Článek

Nerozlučná dvojice Vilhelmová a Geislerová proti sobě!

 
Anna Geislerová a Tatiana Vilhelmová, herecké kolegyně, které spolu září v mnoha filmech se dnes utkají v souboji popularity. Která z nich bude mít více fanoušků?
08.08.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků) , Anna Geislerová (68 článků)
Podobné články

Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna

 
Herečka Aňa Geislerová v pátek porodila své třetí dítě. Syn dostal jméno Max. Herečka má s manželem Zdeňkem Janáčkem dvě děti. Další články k tématu: VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha Geislerová je těhotná a vdává se. Hřebejk točí na Třeboňsku Líbánky Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Geislerovou ocenili v Thajsku za Želary Geislerová: Mám hospodský sklony. Přijde má chvilka a dávám páku Vary podruhé: Sobota vyladěná na erotickou strunu
29.06.2013 16:25 |

podobné články

VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film

 
Premiéru filmu Líbánky režiséra Jana Hřebejka v Karlových Varech Aňa Geislerová nestihla, protože právě rodila své třetí dítě. Na novinářskou projekci v Praze se ale přišla aspoň ukázat. Objevila se v hučce a černém roláku, který by dokázal zakrýt poporodní kila, kdyby Geislerová nějaká měla. Další články k tématu: Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha PRVNÍ DOJMY: Hřebejkovy slibné Líbánky zničí sázka na festivalové úchylky VIDEO: Geislerová s Vilhelmovou jako prodavačky. Přispěl také Liška Geislerová je těhotná a vdává se. Hřebejk točí na Třeboňsku Líbánky
13.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (329 článků)

Vilhelmová a Geislerová ukázaly těhotenské pupky: Dívejte, jak ve videu poskakují s obnaženým břichem!

 
Herečky "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) a "Tatiana Vilhelmová":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) využily toho, že jsou obě ve stejný čas těhotné, a pod taktovkou režiséra Petra Sergeje Butky natočily videoklip, ve kterém se obě aktérky přetahují, která má větší pupek, a dovádějí jako malé holky.
10.05.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků)

Poslední foto před porodem? Nahá Aňa Geislerová se položila do vany a ukázala jen obří pupek

 
Herečka "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) pilně připravuje kampaň na "charitativní Vánoční bazar":http://www.extra.cz/vilhelmova-a-geislerova-ukazaly-tehotenske-pupky-divejte-jak-ve-videu-poskakuji-s-obnazenym-brichem, jenž se stal už tradicí, kterou si málokdo nechá ujít. Na rozdíl od své kolegyně "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) ještě neporodila, a tak se v rámci focení ještě pochlubila těhotenským bříškem.
11.06.2013 14:35 |

podobné články

VIDEO: Být chvíli v klidu, do pěti minut spím, říká matka Geislerová

 
Trojnásobná matka Aňa Geislerová přiznává, že žije tak, jak si přeje, i když jí pětiměsíční syn Max dává hodně zabrat. Na křtu kalendáře Stock, jehož je novou tváří, působila lehce unaveně, což sama přiznala i na kameru iDNES.cz. "Být v klidu, za pět minut bych usnula," říká. Další články k tématu: Proměny v kalendáři pokračují: Geislerová jako anděl, Sokol na šibenici VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha
05.11.2013 00:25 |

podobné články

Nerozlučná dvojka Vilhelmová a Geislerová: Vzájemné vztahy ochladly! Děti si ukázaly na benzince…

 
Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová jsou jedny z neobsazovanějších českých hereček. Dřív spolu vymetaly všechny zásadní večírky a dělaly všechno společně, nedávno dokonce obě porodily v podobném termínu. Ale všechno je teď jinak.
03.10.2013 05:05 |

podobné články

Nerozlučná dvojka Vilhelmová a Geislerová: Vztahy ochladly! Děti si ukázaly na benzince…

 
Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová jsou jedny z neobsazovanějších českých hereček. Dřív spolu vymetaly všechny zásadní večírky a dělaly všechno společně, nedávno dokonce obě porodily v podobném termínu. Ale všechno je teď jinak.
03.10.2013 07:00 |

podobné články

VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha

 
Herečka Táňa Vilhelmová to už má za pár. Přestože už brzy porodí dítě, které čeká s Vojtou Dykem, s těhotnou kamarádkou Aňou Geislerovou si stihla zadovádět v sadu plném rozkvetlých stromů. Další články k tématu: Cítím se krásná. Baví mě mít plné tvary, říká těhotná Vilhelmová Těhotná Tatiana Vilhelmová o přírůstku do rodiny: Vojta se těší Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise
10.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků) , Vojtěch Dyk (701 článků)

