Článek

Nepěkný pohled na vyzáblou Petru Němcovou: Povislý radiátor místo dekoltu!

 
Ve světě je uznávanou a modelkou a všude, kde se Petra Němcová (36) objeví, se mužům tají dech. Nicméně ani ty nejkrásnější topmodelky nejsou dokonalé, o čemž svědčí kostnatý a povislý hrudník, kterým se Petra nyní „chlubí“.
16.02.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)
Podobné články

Netopí vám radiátor? Odvzdušněte ho, tady máte návod!

 
Máte puštěné topení naplno, ale přesto je jen vlažné nebo dokonce úplně studené? Ozývají se z něj podivné zvuky? Pak bude s největší pravděpodobností zavzdušněné. Instalatéra ale volat nemusíte. Poradíme vám, jak radiátor snadno a rychle odvzdušnit.
05.10.2017 06:10 |

podobné články

Nepoučitelná Petra Němcová: Opět provětrala své radiátorové poprsí!

 
Ta je nepoučitelná. Modelka Petra Němcová (36) opět vyrazila do společnosti bez podprsenky s obrovským výstřihem a na odiv okolí se dostal její kostnatý hrudník, který vypadá jako povislý radiátor. Takový výhled veřejnosti modelka rozhodně nenabídla poprvé...
24.02.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)

Gottová si našla vzor: Kopíruje Petru Němcovou!

 
Až nápadná podoba je mezi manželkou českého slavíka a světovou topmodelkou. Ivanu Gottovou (37) a Petru Němcovou (33) spojuje ale daleko víc než jen stejná barva vlasů a očí.
01.06.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)

Tajemství bezchybného dekoltu odhaleno!

 
Každá žena touží po plném a krásně tvarovaném dekoltu. A žádný muž neodolá pohledu na ženské vnady. Příroda k vám nebyla příliš štědrá? Poradíme vám, jak snadno a rychle docílíte sexy dekoltu i vy. Stačí obléknout to správné prádlo!
24.02.2014 14:05 |

podobné články

Pártlová vylepšila dekolt a její figura nemá chybu!

 
Zpěvačka Martina Pártlová od nás ještě nedávno dostala „vyhubováno" za povislý dekolt. Přestože podstoupila plastické vylepšení, nedala si pozor a zapomněla, že pokud se nejedná o „balony" velikosti pět, funguje zemská přitažlivost i tak. Módní redaktorka Markéta H. zpěvačce uděluje milost a řád výstavního dekoltu v této Módní hlídce.
16.11.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (171 článků)

ODS si vybrala: Za premiérku by chtěla Miroslavu Němcovou

 
Grémium ODS rozhodlo, kdo se bude ucházet o uvolněný post předsedy vlády. Na premiérku nominovalo Miroslavu Němcovou! Reakce jsou různé. I když ji má Miroslav Kalousek (TOP 09) rád, označuje to za nedospělé, problémové jednání ODS. Kancléř Mynář pak upozorňuje, že je čistě na prezidentovi, zda Zeman Němcovou bude akceptovat.
19.06.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků)

ODS zatím nerozhodla o lídrovi, senátoři podporují Němcovou

 
Občanští demokraté vyberou hlavního volebního lídra zřejmě příští týden. Zasednout by kvůli tomu mělo širší vedení strany. Senátoři ODS podporují Miroslavu Němcovou, uvedli dnes v zaslaném prohlášení. Poslanecký klub dosud podobné usnesení nepřijal. Už dříve Němcovou podpořili úřadující předseda Martin Kuba, místopředseda Jiří Pospíšil i její domovská organizace na Vysočině.
21.08.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1849 článků) , Jiří Pospíšil (1849 článků) , Miroslava Němcová (1391 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Jiří Kuba (77 článků)

Haiti jmenovalo modelku Němcovou konzulkou pro ČR

 
Haiti jmenovalo známou českou topmodelku Petru Němcovou honorární konzulkou pro Českou republiku. Informoval o tom ve čtvrtek webový portál rozhlasové stanice Kiskeya.
01.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)

10 let od tsunami: Modelku Němcovou v Thajsku skrývali pod cizím jménem

 
Trávil s ní před 10 lety Vánoce na thajském ostrově Phuket. Když udeřila ničivá tsunami, podnikatel Roman Hajabáč (37) nakupoval ve městě, zatímco vlna odnesla topmodelku Petru Němcovou (35) do moře. Teď na to Hajabáč pro Blesk vůbec poprvé zavzpomínal.
02.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)

Němcovou v Cannes zradila róba: Topmodelka se »rozplácla« na červeném koberci

 
Petru Němcovou (36) v Cannes zradila její božská róba! Česká topmodelka se na červeném koberci zamotala do svých dlouhých šatů, klopýtla a skončila na zemi. Kráska to ale ustála s úsměvem.
18.05.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (555 článků)

