Článek

Nepřijít na vynesení rozsudku? Příští rok by měl Rath smůlu

 
David Rath, Roman Janoušek i Jana Nečasová se odmítli účastnit vynesení svého rozsudku. Něco takového by jim od příštího roku už neprošlo. Tak to alespoň plánuje ministr spravedlnosti Robert Pelikán v novele trestního řádu, která by mohla být hotová do konce prosince.
02.08.2015 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků) , Robert Pelikán (421 článků)
Podobné články

Tipy jak přes zimu nepřijít o ladné křivky

 
Kalendářně i teplotně nám stále ještě panuje barevný podzim, ovšem nebude to tak dlouho trvat, studená zima se přihlásí o slovo a svými ledovými prsty se ujme kralujícího žezla. Mnozí z nás se pak ani nebudou stačit divit, že jsou rána chladná, dny strašně krátké a naše pracně vydřené linie den ode dne kulatější. Možná i vám dalo práci shodit přebytečná kila a dosáhnout takové postavy, o které jste snili. S vidinou studené zimy a dlouhých zimních večerů s plnou lednicí ale máte strach, že veškerá píle přijde vniveč. Říkáte si, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky? Pak si odpověď najděte v následujících řádcích! Bojíte se zimního přejídání? Poradíme vám, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky! Zimní období není jen o Vánocích, které jsou typické pro stoly plné jídla a sladké cukroví, ale i o dlouhých večerech, které většina z nás tráví na sedačce v obýváku u televizních seriálů. Jestliže i vy tímto způsobem trávíte zimu, nemůžete se divit, že jde vaše snaha udržet si postavičku jako lusk do kytek. Neztrácejte hlavu, my vám poradíme, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky. Díky nám budete před zimními měsíci o krok napřed! Tip první: Hodně spěte Ne nadarmo se v zimě všechna zvířátka ukládají k zimnímu spánku. Ačkoli si před tím pořádně plní bříška, u vás bohatě postačí, pokud se na spánku nebudete šidit. I nedostatek spánku se může negativně projevit na vašich proporcích. Je dokázáno, že nevyspalí lidé mají větší tendence zajídat únavu jídlem, navíc si dopřávají hodně cukru právě pro nabuzení energie a to má fatální důsledky na jejich postavu. Tip druhý: Hýbejte se, i když se vám nechce Zima je protivná v tom, že jsou dny velmi krátké, zato večery dlouhé. Brzy se stmívá a my tak máme tendence schovávat se za zdmi našich domovů, zatímco... Čtěte více Příspěvek Tipy jak přes zimu nepřijít o ladné křivky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2016 18:05 |

podobné články

Soudce dokončí vynesení rozsudku, loni při jeho čtení zkolaboval

 
Soud v Novém Jičíně bude dnes pokračovat ve vynášení rozsudku v případě bývalých zastupitelů Hladkých Životic na Novojičínsku, kteří byli obžalováni především kvůli nevýhodnému prodeji obecních pozemků. Soudce už loni v prosinci konstatoval, že jsou všichni vinni. Vzápětí ale zkolaboval a vynesení rozsudku nedokončil. Obžalovaní tedy už vědí, že jsou vinni, neznají ale tresty.
28.01.2014 06:45 |

podobné články

Rath o pádu z kola: Byli tam cizí lidé. Svědek: Jela s ním jeho „pravá ruka“

 
Jsou to dva týdny, co exhejtman David Rath spadl při vyjížďce na kole. Prý byl v bezvědomí a dobil se tak, že nemohl k soudnímu stání, které se schyluje k vynesení rozsudku. Rath na 99,9 % ví, že půjde sedět. Server Lidovky.cz mluvil se svědkem nehody, který popsal, že Rath nejel sám…
08.05.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Drama při vynesení rozsudku: Vražedkyně u soudu zkolabovala!

 
Kolaps! Lupička a vražedkyně Vladimíra Balvínová dnes upadla po vynesení rozsudku na zem a odvézt jí musela záchranka. Soudce jí těsně předtím zpřísnil trest za vraždu vietnamského prodavače (†28).
04.12.2013 16:00 |

podobné články

Chorvatský generál (†72) po vynesení rozsudku: Vyfasoval 20 let a...Zabil se jedem!

