Článek

Nemocný Laube bude radit!

 
Údajně ze zdravotních důvodů už není Zdeněk Laube (na snímku) od poloviny září náměstkem policejního prezidenta.
20.09.2016 11:30 |

podobné články

Podobné články

Mozek policejní reformy ve službě končí. Laube bude radit Chovancovi

 
Náměstek policejního prezidenta Zdeněk Laube v polovině září skončil ze zdravotních důvodů u policie. Dál by měl působit jako poradce ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Laubeho přínos ocenil policejní prezident Tomáš Tuhý. Generál byl jedním z architektů reorganizace policie, kterou Chovanec podepsal.
19.09.2016 13:45 |

podobné články

Novým šéfem elitního policejního útvaru je bývalý člen StB

 
Novým šéfem policejního Útvaru speciálních činností (ÚSČ) se stal Zdeněk Laube. Laube byl ovšem údajně pracovníkem komunistické Státní bezpečnosti.
14.12.2009 16:50 |

podobné články

Sexy Kubelková znovu na obrazovce: bude radit, jak na děti

 
Moderátorka a vicemiss z roku 1996 Iva Kubelková se znovu vrací před televizní kamery. Od září bude na TV Barrandov moderovat pořad Máme dítě, který bude radit, jak na ratolesti. Sama je matkou dvou dcer, radit by tak chtěla zasvěceně.
01.08.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (501 článků)

Zemanovi bude radit exšéf Úřadu vlády Novák. Muž s kontroverzní minulostí

 
Bývalý šéf Úřadu vlády Jan Novák bude radit prezidentu Miloši Zemanovi. Bývalý úředník nebude zaměstnancem prezidentské kanceláře, ale bude působit jako externí poradce analytického týmu. Bude se zabývat státní správou a agendou státních vyznamenání. Informoval o tom server Novinky.cz.
16.06.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (135 článků) , Jan Novák (132 článků) , Jan Novák (76 článků) , Jan Novák (135 článků) , Jan Novák (37 článků)

Bývalý alkoholik Ozzy Osbourne bude v novinách radit nemocným

 
Rocker Ozzy Osbourne se stane odborníkem na zdraví britského nedělníku The Sunday Times. Zpěvák, který prošel drogovou i alkoholovou závislostí, dvakrát zažil klinickou smrt a psychicky se zhroutil, bude od příštího týdne psát sloupek, v němž bude radit čtenářům s jejich zdravotními problémy.
08.06.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (239 článků)

Z JZD na Hrad: Tvůrce slušovického zázraku Čuba bude radit Zemanovi!

 
Za dva necelé tři týdny složí Miloš Zeman prezidentský slib a stane se tak novou hlavou státu. Už teď má ale jasno o některých spolupracovnících. Jedním z nich bude i tvůrce slušovického družstva František Čuba. Zemanovi bude radit v zemědělství a hospodářství.
19.02.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20460 článků)

Benešová bude Zemanovi radit s ústavními soudci a milostmi

 
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na Hradě nabídl někdejší nejvyšší státní zástupkyni a bývalé místopředsedkyni ČSSD Marii Benešové, aby se stala členkou jeho sboru expertů. Benešová, která nabídku přijala, bude prezidentovi radit v oblasti justice a spravedlnosti. Vyjádření bude poskytovat například k milostem, kandidátům na ústavní soudce a klíčovým zákonům.
02.05.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20460 článků)

Víme, kdo je v Zemanově hradním týmu! Podívejte se, kdo mu bude radit!

 
Miloši Zemanovi jeho odpůrci často vyčítají, že se v minulosti obklopoval mnohdy kontroverzními lidmi. Prezident ve svém projevu v Poslanecké sněmovně představil svůj tým, který mu bude radit v nejrůznějších oblastech. Podívejte se, kdo mu bude v příštích letech našeptávat.
07.05.2013 15:15 |

podobné články

Prezident Zeman může být spokojen. Finanční policie se vrací, oznámil Chovanec

 
Dalším krokem v reorganizaci policejního sboru bude vytvoření finanční policie v rámci Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ), a to od 1. ledna příštího roku. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Náměstek policejního prezidenta Zdeněk Laube doplnil, že Centrála se bude muset ohledně daňové trestné činnosti dohodnout na rozdělení práce s celníky, jejichž kompetence se nedávno rozšířily.
04.08.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1383 článků)

Dvořákovi bude v ČT radit také Mathé

 
Generální ředitel České televize Petr Dvořák sestavil kolegium externích poradců, které mu bude radit. Je mezi nimi bývalý ředitel ČT Ivo Mathé, publicista Jefim Fištejn nebo režisér Jiří Svoboda a další odborníci.
11.01.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (307 článků) , Jiří Svoboda (307 článků) , Petr Dvořák (558 článků) , Petr Dvořák (553 článků) , Jiří Dvořák (198 článků)

