Článek

Nejlepší mladá pekařka roku je z Pardubic

 
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal ve dnech 18. - 19. března 2015 v Pardubicích jubilejní 20. ročník národní soutěže o titul „ČESKÝ PEKAŘ ROKU 2015 – kategorie JUNIOR“. Ve finále soutěže se o prestižní ocenění utkalo deset mladých pekařských talentů z celé ČR. Soutěžící museli pod dohledem odborné poroty prokázat dovednosti při výrobě chleba, běžného pečiva, vánoček a chodských koláčů. Absolutním vítězem s titulem Nejlepší pekařský junior roku 2015 se stala Denisa Špačková, studentka 2. ročníku Střední průmyslové školy potravinářství a služeb Pardubice.
19.03.2015 17:35 |

podobné články

Podobné články

Asistent zabásnutého Pekárka se rozpovídal o tom, co ho teď čeká

 
Tím úplně posledním, kdo viděl Romana Pekárka odsouzeného na pět let za korupci na svobodě, byl jeho asistent Vilém Gruml. Ředitel strojírenské firmy napojené na Rusko vykonávající pro Pekárka běžnou administrativní agendu tvrdí, že mu otevřeně bude ve vězení pomáhat. Jak se sněmovními dokumenty, tak s návrhy zákonů. Není totiž jako ostatní politici, kteří honem spěchají kopnout si do něj, aby se zalíbili veřejnosti, tvrdí.
19.02.2013 12:45 |

podobné články

Velký přehled platů: Kolik berou muži a kolik ženy?

 
Pekař peče housky, pekařka taky. Úplně stejné housky. Ale pekařka za tutéž práci dostane o třetinu menší plat než pekař. Ukázal to exkluzivní průzkum pro Blesk od společnosti Profesia, která shromažďuje údaje o skutečných platech konkrétních lidí na serveru Platy.cz. Mezi sedmdesáti pěti profesemi je přitom jen jedenáct takových, kde berou ženy stejně nebo dokonce o pár procent víc než muži. Mezi ty šťastné patří třeba zubařky.
22.02.2011 05:05 |

podobné články

Sobotka (ODS): Pro jednání pana Pekárka nemám absolutně žádné pochopení

 
Reakce na poslanecký slib Romana Pekárka, který byl dříve nepravomocně odsouzen za korupci.
07.11.2012 16:00 |

podobné články

Nejspíš dojde na hlasování o vyloučení Pekárka z ODS, řekl Stanjura

 
Nového poslance ODS Romana Pekárka kritizuje vláda i opozice. Mezi lidi, kteří si přejí jeho odchod ze strany kvůli nepravomocnému odsouzení, patří i šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura. "Svým příběhem poškozuje celou Poslaneckou sněmovnu," prohlásil v rozhlasovém pořadu Impulsy Václava Moravce.
08.11.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (233 článků)

Kolínská ODS vyzvala Pekárka k odchodu

 
Kolínská ODS ve čtvrtek večer znovu vyzvala nového poslance Romana Pekárka, aby opustil stranu. Pekárek je totiž zatím nepravomocně odsouzen za korupci na šest let do vězení. Odejít ze strany a vzdát se poslaneckého mandátu ale stále odmítá.
08.11.2012 19:35 |

podobné články

Ódéesáci dumají, jak se zbavit Pekárka. Ten zůstává v klidu

 
ODS v Kolíně ve čtvrtek vyzvala poslance Romana Pekárka, aby opustil stranu. Nepravomocně odsouzený zákonodárce však něco takového odmítá, takže jej nejspíš budou kolegové muset vyloučit. Ohledně vzdání se poslaneckého mandátu pak na problematického kolegu nemají vůbec žádné páky.
08.11.2012 21:00 |

podobné články

Je dost pravděpodobné, že Pekárka vyloučíme z klubu, říká šéf poslanců ODS

 
Šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura chce donutit nepravomocně odsouzeného poslance Romana Pekárka, aby složil mandát. Podle něj tím přitěžuje ODS i celé vládní koalici.
08.11.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (233 článků)

Pekárka vyzývají k odchodu už i ódéesáci z Proseku

 
Z ODS zaznívá čím dál více hlasů, vyzývajících bývalého kolínského místostarostu Romana Pekárka, kterého korupce na radnici možná přivede až do vězení, aby se vzdal poslaneckého mandátu.
08.11.2012 23:55 |

podobné články

Podpořil reformu a už je nepotřebný. Vyloučí ODS odsouzeného poslance Pekárka?

