Článek

Nejsme připraveni na jinou mentalitu a pohled na svět, domnívá se starosta Černošína

 
Ačkoliv se po své rezignaci do čela města vrátit již nechtěl, okolnosti a především situace na radnici jej přiměly rozhodnutí změnit. Jaké budou jeho kroky v nejbližších dnech? A co plánuje ve městě nového? Nejen o tom jsme hovořili s Miroslavem Plincelnerem (SNK Evropští demokraté). Prozradil nám ale také, čeho se nejvíce obává v souvislosti s uprchlickou krizí a proč se domnívá, že přijdou další nepokoje a války.
10.07.2015 11:36 |

podobné články

Podobné články

Vtipálci přejmenovali obec na Tachovsku: Z Černošína jsou Černoši!

 
Pořádné překvapení připravili neznámí vtipálci obyvatelům obce Černošín na Tachovsku. Pečlivě přelepili čárku nad »í« a poslední písmeno v názvu obce. Z Černošína se tak rázem stali Černoši.
10.04.2017 10:50 |

podobné články

U Černošína je žluté »moře«: Vykvetlo tu tisíce petrklíčů! Z louky se nesmí odnést

 
Tohle jen tak někde nenajdete. Tisíce vzácných petrklíčů vykvetlo na louce u Černošína na Tachovsku. Žlutý koberec květů bude ale k vidění jen pár dní.
02.05.2018 11:35 |

podobné články

Režisér Jiří Menzel urazil polovinu Čechů: Mají v sobě mentalitu buranů, pronesl

 
Režisér Jiří Menzel je známý tím, že pro ostřejší vyjádření nejde daleko. Na Štědrý den Čechům vzkázal, že mají mentalitu buranů. Alespoň prý to platí o každém druhém.
25.12.2013 09:57 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (346 článků)

Na internetu frčí komiks pro uprchlíky. Vysvětluje jim tak evropskou mentalitu

 
Německá veřejnoprávní televize Bayerischer Rundfunk na svých internetových stránkách uveřejnila sérii komiksů, které vysvětlují evropskou mentalitu imigrantům z Blízkého východu. Komiksy se ale hned staly hitem internetu a přinesly velké pozdvižení.
24.01.2016 20:06 |

podobné články

Obtěžující muži na veřejných koupalištích, zapálená auta, zavádění nových svátků. Jsme připraveni? Uznávaný psycholog Brančík o hrozbách islamizace

 
ROZHOVOR Pojďme se zeptat sami sebe: Jsme připraveni na obtěžující muže na veřejných koupalištích a v důsledku toho zavádění odděleného koupání mužů a žen? Jsme připraveni na výtržnosti, zapálená auta, létající kameny a přímo boj v ulicích měst, jako tomu bývá v Paříži nebo v Malmö? Jsme připraveni zařazovat do kalendáře nové svátky, třeba ramadán, jako se tomu děje na Západě? Tyto a mnohé další otázky si klade psycholog Jiří Brančík, uznávaný expert ve svém oboru se zkušeností vojenského lékaře při misi v Bosně.
29.03.2016 04:45 |

podobné články

Vše pro mě dopadlo tak trochu mimo plán, říká starosta Černošína

 
Z mého pohledu se v Černošíně zastavil čas. Když jsem se vrátil do vedení města, tak jsem měl pocit, že nikdo ani neotevřel šuplíky u stolu. Takže jsem si ani nemusel dělat nové vizitky, říká pro ParlamentníListy.cz starosta Miroslav Plincelner (SNK Evropští demokraté), který radnici vedl již v uplynulém volebním období. Proč se rozhodl rezignovat a s jakými cíli se rozhodl vrátit? Zevrubně jsme hovořili také o problému s přistěhovalci a nejen o tom.
27.01.2015 14:32 |

podobné články

Teroristé baží po smrtících zbraních. OSN: Na biologický útok nejsme připraveni

 
V době obav z dalších teroristických útoků přicházejí zneklidňující informace z OSN. Podle ní se do rukou teroristů mohou dostat zbraně hromadného ničení. Teroristé se prý snaží aktivně získat chemické či biologické zbraně. „Na biologický útok ale nejsme připraveni,“ varuje přitom šéf OSN Pan Ki-mun.
23.08.2016 22:20 |

podobné články

Starosta Černošína spadl ze střechy: S těžkými poraněními skončil v nemocnici

 
Velké neštěstí se stalo v Černošíně na Tachovsku. Místního starostu Miroslava Plincelnera (62) odvážel záchranářský vrtulník do Fakultní nemocnice v Plzni. První muž obce spadl ze střechy a vážně se zranil.
08.09.2017 19:20 |

podobné články

Jsme připraveni makat naplno. Uvidíte to na nás, říká Jourová od Babiše

 
„Nejsme jako politici, makáme,“ stálo na billboardech hnutí ANO. Jenže teď je po volbách a z některých kandidátů se stávají právě oni politici. Podle jedné z předních tváří hnutí, Věry Jourové, jsou ale připraveni „makat naplno“.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Šlachta (ODS): Démon nepolitické politiky

