Článek

Nekonečný příběh: Rihanna prý opět randí s Chrisem Brownem

 
Komu není rady, tomu není pomoci. Rihanně zřejmě nestačila nakládačka, kterou od Chrise dostala před šesti lety a tak se k němu opět vrátila.
18.08.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (234 článků)
Podobné články

Rihanna chce dítě s Chrisem Brownem

 
Barbadoská kráska nestačí překvapovat. S Chrisem Brownem, který jí v roce 2009 uštědřil tolik ran, že musela být hospitalizována, začala nejprve spolupracovat na nových písničkách, poté se dali dohromady znovu jako pár a nyní Rihanna prohlásila, že chce s Brownem dítě.
06.12.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Už zapomněla na monokly? Rihanna opět chodí s Chrisem Brownem, který ji před třemi lety zbil

 
Rihanna  (24) se nikdy netajila svou náklonností k drsným týpkům, jelikož na veřejnosti musí být tou dominantní vždy ona. V osobním životě však preferuje submisivní roli. Tu si jistě užila dosytosti v době, kdy chodila s o rok mladším rapperem Chrisem Brownem. Celý románek skončil po roce, když zpěvák Rihannu při drsné hádce napadl. Ta se rozhodla vše nahlásit na policii a fotografie jejího obličeje plného škrábanců a podlitin obletěla celý svět. Zdá se, že barbadoská diva již zapomněla…
15.10.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Potvrzeno: Rihanna přiznala, že opět chodí s Chrisem Brownem

 
Známá zpěvačka Rihanna  (24) konečně otevřeně promluvila o svém soukromí, kvůli němuž se v poslední době vedly pravidelné spory, a přiznala, že opravdu znovu tvoří pár s jejím expřítelem, hudebníkem Chrisem Brownem.
31.01.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna: S Chrisem Brownem jsem přišla o nejlepšího kamaráda

 
Zpěvačka Rihanna  (24) prý nepřišla při rozchodu s Chrisem Brownem jen o milence a partnera, ale především o nejlepšího přítele. Po dvou a půl letech to přiznala barbadoská rodačka v interview pro Oprah Winfrey. Je to vůbec poprvé, co tato hvězda otevřeně o rozchodu mluvila.
13.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (149 článků) , Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Z Rihanny je návrhářka, představila kolekci pro drzé holky

 
Barbadoská zpěvačka Rihanna je jednou z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti a získává řadu cen. Na každém červeném koberci ale dokáže upoutat i svým vzhledem a svůj styl teď přenesla na přehlídková mola. Další články k tématu: Rihanna se provokace nebojí, průsvitný top odhalil její přednosti Rihanna opět chodí s násilníkem Brownem, mlátit ji prý nebude Rihanna dala miliony barbadoské nemocnici, nejštědřejší je Swiftová Rihanna si na Vánoce pořídila nový dům a tetování na pozadí RECENZE: Rihanna je s novým albem posedmé na vrcholu Rihanna si nechala pod prsa vytetovat egyptskou bohyni kvůli babičce
18.02.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna si udržuje postavu cvičením, stačí jí třikrát týdně půlhodinka

 
Když se Rihanna objevila v sobotu na předávání cen Grammy v odhalujících černých šatech od Armaniho, ženy bledly závistí. Její osobní trenér Harley Pasternak teď prozradil, jak si udržuje svou dokonalou postavu. Rihanna prý cvičí obvykle třikrát týdně 25 minut, občas ale musí zabrat víc. Další články k tématu: Móda z Grammy: Fergie ukázala prádlo, Gagu zastínila Nicki Minaj Špatná koupě. Rozzlobená Rihanna prodává své sídlo, je plné závad RECENZE: Rihanna se prý živí zpěvem. Praha toho ale svědkem nebyla Rihanna je módní chameleon. Styly střídá jak na běžícím pásu OBRAZEM: Nejvíce sexy žena je zpěvačka Rihanna Polonahá Rihanna běhala po poli, farmář ji poslal pryč z pozemku
15.02.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Nicki Minaj (181 článků)

Chrisem Brownem údajně napadená brazilská Kim Kardashian úplně nahá pod vodopádem

 
Donedávna ještě ve světě neznámá brazilská ‚modelka‘ Liziane Gutierrez má od incidentu s rapperem Chrisem Brownem o nabídky k focení postaráno. Naposledy si bez špetky studu svlékla všechny svršky v botanické zahradě v Rio de Janeiru a vlezla si úplně nahá pod tamní vodopád.
04.02.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (234 článků) , Kim Kardashian (1207 článků)

Rihanna nechala fanoušky čekat, pak vyrazila na nákup v plavkách

 
Zpěvačka Rihanna si z názoru okolí nic nedělá. Svoje fanoušky nechá čekat na koncert klidně tři hodiny a na nákupy vyrazí oblečená neoblečená. Do obchodu v Monaku přišla jen v plavkách a průsvitné košili. Další články k tématu: Rihanna se provokace nebojí, průsvitný top odhalil její přednosti OBRAZEM: Nejhorší účesy? Vyholená Rihanna i Johanssonová „na Jágra“ Nejhorším filmem je Twilight, trpké Zlaté maliny získala i Rihanna Rihanna dala miliony barbadoské nemocnici, nejštědřejší je Swiftová Rihanna si na Vánoce pořídila nový dům a tetování na pozadí
14.07.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna se zbláznila: Vrátila se k milenci, který ji zmlátil!

