Nenasytný Sagan ovládl další etapu. Kreuziger si polepšil

Peter Sagan je v životní formě! Slovenský cyklista to potvrdil druhým etapovým vítězstvím na letošní Tour de France. Za nim dojel Brit Chris Froome, který si druhým místem pojistil žlutý trikot pro vedoucího jezdce. Čech Roman Kreuziger na něj sice ztrácí téměř minutu a půl, po středeční 11. etapě se ale posunul do elitní desítky.
13.07.2016 21:40 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků)

Sedmou etapu Tour vyhrál Sagan, Kreuziger dojel třináctý

Sedmou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Slovák Peter Sagan, který se v jubilejním 100. ročníku závodu dočkal triumfu po třech druhých a jednom třetím místě. Ve žlutém trikotu pojede dál první africký lídr závodu Daryl Impey z Jihoafrické republiky. Roman Kreuziger dojel na třicátém místě ve stejném čase jako vítěz a celkově zůstává desátý.
05.07.2013 18:25 |

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Kreuziger bude šlapat za protinožce. A Sagan je oficiálně nejbohatším cyklistou světa

Český cyklista Roman Kreuziger si vybral ze čtyř nabídek a podepsal dvouletý kontrakt s australskou stájí Orica-BikeExchange. Jeho slovenský kolega a mistr světa Peter Sagan ze stáje Tinkoff, která po letošní sezóně končí, uzavřel tříletou smlouvu s německou stájí Bora-Hansgrohe. S  šesti miliony eur ročně by se měl stát nejlépe placeným cyklistou světa.
01.08.2016 13:25 |

První etapu Tour de France vyhrál Slovák Sagan

Slovák Peter Sagan ze stáje Liquigas vyhrál první etapu 99. ročníku Tour de France, když ve spurtu za sebou nechal vítěze úvodního prologu Fabiana Cancellaru. Ten si udržel žlutý trikot pro nejlepšího jezdce.
01.07.2012 19:05 |

Sagan se dočkal! Vyhrál etapu, pak se pustil do fanoušků!

Sedmou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Peter Sagan, který se v jubilejním 100. ročníku závodu dočkal triumfu po třech druhých a jednom třetím místě. Slovenský cyklista ale dostál své pověsti a po triumfu se předvedl jako rebel.
05.07.2013 18:05 |

OMLOUVÁM SE, řekl v cíli fenomén Sagan. Letos vyhrál už 16. etapu!

Peter Sagan je letos ve formě. A je jedno, jestli jede Tour de France, nebo v zámoří. Na podniku USA Pro Challenge vyhrál už druhou etapu ze tří možných a letos už má na kontě 16 etapových vítězství!
22.08.2013 11:00 |

Osmou etapu Kolem Švýcarska ovládl Albasini, Kreuziger je šestý

Švýcarský cyklista Michael Albasini z týmu Orica GreenEdge vyhrál na závodě Kolem Švýcarska sobotní etapu, která vedla z Bischofszellu do Arosy a měřila 148,2 kilometru. Český cyklista Roman Kreuziger dojel v sobotu devátý, průběžně je šestý.
16.06.2012 19:15 |

Slovák Sagan opět dominoval a na Tour slaví třetí etapové vítězství

Slovenský jezdec Peter Sagan ovládl páteční šestou etapu cyklistické Tour de France a dojel si již pro svůj třetí triumf, čímž je nejúspěšnějším závodníkem letošního ročníku.
06.07.2012 18:40 |

Kreuziger v prvním pyrenejském testu ztratil a vypadl z desítky

Český cyklista Roman Kreuziger znovu na Tour de France vypadl z elitní desítky. První pyrenejskou etapu vyhrál po úniku Francouz Christophe Riblon, Kreuziger ji dokončil na 28. místě se ztrátou tří minut. V průběžném pořadí se před něj dostali týmový kolega z Liquigasu Ivan Basso i vítěz sobotní etapy Alexander Vinokurov a odsunuli jej na 12. příčku.
19.07.2010 08:30 |

Kreuziger chce na Vueltě vyhrát etapu, na celkový úspěch nemyslí

S cílem poprvé v kariéře vyhrát na velké Tour etapu jde na start Vuelty český cyklista Roman Kreuziger.
26.08.2010 14:10 |

Giro: Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstává devátý

Osmnáctou etapu závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal devátý se ztrátou 9:47 minuty na lídra Alberta Contadora.
26.05.2011 18:00 |

Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstal celkově devátý

Osmnáctou etapu cyklistického závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Čech Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal na devátém místě.
26.05.2011 19:20 |

Sanchez vyhrál čtvrtou etapu Okolo Romandie, Kreuziger byl devátý

Španěl Luis Leos Sanchez z týmu Rabobank vyhrál v sobotu čtvrtou, 184 kilometrů dlouhou etapu cyklistického závodu Okolo Romandie z Bulle do Sionu, český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger dojel v hromadném spurtu devátý.
28.04.2012 19:30 |

Kreuziger na Giru vyhrál horskou etapu a vytřel kritikům zrak

Český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger vyhrál páteční devatenáctou, 197 kilometrů dlouhou etapu cyklistického Giro d´Italia z Trevisa do Pampeaga v údolí Val di Fiemme.
25.05.2012 18:25 |

Ir Martin vyhrál na Tour devátou etapu. Kreuziger je už pátý!

Ir Daniel Martin z týmu Garmin-Sharp vyhrál devátou, královskou pyrenejskou etapu Tour de France, Roman Kreuziger dojel patnáctý a celkově poskočil na páté místo, což je jeho nejlepší průběžné umístění na slavném závodě.
07.07.2013 18:00 |

Osobnosti: Dan Martin (101 článků) , Daniel Martin (102 článků) , Roman Kreuziger (324 článků)

Osamělý 'Křižák' odjel celou etapu bez týmu. Contadora už ale tahat nemusí

Mimořádně těžkou etapu musel český cyklista Roman Kreuziger zvládnout osamotě. Nebýt slovenské bratrské pomoci od Petera Sagana, nejspíš by dojel s mnohem větší ztrátou na nizozemského vítěze Toma  Dumoulina. Čech osaměl poté, co lídr jeho stáje Alberto Contador odstoupil po první půlce etapy. V čele Tinkoffu by ho teď měl nahradit právě Kreuziger.
10.07.2016 18:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Henderson vyhrál 2. etapu závodu Paříž - Nice se stal , Kreuziger dojel na 29. místě

Druhou etapu etapu cyklistického závodu Paříž - Nice vyhrál v pondělí Novozélanďan Gregory Henderson.
07.03.2011 22:50 |

Slovák Sagan vyhrál na Tour de France už druhou etapu

Slovenský cyklista Peter Sagan zvítězil ve třetí etapě letošního 99. ročníku Tour de France, když v závěrečném dojezdu dokázal předčít druhého Nora Edvalda Boassona Hagena, třetí skončil Saganův krajan Peter Velits. Ve žlutém trikotu zůstal Švýcar Fabian Cancellara.
03.07.2012 18:20 |

König už se na Tour posunul do dvacítky! Sagan měl zase smůlu

Francouzský cyklista Tony Gallopin si v 11. etapě připsal premiérové vítězství na Tour de France. Muže, který jednu etapu jel i ve žlutém dresu na dojezdu do města Oyonnax marně stíhal Peter Sagan. Ale Leopold König už je mezi 20 nejlepšími.
16.07.2014 18:40 |