Článek

Neseriózní a neprofesionální. Ministryně popsala rozhovor s redaktorem ČT

 
Ministryně Karla Šlechtová se negativně vyjádřila na Facebooku o tom, jak se jí v důsledku zásahu protikorupční policie na Ministerstvu pro místní rozvoj telefonicky dotázal redaktor ČT David Borek. Prý se k ní ve večerním telefonickém hovoru choval neseriózně a neprofesionálně.
20.03.2015 14:51 |

podobné články

Podobné články

Neseriózní a neprofesionální. Šlechtová popsala rozhovor s redaktorem ČT

 
Ministryně Karla Šlechtová se negativně vyjádřila na Facebooku o tom, jak se jí v důsledku zásahu protikorupční policie na Ministerstvu pro místní rozvoj telefonicky dotázal redaktor ČT David Borek. Prý se k ní ve večerním telefonickém hovoru choval neseriózně a neprofesionálně.
20.03.2015 14:26 |

podobné články

Senioři z Brna, pozor, neseriózní firma parazituje na projektu Senior Pasů

 
Na základě četných stížností seniorů informují zástupci Senior Pasů o neseriózní firmě, která parazituje na projektu Senior Pas:
07.08.2015 14:21 |

podobné články

Dvořák konstatuje: Železný? Neprofesionální, zbytečně agresivní

 
Jakub Železný byl neprofesionální a rozhovor vedl zbytečně agresivně. Tak vzpomíná budoucí generální ředitel České televize Petr Dvořák na svou premiéru v Událostech, komentářích.
23.09.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (500 článků) , Petr Dvořák (495 článků)

Babiš je neprofesionální, poplatků je škoda. Exministr Heger chválí svého nástupce

 
ROZHOVOR I když vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš se po dlouhém zdráhání a útocích na ministra zdravotnictví nakonec rozhodl, že přece jen dostojí slibu, k němuž se zavázaly všechny strany vládní koalice, a dosype peníze do nemocnic, o které přišly zrušením poplatků, podle exministra zdravotnictví a poslance TOP 09 Leoše Hegera dokázal, že jeho výroky jsou velmi neprofesionální.
10.04.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8302 článků) , Leoš Heger (1254 článků)

Ministr J. Dobeš: Reakce na článek anebo Záhada se nekoná

 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se tímto ohrazuje proti dezinterpretaci poskytnutých údajů, které byly otištěny v deníku Hospodářské noviny (HN, 14. 7. 2011, Záhada: kolik vláda vyhodila lidí). Také citace pracovnice MŠMT, jak je v článku uvedena, nekoresponduje s poskytnutou odpovědí. Takový postup považuje MŠMT za neseriózní a neprofesionální.
16.07.2011 21:40 |

podobné články

Středočeský kraj: Odstartovala soutěž Středočeský Kramerius 2016

 
Rada kraje odsouhlasila 23. května vyhlášení dalšího ročníku soutěže Středočeský Kramerius, která je zaměřena na neprofesionální knihovníky. „Soutěž má motivovat neprofesionální knihovníky v jejich práci a ocenit nejúspěšnější z nich. Z knihoven se zejména v malých obcích stává komunitní centrum pro setkávání občanů, pořádání volnočasových aktivit pro dospělé a děti a v tomto procesu je role neprofesionálních pracovníků velice důležitá. Svou činností zároveň přispívají k tomu, že si více lidí najde cestu i ke knize,“ sdělil radní pro kulturu a památkovou péči Zdeněk Štefek (KSČM).
24.05.2016 11:25 |

podobné články

ČR nemůže čerpat evropské dotace kvůli špatnému auditu, řekla Šlechtová

 
Podle ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové nemůže Česká republika zahájit čerpání peněz z evropských fondů. Důvodem je výsledek auditu klíčového monitorovacího systému, který provedlo ministerstvo financí. Audit považuje ministryně za neprofesionální a opřený o spekulace. Podá proti němu stížnost.
17.04.2015 12:20 |

podobné články

Ministryně Jourová popsala smutnou realitu: Hrozí nám ztráta 100 miliard z EU

 
Ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová (ANO) má za to, že se Česká republika příliš bála při vybírání projektů, na které mohla přispět Evropská unie. Za léta 2006 až 2013 mohlo Česko vyčerpat až 800 miliard a ministryně realisticky předpokládá, že o 100 miliard přijdeme. Zatím jsme vyčerpali necelou polovinu. Černého Petra mají především resorty školství, životního prostředí, ale i Ministerstvo pro místní rozvoj, které teď Jourová spravuje. Došlo i na problematiku veřejných zakázek.
03.02.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Jourová (346 článků)

Papírové peníze jsou stále ohrožovány politiky. Expert říká více a radí radši spořit ve zlatě

