Článek

Němci kvůli uprchlíkům utratí horentní sumu peněz. Mohlo by se jim to však prý vyplatit

 
Roční náklady Německa na zvládnutí migrační krize by se mohly vyšplhat až na 1,5 bilionu korun. Tento odhad dnes zveřejnil Ústav světového hospodářství (IfW), jenž sídlí v severoněmeckém Kielu. Zda však půjde o finální částku, bude záviset na budoucí situaci ve světě. Informují České noviny.
11.12.2015 18:30 |

podobné články

Podobné články

VELKÉ SROVNÁNÍ: Kolik utratí česká rodina za jídlo? Mnohem méně než v Německu!

 
Jídlo a bydlení jsou snad ty nejdražší položky, které musíme každý měsíc platit. A čím více je v rodině členů, tím toho více sní. Kolik utratí průměrně čtyřčlenná rodina za jídlo týdně? A kolik utratí rodiny v ostatních zemích?
21.09.2016 07:05 |

podobné články

Kdo utratí nejvíc peněz, vyhraje volby. Tak to prý chodí v USA

 
Volební kampaně jsou rok od roku dražší. Výjimkou nejsou ani Spojené státy americké. Volební kampaň v roce 2012 by měla stát až osm miliard dolarů. „Peníze zásadně ovlivňují výsledky voleb. Kdo utratí nejvíce peněz, vyhraje,“ popsal americký systém specialista na lobbing a financování politických stran Craig Holman
25.11.2011 20:15 |

podobné články

Muži, kteří prodali WhatsApp za 380 miliard: Dětství bez elektřiny a odmítnutí Facebookem!

 
Dnes jsou o 380 miliard korun bohatší, ale ještě před pár lety se jim o takovém jmění mohlo jen zdát. Tvůrci aplikace WhatsApp, kterou za horentní sumu zakoupil Facebook, zažili drsné začátky. Jan Koum vyrůstal dokonce bez elektřiny, Briana Actona odmítly před zrodem aplikace Twitter i Facebook!
20.02.2014 21:20 |

podobné články

Britney Spears chce být dokonalá nevěsta. Jen za zkrášlovací procedury utratí šílené peníze

 
Americká popová diva Britney Spears  (30) , které ztroskotala dvě předešlá manželství, se rozhodla své ano říct i potřetí. Jejím vyvoleným, jehož si bude brzy brát, se stal její přítel Jason Trawick, který ji požádal o ruku na konci minulého roku. A Britney teď šílí. Chce být dokonalou nevěstou, proto teď investuje do svatebních příprav horentní sumy peněz.
03.08.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (795 článků)

K násilí proti uprchlíkům by se Němci snižovat neměli, míní Merkelová

 
V letním interview pro veřejnoprávní televizi ZDF německá kancléřka Angela Merkelová konstatovala, že by se Němci neměli snižovat k násilí vůči uprchlíkům. V poslední době se totiž množí útoky na ubytovny běženců i proti utečencům samotným. Současně však prohlásila, že touha některých uprchlíků po vyšší životní úrovni nemůže být důvodem pro udělení azylu. Mluvila také o Řecku.
16.08.2015 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků)

Noviny: Německo je prý v přístupu k uprchlíkům osamocené

 
Němci jsou už v otázce uprchlíků sami, přiznává titulek v dnešní Mladé frontě Dnes v článku, jehož autorem je Luboš Palata. Ten připomíná, že postoji německé kancléřky Angely Merkelové k uprchlíkům bylo dosud nejbližší Švédsko. I to ale oznámilo výrazné omezení přijímání žadatelů o azyl a přitvrzení své doposud velice vstřícné politiky vůči uprchlíkům.
27.11.2015 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků)

Češi vs. Slováci: Kolik utratí a kdo má větší dluhy?

 
Velká část Slováků a Čechů utratí veškerý svůj příjem a nezbývají jim žádné rezervy. Zatímco naše sousedy trápí výdaje za jídlo, Češi si stěžují na drahé bydlení. Na rozdíl od Čechů Slováci věří, že se jejich finanční situace časem zlepší. Všichni se shodují na tom, že mají málo peněz.
29.09.2015 14:55 |

podobné články

Sarah Jessica Parker: Hvězda Sexu ve městě má přiletět do Česka!

 
Americká herečka Sarah Jessica Parker (46) má prý přicestovat do České republiky! TV Prima údajně zaplatí horentní sumu za to, aby jim tato glorifikovaná osůbka pomohla v propagaci seriálu Sex ve městě.
23.07.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Jessica Parker (174 článků)

Merkelová má problém. Němci jsou v otázce uprchlíků v Evropě sami, shrnuje Palata

 
Němci jsou už v otázce uprchlíků sami, přiznává titulek v dnešní Mladé frontě Dnes v článku, jehož autorem je Luboš Palata. Ten připomíná, že postoji německé kancléřky Angely Merkelové k uprchlíkům bylo dosud nejbližší Švédsko. I to ale oznámilo výrazné omezení přijímání žadatelů o azyl a přitvrzení své doposud velice vstřícné politiky vůči uprchlíkům.
27.11.2015 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků)

My jsme tady doma, vzkázal uprchlíkům i Herman. Popsal, proč Merkelová otevřela náruč