 
Odvolací jednání senátu Mezinárodního tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY) vzalo včera šokující konec. Po vynesení rozsudku do sebe totiž bývalý chorvatský generál Slobodan Praljak (†72) spáchal sebevraždu, když do sebe »kopl« ampuli jedu!
30.11.2017 05:10 |

podobné články

Žádné úplatky. Šlo o sponzorské dary a peníze na volby, říká Rath soudu

 
Bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath obžalovaný z korupce dnes pokračuje ve své závěrečné řeči před soudem. Zaměřuje se na odposlechy a výpověď podnikatelky Ivany Salačové, která je v kauze rovněž obžalovaná a jako jediná se přiznala ke korupci. Stala se spolupracující obviněnou a v dubnu dostala podmíněný trest. Rath řeč zřejmě dokončí, soud pak určí termín vynesení rozsudku.
14.07.2015 10:47 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

ONLINE Šok u soudu s Dahlgrenem: Vynesení doživotí narušila jeho tlumočnice!

 
Vrchní soud v Olomuci potvrdil doživotí Američanovi Kevinu Dahlgrenovi (25). Muž v květnu 2013 brutálně v Brně vyvraždil čtyřčlennou rodinu svých příbuzných a poté utekl do USA. Stal se tak prvním člověkem, kterého americká justice vydala ke stíhání do Česka. Vrchní soud ve čtvrtek potvrdil červencový rozsudek Krajského soudu v Brně v plném rozsahu. Neuznal, že v době spáchání vražd byl Kevin Dahlgren nepříčetný. Naopak, znalci vypověděli, že sice trpí vážnou poruchou osobnosti, ale ta nesnižuje jeho rozpoznávací schopnosti. Vynesení rozsudku narušila Dahlgrenova tlumočnice, která jej zmeškala...
23.03.2017 08:45 |

podobné články

David Rath po rozsudku pro PL: Naštěstí je zrušen trest smrti, jinak bych ho dostal

 
REPORTÁŽ Osm a půl roku a propadnutí zabaveného majetku státu. Takový trest vyměřil středočeský krajský soud Davidu Rathovi. Soudní síň byla plná novinářů, nechyběl ani Havranpírko. „Naštěstí je zrušen trest smrti, jinak bych ho dostal,“ napsal bývalý sociální demokrat ParlamentnímListům.cz po vynesení rozsudku.
23.07.2015 15:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Jak na dovolené nepřijít o peníze? 10 tipů,aby vám v zahraničí nevyluxovali peněženku

 
Připravujete se na dovolenou a právě rozmýšlíte, zda budete v zahraničí platit kartou, či hotově? Řešení je jednoduché - hodí se oboje! Při placení kartou si ale musíte dávat pozor. Poradíme vám, jak zbytečně nepřijít o peníze.
17.07.2016 12:15 |

podobné články

10 tipů, jak v zahraničí nepřijít o peníze!

 
Chystáte se na dovolenou a zvažujete, jestli platit kartou, nebo hotově? Je to jednoduché. Hodí se oboje! Placení kartou ale vyžaduje určitou obezřetnost. Aha! vám poradí, jak zbytečně nepřijít o peníze.
15.08.2016 14:15 |

podobné články

Jsem rád, že byl zrušen trest smrti, komentoval rozsudek Rath

 
Bývalý středočeský hejtman a někdejší poslanec David Rath, který byl za korupci ve čtvrtek odsouzen na 8,5 roku do vězení a peněžitému trestu cca 20 miliónů korun, je rád, že byl zrušen trest smrti. Zároveň oznámil, že se odvolá, a osvětlil, proč se neúčastnil vynesení rozsudku. Od zdroje blízkého soudu prý věděl, že bude odsouzen, ale původně počítal s odnětím svobody až na deset let.
23.07.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

David Rath a ovoce ze zakázaného stromu. Máme dokument k největší politické kauze

