Článek

"Nemoc" českých žen: Jen co splatí dluh, už vyrážejí na nákupy

 
Třetina Čechů by po splacení dluhů své budoucí úspory utratila. Větší tendenci utrácet mají ženy, které sní o tom, že pokud jim zbydou peníze, pořídí si lepší bydlení nebo vysněnou dovolenou. Naopak muži by si raději koupili nové auto.
04.10.2015 08:20 |

podobné články

Podobné články

Bělorusko splatí Gazpromu dluh do dvou týdnů

 
Bělorusko splatí ruské společnosti Gazprom dluh za dodávky plynu do dvou týdnů, uvedl běloruský vicepremiér Vladimira Semaška.
21.06.2010 15:25 |

podobné články

Slibotechna Ransdorf prý začne konečně splácet milionové dluhy! Opravdu?

 
Europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM), známý věčným slibováním, že splatí svůj 17 milionový dluh, ho po letech možná opravdu splatí. Kvůli dluhům mu dokonce hrozila i dražba vily, ve které žije. Jak dnes ale televizi Nova řekl jeden z věřitelů, s Ransdorfem se po letech konečně dohodli na splátkách.
31.05.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Takhle se státní dluh těžko splatí! V Zemanově fondu je jen 200 tisíc korun

 
Český státní dluh je 1,678 bilionu korun. Prezident Miloš Zeman se s tím rozhodl bojovat, proto založil nadační fond právě na splácení státního dluhu. Za necelé tři měsíce fungování v něm je ale jen něco málo přes 200 tisíc korun.
20.08.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20901 článků)

Vlivný německý bankéř: Pochybuji, že Řecko dluhy splatí

 
Generální ředitel největší německé banky Deutsche Bank Josef Ackermann pochybuje, že Řecko splatí dluhy. Dohodnutý stabilizační fond podle něj pomůže stabilizovat Španělsko a Itálii, zatímco s Portugalskem to bude těžké.
13.05.2010 19:45 |

podobné články

Strany splatí drahé kampaně z dotací, problémy může mít ČSSD

 
Většina stran, které se dostaly do Sněmovny, své náklady na kampaň ze státních příspěvků letos splatí. Alespoň podle oficiálních údajů, které stranické sekretariáty o svých nákladech poskytly. Problémy by mohla mít pouze ČSSD, jíž by na úhradu kampaně mohlo chybět 24 miliónů. Může to být ale i více.
31.05.2010 10:55 |

podobné články

Řecko slíbilo, že v tomto týdnu splatí půl miliardy euro. Šéfka MMF má radost

 
Šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová uvítala slova řeckého ministra financí Janise Varufakise, který potvrdil, že jeho země splatí MMF ve čtvrtek 9. dubna dlužnou částku asi 470 milionů eur (asi 13 miliard Kč). Varufakis a Lagardeová spolu dnes více než dvě hodiny jednali ve Washingtonu. I řecký ministr následně uvedl, že jeho země má v úmyslu "splnit veškeré povinnosti vůči svým věřitelům", citovala ho agentura Reuters.
06.04.2015 07:36 |

podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Dluh ať splatí poslanci, vyzývá skupina na Facebooku

 
Dluh, který rozezlení občané vypočetli politikům, nepokryjí pravděpodobně ani poslanecké náhrady. Na Facebooku se objevila skupina, která žádá splacení státního dluhu od celkem 354 poslanců či exposlanců.
20.05.2010 19:10 |

podobné články

Zelení: Havířovský rozpočet tentokrát v plusu, ale zadluženi budeme ještě pět let

 
Rozpočet Havířova na rok 2016: zastupitelé schválili rozpočet města na příští rok. V letošním roce umořil Havířov část svého dluhu, od ledna 2016 bude i nadále dluh Havířova alarmujících 489 milionů korun. Je však dobře, že se vedení města snaží dluh Havířova dostat zpátky k nule. V roce 2016 z toho město splatí dalších 112 milionů ze svého rozpočtu. I tak bude stát příští rok půjčka obyvatele Havířova 12,7 % úrok za tzv. dluhovou službu.
23.12.2015 17:00 |

podobné články

Státní dluh loni stoupl na 1,344 bilionu korun, potvrdilo MF

 
Státní dluh ČR se v loňském roce zvýšil o téměř 166 miliard na 1,344 bilionu korun. Údaje z počátku ledna dnes potvrdilo ministerstvo financí. Na každého Čecha tak připadá dluh necelých 128.000 korun. Předloni stát zvýšil dluh o 179 miliard Kč.
15.03.2011 09:35 |