 
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls popsal, co ho pojí a rozděluje se sudetskými Němci. Zdůraznil, že ne všichni Němci podporovali Hitlera, stejně jako ne všichni Rusové zbožňovali Stalina. Prozradil také, proč německá kancléřka Angela Merkelová otevřela náruč uprchlíkům.
19.05.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků) , Daniel Herman (596 článků) , Daniel Herman (1053 článků)

Dohodnou se Němci s Němci a vyřadí Portugalsko? Nepřichází v úvahu, tvrdí Klinsmann, kouč Američanů

 
Už jednou se to na světovém šampionátu ve fotbale stalo. V roce 1982 potřebovali Němci porazit sousedy z Rakouska o gól či o dva, takový výsledek zaručoval postup ze skupiny oběma na úkor Alžírska. A – skandální zápas skončil německou výhrou 1:0. Po 32 letech jsou Němci v obdobné situaci znovu. V závěrečném utkání skupiny se utkají s týmem USA, a pokud duel dopadne remízou, do osmifinále půjdou oba soupeři. Američané mají německého kouče…
23.06.2014 16:55 |

podobné články

Češi utratí 10 milionů za Valentýna. Na dračku jdou šperky, erotika a flashdisk ve tvaru srdce

 
Odborníci očekávají, že Češi za Valentýna utratí více než loni. „Pokud bychom počítali pouze útraty za valentýnské dárky, tak v roce 2012 za ně Češi utratili 6 milionů korun. Letos by to mohlo být až o 70 % více – tedy přibližně 10 milionů korun,”  předpovídá David Antić z Asociace portálů hromadného nakupování. Nejčastěji budou nakupovat romantické večeře, šperky, víkendové pobyty a erotické pomůcky.
12.02.2013 11:30 |

podobné články

Justin Bieber odmítl 5 milionů dolarů! Proč?

 
Zpěvák Justin Bieber není úplatný za každou cenu. A tak když mu američtí republikáni nabídli pět milionů dolarů, aby jim zahrál na party, odpověděl, že horentní sumu mají nabídnout někomu jinému. On totiž odmítá hrát na akci strany, která se zásadně rozchází s jeho politickým přesvědčením. Pravda je ale taky ta, že Kanaďan sice v USA volit nemůže, ale jeho manažer Scooter Braun ano. A on Justinovi pohrozil rozchodem.
01.08.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků)

Stavba D11 se prodraží. Soud přiřkl milion korun dvěma majitelkám pozemků

 
Sestry Jitka Růžičková a Petra Jansová před třemi lety přišly o pozemek v katastrálním území Stěžery u Hradce Králové z rozhodnutí tamního krajského úřadu. Za tyto pozemky obdržely sumu 144 tisíc korun. Zdálo se jim to však málo a obrátily se na soud. Ten jim v tuto chvíli přiřkl sumu milion korun za pozemky určené pro dálnici D11. Informuje o tom Česká televize.
16.11.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Růžičková (7 článků)

Úspory z penzijního připojištění? Dvě třetiny lidí je ihned utratí

 
Úspory z penzijního připojištění více než dvě třetiny lidí ihned utratí. Po konci spoření investují převážně do bydlení, více než třetina peněz z připojištění putuje na opravu nebo koupi nemovitosti, dalších téměř 10 procent na vybavení domácnosti.
26.08.2011 11:40 |

podobné články

Nakupování na internetu: Kolik utratí muži a kolik ženy?

 
Muži za nákupy v internetových obchodech utratí ročně výrazně více peněz než ženy.
24.02.2013 17:30 |

podobné články

Vaneska (†3) spadla do kanálu a zemřela: Kolik chtějí rodiče za její život?

 
Konkrétní viník se nenašel. Za smrt teprve tříleté holčičky Vanesky, která spadla do pět metrů hlubokého kanálu, nenesou podle soudu v Nitře vinu dva obvinění zaměstnanci kanalizačních služeb. Jde prý o selhání vícero jedinců a organizací. Zdrcení rodiče přitom požadují za smrt dívenky od vodárny horentní sumu.
18.05.2016 19:50 |

podobné články

První módní přehlídka nové České Miss: Koukněte, co předvedla sympatická krátkovláska Gábina

 
Nová česká Miss Gabriela Kratochvílová  (23) se po rozhovorech a focení pro česká média konečně dostala k práci, kvůli níž se vůbec do soutěže hlásila. Sice to nebyla ještě žádná zakázka za horentní sumu, ale i její první módní přehlídka stála za to.
06.04.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Chtějí pomáhat uprchlíkům. Brání jim v tom ale demokratické instituce

 
Čelní britští právníci sepsali prohlášení, v němž kritizují rozhodnutí britské vlády přijmout během pěti let 20 000 uprchlíků. Tento počet považují právníci za nedostatečný a tvrdí, že Evropa má povinnost uprchlíkům pomoci a že neexistují žádné početní limity na počty lidí, kteří mají právo do Velké Británie přijít a zůstat na jejím území. Informovaly o tom Britské listy, které také přinášejí přepis televizní reportáže jedné britské televize, kde si aktivisté, kteří chtějí pomáhat uprchlíkům, stěžují na to, že jim v jejich snaze brání demokratické instituce.
13.10.2015 10:16 |

podobné články