Článek

Největší seladon Česka odešel do svůdnického nebe: Domabyl měl 10 tisíc žen!

 
V jeho posteli se vystřídalo deset tisíc žen, svou sbírku milenek už ale nerozšíří. Největší milovník Česka Jan Domabyl (†95) odešel do milostného ráje.
27.04.2015 21:00 |

podobné články

Podobné články

Sexuální dobrodruh Domabyl (93): O*ukal jsem 10 tisíc žen, mám rád jen chlupaté!

 
Jan Domabyl se více než vším jiným proslavil počtem žen, které stihnul osouložit. Díky svému »koníčku« si dokonce přišel na pěkné peníze a ke konci sexuální aktivity se rozhodl trochu zabilancovat a prozradit, co se mu líbilo nejvíce.
13.02.2014 05:05 |

podobné články

Sexuální dobrodruh Domabyl (93): O*ukal jsem 10 tisíc žen, mám rád jen chlupaté!

 
Jan Domabyl se více než vším jiným proslavil počtem žen, které stihnul osouložit. Díky svému »koníčku« si dokonce přišel na pěkné peníze a ke konci sexuální aktivity se rozhodl trochu zabilancovat a prozradit, co se mu líbilo nejvíce.
13.02.2014 11:15 |

podobné články

Náruživý český emigrant Jan Domabyl (93): Měl jsem 10 000 žen!

 
Měl jsem snad všechny. Tlustou, prsatou, plochou, malou, velkou, dvě sestry, maminku s dcerou, maminku a dvě dcery. Černošku, Číňanku, Japonku, i farářku. Měl jsem ženy ze všech kontinentů světa. To o sobě prohlašuje devadesátitříletý sběratel sexu a český emigrant Jan Domabyl, jehož životní příběh je plný pikantních zajímavostí.
01.04.2013 05:05 |

podobné články

Sexuální dobrodruh Jan Domabyl (93): Šu*al jsem 10 tisíc ženských, ale nikdy jsem nebyl nevěrný!

 
Jan Domabyl si celý svůj dlouhý život užíval se vší parádou. Díky sexu si přišel na pořádný balík peněz a není tedy divu, že mu manželka tolerovala jeho milostná dobrodružství, která by vydala na nekonečný erotický seriál.
15.02.2013 13:00 |

podobné články

Sexuální dobrodruh Domabyl (93): Šu*al jsem 10 tisíc ženských, ale nikdy jsem nebyl nevěrný!

 
Jan Domabyl si celý svůj dlouhý život užíval se vší parádou. Díky sexu si přišel na pořádný balík peněz a není tedy divu, že mu manželka tolerovala jeho milostná dobrodružství, která by vydala na nekonečný erotický seriál.
16.02.2013 11:25 |

podobné články

Na Rychtáře se nalepila další psychopatka, tahle svlíkačka tvrdí, že je teď jeho milenka

 
Na "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) se podivná individua lepila i za života "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) a stejně tomu je i po její smrti. Jakoby nestačilo, "že seladon Petr Veselý":http://www.extra.cz/tenhle-podivny-seladon-se-snazil-prizivit-na-smrti-ivety-sledujte-video-ve-kterem-se-pustil-do-vystraseneho-macury, který ještě před měsícem skandoval v Uhříněvsi, že je Rychtář vrah (a "Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (40) taky), je teď s vdovcem jedna ruka a tráví s ním každou volnou chvíli.
17.06.2014 13:15 |

podobné články

Josef Rychtář prý prodělal infarkt! 5 situací, kvůli kterým mohl zkolabovat už dávno!

 
Vdovec "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) už neunesl nápor stresu, ve kterém je po smrti "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (†48) dnes a denně. Podle serveru Super.cz prý prodělal infarkt. Informaci vynesl "podivný seladon Petr Veselý":http://www.extra.cz/tenhle-podivny-seladon-se-snazil-prizivit-na-smrti-ivety-sledujte-video-ve-kterem-se-pustil-do-vystraseneho-macury, který se snažil tlakem na city dostat do Rychtářovy blízkosti, což se mu i na chvíli podařilo.
11.07.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Josef Rychtář (1326 článků) , Josef Veselý (66 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Úmrtí roku 2016: Kdo nás letos opustil a odešel do hvězdného nebe?

