Článek

Nejprodávanější český malíř současnosti hází svá plátna do krbu! Myslí snad už na nejhorší?

 
Světoznámý malíř Kristián Kodet (67) se na stará kolena vážně zbláznil. Pálí své obrazy, které mají hodnotu několika desítek tisíc korun! Co za tím stojí?
14.10.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Sedláčkova kniha je i není nejprodávanější. Proč?

 
Která kniha je ta nejprodávanější? V době, kdy lze z kosmu spatřit i špendlík na zemi, to musí být přece hračka, myslí si čtenáři. Svaz českých knihkupců a nakladatelů (SČKN) zveřejnil žebříček roku 2009 a jako nejprodávanější mu vyšla Ekonomie dobra a zla Tomáše Sedláčka. Je to pravda?
05.02.2010 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Sedláček (131 článků)

Malíř Kristián Kodet: Přeji Česku skutečné pravičáky, boháče s noblesou

 
REVUE Náš nejprodávanější malíř současnosti Kristián Kodet, který je napůl Čech a stále napůl Američan, je pověstný coby volič pravice. Výsledky nedávných krajských voleb ho příliš nepřekvapily, i když mírně vyděsily. Chystá se teď do USA, kde bude volit pravicového prezidenta, svěřil se serveru ParlamentníListy.cz
27.10.2012 13:50 |

podobné články

Malíř Kristián Kodet: Přeji Česku opravdové pravičáky, strašně moc

 
REVUE Náš nejprodávanější malíř současnosti, Kristian Kodet, který je napůl Čech a stále napůl Američan, je pověstný coby volič pravice. Výsledky nedávných krajských voleb ho příliš nepřekvapily, i když mírně vyděsily. Chystá se teď i do USA, kde bude volit prezidenta, svěřil se serveru ParlamentníListy.cz
27.10.2012 13:55 |

podobné články

Seriál Aha! TAKHLE BYDLÍ SLAVNÍ ČEŠI - Malíř Kristian Kodet (62): Tady mě pohřběte!

 
Nejprodávanější český malíř Kristian Kodet (62) je původem rodilý Pražák, a když musí, přebývá v centru Prahy, kde má byt. Většinu roku však žije na své faře na Táborsku, kde prý našel ten opravdový domov. A dokonce si vedle fary pořídil i hrob...
16.10.2010 12:15 |

podobné články

Neskutečná krása! Takhle by vypadaly plakáty na seriál Hra o trůny, kdyby je dělal český umělec Alfons Mucha

 
Český "malíř":http://www.extra.cz/tema/malir Alfons Mucha, který žil v letech 1860 až 1939, se proslavil svými unikátními obrazy po celém světě. Unikátní jsou i v současnosti a dodnes ho lidé znají. Jeho úžasné obrazy připomínající dekadentní Francii (jeho stylu se ostatně říká Art nouveau) vypadají pořád moderně a i díky tomu občas dokonce prokouknou do populární kultury.
11.04.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (203 článků)

TRAGÉDIE! Významný ostravský malíř se zastřelil

 
Ostravský malíř Miroslav Sabev (58) spáchal v úterý sebevraždu. Podle jeho kamaráda, majitele Galerie Mlejn Eduarda Riedla, malíř trpěl rakovinou a těžkou depresí.
16.02.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sabev (1 článek)

Malíř Kristian Kodet utíká do Ameriky: Vánoce stráví s Matuškovou!

 
Malíř a bonviván Kristian Kodet (63) zase utíká z Česka. Důvodem jsou Vánoce. Malíř a bratr slavného herce Jiřího Kodeta míří s rodinou do svého »zimního« sídla na Floridě, které si před rokem pořídil hned vedle zpěvačky Oliny Matuškové.
06.12.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (54 článků)

Malíř Kristian Kodet: Vánoce stráví s Matuškovou!

 
Malíř a bonviván Kristian Kodet (63) zase utíká z Česka. Důvodem jsou Vánoce. Malíř a bratr slavného herce Jiřího Kodeta míří s rodinou do svého »zimního« sídla na Floridě, které si před rokem pořídil hned vedle zpěvačky Oliny Matuškové.
06.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (54 článků)

František Ringo Čech je v koncích: Věk si vybírá svou daň, ukecaný malíř sprosťáren má potíže s rukama

 
Zpěvák, herec, spisovatel, malíř a možná i proti své vůli bavič František Ringo Čech  (71) začíná mít dost smutné problémy, které ho dřív nebo později definitivně odstaví od milovaného plátna! „Je to nezvratné,“ říká umělec, který má na kontě řadu vtipných nebo vtipně (či sprostě) pojmenovaných obrazů.
07.07.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: František Ringo Čech (145 článků)

Zavraždila novorozence a tělíčko spálila v krbu! Dostala 14 let basy!

