežní hlídky topící se nešťastníky. A nutno podotknout, že herečka Pamela Anderson (46) má stále postavu jako lusk! A to už uběhlo skoro čtvrtstoletí!
13.08.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (600 článků) , Pamela Anderson (552 článků)

Každý den stávky stojí Francii až 400 milionů eur

 
Každý den stávky francouzských odborářů proti penzijní reformě stojí zemi 200 až 400 milionů eur (4,9 až 9,9 miliardy korun). Informovala o tom v pondělí agentura AFP s odvoláním na prohlášení francouzské ministryně financí Christine Lagardeové.
25.10.2010 11:00 |

podobné články

Stávka je tady. V pondělí bude stát celá republika

 
Nespokojenost s postupem vládní koalice vehnala dopravní odbory do pondělní stávky, která má ochromit celou zemi. Přestane jezdit železnice, zastaví se doprava ve velkých městech. Začne už ve tři hodiny ráno, její ukončení teprve odboráři oznámí. Kromě stávky se uskuteční i blokády páteřních komunikací v Praze.
10.06.2011 11:25 |

podobné články

Soud rozhodl: Stávka je nezákonná!

 
Stávka nebude! Ačkoli ještě včera vše nasvědčovalo tomu, že zítra odboráři svými protesty ochromí celou zemi, rázem je vše jinak. Odboráři totiž zcela nečekaně obdrželi od Městského soudu v Praze předběžné rozhodnutí o zákazu stávky. O novém datu stávky by se tak mělo rozhodnout dnes!
12.06.2011 12:15 |

podobné články

Do stávky zorganizované studenty DAMU se zapojí stovky studentů vysokých i středních škol

 
Výstražné studentské stávky na obranu ústavních hodnot v České republiky se ve čtvrtek zúčastní stovky lidí z vysokých a středních škol po celé zemi. V poledne vyjdou na půl hodiny ze školních budov. Chtějí dát najevo, že jim není lhostejný osud země a že jim vadí přístup vrcholných politiků k ústavě. V některých městech se konají také shromáždění, happeningy či diskuse. Protest podpořila i některá divadla.
13.03.2018 18:05 |

podobné články

Stovky vysokoškoláků a středoškoláků se zapojí do stávky zorganizované studenty DAMU

 
Výstražné studentské stávky na obranu ústavních hodnot v České republiky se ve čtvrtek zúčastní stovky lidí z vysokých a středních škol po celé zemi. V poledne vyjdou na půl hodiny ze školních budov. Chtějí dát najevo, že jim není lhostejný osud země a že jim vadí přístup vrcholných politiků k ústavě. V některých městech se konají také shromáždění, happeningy či diskuse. Protest podpořila i některá divadla.
13.03.2018 18:10 |

podobné články

Vítězem stávky byl ministr Kalousek

 
Kdo byl vítězem včerejší stávky? Odbory, které zastavily metro, ale sešla se jich jen hrstka nebo premiér Nečas, který si pochvaloval, že stávka nevyvolala kolaps republiky? Za vítěze se může považovat Miroslav Kalousek (TOP09), který jednal s protestujícími, získal politické body a pak se ve zdraví vrátil na ministerstvo financí.
17.06.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků)

Na Bahamských plážích se potápějí divoká prasata!

 
Tyto čuňátka se v moři cití jako ryby ve vodě a mezi místními turisty jsou více než oblíbené. Koupají se zde v křišťálově čirém moři. Fotograf Eric Cheng je zachytil při potápění a fotky za to opravdu stojí!
17.07.2009 21:15 |

podobné články