 
Barbadoská zpěvačka Rihanna (22) opět randí se svým exmilencem Chrisem Brownem (23), který ji před třemi lety brutálně zmlátil. Zpěvačka má nejspíš slabost pro drsňáky, a tak si bude muset dát pozor, co před staronovým milencem řekne.
05.10.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna: Stydím se za lásku k Brownovi

 
<a href="http://www.osobnosti.cz/rihanna.php">Rihanna</a> tři čtvrtě roku po napadení svým přítelem <a href="http://www.osobnosti.cz/chris-brown.php">Chrisem Brownem</a> už dokáže otevřeně hovořit o tom, co se tehdy stalo. A mladá zpěvačka dnes zpytuje svědomí. Necítí naprosto žádnou vinu za chování svého protějšku, naopak jediné, za co se stydí, je fakt, že ho tak milovala, že i po zmlácení se s ním sešla. Vyslala tím prý příšerný vzkaz všem zneužívaných a týraným dívkám, které omlouvají své násilnické partnery.
07.11.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanně se nelíbí její malý zadek, v reklamě prý na něj měla dvojnici

 
Zpěvačka Rihanna je nespokojená se svou postavou. Připadá si příliš hubená a chybí jí její oblé křivky. Ráda by přibrala hlavně na zadku, který se jí nyní zdá malý a neženský. Další články k tématu: Rihanna si udržuje postavu cvičením, stačí jí třikrát týdně půlhodinka OBRAZEM: Nejvíce sexy žena je zpěvačka Rihanna Rihanna je módní chameleon. Styly střídá jak na běžícím pásu RECENZE: Rihanna se prý živí zpěvem. Praha toho ale svědkem nebyla Špatná koupě. Rozzlobená Rihanna prodává své sídlo, je plné závad
16.06.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Jako na houpačce: Rihanna a Chris Brown se údajně opět rozešli

 
Zpěvačka Rihanna  (24) nás buď klame, nebo jí opravdu opět nevyšel vztah s hudebníkem Chrisem Brownem. V nedávném rozhovoru s moderátorem Andym Cohenem uvedla, že jejich znovuobnovený vztah skončil.
09.11.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků) , Chris Brown (169 článků)

Rihanna odmítá, že nezaplatila tři miliony za pohřeb své babičky

 
Zpěvačka Rihanna se nikdy netajila láskou k své babičce a po její smrti si dokonce pod prsa nechala vytetovat egyptskou bohyni Isis. Pohřební služba z Barbadosu však nyní od zpěvačky požaduje zaplacení obřadu, který rozhodně nebyl levný. Další články k tématu: Rihanna si nechala pod prsa vytetovat egyptskou bohyni kvůli babičce Rihanna dala miliony barbadoské nemocnici, nejštědřejší je Swiftová OBRAZEM: Nejhorší účesy? Vyholená Rihanna i Johanssonová „na Jágra“ Rihanna nechala fanoušky čekat, pak vyrazila na nákup v plavkách
09.08.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna se zamilovala a zapomíná nosit kalhotky!

 
Zpěvačka Rihanna (21) se konečně vzpamatovala z rozchodu s bývalým přítelem Chrisem Brownem (19), který ji v únoru napadl a brutálně zmlátil. Na svém rodném Barbadosu byla na pláži spatřena po boku neznámého muže a všichni si začali šeptat, že je opět zamilovaná.
29.04.2009 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna o své budoucnosti: Chce dítě s Chrisem Brownem

 
Zpěvačka Rihanna je samé překvapení. Nejen, že opět podlehla násilníkovi Chrisu Brownovi, ale teď s ním chce i dítě.
04.03.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna: Stydím se za lásku k Brownovi

 
Rihanna tři čtvrtě roku po napadení svým přítelem Chrisem Brownem už dokáže otevřeně hovořit o tom, co se tehdy stalo. A mladá zpěvačka dnes zpytuje svědomí. Necítí naprosto žádnou vinu za chování svého protějšku, naopak jediné, za co se stydí, je fakt, že ho tak milovala, že i po zmlácení se s ním sešla. Vyslala tím prý příšerný vzkaz všem zneužívaných a týraným dívkám, které omlouvají své násilnické partnery.
06.11.2009 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna

 
Láska se ani zdaleka neřídí rozumem. Vyprávět by o tom mohla populární zpěvačka Rihanna, která si ke své smůle začala s Chrisem Brownem.
05.09.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Rihanna má nový dům!

 
Jednadvacetiletá  R´n´B zpěvačka Rihanna hledala po rozchodu s Chrisem Brownem několik měsíců svůj vysněný dům a teď ho konečně našla! Luxusní vila v Beverly Hills za 9.995 miliónů dolarů vedle Toma Cruise nebo Jennifer Aniston. Tato luxusní budova má 8 ložnic, 10 koupelen, kuchyň, místnost ve stylu kina, saunu, páru, knihovnu, bazén,.. vše co si srdce [...]
08.09.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (712 článků) , Tom Cruise (895 článků) , Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Zpěvačka Rihanna: Poprvé promluvila o tom, jak ji zmlátil přítel

 
Populární zpěvačka Rihanna (21) včera poprvé promluvila o bolestných zkušenostech z doby po napadení přítelem Chrisem Brownem (20). Fotografie její ranami změněné tváře tehdy šokovala celý svět, ale stala se i terčem posměchu. „Byla jsem zneužita. Fotografie se na internetu stala zdrojem zábavy. Hodně mě zklamalo, že ji zveřejnily dvě ženy, příslušnice losangeleské policie,“ řekla zpěvačka časopisu U.S. Glamour.
05.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)