Článek

Nerušte zvláštní školy, volá čtenářka Blesku: Můj syn se na základce trápil

 
Syn paní Aleny měl od druhé třídy problémy s učením a dvakrát ročník opakoval. Proto ho přemístila do praktické školy, kterou vychodil. Nyní se živí jako řidič a nikdo neví, do jaké školy chodil. S rušením praktických škol proto paní Alena nesouhlasí. V názorech se liší i odborníci oslovení Bleskem.
22.09.2015 13:30 |

podobné články

Podobné články

Syn Blanarovičové: Propadal na základce

 
Kdo by to byl řekl, že syn Yvetty Blanarovičové (49) byl ve škole lajdák! Matyáši Tomanovi (23) na základce svítily pětky v žákovské knížce odshora až dolů. A ještě se tím chlubí!
20.10.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (281 článků)

Čtenářka Blesku: Waldemar mi nosil štěstí

 
Waldemar Matuška (†76) nerozdával radost jen hlasem. Čtenářka Blesku, paní Anna Schámcová z Prahy, přiznala, že fotka Waldy ji ochránila od pokut.
15.06.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (316 článků)

Čtenářka Blesku o farmáři Sekaninovi: Je to velký podvodník!

 
Druhá série show Farmář hledá ženu skončila a až teď vyplouvají na povrch různé špinavosti. „Standa Sekanina podvedl celý národ. Není žádný ubohý vdovec, ale chce jen rýžovat na něčem, co se ani nedá nazvat farmou,“ zavolala rozhořčeně Blesku čtenářka.
29.06.2012 14:40 |

podobné články

Brutální šikana na základce v Litvínově: Propadlík spolužáka rasisticky napadal a pak zlámal čelist!

 
Patnáctiletý žák sedmé třídy, kterou opakuje, brutálně napadl na základce v Litvínově osmáka Jaroslava K. (13).  Sádrou na ruce ho udeřil do obličeje a nadvakrát mu zlomil čelist!
23.02.2014 05:20 |

podobné články

Pohřeb vojáka, kterého podřízli na ulici: Můj táta, můj hrdina! Vzkázal mu do nebe syn (2)

 
Tisícovka zdrcených lidí včetně britského premiéra Camerona přišla dnes uctít památku Lee Rigbyho (†25), který byl v květnu ubodán za bílého dne na ulici šílenými muslimy. Nejvíc byl dojat jeho syn Jack (2), který měl na tričku dojemný vzkaz pro zabitého rodiče: „Můj táta, můj hrdina.“
12.07.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Lee (2 články) , Jack Lee (3 články) , Lee Cameron (4 články)

Ústavní soudci zamítli stížnost Roma na umístění do zvláštní školy

 
Jaroslav Suchý, který se soudil s ministerstvem školství kvůli svému umístění do zvláštní školy, neuspěl u Ústavního soudu. Suchý tvrdil, že byl do zvláštní školy umístěn kvůli svému romskému původu, a požadoval odškodnění půl miliónu korun. Ústavní soud jeho stížnost ve středu zamítl.
26.08.2015 14:56 |

podobné články

Okamura chce zvláštní ochranu seniorů, Kalousek navrhl zvláštní ochranu Okamury

 
Poslanec Tomio Okamura v úterý ve Sněmovně sklidil kritiku za svůj návrh zavést zvláštní ochranu seniorů. Prohlásil, že čím jsou lidé starší, tím jsou slabší, a připomněl, že zvláštní ochrana se vztahuje i na mladší 18 let. Miroslav Kalousek v reakci nadnesl, že by byl pro zabývat se zákonem o zvláštní ochraně Tomia Okamury.
10.12.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků) , Tomio Okamura (2012 článků)

Syn na Jesenicku roky týral nemohoucího otce! Co všechno mu prováděl?

 
Muž z Jesenicka neuvěřitelně týral svého otce! Trápil ho přes dva roky. Těžce nemocného muže trápil tak, že ho nutil, aby si pro jídlo chodil po čtyřech, nebo mu nezajistil ani potřebnou hygienu!
13.02.2013 13:45 |

podobné články

Prstýnek Bartošové: Rychtář mi ho ukradl, tvrdí čtenářka

 
Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se od Vánoc pyšní prstýnkem, který dostala od přítele Josefa Rychtáře (53). Odkud však prstýnek je a kolik stál, Rychtář nechtěl prozradit a jisté je jen to, že šperk rozhodně není nový. Kolem šperku s bílým kamínkem se teď vytvořila ještě větší záhada. Blesku se totiž ozvala čtenářka až z Chorvatska s tím, že v dárku od Rychtáře poznala svůj ztracený prstýnek.
16.01.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Čtenářka Lýdie: Rakovina zasáhla celou moji rodinu!

