Článek

Německá policie nezvládá imigranty: Do některých čtvrtí se bojí chodit

 
Německým médiím se dostala do rukou tajná zpráva policie, ve které strážci pořádku přiznávají, že nezvládají zajistit pořádek v přistěhovaleckých čtvrtích. Ulice ovládly gangy a policie tam nechce jezdit ani autem.
12.08.2015 19:55 |

podobné články

Podobné články

Okamura: Už dnes u nás sdružení pečující o imigranty dostávají tři čtvrtě miliardy korun ročně

 
Zjistil jsem další šokující informace. V současné době je v Praze a ve větších městech celkem kolem 25 sdružení, které pečují o imigranty, a tato sdružení dostávají z veřejných prostředků již nyní tři čtvrtě miliardy korun ročně. To je skutečně skandální – vláda nemá na důstojné životy pro naše seniory a na naše děti se sbírají plastová víčka a na druhou stranu stát vyplácí takové nehorázné peníze na imigranty. A to jich tady máme zatím málo. Teď si představte, kolik to bude peněz, až začnou díky neschopnosti naší vlády přibývat.
26.06.2015 10:21 |

podobné články

Merkelové bude "dohodnuta" rezignace a začne náprava. Ani Německo už nezastaví imigranty jinak než střelbou, říká narovinu ekonom Kříž

 
ROZHOVOR Ekonom Karel Kříž je přesvědčen, že nejpozději příští rok na jaře bude dohodnuta rezignace kancléřky Angely Merkelové a teprve pak bude možné začít v Německu i v Evropě napravovat kolotoč s imigranty. Ten však už navždy zůstane jejím nezapomenutelným extremistickým a vykolejeným politickým odkazem. S odkazem na počínání Američanů na hranicích s Mexikem tvrdí, že ani Německo nezastaví imigranty jinak než střelbou a okamžitým vracením lodí zpět do Turecka, severní Afriky a Libanonu.
24.10.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1691 článků)

Michek: Zvoní hrana Angele Merkelové v politice?

 
Heslo Angely Merkelové „Zvládneme to“, dnes již neplatí. Její pozvání pro imigranty, v jehož důsledku jen v loňském roce dorazilo do Německa více jak milion imigrantů, přineslo občanům v Německu pocit bezmoci, strachu i obav o své blízké, neboť v důsledku nárůstu kriminality a trestných činů páchaných imigranty se už ve vlastním státě necítí být v bezpečí.
08.10.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1691 článků)

Rozvoral (SPD): Němci utíkají před arabskými a africkými islámskými imigranty z vlastní země

 
Prohnilá politická korektnost a otevřená náruč paní Angely vyhání z Německa starousedlíky, kteří prchají před arabskými a africkými imigranty do Maďarska. Tedy do země, která zavedla důraznou ochranu svých státních hranic.
24.01.2017 22:05 |

podobné články

Německá policie objasnila 28 let starou vraždu. Vrah se skrýval v Praze!

 
Německá policie je přesvědčena, že po 28 letech objasnila vraždu spáchanou v Berlíně. Podezřelý byl zadržen v Praze a vydán do Německa, uvedla dnes podle agentury DPA německá policie.
12.11.2015 21:25 |

podobné články

Německá policie provedla obrovský zátah na imigranty. Neuvěříte, kde všude byli schovaní

 
Německá policie zahájila ve středu zátahy proti nelegálním imigrantům. A podařilo se jí najít 470 lidí, kteří v Německu neměli co pohledávat. Někteří se schovávali na záchodech, jiní v peřináčích zavaleni dekami, dva mladé muže dokonce našla i ve sklepě azylového zařízení. Informuje The Daily Mail.
13.04.2016 17:00 |

podobné články

Sobotka: Policisté nemají na benzín a do problémových lokalit se pěšky bojí chodit

 
Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka se v nedělní diskuzi na Primě navážel do premiéra Petra Nečase (ODS), že zanedbává vyhrocenou situaci na Šluknovsku. Podle Nečase již byly zahájeny konkrétní kroky a další analýzy ukáží, jak postupovat dále. Hovořil například o zřízení mobilních policejních jednotek, které se budou do problémových míst přesouvat. Sobotka opáčil, že policie už nyní nemá na benzín a policisté se bojí do problémových lokalit chodit.
04.09.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8238 článků) , Petr Nečas (9189 článků)

Hitlerův BODYGUARD už nezvládá vyřizovat žádosti o autogram

 
oslední žijící osobní strážce nacistického vůdce Adolfa Hitlera, nyní třiadevadesátiletý Rochus Misch, už nezvládá odpovídat na záplavu dopisů od sympatizantů z celého světa.
26.01.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (582 článků)

Sobotka vyzval k předčasným volbám. Vláda prý nezvládá situaci

 
AKTUALIZOVÁNO Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka vyzval k uspořádání předčasných voleb v co nejbližším termínu. Vláda prý současnou situaci nezvládá.
14.06.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8238 článků)