 
Jméno Romana Pekárka je v posledních dnech skloňováno v médiích velmi často. Není divu, poslanec ODS nepravomocně odsouzený za korupci vyvolává kontroverzi napříč politickým spektrem, a nyní i ve své mateřské ODS. Jaký bude jeho další osud?
09.11.2012 11:00 |

podobné články

Soud žádá Sněmovnu o vydání poslance Pekárka k trestnímu stíhání

 
Vrchní soud v Praze v pátek požádá Sněmovnu o vydání nového poslance Romana Pekárka (ODS) k trestnímu stíhání. Právu to řekl mluvčí soudu Jan Fořt. Bývalý kolínský místostarosta Pekárek byl v květnu, ještě před vznikem poslaneckého mandátu, nepravomocně odsouzen k šestiletému trestu vězení za korupci.
09.11.2012 11:55 |

podobné články

Stanjura chce Pekárka řešit na klubu ODS

 
Poslanecký klub ODS se bude případem nepravomocně odsouzeného nováčka ve Sněmovně Romana Pekárka zabývat dnes od 13:00. Novinářům to v parlamentu řekl předseda klubu Zbyněk Stanjura. Řešení situace okolo poslance, kterého strana ve Sněmovně nechce, nejprve navrhne svým kolegům. O Pekárkovo vydání k trestnímu stíhání dnes Sněmovnu zřejmě požádá pražský vrchní soud.
09.11.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (233 článků)

Stanjura: Poslanecký klub vyzval Romana Pekárka ke složení mandátu a odchodu z ODS

 
Na dnešním jednání klubu přijali poslanci usnesení, kterým vyzvali Romana Pekárka ke složení mandátu poslance, rezignaci na členství v poslaneckém klubu občanských demokratů a vystoupení z ODS.
09.11.2012 16:25 |

podobné články

Poslanci projednají vydání Pekárka ke stíhání a návrh rozpočtu

 
Poslanci by měli na řádné prosincové schůzi rozhodnout o vydání Romana Pekárka k trestnímu stíhání a o návrhu státního rozpočtu pro příští rok. Mohli by hlasovat také o balíčku daňových změn, pokud jej vetuje levicový Senát. Program schůze dnes projednal sněmovní organizační výbor, řekla ČTK předsedkyně dolní komory Miroslava Němcová (ODS).
22.11.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)

Soud vyzval poslance Pekárka k nástupu do vězení, ten mandát nesloží

 
Středočeský krajský soud vyzval začátkem týdne poslance Romana Pekárka k nástupu do výkonu trestu. Právu to potvrdila mluvčí soudu Zuzana Steinerová s tím, že Pekárek musí nastoupit do vězení do pěti dnů od převzetí oznámení. Pekárek podle svých slov vyrozumění ještě nedostal.
31.01.2013 13:05 |

podobné články

Soud vyzval Pekárka k nástupu do vězení

 
Krajský soud v Praze vyzval počátkem týdne odsouzeného poslance za ODS Romana Pekárka k nástupu do vězení. Dostavit se musí do pěti dnů od chvíle, kdy výzvu převezme, řekla dnes ČTK mluvčí soudu Zuzana Steinerová. Podle ní ale soud zatím vyrozumění o doručení neobdržel. Poslanci vyměřil v prosinci Vrchní soud v Praze pětileté vězení za korupci.
31.01.2013 13:25 |

podobné články

Opilec vjel do pizzerie! ...pekařka Ivana (23) unikla smrti

 
Kvílení pneumatik, rána a pak se otřásl celý dům... Tak popsala pekařka Ivana Filítová (23) okamžik, kdy k nim do pizzerie v Praze-Dolních Měcholupech vlétlo auto z rušné ulice. Střepům unikla jen o vlásek.
03.02.2017 12:10 |

podobné články

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Haas (ODS): Tři smutné obrázky o fungování Pardubic

 
Květnové zasedání Zastupitelstva města Pardubic přineslo tři špatné či smutné (nejpřiléhavější adjektivum nechť si vybere každý čtenář sám) zprávy o fungování Pardubic. Každou z trochu jiného „soudku“ – jednu občanskou, jednu ekonomickou a jednu personální.
02.06.2015 14:11 |

podobné články

Michalik (TOP 09): Dodatek vyšetřuje policie... Revitalizace vojenského prostoru Mladá je průšvih

 
Středočeský kraj si s bývalým vojenským prostorem Mladá neví rady. V roce 2010 ho pod Rathovým vedením na 40 let pronajal firmě mladá RP s.r.o. za 25 milionů korun. V roce 2012 vedení kraje firmě mladá RP přihrálo za korunu druhotné suroviny v hodnotě 100 milionů. Současné vedení chce smlouvu ukončit a firmě Mladá RP poskytnout odškodnění, které může být v řádu stovek milionů.
13.10.2015 10:56 |

podobné články