 
Se zhoubnou nemocí se potýkala celá rodina Lýdie Dedíkové z Pardubic. Čtenářka Blesku svůj příběh sepsala, aby se o něj mohla podělit s ostatními, kteří se zákeřnou nemocí zápasili. „Nad rakovinou nevítězíme. Jen doufáme, že nedostane další příležitost,“ říká.
09.02.2013 10:45 |

podobné články

Čtenářka Sandra po Proměně: Už nejsem šedá myš!

 
Do péče odbornic se tentokrát svěřila naše čtenářka Sandra Baumlová (21) z Prahy. Doprovázela ji maminka, která cestu své dcery za hezčím vzhledem s napětím sledovala. „Moc jsem si přála zúčastnit se proměny. V časopise Šíp jsem vždy obdivovala, jak dámy prokoukly a moc jim to slušelo,“ přiznala studentka vyšší veřejnoprávní školy.
16.09.2010 10:15 |

podobné články

Onderka volá Prahu: Pomozte, policie nesmí být rozprášena

 
Brno i policie bije na poplach. „Zachraňte policejní školu! Nerušte instituci, která pomáhá dodat našemu městu klid!" To je vzkaz brněnského primátora Romana Onderky (ČSSD) do Prahy. Poradní komise ministra vnitra totiž při hledání systémových úspor v Policii ČR předložila v polovině října ministru vnitra ČR Janu Kubicemu závěrečnou zprávu o své činnosti společně s návrhy na systémové změny a vyčíslení úspor v následujícím období.
10.11.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

Syn Patrasové: To je můj syn Antonín Felix!

 
Felix Slováček (27) junior je od 31. srpna hrdým otcem syna Antonína Felixe. Blesku se syn slavného muzikanta a herečky Dády Patrasové pochlubil fotkou, na níž je celá šťastná mladá rodina. „Byl jsem u toho, když syn přišel na svět. Zažíval jsem neskutečně skvělý pocit,“ svěřil se Felix.
03.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Syn Lucie Bílé Filip skončil s holkou ve vaně. Jsme přátelé, tvrdí

 
Syn zpěvačky Lucie Bílé Filip Kratochvíl se do své plnoletosti obul vší silou. Řídí už auto a sám také rozhoduje, čemu propůjčí své jméno. Naposledy vložil síly do videoklipu osmnáctileté zpěvačky Eki, s níž nyní nafotil velmi odvážné fotografie. Oba tvrdí, že jsou z nich pouze přátelé. Další články k tématu: Syn Lucie Bílé Filip si v klipu zahrál milence své plnoleté vrstevnice Máma je můj nejlepší přítel, říká syn Lucie Bílé MÓDNÍ POLICIE ze Slavíků: Syn Bílé byl k nepoznání, ale obstál
08.05.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Lenka Potůčková (35) zabodovala v Trháku Blesku už podruhé! O výhře se jí i zdálo

 
Má štěstí ve hře! Čtenářka Lenka Potůčková (35) z Větřního na Českokrumlovsku v Trháku Blesku zabodovala už dvakrát! V Nedělním Blesku získala stokorunový kredit pro Bleskmobil a o den později rovných 10 tisíc na ruku!
18.01.2017 05:20 |

podobné články

Smogová peřina nad Českem začíná konečně mizet

 
Nejdříve se začali lidé dusit smogem na severu Moravy, během tohoto týdne pak trápil štiplavý vzduch už osm krajů. Situace se začala lepšit v pátek, kdy byly vyšší koncentrace naměřeny jen v moravskoslezských městech. Ještě ve čtvrtek ale poletavý prach trápil i Prahu, Brno, Kladno, Přerov nebo Litoměřice.
12.02.2010 10:15 |

podobné články

Rosického trápil "koňar", ale před zápasem s Itálií má jasno! Hrát budu

 
Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický bude moci nastoupit v kvalifikačním utkání v Itálii, třebaže jej po posledním duelu s Arménií trápil naražený sval.
10.09.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků)

Dětinský Michael Jackson se velmi trápil tím, že ho někteří nemají rádi

 
Producent a muzikant Nile Rodgers popsal serveru Rolling Stone, čím se trápil zesnulý král popu Michael Jackson. Jeho slova potvrzují pohled dalších jeho spolupracovníků, kteří o Jacksonovi mluví jako o hodném naivním člověku, jenž žil trochu mimo realitu.
04.10.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Nile Rodgers (2 články) , Nile Rodgers (2 články) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Brutální šikana na základce: Jardovi (13) přerazil spolužák čelist!

 
Brutální šikana šokovala všechny rodiče dětí z litvínovské základní školy. Jaroslava K. (13) napadl spolužák (15). Několikrát ho udeřil sádrou na ruce přímo na chodbě školy a nadvakrát mu zlomil čelist. Podle otce napadeného chlapce šlo o rasově motivovaný útok. Případem se už zabývá policie.
24.02.2014 10:30 |

podobné články