Článek

Největší bolest Ivana Hlase: Zemřel mu syn a on mu nesměl na pohřeb!

 
Na výsluní ho dostal dnes již kultovní film Šakalí léta, ke kterému složil hudbu a získal za ni Českého lva. Je to už neuvěřitelných dvaadvacet let! Zpěvák a muzikant Ivan Hlas (61) však začal s muzikou již jako mladíček, kdy jeho písně hrály renomované kapely. Kromě úspěchů ho v životě ale potkala i jedna obrovská bolest. Zemřel mu syn…
12.07.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)
Podobné články

Ivana Hlase vykradli uprostřed noci: Zmizel rodinný poklad!

 
Rodina Ivana Hlase (62) zažila šok! V noci, když spali, je někdo vykradl. Zmizely počítače, klíče od auta a pohřešovala se i vzácná Hlasova kytara.
04.08.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)

Muži nejsou citlivky. A kdo bolest necítí, dřív zemře, tvrdí studie

 
Ženy a muži vnímají akutní bolest každý jinak. Neznamená to ale, že by se také jinak měli léčit. Tvrdí to šéf Centra pro léčbu bolesti brněnské Fakultní nemocnice u sv. Anny Marek Hakl. Lékař zároveň upozornil na to, že je lépe vzít si lék v samém počátku, protože plně rozvinutá bolest se hůř tlumí. Akutní bolest je přitom pro život důležitá. Je dobrým signálem, že se něco děje. Lidé, kteří vůbec bolest necítí, žijí kratší dobu, řekl Hakl.
03.11.2015 19:00 |

podobné články

Největší tajemství Ivana Hlase: Nepustili ho na pohřeb vlastního dítěte!

 
Jen dva dny před nástupem na vojnu se stal zpěvák Ivan Hlas podruhé otcem. Syn Olda se však narodil těžce nemocný a po třech měsících boje zemřel. Smutnou zprávu se Hlas dozvěděl v kasárnách. Nemohl mu dát ani poslední sbohem...
05.12.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)

Ivan Hlas prozradil smutné tajemství: V mládí mu zemřel syn, kterému nesměl na pohřeb

 
Zpěvák Ivan Hlas promluvil o svém velkém a smutném tajemství. Pouhé dva dny před nástupem na vojnu se mu narodil syn Olda, kterého měl s první ženou Máriou. Syn se však bohužel narodil nemocný.
05.12.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)

Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů

 
Herec Sylvester Stallone si najal soukromé detektivy, aby zjistili, proč náhle zemřel jeho syn Sage. Ti v pokoji, kde bylo nalezeno tělo, objevili podle serveru TMZ několik pytlíků s bílým práškem, který odeslali na rozbor. Stalloneho matka si ale myslí, že se její syn předávkoval léky na bolest po prodělané operaci zubů. Další články k tématu: Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho
19.07.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (251 článků) , Sage Stallone (36 článků)

Pohřeb spisovatelky Monyové: Nejmenší syn Šimon tam nesměl být!

 
Spisovatelka Simona Monyová (†44) milovala manžela Borise Ingra (45) do konce života, přestože ji roky psychicky týral a nakonec připravil i o život. Autorka ženských románů měla včera v Brně pohřeb. Mezi nejbližšími chyběl jen Šimon (7), nejmladší syn Monyové. Rodina si nepřála ani osobní kondolence...
17.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Pohřeb spisovatelky Monyové: Nejmenší syn Šimon tam nesměl být!

 
Spisovatelka Simona Monyová (†44) milovala manžela Borise Ingra (45) do konce života, přestože ji roky psychicky týral a nakonec připravil i o život. Autorka ženských románů měla včera v Brně pohřeb. Mezi nejbližšími chyběl jen Šimon (7), nejmladší syn Monyové. Rodina si nepřála ani osobní kondolence...
17.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (133 článků)

Největší skandál v Hlase. Rytmusovi přišla na zkoušku opilá zpěvačka a byla mela

 
A máme tu dalšího opilce v Hlase. Již jsme vás informovali, že minulý týden dorazil na korepetici duetu s několika promile alkoholu v krvi zpěvák Imrich Tengeri (29) . Nyní tu máme stejnou situaci jako přes kopírák. Opět stejné místo, opět alkoholový odér a opět vše řeší rozzlobený kouč Patrik Rytmus Vrbovský  (34) .
23.03.2012 10:15 |

podobné články

Nesměl léčit, pacient Jakub (†23) zemřel

 
Nakupoval v obchodě s barvami, nečekaně zkolaboval a zemřel. Bylo mu 23 let... A zdrcení rodiče Jakuba Komínka z Křižanova na Žďársku jsou přesvědčeni, že zásadní podíl na smrti jejich syna nese lékař Oldřich H. z Brna! Ten totiž v té době zastupoval jeho praktickou lékařku. Krajský úřad navíc tvrdí, že podle všeho prý ani nesměl samostatně poskytovat péči!
11.02.2011 05:10 |

