Článek

Není to paní Colombová. Krásná misska po letech vyvenčila svého přítele, se kterým chodí už neuvěřitelně dlouho

 
V českém šoubyznysu jsou páry, které nedají jeden bez druhého ani ránu. Některé známé tváře ale mají protějšky označované v novinářské hantýrce „paní Colombová”. Mezi ně například patří snoubenec zpěvačky Michaely Gemrotové Saša Kopka, partner nejkrásnější dívky zeměkoule Terezy Fajksové Luboš nebo třeba dlouholetý partner Daniely Šinkorové Ladislav Polák.
10.03.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (269 článků) , Tereza Fajksová (188 článků)
Podobné články

Další misska je spokojená. Přítel podlehl, vzdal se práce a přestěhoval se za ní sto kilometrů daleko

 
Jednou jedinkrát ukázala Tereza Budková svého přítele veřejnosti a to ve stejný den, co byla v roce 2009 zvolena I. Vicemiss. Od té doby po jejím partnerovi Michalu Voborském nebylo vidu ani slechu. Její přítel dostal od novinářů přezdívku „paní Colombová“ a modelka to musela trpělivě snášet. Teda až donedávna.
29.05.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Budková (96 článků)

Proč ho skrývala tak dlouho? Miss Nováčková konečně odtajnila svého partnera. A je to kus!

 
Opravdu nezvykle dlouho dělala Jitka Nováčková  (21) drahoty a mlžila kolem svého vztahu. Česká Miss 2011 se nám sice svěřila, že je šťastně zadaná , její partner byl ale taková paní Colombová, nikdo ho neviděl, nikdo o něm nikdy neslyšel a na rozdíl od manželky televizního detektiva nikdo ani neznal jeho jméno.
24.02.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (308 článků)

Není to paní Colombová: Kráska z Fantoma opery konečně ukázala přítele, s nímž loni rušila svatbu

 
O houslistovi Sašovi jsme od zpěvačky Michaely Gemrotové slyšeli mnohokrát. Žije s ním čtyři a půl roku, loni s ním kvůli zkouškám na Fantoma opery rušila svatbu a nemá ráda, když doma dlouho zkouší.
26.01.2015 19:56 |

podobné články

Krásná Jitka Nováčková vyvenčila svého přítele. Podívejte se, s jakým fešákem už rok randí!

 
Česká Miss Jitka Nováčková  (22) obvykle na večírky svého přítele, studenta architektury Marka, nebere, ale tentokrát udělala výjimku. Společně vyrazili do Karlových Varů na největší párty událost, večírek nejznámějšího výrobce šampaňského.
13.07.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (308 článků)

Víme první: Čokoládová česká zpěvačka je těhotná! S paní Colombovou?

 
Po nedávném údajném teroru od bývalé manažerky se na ni usmálo štěstí! Sedmadvacetiletá zpěvačka Madalena Joao, účastnice první české SuperStar, čeká děťátko. O otci se ale odmítá bavit. Všichni o něm slyšeli, ale jako by byl paní Colombová – nikdy ho nikdy neviděl…
25.03.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Největší krasavec Cest domů poprvé ukázal svoji půvabnou přítelkyni: Tuhle brunetku si bude brát!

 
Herec Martin Kraus si své soukromí střežil a dlouho se na akcích objevoval sám. Nyní udělal výjimku a na udílení cen TýTý dorazil se svojí dlouholetou přítelkyní Klárou, která už byla skoro jako paní Colombová. Všichni o ní slyšeli, ale nikdo ji nikdy neviděl. Ano, milí čtenáři, Klára opravdu existuje.
30.04.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (148 článků) , Martin Kraus (148 článků)

Krásná misska a přítelkyně sparťanského fotbalisty se nakonec kýblem nezlila: Mrkněte, jak raději skočila do rybníka

 
Modelka a misska Tereza Chlebovská  (23) vyslyšela výzvu svého přítele, sparťanského fotbalisty Pavla Kadeřábka, a pustila se do kyblíkové výzvy, kterou si ale upravila podle vlastních pravidel.
26.08.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (271 článků)

Tuhle figuru mít ve čtyřiapadesáti... Jitka Asterová nafotila sexy snímky a vypadá neskutečně

 
Radost z nového vztahu neskrývá herečka a moderátorka Jitka Asterová  (54) . A jako každá zamilovaná žena se snaží být co nekrásnější. V poslední době výrazně zhubla a pořídila pro svého miláčka sadu fotek, které nikoho nenechají na pochybách, že láska dělá s lidmi divy. Kdy nám ale partnera, jenž už dostal přezdívku paní Colombová, ukáže?
09.09.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (283 článků)

Reklama na dokonalý pár? Krásná misska a fotbalista české reprezentace jsou pořád zamilovaní jako hrdličky