Také nevíte, kam s očima? Česká Marilyn provokovala v šatech, jež odhalily nejen její čtyřky v obřím dekoltu

 
Přišla až po divadelním představení, ale s o to větším efektem. Když herečka Miluše Bittnerová vkráčela do hlavního sálu paláce Žofín, kde se konal ples Českého rozhlasu, pánové rázem nevěděli, kam s očima. Jejich pohled vždy skončil v dekoltu české Marilyn Monroe.
08.03.2015 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (410 článků) , Miluše Bittnerová (166 článků)

Kate Moss: Zadek jak rozteklá huspenina

 
Hrůzný pohled se naskytl divákům přehlídky v Paříži. Sedmatřicetiletá topmodelka Kate Moss předvedla svůj povislý zadek plný nevzhledných hrbolů v plné kráse.
12.03.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Smutný pohled na bývalou topmodelku Kate Moss: Povislý zadek, nafouknuté břicho, sešlý obličej!

 
Nejmíň dvě dekády byla Kate Moss (42) královnou večírků. Pařila s největšími rockovými hvězdami, lajničky kokainu dostávala na stříbrném podnose a bez láhve vodky do letadla nevlezla. Jenomže ta léta "paření" se na ní musela nějak ukázat.
04.07.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Zhulený Bieber zoufale mekotá na domácím videu, tohle by nikdy neměly vidět Beliebers!

 
Náš oblíbený kanadský radiátor "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (něco mezi patnácti až dvanácti lety) nám poslední dobou začíná dělat velkou radost. Sice se ještě nezbavil diamantových náušnic a domácího baru s růžovým žužu a duhovými lízátky, ale jinak začíná hodně drsnět. Poprvé se "napil piva a musel kvůli tomu letět až do Afriky":http://www.extra.cz/chudak-justin-musi-odjet-opijet-se-az-do-afriky-doma-mu-dovoli-jen-mlecny-koktejl, pak rozplakal malé nebohé holčičky, když se na ně "vykašlal a nepřišel jim zazpívat":http://www.extra.cz/megaskandal-justin-bieber-se-vykaslal-na-sve-fanousky-a-dve-hodiny-neprisel-na-koncert o svém novém chlapci, který se jmenuje Boyfriend, nakonec "začal přejíždět lidi na ulici autem":http://www.extra.cz/justin-bieber-se-s-tim-nepare-svoji-karou-sejmul-fotografa-toho-musela-odvezt-zachranka, protože ho nechtěli vyfotit a místo toho čekali na daleko slavnějšího Pavla Bobka. A teď už došlo konečně i na ty drogy, o kterých všichni spekulují!
21.06.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (115 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Odborář žasne nad Němcovou: Vůbec nic nedokázala a chce řídit vládu

 
Dáma, která nic nedokázala. Tak hodnotí kandidátku ODS na místo premiérky Miroslavu Němcovou předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil. „Označení Čistá se k ní hodí, ale tím to končí,“ uvedl v rozhovoru pro server Týden.cz.
23.06.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků)

ODS potvrdila Němcovou jako svého superlídra a vrátila do hry Weberovou

 
Výkonná rada ODS v pátek schválila jednotlivé kandidátky do předčasných voleb. Potvrdila místopředsedkyni Miroslavu Němcovou v roli celostátního lídra a zasáhla pouze do liberecké kandidátky, do které připsala na poslední, sedmnácté místo exposlankyni Ivanu Weberovou. Ta na volebním sněmu neprošla a její domovská organizace v Jablonci proti tomu podala stížnost.
06.09.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků) , Ivana Weberová (12 článků)

Pavla Vitázková (35) nás vyděsila: Tak příšerně VYZÁBLOU jsme ji ještě neviděli!

 
Herečka Pavla Vitázková se brzy po narození dcerky Barborky vrhla do práce a všichni jí chválili, jakou luxusní postavičku čerstvá mamina má. Jenže se to nějak zvrtlo a nyní je na ni přímo hrozivý pohled. Doslova kost a kůže, hotová reklama na nezdravý životní styl!
28.06.2014 05:10 |

podobné články

První fotky ze slovenského bytu: Zde vraždil Harman

 
FOTO Z BRATISLAVY: Stopy po kulkách ve stěně, rozstřelený radiátor, na podlaze voda, která se podle svědků slévala s krví. Mezi tím vším pět rozstřílených lidí, včetně dvanáctiletého chlapce.
03.09.2010 18:30 |

podobné články

Vnuk v opilosti zkopal svou babičku (90), skončila v nemocnici

 
Alkoholem posilněný vnuk při hádce kopl svou babičku. Ta následně upadla na zem a praštila se o radiátor. Když se o tom její syn dozvěděl, okamžitě zavolal policii a sanitku. Zraněná stařenka skončila po útoku vnuka v nemocnici.
01.05.2012 11:10 |

podobné články