Dlouhému bude radit člověk blízký Řebíčkovi

 
Ekonomovi Vladimíru Dlouhému bude s prezentací při přímé volbě prezidenta radit Jan Piskáček. V minulosti byl blízkým spolupracovníkem ministra dopravy Aleše Řebíčka, od jehož úřadů dostával často zakázky na marketing a PR. Informuje o tom server iHNED.cz.
26.06.2012 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (504 článků) , Aleš Řebíček (94 článků) , Vladimír Dlouhý (504 článků)

Do boje o Hrad jde i bývalý šéf rozvědky Randák. Radit mu bude i Švejnar

 
Dalším kandidátem, který se hodlá ucházet o post českého prezidenta je někdejší šéf rozvědky Karel Randák. Ten se momentálně angažuje v rámci protikorupčního fondu podnikatele Karla Janečka a kandidaturu zdůvodňuje mimo jiné tím, že jako soukromá osoba nemá dostatečné možnosti bojovat proti korupci. Angažmá ve fondu kvůli kandidatuře pozastaví. Radit mu bude i Jan Švejnar, který jako jeden z favoritů kandidaturu vzdal.
13.09.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švejnar (296 článků) , Karel Janeček (269 článků)

Strůjce slušovického zázraku Čuba bude radit Zemanovi

 
Bývalý předseda JZD Agrokombinát Slušovice František Čuba v úterý zavítal na oběd se zvoleným prezidentem Milošem Zemanem. Zasedli spolu v restauraci v přízemí domu v pražské Loretánské ulici, kde má budoucí hlava státu kancelář. Čuba bude Zemanovi radit v oblasti zemědělské politiky.
19.02.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20460 článků)

Cícer bude Chovancovi radit v boji s daňovými úniky

 
Bývalý šéf Finančního analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer bude radit ministrovi vnitra Milanu Chovancovi (ČSSD). Uvedl to dnes server  Aktuálně.cz . Cícer se má zaměřit na daňové úniky.
10.02.2014 05:50 |

podobné články

5 podivných lidí kolem premiéra Sobotky: Radit mu bude Luftjarda Tvrdík!

 
Poradní tým premiéra Bohuslava Sobotky ještě není známý, postupně se však objevují jednotlivá jména. šéfovat by mu měl expremiér Špidla. Sobotkovi by však měl radit údajně i exministr obrany Jaroslav Tvrdík s přezdívkou "Lufjarda". Pikantní na tom je, že přešel k Sobotkovi od "pučisty" Michala Haška! S kým dál bude spolupracovat Sobotka? Jasno je u klíčových zaměstnanců Úřadu vlády.
12.02.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Jaroslav Hašek (100 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jaroslav Hašek (100 článků)

Premiérovi bude radit rekordních 36 lidí. Dostanou ročně 6 milionů!

 
Premiér Bohuslav Sobotka se obklopil početným týmem, celkem mu bude radit 36 lidí. To je vůbec nejvíce, kolik v poslední době čeští premiéři měli. Jan Fischer či Mirek Topolánek si vystačili jen se 6 poradci. Nicméně Sobotka slibuje, že za ně ušetří.
13.03.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2139 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Konec Marvanové na ministerstvu: Vrací se do advokátky. Bude radit Babišovi?

 
Spory mezi ministryní Helenou Válkovou a její první náměstkyní Hanou Marvanovou o víkendu eskalovaly. Bývalá disidentka Marvanová odchází z ministerstva spravedlnosti, prioritou je pro ni obnovení vlastní advokátní praxe. Je však možné, že do budoucna bude radit vicepremiérovi Andreji Babišovi.
02.06.2014 16:45 |

podobné články

Cajthamlová se vrací do televize a radit bude nejen, jak hubnout: Takhle jí to teď sluší

 
Na televizní obrazovku se opět vrací doktorka Kateřina Cajthamlová  (52) , která v minulých letech pomáhala se svým pořadem Jste to, co jíte českému národu hubnout. Populární lékařka v novém osvětovém pořadu České televize s názvem DoktorKa nebude radit, jak shodit přebytečná kila, ale ve své talk show se bude věnovat zdraví komplexně.
03.12.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (149 článků)

Zeman se o zahraniční politice bude napříště radit s parlamentem a vládou

 
Z první koordinační schůzky Miloše Zemana, předsedy vlády Bohuslava Sobotky a představitelů oborou komor parlamentu vyplynulo, že prezident se bude v budoucnu radit o zahraničně politických otázkách s kabinetem a parlamentem. Řeč byla v úterý především o krizi na Ukrajině. Špičky české politiky se shodli na tom, že konflikt má jedině politické řešení. Poradní schůzky budou probíhat i v budoucnu. 
17.02.2015 20:55 |

podobné články