Článek

Nejpracovitější žena českého šoubyznysu? Drobná tmavovláska s hodně peprnou minulostí!

 
Jestli se o někom v českém rybníčku dá říct, že lítá jako hadr na koštěti, je to jednoznačně Eva Decastelo. Matka, manželka, moderátorka a žena, která je v jednom kole. Za redakci eXtra.cz jsme ji proto zvolili nejpracovitější ženou českého šoubyznysu pro rok 2015. Doufáme, že jí tempo vydrží i do čerstvě započatého roku.
02.01.2016 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (709 článků)
Podobné články

Čeští europoslanci bodují, jsou třetí nejpracovitější z EU. Slováci propadli

 
Čeští europoslanci byli v posledním roce v Evropském parlamentu (EP) třetí nejpracovitější z 28 zemí EU. Druzí skončili Švédové a nejpilnější byli nováčci Chorvaté, kteří jsou v unii teprve dva roky. Vyplývá to z analýzy think-tanku Evropské hodnoty, kterou v pondělí tato nevládní organizace představila novinářům. Ze studie, která mapuje docházku na schůze výborů a podvýborů EP, rovněž vyplývá, že mezi poslanci s méně než pětinovou účastí převažují zástupci euroskeptických stran.
19.10.2015 15:25 |

podobné články

SuperStar vyhrála Emma Drobná: Byli jste nejlepší, vzkázala fanouškům

 
Poslední kolo SuperStar skončilo. Neslo se ve vánoční náladě, bylo vidět, že z finalistů pomalu, ale jistě opadla tréma a všichni tři se snažili podat na závěr ten nejlepší výkon. V prvním vyřazovacím kole vypadl Pavol Kovaliček a fanynky zaplakaly. V boji ale dál pokračovala dvojice Štěpán Urban a Emma Drobná. Nakonec ale drobná Emma svého soupeře převálcovala a vyhrála 75 000 eur, tedy 2 000 000 korun.
07.12.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Urban (19 článků) , Emma Drobná (38 článků) , Pavol Kovaliček (4 články)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Nová vítězka SuperStar Drobná je moc křehká

 
SuperStar už zná svého vítěze. Má však drobná Slovenka Emma Drobná (21) pro svět showbyznysu předpoklady? Nad tím se zamýšlí jazyková lektorka Jana Postlerová (72)!
09.12.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (38 článků)

Nova zveřejnila výsledky hlasování v SuperStar: O kolik procent Drobná ve finále zvítězila a jak si vedli ostatní?

 
Jak fanoušci SuperStar vědí, v posledním finálovém kole dostala od diváků nejvíce hlasů Emma Drobná, která se tak stala vítězkou v neděli skončené pěvecké soutěže. Nyní se můžete podívat, jak si Emma a všichni ostatní napříč soutěží vedli. Zajímavostí jistě je, že kromě velkého finále obdržela Drobná nejvíc hlasů jen v jednom kole.
10.12.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (38 článků)

Kdo je vítězka SuperStar Emma Drobná? 7 věcí, které jste o zrzavé zpěvačce nevěděli

 
Máme tu dalšího vítěze SuperStar. Včera se jím stala mladá, talentová Emma Drobná. Sice je jasné, že se teď bude snažit prosadit v hudebním šoubyznysu, ale my známe tajemství, která jste o sympatické zrzce dodnes netušili.
07.12.2015 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (38 článků)

Zrzka a tmavovláska doplnily finálovou sestavu České Miss

 
Mezi finalistky České Miss přibyly další dvě dívky. O korunku zabojují i rusovláska Monika Vrágová (24) z Břeclavi a tmavovláska Tereza Vlčková (23) ze Zlína, kterým k postupu pomohli fanoušci na sociálních sítích. Šestnáct dívek nyní čeká boj o postup do finálové desítky, z níž se zvolí nová miss.
08.03.2017 11:40 |

podobné články

Jaro Slávik je pořádné číslo. Vyrazil si s exmilenkou Dana Hůlky

 
Porotce soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávik  (33) je sice ženatý, ale to mu nebrání, vyrážet do společnosti s jinými ženami. Zatímco jeho žena je drobná tmavovláska, na společenské akce vyráží s blondýnkami. Naposledy s reportérkou VIP zpráv Lucií Špakovou, která se objevila na titulních stránkách bulváru v objetí s Danielem Hůlkou  (43) .
15.09.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (646 článků)

Tahle drobná žena snědla za 10 minut přes dvě kila krocana!

 
Kolem jeden mohutný jedlík vedle druhého, a přece vyhrála drobná žena...
26.11.2011 05:10 |

podobné články

On řekl mamko, já řekla taťko, popsala drobná žena vraždu manžela

 
Drobná, rozklepaná, se základním vzděláním a malou slovní zásobou, soudce oslovujíc pane. Před soudem stanula žena, kterou žaloba viní z vraždy svého manžela. On řekl mamko, já řekla taťko, nedokázala Eva F. (40) najít správná slova k popisu toho, jak k činu došlo.
02.05.2013 13:45 |

podobné články

Helena Vondráčková: Proč tají svůj věk?