 
V roce 2016 nás bohužel opustila i řada známých osobností. Krakonoš František Peterka, zpěvák David Bowie, manažerka Dary Rolins Eva Skallová nebo politik Miloslav Ransdorf. Před Vánoci zemřela herečka Luba Skořepová a hned po Vánocích zpěvák George Michael. Zemřeli v úctyhodných letech, podlehli rakovině i jiným zákeřným nemocem. Připomeňme si, kdo letos odešel do hvězdného nebe.
27.12.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků) , David Bowie (204 článků) , Dara Rolins (2198 článků) , Luba Skořepová (75 článků) , František Peterka (77 článků) , Miloslav Ransdorf (585 článků) , František Peterka (77 článků) , Michael Michael (1178 článků)

Zemřel major Zeman! Vladimír Brabec (†83) odešel do filmového nebe

 
Představitel legendárního majora Zemana z kultovního seriálu komunistické éry odešel do filmového nebe. Herec Vladimír Brabec zemřel ve věku 83 let. Veřejnost o tom informovala jeho vnučka.
01.09.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (113 článků)

Každá pátá pozvánka uspěla – na mamograf loni přišlo o 120 tisíc žen více než před sedmi lety

 
Každá pátá pozvánka, kterou loni VZP poslala svým klientkám s výzvou, aby nepodceňovaly hrozbu rakoviny prsu a nechaly se preventivně vyšetřit, se setkala s úspěchem. Celkem takto v uplynulém roce největší tuzemská pojišťovna pozvala na vyšetření přes 318 tisíc žen, z nichž skoro 62 tisíc pak skutečně přišlo na mamografické vyšetření. Tím lze zjistit nádor už v počátečním stadiu, což může snížit úmrtnost o třetinu. Ročně přitom umírá v Česku na rakovinu prsu kolem dvou tisíc žen.
03.07.2015 15:11 |

podobné články

Ples v opeře: Byl jsem tam už v roce 1947

 
Kromě filmové Angeliky Michele Mercier se na letošní ples ve Státní opeře velmi těšil ještě jeden významný host. Téměř devadesátiletý Jan Domabyl navštívil slavnou událost již před více než šedesáti lety. V roce 1947 mu bylo 28 let.
06.02.2010 17:50 |

podobné články

OBRAZEM: Přehlídka celebrit a snobů na Plese v opeře

 
Budova Státní opery hostila tradiční Ples v opeře. Kromě celebrit přišel i pamětník prvního plesu z roku 1948 Jan Domabyl.
07.02.2010 13:00 |

podobné články

Rozzuřený otec Ornelly o Koktovi: Toho chlapa do rodiny nechci!

 
Pokud si Ornella (19) myslela, že největší překážkou jejího vztahu s Josefem Koktou (55) bude jeho oficiální partnerka Gábina Partyšová (34), tak se hluboce spletla. Stárnoucí seladon Pepa totiž leží hluboko v žaludku také jejímu otci Michalovi.
11.09.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (858 článků)

Věčný seladon: Fotbalista Pelé se v 73 letech potřetí ožení

 
Snad největší fotbalista všech dob Edson Arantes do Nascimento známý jako Pelé oslaví v říjnu už čtyřiasedmdesáté narozeniny. To mu ale nebrání potřetí vstoupit do manželství. Brát si má o dvaatřicet let mladší podnikatelku Marciu Cibele Aoki.
18.08.2014 11:00 |

podobné články

To je kanec! Obstarožní seladon nabízí 9 milionů ženě, která ho zabije při sexu!

 
Poměrně bizarní představy o své smrti má stárnoucí německý playboy Rolf Eden (83). Obstarožní pán má o své smrti jasné představy, a protože sex má v jeho životě zásadní místo, rozhodl se zaplatit jakékoliv ženě, která mu způsobí při sexu infarkt. Odměna činí podle serveru topky.sk 350 tisíc eur, což je asi necelých 9 milionů Kč.
27.06.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Rolf Eden (3 články)

Dáda Patrasová září štěstím! Italský milenec jí koupil opravdu nádherný šperk!

 
Milostný poměr jejího manžela Felixe Slováčka (73) s mladší milenkou bude navždy tím, co zůstane šrámem na jejím srdci. Dáda Patrasová (60) se snaží bolest z rozpadu letitého manželství mírnit láskou k Italu Vitovi, který se o herečku stará jako o princeznu. A redakce eXtra.cz má informace, že za ni italský seladon neváhá utrácet desítky tisíc korun...
02.02.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Nejmužnější český zpěvák odolává vášnivým fanynkám: Neuvěříte, co Maxovi chtivé ženy provádějí!

 
Martin Maxa  (54) by měl být podle občanky už usedlý seladon, ale coby vášnivý sportovec vypadá tak dobře, že po něm letí holky snad ještě víc než zamlada. Protože je ale šťastně zadaný, dušuje se, že nabídky fanynek, které by na vlastní tělo chtěly okusit, co má v nadupaných plavkách , nevyužívá. Super.cz se ale svěřil s asi nejkurióznější žádostí o erotické sblížení!
14.04.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Maxa (173 článků)

Hezoun Miroslav Šimůnek: Klofnul další missku!

 
Nedá si pokoj! Krátce poté, co soutěž Česká Miss dala světu další porci krásek, zbystřil i »slaďouš« Miroslav Šimůnek (33). Pohádkový seladon je totiž pověstný slabostí pro krásky. Tentokráte mu padla za oběť finalistka České Miss Kristýna Ječmenová (20).
07.04.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Šimůnek (115 článků)