 
Hrůza! Ten zlotřilý hejtman David Rath a parta jeho korupčníků už nebudou nikdy odsouzeni. Takhle dramaticky vypadaly po vynesení rozsudku Vrchního soudu v Praze téměř všechny reakce na to, že soud kauzu vrátil k nalézacímu soudu. Poté, co hysterie po vánočních svátcích poněkud opadla, je načase si přiblížit, co odvolací soud, a komu, vytkl.
27.12.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Vlekoucí se případy lze odškodnit až po vynesení rozsudku, rozhodl Nejvyšší soud

 
O stížnostech na neúměrnou délku trestního řízení mohou soudy relevantně rozhodnout až po jeho skončení. Podle Nejvyššího soudu (NS) by proto měla být délka řízení nejprve zohledněna v mírnějším trestu. Ten by měl být upřednostněn před finanční kompenzací, uvedl soud v rozsudku, o němž v pátek informoval mluvčí soudu Petr Knötig.
12.04.2013 10:25 |

podobné články

Rath se hodlá dál domáhat spravedlnosti. Soud prý kauzu zdržoval

 
Bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath je přesvědčen, že dnešní rozsudek soudu, který mu zatím nepravomocně uložil za korupci 8,5 roku vězení a propadnutí mnohamilionového majetku, byl dopředu připravený. Je rád, že byl zrušen trest smrti. Proti verdiktu se odvolá, zopakoval dnes Rath novinářům v Hostivici, kde žije a pracuje jako lékař. Svou advokátku zatím měnit nehodlá. Rath se dnes vyhlášení rozsudku nezúčastnil.
23.07.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Zdrcený Bárta utíkal od soudu: Škárka se rozsudku smál

 
Odsouzení Víta Bárty a Jaroslava Škárky provázely silné emoce. Po vynesení rozsudku osoby z řad veřejnosti začaly vulgárně pokřikovat a opustily soudní místnost. Vít Bárta podal krátké prohlášení a poté se se zdrceným výrazem ve tváři prodral masou novinářů k autu. Jaroslav Škárka se během řeči soudce jen usmíval a otáčel oči v sloup. Venku si dal cigárko a dlouze hovořil k novinářům. Připustil, že večer si dá skleničku alkoholu.
13.04.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Žalobkyně se odvolala proti rozsudku nad Bártou a Škárkou

 
Státní zástupkyně se odvolala proti verdiktu Obvodního soudu pro Prahu 5, který v dubnu nepravomocně odsoudil tehdejšího šéfa poslaneckého klubu VV a exministra dopravy Víta Bártu a nezařazeného poslance Jaroslava Škárku. ČTK to řekl soudce Jan Šott. Bártovi soud uložil za uplácení podmíněný trest, Škárkovi za podvod tříleté vězení a zákaz výkonu poslanecké činnosti. Oba muži podali svá odvolání hned po vynesení rozsudku.
11.05.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Bestie, která zavraždila své 4 děti: DOŽIVOTÍ! Dostala, co si zasloužila! Po rozsudku se zhroutila!

 
Neunesla trest a zhroutila se! Krajský soud v Hradci Králové včera odsoudil matku čtyř dětí Romanu Z. (†37) k doživotí. Žena, se kterou nepohnuly ani otřesné policejní záběry zmučených těl jejích maličkých obětí, po vynesení rozsudku zkolabovala...
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Dara Rolins: První show po rozsudku! Únavu nezamaskovala!

 
Zpěvačka Dara Rolins (39) absolvovala první vystoupení po vynesení rozsudku v případu nešťastné dopravní nehody, který si vyslechla u soudu minulé pondělí. Zúčastnila se dne otevřených dveří slovenské televize Markíza. Na akci přišla pár minut před svým vystoupením, a i když se snažila budit dojem, že je v pohodě, byla očividně unavená.
20.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Moskevská akce na podporu Navalného: Máme video z celé akce, ohlasy západních médií, útok kremelského novináře a ještě něco navíc

 
Včerejší vynesení rozsudku nad jedním z vůdců ruské opozice Alexejem Navalným vzbudilo ohlas po celém světě. Média informují také o protestech, které se v souvislosti s vynesením rozsudku v Moskvě konaly. Účastnilo se jich údajně několik tisíc lidí, kteří protestovali i proti prezidentu Putinovi.
31.12.2014 11:27 |

podobné články