ŠOK VE VARECH: Tenistka Plíšková vymazala opilého, močícího a nevěrného Hrdličku ze života! Tak to byl fofr!

Tenistka Karolína Plíšková si vymazala společné fotky, které měla s moderátorem Michalem Hrdličkou. Tenistka tak reaguje na to, co Michal předváděl v Karlových Varech.
06.07.2016 15:40 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (245 článků) , Michal Hrdlička (588 článků)

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála turnaj v Linci

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála halový turnaj v Linci a získala třetí titul v kariéře. Sedmá nasazená česká hráčka odvrátila ve finále s Italkou Camilou Giorgiovou mečbol a navzdory zranění zvítězila 6:7, 6:3 a 7:6.
12.10.2014 16:45 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (245 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Tenistka Plíšková postoupila v Bad Gasteinu do čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková zdolala na antukovém turnaji v rakouském Bad Gasteinu Rumunku Anu Bogdanovou 6:2 a 7:5. Své páté čtvrtfinále na okruhu WTA v této sezoně si osmá nasazená zahraje s Američankou Grace Minovou.
09.07.2014 13:05 |

Tenistka Plíšková je ve finále turnaje WTA

Tenistka Karolína Plíšková se počtvrté v sezoně probojovala do finále turnaje WTA. V Soulu v sobotu druhá nasazená česká hráčka v semifinále zdolala Rusku Marii Kirilenkovou 4:6, 7:6, 6:3.
20.09.2014 08:50 |

Tenistka Plíšková má titul na okruhu WTA

Dvaadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková získala na turnaji v Soulu druhý titul v kariéře na okruhu WTA.
21.09.2014 09:56 |

Tenistka Plíšková zdolala v turnaji ve Wu-chanu Australanku Stosurovou

Tenistka Karolína Plíšková slaví jeden úspěch za druhým. Po vítězství v turnaji v jihokorejském Soulu a rychlém přesunu do Číny porazila v turnaji ve Wu-chanu Australanku Samanthu Stosurovou dvakrát 6:4. O poznání méně štěstí měla v 1. kole WTA Lucie Šafářová, která prohrála s Němkou Sabine Lisickou 5:7, 6:2 a 3:6.
22.09.2014 09:06 |

Tenistka Plíšková si v Dubaji zahraje o svůj čtvrtý titul!

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Dubaji poradila v semifinále po tříhodinovém boji se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou 6:4, 5:7, 7:5 a na podniku  s dotací 2,5 milionu dolarů  bude usilovat o svůj čtvrtý titul na okruhu WTA.
20.02.2015 18:01 |

DOJEMNÝ VZKAZ PRO HRDLIČKU! Tenistka Plíšková vzala nevěrníka na milost a neuvěříte, jak ho zamilovaně oslovuje

Zdálo se, že bohatá tenistka Karolína Plíšková (24) ztratí s nevěrníkem Michalem Hrdličkou (27) nervy. Ale teď je vše naopak. Zamilovaný pár prožívá něco jako líbánky a nedokážou bez sebe udělat ani krok. Sporťák svou milou dokonce doprovází po světě na turnajích. Ta je z té pozornosti tak na větvi, že mu veřejně vyznala lásku.
24.08.2016 19:20 |

Karolína Plíšková na kurtu úřadovala a v Malajsii je ve finále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila v Kuala Lumpuru poprvé v kariéře do finále turnaje WTA.
02.03.2013 10:55 |

Karolína Plíšková titul v Pattaye nezískala, podlehla Makarovové

Karolína Plíšková na turnaji v thajské Pattaye na druhý titul v kariéře nedosáhla. Ve finále podlehla jednadvacetiletá česká tenistka 3:6 a 6:7 Rusce Jekatěrině Makarovové, jež už v semifinále vyřadila Andreu Hlaváčkovou.
02.02.2014 12:20 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (245 článků) , Andrea Hlaváčková (130 článků)

Karolína Plíšková je 53. hráčkou světa

Jednadvacetiletá tenistka Karolína Plíšková po finálové účasti na turnaji v thajské Pattaye útočí na elitní padesátku světového žebříčku. V dnešním novém pořadí WTA si polepšila o třináct míst na 53. pozici, což je její maximum v kariéře.
03.02.2014 10:15 |

Karolína Plíšková bude hrát v Norimberku o druhý titul v kariéře

Tenistka Karolína Plíšková bude hrát na antukovém turnaji v Norimberku o druhý titul z okruhu WTA v kariéře. Dvaadvacetiletá Češka zdolala v semifinále čtvrtou nasazenou Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 2:6, 6:1, 6:2 a ve finále se utká s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou. Turnajová dvojka porazila Karin Knappovou z Itálie 6:4, 6:3.
23.05.2014 18:05 |

Karolína Plíšková na titul nedosáhla, ve finále padla s Lisickou

Tenistka Karolína Plíšková prohrála i třetí letošní finále na okruhu WTA.
14.09.2014 11:35 |

SKVĚLÉ! Karolína Plíšková si podmanila turnaj v Soulu

Dvaadvacetiletá tenistka Karolína Plíšková slaví druhý titul v kariéře na okruhu WTA. Zatímco předchozí tři finálové zápasy v této sezoně jí nevyšly, na turnaji v Soulu zvládla i poslední krok po vítězství nad Američankou Varvarou Lepchenkovou 6:3, 6:7 a 6:2.
21.09.2014 10:50 |

Plíšková přiznala problémy ve vztahu s Hrdličkou! Její prohlášení přesto slavného metrosexuála potěší

Tenistka Karolína Plíšková (24) se sportovním moderátorem Michalem Hrdličkou (27) randí už tři čtvrtě roku. Za tu dobu si toho prožili opravdu hodně. Kvůli Hrdličkovi, který je známý svým záletnictvím, to Karolína rozhodně neměla jednoduché. Jak jejich vztah vidí?
30.09.2016 05:20 |

Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (245 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Karolína Plíšková (245 článků)

Plíšková porazila v Cincinnati Kerberovou a stala se českou jedničkou

Tenistka Karolína Plíšková porazila na prestižním turnaji v Cincinnati Němku Angelique Kerberovou za 62 minut 6:3, 6:1. Němce tak překazila její posun do čela světového žebříčku. Naopak Plíškové její šestý titul v kariéře výrazně pomohl - posunula se na jedenácté místo a je nejlepší Češkou.
22.08.2016 09:40 |