 
ROZHOVOR Kdyby nějaký obchodník dokázal předpovídat, kam se pohne cena zlata, stane se okamžitě multimiliardářem. Nikdo to ale nedokáže, a proto jsou různé rady, kdy investovat do zlata, velmi neseriózní. Naopak je ve zlatě chytré dlouhodobě a pravidelně spořit, protože uchovává hodnotu. Za gram zlata koupíte v každé době přibližně stejně. Takhle radí čtenářům ParlamentníchListů.cz expert ze společnosti České zlaté rezervy Petr Pištělák.
16.11.2013 04:51 |

podobné články

Herec a režisér Jan Kačer a trochu jiný pohled na roztržku Zemana a Sobotky

 
ROZHOVOR "Lidi v podstatě nechtějí bezchybnýho panáka, který nemá žádné mouchy," tvrdí k osobě prezidenta Mioše Zemana v rozhovoru ParlamentníchListů.cz herec a režisér Jan Kačer. Herec soudí, že mediální útok, který se na Zemana řítí ze všech stran, je neseriózní a mnohdy i sprostý. "Třeba to, co o něm píše Rejžek v Lidovkách, je už daleko za hranicí sprostoty," říká k tomu Kačer.
01.02.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kačer (93 článků)

Senátor: Uprchlické děti zahazovaly cukrovinky, protože byly české. Odmítaly oblečení, protože není značkové. I zvíře má u muslimů větší hodnotu než ženská

 
ROZHOVOR O víkendových demonstracích promluvil pro ParlamentníListy.cz senátor Jaroslav Doubrava. Vyjádřil svůj názor nejen ohledně těchto akcí, ale také ohledně médií i migrantů a také vysvětlil, jak se ocitl na fotce po boku „zakuklenců“. „Ten snímek je vytržený z videa. Je to od těch, co ho zveřejnili, krajně neseriozní,“ řekl senátor. Promluvil i o útocích na ženy, a to dokonce i na Václavském náměstí.
09.02.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (191 článků)

Šlechtová: ČR nemůže zahájit čerpání peněz z EU

 
Česko nemůže zahájit čerpání peněz z fondů EU, důvodem je podle ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové zpráva z auditu monitorovacího systému evropských fondů MS2014+, která použití systému pozastavila. Audit týmu ministerstva financí Šlechtová považuje za neprofesionální a opřený o spekulace.
17.04.2015 12:16 |

podobné články

Starostka Berouna: Volby skončí fiaskem, lidi nepřijdou

 
ROZHOVOR Starostka Šárka Endrlová (Nezávislí Berouňáci) ParlamentnímListům.cz popsala své pocity z téměř ročního období, kdy stojí v čele města. Zároveň popsala dojmy z vládních reforem, anebo z rezignace ministra školství Josefa Dobeše.
03.04.2012 06:15 |

podobné články

Kamarádka vrahů popsala, proč Kisiov a Zavřel zabili patnáctiletou Petru

 
Redaktoři TN.cz získali rozhovor s dívkou, která velmi dobře zná Michala Kisiova i Tomáše Zavřela. Dívka popsala, co se osudnou noc v bytě stalo. Za vším jsou údajně drogy.
01.04.2013 14:10 |

podobné články

Bývalá členka ODS popsala nelichotivou minulost Petra Nečase

 
ROZHOVOR Jak fungovala ODS za Petra Nečase, proč jsou lidé v republice znechucení a co dnes hrozí Andreji Babišovi s premiérem Sobotkou? To barvitě popsala bývalá místostarostka Rožnova pod Radhoštěm a členka ODS, dnes zastupitelka města za SNK – ED Libuše Rousová, která bývalého premiéra poznala hned na startu jeho kariéry, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
01.03.2014 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Největší rozhovor s matkou od tragédie: Natvrdo popsala HÁDKY, VAZBU I ZHROUCENÍ

 
EXKLUZIVNĚ: Matka Petra Kramného paní Irena portálu TN.cz sdělila ty nejintimnější pocity, které nyní zažívá. Popsala, jak syna navštěvuje ve vazbě, o čem si povídají, jaký vztah má Kramný ke své sestře Lence i to, kdo se nyní stará o malou čivavu.
21.05.2014 13:10 |

podobné články

Ruský básník Jevtušenko: Duchovní mcdonaldizace kultury už proběhla

 
Ruský básník Jevgenij Jevtušenko, který od 50. let minulého století kritizoval jako představitel tzv. "nové poezie" poměry v tehdejším Sovětském svazu a postavil se například i proti srpnové invazi v roce 1968, přednesl své verše i v české metropoli. Při své návštěvě Prahy si pak našel i čas na krátký rozhovor s redaktorem Práva.
06.05.2009 10:25 |

podobné články

Vorálek (BPP): Petr Benda tvrdí, že ví, co padlo při rozhovorech, u kterých nebyl

 
Předseda krajské organizace NS-LEV 21 v Ústeckém kraji Petr Benda zveřejnil 23.5.2012 v Parlamentních listech text, ve kterém hodnotí můj rozhovor s redaktorem MfD pro server iDnes.
24.05.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (175 článků)

Profesor Keller se v Haló novinách vysmál pravici a vychválil Filipa. Ten to má promyšlené...

 
Známý levicový sociolog a od minulého pondělka též držitel státního vyznamenání Jan Keller poskytl rozhovor společensko- politické příloze Haló novin Naše pravda. Se známým redaktorem Jaroslavem Kojzarem si povídali o tom, že se v naší politice v nejméně vhodnou dobu otevřela Pandořina skříňka.
05.11.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (59 článků) , Jaroslav Filip (25 článků) , Jan Filip (52 článků)