 
Už je tu opět – démon nepolitické politiky. Znáte to heslo? „Nejsme lékaři, ale léčíme“, „Nejsme učitelé, ale učíme“, „Nejsme stavaři, ale stavíme“…
11.10.2013 11:00 |

podobné články

Jaroslav Foldyna představuje svou platformu v ČSSD i její logo. Podívejte se

 
Zrodila se nová levicová platforma DOLEVA. Vznikla v rámci ČSSD a jejími zakladateli jsou poslanec Jaroslav Foldyna, někdejší ministr zahraničí Jan Kavan a další. "Nejsme tu pro bankéře, ale pro obyčejné lidi. Nejsme tu pro zbrojaře, ale pro oběti války nebo pozůstalé, chceme mír. Nejsme tu pro lidi, kteří mají v kapse zlaté pero, protože takoví se o sebe postarají sami." I to hlásá nové uskupení.
11.04.2015 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (124 článků) , Jaroslav Foldyna (462 článků)

Starosta Prahy 5 čelí trestnímu oznámení: Zavařil si pronájmem kavárny?

 
Starosta Prahy 5 Pavel Richter (TOP 09) a radní Martin Damašek (TOP 09) čelí trestnímu oznámení, a to kvůli pronájmu Kavárny, co hledá jméno. Podal ho opoziční zastupitel Lukáš Budín (Živá Praha 5), který se domnívá, že starosta s radním porušili povinnost při správě cizího majetku.
29.09.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Richter (32 článků) , Pavel Lukáš (52 článků)

Strýček Váňa aneb Pohled na ruskou mentalitu

 
Mezinárodní festival Divadlo 2011 v Plzni otevře ve středu večer inscenace Strýčka Váni v podání Státního akademického divadla Jevgenije Vachtangova z Moskvy. Pražští diváci ji měli možnost zhlédnout v předstihu v pondělí ve Státní opeře.
14.09.2011 12:50 |

podobné články

Smrt na silnicích na Plzeňsku: Motorkář zabil chodkyni, auto cyklistu

 
Tragická dopravní nehoda se stala v pátek odpoledne na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary. Nedaleko odbočky na Polínka na severním Plzeňsku srazil motorkář (56) chodkyni (†55), žena zraněním podlehla. Zemřel i cyklista sražený u Černošína na Tachovsku.
04.08.2017 19:15 |

podobné články

Tachovsko zaplavily tisíce petrklíčů! A jaké bude počasí?

 
Tohle jen tak někde nenajdete. Tisíce vzácných petrklíčů vykvetlo na louce u Černošína na Tachovsku. Žlutý koberec květů bude ale k vidění jen pár dní.
02.05.2018 05:10 |

podobné články

Černoch nebo Asiat: S kým to bude v posteli lepší?

 
Toužíte po tom zažít něco nového a neobvyklého? Pak je sex s jinou mentalitou možná tou správnou volbou. Zažijete totiž jinou náturu a jinou formu rozkoše. Koho si ale na milostné hrátky vybrat? My to víme!
30.03.2016 21:01 |

podobné články

Rytmus: Slováci mají komplex méněcennosti!

 
VIDEO: Slovenský raper Rytmus (čtyřiatřicetiletý Patrik Vrbovský) si v nové písni bere na mušku mentalitu svých spoluobčanu a tvrdí: Typická vlastnost Slováků je pomlouvat ostatní a mají komplex méněcennosti! V roce 2012 je prý zabije závist a zákeřnost!
09.02.2010 15:25 |

podobné články

Heidi Klum: Před rodiči chodím nahá

 
Supermodelka Heidi Klum sice život v New Yorku miluje, ale trochu naráží svými německými kořeny na americkou prudérní mentalitu.
11.04.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (556 článků)

Heidi Klum: Před rodiči chodím stále nahá

 
Supermodelka Heidi Klum sice život v New Yorku miluje, ale trochu naráží svými německými kořeny na americkou prudérní mentalitu. Manželka zpěváka Seala totiž vyrůstala v rodině, kde před sebou její členové chodili zcela běžně nazí. Dodnes Heidi necítí stud, když se převléká před otcem či matkou a oni ji vidí v holé kůži.
11.04.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (556 článků) , Seal (181 článků)