Článek

Nejsme politici, makáme? V docházce i aktivitě členů ANO propadlo

 
Hnutí ANO ve volbách uspělo se sloganem "Nejsme jako politici, makáme". Ve skutečnosti ale jeho členové zase tolik "nemakali". Alespoň to vyplývá z průzkumu aktivity poslanců a senátorů za 1. pololetí 2015. Zde skončilo ANO z klubů na posledním místě.
13.08.2015 12:50 |

podobné články

Podobné články

Nejsme jako politici, makáme! Opravdu? Komárek dal dovolené přednost před rozpočtem!

 
Hnutí ANO se před volbami prezentovalo heslem: "Nejsme jako politici, makáme!" Jenže opravdu? Poslanec tohoto hnutí Martin Komárek dal raději přednost dovolené, než aby se zúčastnil důležitého hlasování o státním rozpočtu na příští rok!
10.12.2013 15:35 |

podobné články

Pánek (Svobodní): Česká politika prchá od idejí

 
Nejsme jako politici, makáme. Podpoříme každou dobrou myšlenku. Nejsme vpravo ani vlevo, jsme vpředu. V komunální politice nejde o politiku, ale o řešení problémů.
09.10.2014 06:35 |

podobné články

Jsme připraveni makat naplno. Uvidíte to na nás, říká Jourová od Babiše

 
„Nejsme jako politici, makáme,“ stálo na billboardech hnutí ANO. Jenže teď je po volbách a z některých kandidátů se stávají právě oni politici. Podle jedné z předních tváří hnutí, Věry Jourové, jsou ale připraveni „makat naplno“.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Tohle zabolí: Prostě jsme se podívali, jak politici ANO makají v regionech

 
Nejsme jenom politici, makáme, zní jedno z ústředních hesel stále úspěšného Babišova projektu. Co se týká vlastní prezentace jeho zástupců, realita je zcela odlišná. Poté, co skončily komunální volby, se většina z nových objevů české politiky doslova vytratila. A poslední zpráva od nich? I čtyři měsíce stará.
31.01.2015 04:40 |

podobné články

Makáme jako diví! Máme odpracováno nejvíce hodin v Evropě!

 
Tři hodiny – to je čas, který si každý týden lidé v evropských státech užívají. Chodí do kina na koupaliště, klábosí s přáteli... A my? My makáme!
02.08.2013 17:45 |

podobné články

ANO finišuje prověrku líných poslanců. Koho Babiš už nepustí do voleb?

 
Do Sněmovny se dostali v roce 2013 s heslem „nejsme politici – makáme“. Teď si ale u svých 47 poslanců udělá hnutí ANO inventuru jejich aktivity. Kdo nemakal nebo své práci příliš nerozuměl, má podle sobotního deníku Právo smůlu. Na kandidátce pro letošní volby už se neobjeví.  Prověrky práce má na starosti speciální skupina v hnutí a dostanou je také šéfové v regionech.
15.04.2017 10:45 |

podobné články

Babišův muž je už nadčlověkem: Sněmovnu vyměnil za dovolenou ve Španělsku!

 
Před volbami se Martin Komárek chlubil: "Nejsme jako politici. Makáme." Možná to i tehdy byla pravda, jenže po volbách je všechno jinak! Poslanec ANO totiž vyměnil páteční hlasování o rozpočtu ve Sněmovně za zahraniční cestu... Dovolenou ve Španělsku se svou přítelkyní. A vzbudil tím pořádný rozruch.
06.12.2013 21:45 |

podobné články

Babišův makající poslanec Komárek: Uff, to byla dřina! Vrátil se s přítelkyní z dovolené

 
"Nejsme jako politici. makáme." Pod tímto heslem se před volbami prezentoval Martin Komárek (ANO), jenže krátce po zvolení poslancem aby si tohle heslo přepsal. Namísto důležitého hlasování o státním rozpočtu a vůbec prvních zasedání nové Sněmovny si odcestoval na dovolenou do Španělska. Omlouval se, že již měl cestu naplánovanou a zaplacenou, jenže přesto sklidil posměch.
10.12.2013 14:55 |

podobné články

Babišovi poslanci se zlobí na hlemýždí tempo sněmovny. Jeden z nich připravil legrační návrh

 
Poslanci hnutí ANO Andreje Babiše šli do voleb s heslem „Nejsme jako politici, makáme", a ačkoli je spíše vzácnost přistihnout je například za řečnickým pultem, většiny hlasování ve sněmovně se účastní a jsou nespokojeni s tempem, jakým dolní komora pracuje.
02.04.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků)

Babiš nemaká: Chyběl u více než poloviny hlasování!