 
Patří mezi nejpracovitější hvězdy českého showbyznysu. A dokazuje to i letos. Zpěvačka Helena Vondráčková, která oslaví v červnu 65. narozeniny, právě vyrazila na turné. Také o ní vychází nová kniha a brzy se v televizi objeví nový videoklip, který na konci května natáčela v italském Turíně – a to v době, kdy zemi postihlo tragické zemětřesení.
08.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (929 článků)

Herec Bradley Cooper: Hodně jsem fetoval, byl jsem blízko smrti

 
Americký herec Bradley Cooper (37) má za sebou peprnou minulost. V rozhovoru pro The Hollywood Report přiznal, že v minulosti byl blízko smrti. Navíc ve velkém holdoval alkoholu a drogám.
07.09.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (160 článků)

Chcete slyšet Paris Hilton zpívat? Tohle je její nový klip, ale čekejte hlavně peprnou ‚svlíkačku‘

 
Paris Hilton  (32) si před časem usmyslela, že bude fušovat do řemesla snad všem svým známým v šoubyznysu. Nejdřív to vypadalo jen na blafy v několika filmech, potom přišlo pár videoklipů, a nakonec se vrhla na navrhování oblečení a kabelek. Paris se nejspíš chtěla zbavit nálepky ‚vymetačka večírků‘. Teď se rozhodla oprášit zpívání, a jak už to tak u ní bývá, o peprný videoklip nezůstal singl Good Time ochuzen.
12.10.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (596 článků)

Tohle je nejrozkošnější batole českého šoubyznysu. Víme, komu patří

 
Eva Decastelo  (33) tedy umí rodit rozkošné děti. Její syn Michálek byl již v minulosti neoficielně vyhlášen nejkrásnějším dítětem šoubyznysu a svojí roztomilostí boduje také její desetiměsíční dcera Zuzanka. Ta je bratrovi hodně podobná. Na svůj nízký věk má neuvěřitelně vlasů.
17.02.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (709 článků)

Lidé nevěřícně zírali, drobná policistka nadzvedávala auto jako hračku

 
Už jste někdy viděli, aby drobná žena nadzvedla auto, jako by nic nevážilo? V New Yorku byla taková scénka nedávno k vidění. A nevěřící a šokované výrazy lidí, kteří to pozorovali, dávaly jasně najevo, o jak neuvěřitelnou situaci se jednalo. Ve skutečnosti se ale nechali napálit skrytou kamerou, šlo totiž o natáčení reklamy.
24.06.2015 13:56 |

podobné články

To jsou oni: 7 nejvlivnějších gayů českého šoubyznysu a médií!

 
Hodně lidí o ní rádo s ironií v hlase mluví, ale nahlas si netroufnou natvrdo říct, zdali skutečně existuje. Ano, růžová mafie, jejíž sestava se vyslovuje jen šeptem a s největší obezřetností, protože co si budeme povídat, tato organizace doopravdy funguje a její všemocná chapadla tahají za nitky českého šoubyznysu a médií. Kdo jsou její klíčoví kmotři? A kdo je kmotr nejkmotrovatější?
29.05.2013 09:50 |

podobné články

Nejvysmátější páreček českého šoubyznysu? Marie Doležalová a její kníratý milenec ze StarDance zářili i na premiéře hororu

 
Premiéru českého hororu Polednice si nenechal ujít ani zřejmě nejusměvavější páreček českého šoubyznysu, herečka Marie Doležalová  (29) a tanečník Marek Zelinka (29).
03.03.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (204 článků)

Františka: Madonna bez kolouška v posteli. Proč jí Jesus utekl?

 
Nejpracovitější matka Ameriky, slavná a pohádkově bohatá zpěvačka Madonna, je bez oficiálního milence. O osmadvacet let mladší model Jesus Luz už neměl na soužití s ní nervy a nekompromisně odešel.
03.02.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Jesus Luz (56 článků)

Největší pracant a největší lenoch české politiky. Čti, voliči

 
ANKETA Kdo je nejlínějším českým politikem a který z nich je naopak nejpracovitější? ParlamentníListy.cz se ptaly samotných politiků, poslanců, senátorů i ministrů.
24.02.2012 06:35 |

podobné články

Češi patří k nejpracovitějším, ale nejméně produktivním Evropanům

 
Podle nové statistiky OECD jsou Řekové nejpracovitější Evropané. Tráví v zaměstnání nejvíce hodin ročně. Zároveň jsou však jedni z nejméně produktivních. Česko je na tom podobně, naopak nejlépe se v poměru čas – produktivita umístilo Norsko.
28.02.2012 20:40 |

podobné články