Proč končí skupina Nightwork? Táňa za to nemůže, říká Vojta Dyk

 
Před dvěma lety začal žít s Tatianou Vilhelmovou a přibližně od téže doby bylo na Vojtovi Dykovi znát, že jej stále méně naplňuje a baví práce s kapelou Nightwork. Je to náhoda? Anebo je o sedm let starší herečka jakousi českou Yoko Ono, která koncem šedesátých let poblouznila Johna Lennona a navždy narušila vztahy ve skupině Beatles? Další články k tématu: Už jsme si všechno vyzkoušeli. Odcházíme v nejlepším, říkají Nightwork Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise V létě budu fungovat jako babysitter, říká Vojta Dyk Dyk musí doma věšet prádlo, Prachař vynáší odpadky a háčkuje OBRAZEM: Vilhelmová s Dykem pařili pod dohledem Vojty Kotka na stole Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné
13.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (303 článků) , Tatiana Vilhelmová (444 článků) , John Lennon (191 článků) , Yoko Ono (71 článků) , Vojtěch Dyk (701 článků)

Pejsek a kočička trochu jinak!

 
Pejsek a kočička. Nerozlučná pohádková dvojice Josefa Čapka, kterou zná u nás opravdu každý. Věděli jste, že podobně nerozlučná dvojice žije v zoologické zahradě Chleby? V jednom výběhu tady totiž žijí i dva rychlíci světa zvířat  jedenapůlroční gepardice Mzuri a dvouletý ruský chrt Dmitrij.
01.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Čapek (50 článků)

Geislerová a Vilhelmová: Holky, proč se hádáte?

 
Nerozlučné přítelkyně Aňa Geislerová (33) a Táňa Vilhelmová (31) se podle informací Blesku pohádaly.
29.12.2009 05:45 |

podobné články

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků) , Vojtěch Dyk (701 článků) , Jiří Vojta (86 článků) , Jiří Vojta (86 článků)

Geislerová, Vilhelmová a Dyk skočili do studené Vltavy. Za všechno může Jiřina Bohdalová

 
Pamatujete si, jak během Filmového festivalu v Karlových Varech Táňa Vilhelmová  (33) a Aňa Geislerová  (36) zakončily bujarý večírek s britským hercem Judem Lawem koupáním v říčce Teplé? Tak podobná situace se znovu opakovala.
07.05.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Kamarádky Geislerová a Vilhelmová: Obě jsou těhotné!

 
POTVRZENO! Herečky Aňa Geislerová (36) a Táňa Vilhelmová (34) jsou obě v jiném stavu. Blesku to potvrdil zdroj z jejich okolí. Nerozlučné kamarádky jsou vdané a otěhotněly s milenci.
22.11.2012 05:10 |

podobné články

Nevěrnice Geislerová a Vilhelmová: Budou rodit společně!

 
Český showbyznys se nám pěkně množí. V příštím roce se na porodní sál chystá Anna Geislerová (36) i Tatiana Vilhelmová (34)!
22.11.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků) , Anna Geislerová (68 článků)

Těhotné kámošky Geislerová a Vilhelmová dováděly: Svá obrovská bříška vystavily v plné parádě!

 
Kamarádky a herecké kolegyně Aňa Geislerová  (37) a Táňa Vilhelmová  (34) shodně čekají své třetí potomky. Svá těhotenství dlouho tajily a zatloukaly. Teď se ale domluvily, že půjdou s kůží na trh. A když už, tak pořádně!
10.05.2013 16:05 |

podobné články

Trojnásobné maminy Geislerová a Vilhelmová v akci: Mrkněte, jak obě zhubly. A mají stejný účes

 
Nerozlučné kamarádky Aňa Geislerová  (37) a Tatiana Vilhelmová  (35) nedávno porodily své třetí potomky, takže na sebe nemají tolik času jako dříve. Ale kvůli společnému projektu Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti se po dlouhé době opět sešly.
19.09.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků)

Roztomilost sama! Podívejte se, jak život s Dykem herečce Táně Vilhelmové svědčí

 
Nerozlučné kamarádky a herečky "Táňa Vilhelmová":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) jako každým rokem i letos zorganizovaly svůj "bazar":http://www.extra.cz/tema/vanocni-bazar-v-mokre-ctvrti, kam své věci darují i ony.
22.09.2013 07:35 |

podobné články

Čerstvé matky Geislerová a Vilhelmová: Skončily za pultem!

 
Rok se s rokem sešel a herečky Aňa Geislerová (37) a Tatiana Vilhelmová (35) se již podesáté postavily za pult a prodávaly všechno od jehly až po lokomotivu, prostě vše, co se dalo zpeněžit. Došly jim snad peníze?
14.12.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (444 článků)