Článek

Neopatrný skateboardista předvedl trik, který ho málem stál život

 
Mladý muž jménem Billy ukazoval trik na skateboardu, vybral si k tomu však opravdu nevhodné místo a nechtěně předvedl něco, co ho mohlo stát zdraví nebo dokonce život. Vjel totiž přímo pod kola rozjetého auta.
24.08.2015 06:40 |

podobné články

Podobné články

Skateboardista se řítil po silnici stodesítkou

 
Rychlostí až 110 kilometrů za hodinu se řítil na longboardu po silnici v americkém Coloradu známý skateboardista Zak Maytum. Během bláznivé jízdy zvládl předvést pár triků, ale nevyhnul se ani menším zaváháním.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Neopatrný myslivec podpálil devět spolucestujících v tramvaji

 
Vznícení střelného prachu, který v tramvaji převážel neopatrný myslivec, dnes v centru východoukrajinského Dněpropetrovska způsobilo popáleniny devíti lidem. Zpráva o incidentu ve městě vyvolala poplach, protože první informace hovořily o explozi nastražené výbušniny či o nádobě se zápalnou směsí vržené na jedoucí vozidlo.
11.06.2012 15:05 |

podobné články

Slavný iluzionista David Copperfield předvedl svůj nejlepší trik

 
Stále si pamatujete, jak David Copperfield nechal v roce 1993 zmizet Sochu Svobody? Na ten trik zapomeňte. Tentokrát se totiž tento iluzionista překonal. Dokázal před veřejnosti utajovat existenci svého 16ti měsíčního dítěte. To je trik, co?
15.08.2011 23:20 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Varování z izraelského deníku účastníkům syrského konfliktu: Stačí jeden neopatrný krok a...

 
Turecko se svým vstupem do syrského konfliktu pustilo na velmi tenký led. Situace, která donedávna vypadala velmi složitě, je nyní ještě o poznání složitější, protože je nutné přehodnotit dosavadní spojenectví na všech stranách. Rusko, USA, Turecko i Kurdové si tak musí dávat velký pozor, protože stačí jeden neopatrný krok jakéhokoliv ze zúčastněných a vznikne naprostý chaos. Informuje The Jerusalem Post.
25.08.2016 15:10 |

podobné články

Nesmírně talentovaný kouzelník z britského Talentu: Jeho další trik vás zvedne ze židle!

 
Určitě si pamatujete na video pohledného Kanaďana, který "ve slavné show Británie má talent":http://www.extra.cz/tema/britanie-ma-talent předvedl "neskutečný trik s holubicemi":http://www.extra.cz/tohle-u-nas-neuvidite-do-britskeho-talentu-prisel-kouzelnik-s-holubicemi-a-predvedl-neco-neuveritelneho. Sice to zní hrozně vágně, ale Darcy Oake sklidil za svoje čarování nejen ohromný potlesk, ale musel i sbírat po zemi údivem vypadlé sanice poroty a diváků.
04.06.2014 12:10 |

podobné články

VIDEO: Mladík na snowboardu předvedl šílený "kolotoč"

 
Teprve patnáctiletý americký rider Kyle Mack předvedl ve finálové jízdě závodu Big Air trik zvaný triple rodeo 1440 indy, čímž se zapsal do historie snowboardingu. Byl prvním jezdcem, kterému se podařilo tento trik ustát během závodu.
27.01.2013 21:55 |

podobné články

Nominacím na Oscara vévodí filmy Špinavý trik či Gravitace

 
Na Oscara za nejlepší film byly nominovány snímky Kapitán Phillips, Špinavý trik, Nebraska, Philomena, Klub poslední naděje, 12 let v řetězech, Vlk z Wall Street, Gravitace a Her. Špinavý trik a Gravitace mají shodně po deseti nominacích.
16.01.2014 14:55 |

podobné články

Bagrista předvedl se svým bagrem originální kousek

 
Pěkný trik na kameru zachytil Jacob Abraham v malém indickém městečku Omallur ve státě Kerala. Akrobatický kousek tam totiž předvedl neznámý bagrista, který se snažil svůj stroj „naložit“ na korbu náklaďáku. Tento originální kousek mu zabral sotva pár minut a poté spokojeně odjel.
27.07.2014 11:45 |