Princ William prý nezvládá skloubit práci s povinnostmi následníka trůnu

 
Původně měl oficiální ceremoniál k ukončení olympiády zahájit britský korunní princ William  (30) . V pořadí druhý následník trůnu ale této povinnosti nedostál a přenechal ji svému mladšímu bratrovi Harrymu  (27) . Podle královských zdrojů byl totiž povinen sloužit v RAF jako pilot záchranářské helikoptéry. A nejstarší syn prince Charlese a princezny Diany přiznává, že spojit profesní dráhu se službou svému národu nezvládá.
21.08.2012 10:50 |

podobné články

Nečas premiérování nezvládá. Co ministr obrany? ptá se Gazdík

 
I když byla šéfka TOP 09 Karolína Peake z funkce ministryně obrany odvolána ještě před Vánoci, uvolněné místo zůstává stále prázdné. Dočasně se vedení resortu ujal sám premiér Petr Nečas, podle předsedy poslanců TOP 09 Petra Gazdíka svoji roli naprosto nezvládá.
01.03.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Petr Gazdík (767 článků) , Petr Gazdík (756 článků) , Karolína Peake (1599 článků)

Ostré spory v ČSSD: Stranu žalují její členové! Sobotka to nezvládá, tvrdí ministr

 
Do předčasných voleb zbývají necelé dva měsíce a strany by měly napnout síly, aby úspěšnou kampaní převálcovaly konkurenci. Volební úspěch levice se obecně předpokládá, jenže i v řadách favorita ČSSD to vře. Někteří její bývalí, ale i současní členové ženou stranu k soudům. A ministr Koníček, který přešel k Zemanovcům, vzkazuje, že šéf Sobotka svou stranu nezvládá.
30.08.2013 19:50 |

podobné články

Předseda komunistů Filip má jasno: Ukrajina situaci nezvládá

 
První muž KSČM Vojtěch Filip se vyjádřil k aktuální situaci na ukrajinském Krymu. Poslanec má za to, že současná vláda v Kyjevě situaci nezvládá a hrozí opakování nepokojů z posledních dnů.
01.03.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (824 článků)

Psychické problémy v Hlasu: Tahle na první pohled drsná soutěžící to nezvládá. Potřebuje odbornou pomoc

 
Finalistka Hlasu Lenka Hrůzová má problém - nezvládá svou trému při vystupování před publikem, což se zpěvačce vzhledem k tomu, že jde do tuhého, úplně nehodí do krámu. Její trable jsou dokonce takové, že byla nucena požádat o pomoc odborníka. Na Nově tak ke všem přípravám na přímé přenosy ještě sháněli psychologa.
28.05.2014 10:15 |

podobné články

Advokát Sokol se v televizi pustil do Ištvana: Mám pocit, že svou práci nezvládá

 
Zítra to bude právě rok, kdy propukla kauza Jany Nagyové, dnes Nečasové. Tomáš Sokol, advokát Ondreje Páleníka a prezident nově vzniklé Unie obhájců, v pořadu Hyde Park na ČT 24 uvedl, že podle jeho mínění nezvládá vrchní státní zástupce Vrchního státního zastupitelství v Olomouci Ivo Ištvan dobře svou práci.
11.06.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Zdechovský (KDU-ČSL): Evropa naprosto nezvládá nápor ilegálních přistěhovalců Imigrace

 
Evropa nezvládá problém masového přílivu nelegálních přistěhovalců. Zatímco v zahraničí plní toto téma první stránky novin, česká média mu nevěnují téměř žádnou pozornost. Přitom právě nezvládnutá imigrační politika vedla v minulosti ke vzestupu populistických a krajně pravicových uskupení prakticky v celé Evropě.
20.06.2014 10:00 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Evropa naprosto nezvládá nápor ilegálních přistěhovalců

 
Evropa nezvládá problém masového přílivu nelegálních přistěhovalců. Zatímco v zahraničí plní toto téma první stránky novin, česká média mu nevěnují téměř žádnou pozornost. Přitom právě nezvládnutá imigrační politika vedla v minulosti ke vzestupu populistických a krajně pravicových uskupení prakticky v celé Evropě.
20.06.2014 12:20 |

podobné články

Martha Issová (34): Mé utrpení dcerka nezvládá!

 
Martha Issová svou práci miluje a do svých rolí vkládá vše. To na ní jistě obdivuje i její partner David Ondříček (46), ale jejich malá dcerka Františka (3) to zatím ještě nezvládá.
09.03.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (118 článků) , Martha Issová (245 článků)

Tvoje tvář má známý hlas se proměnila ve fyzické peklo: Nezvládá to ani Holišová, která předtím machrovala

 
Soutěžícím v show Tvoje tvář má známý hlas už pomalu, ale jistě docházejí síly. Choreografie jsou náročné, musí si pamatovat těžké texty a mají na to vždy jen pár dní. Záhul v týdnu už nezvládá ani Hanka Holišová (35), natož Ivana Chýlková nebo Petr Rychlý.
30.04.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (268 článků) , Petr Rychlý (262 článků)