podobné články

Petr Dufek: Zadlužení zemí EU klesá… alespoň relativně

 
Nejnovější čísla z Eurostatu mohou vzbuzovat nadšení i rozpaky. Nadšení v tom, že v poměru k HDP se veřejný dluh na konci třetího čtvrtletí snížil téměř ve všech zemích EU, rozpaky nad tím, že třeba dluh druhé nejzadluženější země EU – Itálie – dále roste nebo že dluh většiny zemí EU nominálně dále narůstá a relativní zlepšení tak jde na vrub pouze vyššímu HDP. Z výsledků rovněž plyne, že ČR je aktuálně čtvrtou nejméně zadluženou zemí EU a navíc se její dluh meziročně snížil jak relativně (na 35,1 %), tak nominálně (na 1,7 bilionů).
24.01.2018 21:05 |

podobné články

Dluh českých domácností u bank loni vzrostl o 42,6 miliardy

 
Dluh českých domácností u bank a finančních institucí loni vzrostl o 42,6 miliardy korun. Celkový dluh domácností ke konci roku dosáhl 1,206 bilionu korun, vyplývá z dnešních údajů České národní banky. V posledním měsíci roku ale jejich zadluženost klesla o 2,3 miliardy korun. 
31.12.2013 14:50 |

podobné články

Pravda o financích ČSSD. Dluhy splatí za 3 roky

 
Sociální demokracie ostře odmítá, že by měla dluh ve výši 700 milionů korun. Úřadující šéf strany Bohuslav Sobotka se o dluhu odmítl bavit a odkázal na ústředního tajemníka strany. Jiří Havlíček tvrdí, že tato částka je nepravdivá a nesmyslná. Podle něj nejsou dluhy strany vyšší než 180 milionů. A větší část dluhu plánuje ČSSD splatit do konce letošního roku.
27.07.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9486 článků)

Dobeš představil tři varianty splácení školného

 
Plán na placení školného na vysokých školách nabývá reálných kontur. Ministerstvo školství Josefa Dobeše (VV) představilo tři varianty jeho splácení. Absolventi školné buď zaplatí v době, kdy budou pobírat nadprůměrnou mzdu, nebo hned po ukončení školy. V takovém případě si budou moci zvolit, zda dluh splatí odvodem určitého procenta ze mzdy, nebo zda si stanoví splátkový kalendář.
18.11.2011 20:30 |

podobné články

Fischerovi dal podnikatel skoro tři miliony. Přesto má dluh přes pět milionů

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Jan Fischer dostal od podnikatele Ladislava Drába 2,9 milionu korun. Přesto mu ještě zbývá více než pět milionů dluhu. Ty prý splatí do konce dubna. Uvádí to ČTK.
05.04.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Fotovoltaika se nám ekologicky vyplatí až v roce 2020, naznačuje studie

 
Studie vědců z americké Stanfordovy univerzity přinesla překvapivé výsledky a přilévá olej do ohně k už tak ostré kritice fotovoltaických elektráren. Energie ze solárních panelů totiž není tak šetrná, jak se zdá. Na výrobu polovodičových panelů padlo na celém světě tolik energie z fosilních paliv, že solární plantáže svůj ekologický dluh splatí až někdy kolem roku 2020. Píše o tom server iDnes.cz.
08.04.2013 09:00 |

podobné články

Fischer sliboval, že do dubna dluh splatí. Chybí mu ale 5 milionů

 
Původně kandidát na prezidenta Jan Fischer sliboval, že do konce dubna zveřejní své kompletní účetnictví a zaplatí všechny dluhy. Je už 2. května a zatím se tak nestalo.
02.05.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Ransdorf prý splatí své dluhy. Půjčí mu české firmy

 
Komunistický europoslanec Miroslav Ransdorf (KSČM) slibuje, že zaplatí celý svůj sedmimilionový dluh, aby se vyhnul dražbě vlastního majetku. Informuje o tom server iDnes.cz s tím, že většinu částky mu půjčí dvě české firmy. Ke dražbě by mělo teoreticky dojít 26. června.
11.06.2013 22:15 |

podobné články

Regionální témata i reflexe. Divadla letos splatí dluh Landovskému, Havlovi a Lloydu Webberovi

 
Výhled na premiéry do konce sezóny ukazuje, že divadla sledují kromě návratu k diváckým titulům i regionální témata, reflexi současnosti či nedávné minulosti.
08.01.2015 14:12 |

podobné články