 
Vypadá to, že ministru financí Andreji Babišovi se do práce moc nechce. Chyběl totiž u více než poloviny hlasování dolní komory. Hlavně, že heslo jeho strany ANO před volbami bylo: „Nejsme jako politici, makáme!“
05.12.2014 19:35 |

podobné články

Jak chodí do práce váš poslanec? Někteří voliči budou hodně nemile překvapeni

 
„Nejsme jako politici. Makáme,“ tak znělo heslo hnutí ANO před minulými sněmovními volbami. Poslanec Matěj Fichtner však příliš heslo nenaplňuje. Jak uvádí dnešní MF Dnes, Fichtner chyběl při největším procentu sněmovních hlasování.
29.07.2017 07:25 |

podobné články

V té Sněmovně nemůžu ztrácet čas, řekl Babiš

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se čím dál častěji stává terčem kritiky kvůli haprující docházce ve Sněmovně. Opozici vadí, že nechodí na interpelace, v pátek dolní komora kvůli ministrově neúčasti dokonce po hodině přerušila jednání. Babiš den předtím prohlásil, že ve Sněmovně je to ztráta času. Předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura Babišovi oponuje tím, že nejsme ve firmě, kde rozhoduje šéf. Místopředseda Sněmovny Petr Gazdík zase Babišova slova označil za urážku Sněmovny.
27.05.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků) , Zbyněk Stanjura (233 článků)

Sehnalová (ČSSD): Žádný střed není, buď bude vládnout levice, nebo pravice!

 
Místo politických dinosaurů nové tváře! Nejsme jako politici, makáme! Volte lidi nezkorumpované politikou! Politika není levicová ani pravicová, jen dobrá nebo špatná! - Ne. Nenechme se ošálit. To podstatné, o co tu jde je program. A ten je buď pravicový nebo levicový.
21.10.2013 13:25 |

podobné články

Sládek (SPR-RSČ): Nejsme politici, my makáme

 
Heslo, které dokázalo zmanipulovat dost našich spoluobčanů.
30.01.2017 13:10 |

podobné články

Premiér Babiš vyzval k větší aktivitě při digitalizaci správy

 
Digitalizace státní správy vázne a měla by být prioritou budoucích vlád. Při zahájení dnešní konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS) v Hradci Králové to řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a vyzval k vyšší aktivitě v této oblasti.
09.04.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků)

Svoboda tisku: Česko se kvůli Bendovi propadlo

 
Ještě vloni bylo Česko na 16. příčce, pokud jde o svobodu tisku, letos se propadlo na 24. místo za Jamajku.
21.10.2009 07:10 |

podobné články

Pacienti jsou spokojeni s lékaři i sestrami, propadlo jídlo a pohodlí

 
Ministerstvo zdravotnictví již potřetí zadalo průzkum v 15 velkých nemocnicích a ústavech, které přímo řídí. A výsledky nejsou špatné: pacienti jsou spokojeni s lékaři i sestrami i s tím, jak je léčí a jak se k nim chovají. Naopak v žebříčku spokojenosti propadlo tělesné pohodlí ve zdravotnických zařízeních a také citová opora. Nejvíc byli pacienti spokojeni v Masarykově onkologickém ústavu v Brně.
25.02.2010 15:10 |

podobné články

Auto s vrtnou plošinou se PROPADLO U RUMBURKU!

 
Auto s vrtnou plošinou se propadlo vozovkou nedaleko centra Rumburku, ulice je tam uzavřená až do 14.hodin.
16.08.2011 10:20 |

podobné články

V brněnské přehradě jsou díry. Několik bruslařů jimi propadlo!

 
Bruslaři v Brně by měli být velice opatrní. Na přehradě se totiž vytvořily obrovské díry, kterými už několik lidí propadlo přímo do ledové vody.
05.02.2012 15:40 |

podobné články