 
Máma dvou dětí Renata K. (35) z Pardubic si včera od soudu odnesla trest 14 let vězení za vraždu miminka. Své třetí dítě porodila do záchodu, neposkytla mu pomoc a následně tělíčko spálila v krbu!
17.09.2011 12:10 |

podobné články

Recepty k posezení u krbu na chatě

 
Zahrada je už dávno poklizená, úroda je ve špajzech a sklepech, takže si můžeme najít chviličku, posadit se u plápolajících krbových kamen nebo krbu a uvařit si dobrou kávu. A aby to bylo zcela dokonalé, můžete k ní zkusit jednu z těchto dobrot.
22.11.2011 00:15 |

podobné články

Krby v našich domovech

 
Ani zubu času se nepodařilo nahlodat tradici budování krbu. I když druhá polovina minulého století se u nás nenesla ve znamení otevřeného ohniště, jeho čest zachraňovali chalupáři a naše představivost při čtení povídek a románů z jiných destinací a dob. Časy krbu se vrátily.
26.12.2011 23:00 |

podobné články

Tragický 1. máj: Od krbu chytily tři domy

 
Do šíleného rána se probudili obyvatelé Luštěnic na Mladoboleslavsku. Od špatně instalovaného venkovního krbu tam chytly tři domy.
01.05.2013 11:10 |

podobné články

Macronovo jednání přerušilo čůrání: Jeho pes zvedl nožičku a ulevil si do krbu

 
Ve Francii vzbudil velký zájem videozáznam schůze hlavy státu se spolupracovníky, na kterém je pes prezidenta Emmanuela Macrona, jak močí u krbu. Záběry zveřejnila v neděli večer v hlavním vysílacím čase i francouzská zpravodajská televize LCI.
23.10.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (175 článků)

Tichý underground na plátnech Martina Frinda je vystaven ve vysočanské radnici

 
Pražská čtvrť Vysočany není proslavená pouze nejdražší evropskou cyklostezkou. Na radnici v Galerii 9 vystavuje do 18. února svá mini a maxi plátna malíř Martin Frind. Expozice se nese pod názvem V tichu. Obrazy většinou zobrazují postavy undergroundového hnutí: Egona Bondyho nebo Čuňase. Vstup na výstavu je zdarma.
03.02.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Egon Bondy (11 článků)

Adamovská a Štěpánek mají unikát: Herec Kanyza je vášnivý malíř, obdivuje ho celá Ordinace

 
Malující herec, nebo snad hrající malíř? Jan Kanyza (65) je obojí. Vědí to i jeho kolegové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kteří přišli na vernisáž jeho obrazů s názvem Druhý poločas.
04.04.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kanyza (75 článků)

Slavný malíř, volič pravice: Je to tu strašný. To není demokracie, lituju Čechy

 
JINÝMA OČIMA Čerstvý pětašedesátník, malíř Kristian Kodet může snad jako jeden z mála srovnávat. Prožil dvě emigrace, doposud má dvě občanství, české a americké a díky svým mnohaletým zkušenostem z Čech i zahraničí může objektivně posuzovat, co je a co není demokracie a jak se v Česku žije. Jak pro ParlamentniListy říká, to, co je teď v ČR, to není demokracie.
22.07.2013 06:15 |

podobné články

Slavný malíř, volič pravice: Je to tu strašné. To není demokracie, lituju Čechy

 
JINÝMA OČIMA Čerstvý pětašedesátník, malíř Kristian Kodet může snad jako jeden z mála srovnávat. Prožil dvě emigrace, doposud má dvě občanství, české a americké, a díky svým mnohaletým zkušenostem z Čech i zahraničí může objektivně posuzovat, co je a co není demokracie a jak se v Česku žije. Jak pro ParlamentníListy říká, to, co je teď v ČR, to není demokracie.
22.07.2013 08:05 |

podobné články

Komunistická recitátorka Švorcová: Nejprodávanější herečka v Čechách!

 
Je to neuvěřitelné, ale nejprodávanější českou herečkou na DVD je bývalá komunistická recitátorka, herečka Jiřina Švorcová (80).
11.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (151 článků)