podobné články

VÁŠ TIP: Brutální jízda na megaprkně

 
Největší skateboard na světě měří neuvěřitelných 12 metrů a je téměř dva metry vysoký. Ale pozor, není to žádný muzejní exponát, nýbrž megaprkno, na kterém se dá normálně jezdit. To v následujícm videuu předvedl profesionální skateboardista Rob Dyrek. Čtenáři Blesk.cz děkujeme za zaslaný tip a posíláme 200 Kč.
21.10.2010 05:20 |

podobné články

Těžké zranění Marka Ebena: Na plese v Brně si rozrazil hlavu! Stálo ho to málem život

 
Marek Eben (56) je po těžkém úrazu, při plnění svých povinností v Brně byl totiž neopatrný a těžce se zranil. Osudný se mu stal hotelový pokoj. Co konkrétně si oblíbený český moderátor udělal?
31.01.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (313 článků)

Adrenalin při vybíjené ji málem stál život! Mladé mamince požírala bakterie maso zaživa!

 
Leasley Kane je pětatřicetiletá Skotka, která si žila poklidným a spokojeným životem. Ovšem na dovolené, kde bojovala proti nudě a bavila se vybíjenou, málem přišla o život. Tvrdý úder míče stál mladou maminku málem život.
07.03.2017 19:00 |

podobné články

Neztrácej hlavu! Skateboardista se ošklivě zraní při triku

 
Extrémní sporty jako například skateboarding bývají často zdrojem velice "bolestivých" videí. Tenhle mladík proskakoval na prkně železný kruh. Nejdříve se mu to povedlo. Poté z toho málem ztratil hlavu.
21.09.2011 15:55 |

podobné články

VIDEO: Démon McKenn předvedl na X-Games parádní trik

 
Neuvěřitelný kousek předvedl na X-Games Australan Steve McKenn. Třikrát během závodu upadnul, ale čtvrtý pokus stál opravdu za to. Podívejte se.
03.07.2012 08:10 |

podobné články

Byl to jen trik? Lallana góly nedává, ale kapuci trefil!

 
Adam Lallana dal sice po přestupu do Liverpoolu jen jediný gól, ale před pár dny předvedl úžasný kousek. Jeho fanoušci nyní spekulují o tom, zda se jednalo o opravdu povedenou trefu, nebo šlo jen o trik.
15.11.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Lallana (1 článek)

Hnusný trik s parfémem!

 
Neobvyklý trik předvedl zloděj ve Vysokém Mýtě.
26.01.2017 19:20 |

podobné články

Největší trik Davida Copperfielda: Opravdové kouzlo, nebo další iluze?

 
David Seth Kotkin, vystupující řadu let pod uměleckým pseudonymem David Copperfield, je jeden z nejznámějších iluzionistů na světě. V úterý v New Yorku předvedl nejspíše svůj zatím největší trik.
14.09.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: David Copperfield (56 článků)

Po dálnici se proháněl skateboardista! Nahlásil ho překvapený řidič

 
Řidiči, kteří dnes ráno jeli po dálnici D1 směrem na Prahu, nejspíš nevěřili vlastním očím. V jednom pruhu se totiž podle všeho proháněl mladík na skateboardu! A patrně si vůbec neuvědomoval, že riskuje svůj život.
16.07.2013 17:15 |

podobné články

To je borec! Mladík (24) nemá nohy, přesto jezdí na skateboardu jako bůh! VIDEO

 
Když mu bylo třináct let, stalo se něco, co ho ovlivnilo na celý život. Při nehodě na železnici přišel o obě nohy. Nyní je z něj profesionální skateboardista!
06.01.2014 19:50 |

podobné články

VIDEO: Démonický fanoušek. Předvedl salto, smeč a přitom telefonoval

 
Věrný fanoušek basketbalistů Washingtonu předvedl fantastický trik. Telefonoval a domlouval si rande s přítelkyní, přitom si vzal míč, rozběhl se na koš, odrazil se, udělal salto a nekompromisně zasmečoval!
18.05.2012 08:10 |

podobné články