podobné články

4 rady jak zatočit s migrénou

 
Jak zatočit s migrénou, když vás nesnesitelně bolí hlava, žaludek máte jako na vodě a tyto obtíže přetrvávají několik dní? S bolestí hlavy jsme se setkali snad všichni. Zatímco někdo může mluvit pouze o občasných potížích, které do pár hodin odezní, jsou mezi námi i tací, kteří znají skutečnou bolest hlavy trvající i 72 hodin, při které vás bolí každý vlas na hlavě. Podle statistik trpí bolestí hlavy 90% lidí. Překvapit nás může při únavě, větší námaze, ale i při nachlazení. Jenže není bolest jako bolest, migréna je mnohem horší. Nepříjemné pulsování v hlavě, pocity nevolnosti a zvracení. Pojďme si říci, jak zatočit s migrénou! Chcete poradit, jak zatočit s migrénou? Trpíte často na migrénu? Sužují vás ostré a silné bolesti hlavy, na které nezabírají prášky a které vás pokaždé naprosto ochromí? Lámete si hlavu, jak se těchto nepříjemných pocitů zbavit? Pak si přečtěte dnešní článek, ve kterém možná objevíte způsoby, jenž vám od bolestí pomohou. Bylinky Ač to možná zní jako z úst našich babiček, které nedaly na bylinky dopustit, věřte, že sypaný čaj z těch správných pomocníčků může být vaší propustkou z šílených bolestí hlavy. Připravte si odvar z máty, majoránky nebo dobromyslu, skvělou volbou je i méně známá guarana. Česnek Česnek je nepostradatelný nejen v kuchyni, když připravujeme chutné pokrmy, ale může nám pomoci i proti migréně. Jak? Pokud vás přepadne bolest hlavy, přikládejte si plátky česneku přímo na kůži, ale obalte jej předtím v kapesníku nebo gáze, jinak by mohl kůži ublížit. Klid Když se nad tím zamyslíte logicky, pak dospějete k závěru, že není lepší pomoci, nežli zalézt někam, kde budete mít klid. Přece když vás bolí hlava, pak vám vadí každý hlasitější zvuk. Až vás přepadne migréna, dejte si špunty do uší, zalezte si pod peřinu a nic nedělejte. Jenom odpočívejte. Guarana Již zmíněná... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak zatočit s migrénou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

První vyhrocený konflikt v Hlase. Šuľáková a Tuscany jdou po sobě jako kočka s myší

 
Mezi soutěžícími v Hlase Česko Slovenska to začíná pořádně vřít. Alan Tuscany a Dominika Šuľáková mají mezi sebou dost vyhrocený konflikt. Situace je o to vážnější, že soutěžící z týmu Dary proti sobě v neděli nastoupí ve společném duetu.
18.03.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Šuľáková (9 článků)

Takhle rozdílné soupeře jste v Hlase ještě neviděli. Hvězda slovenské Ordinace proti českému kuchtíkovi

 
Tuto neděli v Hlase ČeskoSlovenska zazpívají duet Lucia Molnárová (25) a Michal Kašpar (37). Jejich souboj v symbolickém ringu bude připomínat bitvu Davida a Goliáše.
01.04.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1287 článků)

Nesnesitelná bolest manžela: Pohřeb záchranářky Jozefíny, která zemřela na cestě do práce!

 
Bolest, nic jiného než bolest. Přesně taková muka prožil hasič Marcel, když pohřbíval svou milovanou manželku Jozefínu (†35). Krásná záchranářka ze Slovenska zemřela na cestě do práce, když jela zachraňovat lidské životy.
05.09.2014 20:10 |

podobné články

Pohřeb Stanislava Grosse bude ve středu na pražském Vyšehradě

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (715 článků)

Expremiér Stanislav Gross bude mít pohřeb příští středu

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu 22. dubna. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (715 článků)

Pohřeb Šimůnka (†48): Pláč, slzy a bolest...

 
Rodina a fanoušci se rozloučili s cyklokrosařskou legendou Radomírem Šimůnkem. Český cyklista 20. století zemřel před týdnem, byl v konečném stádiu cirhózy jater. Jeho pohřeb se konal ve Velké obřadní síni v pražských Strašnicích. Na pohřbu promluvil jeho strýc Miloš Fišera, známý komentátor a expert na cyklistiku Robert Bakalář a krátce i Šimůnkův starší syn Radomír.
16.08.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Radomír Šimůnek (20 článků) , Miloš Fišera (1 článek)

K porodu s úsměvem? Jde to!

 
Bolest je asi pro většinu nastávajících maminek tou největší noční můrou, která je před porodem provází. Přitom stačí tak málo – využít některou metodu, díky které bude bolest snesitelnější. A někdy zmizí bolest úplně!
21.06.2013 10:50 |

podobné články

Utajená tragédie Vladimíra Ráže (†77): Zemřel mu půlroční syn!

 
Až dlouhých 18 let po smrti Vladimíra Ráže (†77) vyšlo najevo smutné tajemství, které si herec nechával jen pro sebe. Zažil největší bolest rodiče, zemřel mu totiž půlroční syn David.
12.02.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Ráž (45 článků)

Smutné dětství Ivana Hlase: Vlastní otec ho tyranizoval!

 
Mnoho krásných vzpomínek na dětství Ivan Hlas (60) rozhodně nemá. A to kvůli svému despotickému otci, který malého Ivana tyranizoval. Jeho agresivní chování zpěváka poznamenalo dodnes. Také kvůli němu Ivan v dospělosti propadl alkoholu.
05.12.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (44 článků)