 
Misska, modelka a sportovní reportérka Tereza Chlebovská  (25) už dva roky chodí s obráncem české fotbalové reprezentace a bundesligového Hoffenheimu Pavlem Kadeřábkem. A jak se zdá, láska jim kvete i přesto, že Tereza musí za svým miláčkem dojíždět.
20.01.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (271 článků) , Pavel Kadeřábek (62 článků)

Zesnulý manžel Haliny Pawlowské: Stále o něm mluvila, ale nikdy ho nikdo neviděl

 
Oblíbená spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (58) prožívá obrovský smutek! Náhle zemřel její manžel Zdeněk, s nímž prožila více než 35 let manželství. Do společnosti ho však příliš nevodila, a tak se mu občas přezdívalo paní Colombová českého show-byznysu.
21.08.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (490 článků)

Její partner je tajemnější než paní Colombová: Daniela Šinkorová oslňovala dekoltem, ale opět sama

 
Už s ním sice žije více než pět let, ale ještě nikdy ji nedoprovodil na společenskou akci. A ani na prestižní premiéře muzikálu Fantom opery tomu nebylo jinak. Herečka Daniela Šinkorová  (41) opět přišla s kamarádkou, a nikoli se svým dlouholetým partnerem Ladislavem Polákem.
15.09.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (269 článků)

Přítel na Fajksovou kašle. Nejkrásnější dívka zeměkoule se musela tulit k tomuto fešákovi

 
Ne nadarmo se přezdívá příteli Terezy Fajksové  (25) paní Colombová. Miss Earth 2012 se s basketbalistou Lubošem Gregorem ve společnosti prakticky neobjevuje.
04.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (188 článků)

Pane premiére, pokud je ministr Pelikán v Dillí, ať se už nevrací! Těžká kanonáda Marka Bendy ve sněmovně

 
Poslanci se odpoledne vrhli na ústní interpelace. V dotazu položeném premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) zazářil třeba poslanec ODS Marek Benda. Ten se totiž tázal Sobotky na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. „Ministrovi se říká paní Colombová, neboť nikdo už neví, jak vypadá,“ cílil spolu s dotazem na Sobotku Benda. A tázal se jej, kde se nyní ministr nachází. Pokud je prý v Dillí, tak Sobotkovi radí, aby se již nevracel.
22.10.2015 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Marek Benda (500 článků)

Krásná misska skončila v base: Málem umlátila chlapa baseballovou pálkou!

 
Krásná miss Miami Lakes má pořádný problém! Vanessa Barcelo (26) má na krku obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Misska totiž brutálně zmlátila chlapa baseballovou pálkou.
25.12.2016 22:00 |

podobné články

Misska Langmannová přiznala: Prsten od přítele skončil v odpadu!

 
Hororový zážitek, kterého se děsí snad každá žena, zažila modelka Renata Langmannová (26). Ta od svého přítele Ondřeje Novotného dostala k Vánocům nádherný prsten. Její radost ale netrvala moc dlouho. Kroužek z lásky se totiž krasotince svezl z prstu tak něšťastně, že skončil v rouře odpadního potrubí!
26.02.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (282 článků)

Misska Langmannová přiznala: Prsten od přítele skončil v odpadu!

 
Hororový zážitek, kterého se děsí snad každá žena, zažila modelka Renata Langmannová (26). Ta od svého přítele Ondřeje Novotného dostala k Vánocům nádherný prsten. Její radost ale netrvala moc dlouho. Kroužek z lásky se totiž krasotince svezl z prstu tak něšťastně, že skončil v rouře odpadního potrubí!
27.02.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (282 článků)

Krutý rozchod? Česká misska se prý dozvěděla o konci vztahu od kamarádky

 
Českým šoubyznysem se nese šeptandou docela smutný příběh. Bývalá misska Michaela Štoudková  (28) , která se před časem usadila, když se začala starat o syna svého tehdejšího přítele , je prý zase sama. Po roce vztahu měla dostat hodně zvláštní kopačky. „O tom, že její přítel má už jinou, se dozvěděla od kamarádky,“ říká se.
26.02.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (88 článků)

Takhle jste se dlouho nenasmáli: Lejla Abbasová je černá jak bota, protože chodí dvakrát týdně na solárko

 
Moderátorka Lejla Abbasová  (34) umí překvapit. Věřili byste tomu, že tahle krásná mulatka chodí na solárko? Je to tak. Lejla se cítí málo tmavá, a proto se chodí dvakrát týdně opalovat.
13.10.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků)

Misska Iveta Lutovská: Vydírá manžela jejich dítětem!

 
Fintu na svého muže vymyslela misska, moderátorka a nyní hlavně maminka čtyřměsíční Anetky Iveta Lutovská Vítová (30). „Občas, když je manžel dlouho v práci, tak mu posílám sms o tom, jak tu malá pláče. To aby přišel brzy domů,“ prozradila deníku Aha!
21.01.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)