Článek

Nejdřív hledala Krťu, teď ji opustí i Fojta: Kolega Parmové jde zpět do ČT

 
Moderátorku zpráv na Primě Sandru Parmovou (29) opouští její kolega Roman Fojta. Z Primy odchází tam, odkud přišel, na veřejnoprávní Českou televizi, kde nastoupí do ranního vysílání Studia 6.
03.06.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Parmová (120 článků)
Podobné články

Zprávař Fojta ukázal syna, o kterého bojoval s jeho matkou

 
Moderátor Primy Roman Fojta ukázal dvouletého syna Tomáše, kterého má se svou expřítelkyní. Ta ho před rokem obviňovala z fyzického napadení, zprávař to tehdy popřel. Další články k tématu: Zprávař Roman Fojta se brání nařčení, že bil matku svého syna Zprávař Fojta boural na kole, diváky pozdraví s rukou v sádře
14.08.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (32 článků)

Zprávař Roman Fojta se brání nařčení, že bil matku svého syna

 
Moderátor zpráv FTV Prima Roman Fojta se rozešel s matkou svého ročního syna ve zlém. Expřítelkyně ho prý nechtěla k synovi Tomášovi pouštět a pak ho ještě veřejně obvinila z fyzického napadení. Moderátor se nařčení brání. Další články k tématu: Zprávař Fojta boural na kole, diváky pozdraví s rukou v sádře
16.11.2012 16:45 |

podobné články

Zprávař Fojta boural na kole, diváky pozdraví s rukou v sádře

 
Moderátor primáckých zpráv Roman Fojta měl ve čtvrtek bolestivou nehodu. Při projížďce na kole v rodných Kunovicích na Moravě nezvládl řízení z kluzkého kopce a při dopadu si zlomil ruku. Za zprávařský pult se tak v pondělí posadí se sádrou.
18.09.2009 13:55 |

podobné články

Zprávař Fojta bude poprvé otcem. Přítelkyně je v osmém měsíci

 
Moderátor hlavní zpravodajské relace na TV Prima Roman Fojta se brzy stane tatínkem. Ve čtvrtek se i se svou těhotnou přítelkyní Evou objevil na večírku jeho domovské televize. Svého partnera vyvedla i Fojtova kolegyně z VIP zpráv Bára Niničová.
19.08.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Niničová (33 článků)

Moderátor Primy Roman Fojta bude za měsíc tátou: Tahle kráska mu porodí první dítě

 
Bývalý televizní partner Světlany Zárubové  (38) bude poprvé tatínkem. Moderátor večerního zpravodajství Roman Fojta se s těhotnou přítelkyní Evou, která je v osmém měsíci, objevil na večírku své domovské televizní stanice Prima. Málokdy by ale do krásné Evy řekl, že je v tak pokročilém stádiu těhotenství.
20.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (107 článků)

Roman Fojta z Primy bude tátou!

 
Moderátor zpráv na Primě Roman Fojta se stane poprvé tatínkem! Jeho přítelkyně Eva je v osmém měsíci těhotenství!
21.08.2011 12:10 |

podobné články

Zprávař Fojta z Primy: Operace! Neviděl na čtecí zařízení!

 
Moderátor »primáckých« zpráv Roman Fojta (32) podstoupil včera ve Zlíně operaci očí. Doteď nosil pět dioptrií, po zákroku na soukromé klinice by se mu měl zrak zlepšit.
28.01.2012 05:20 |

podobné články

Zprávař Primy Roman Fojta: Opustila ho přítelkyně i se synem!

 
Moderátor hlavní zpravodajské relace na TV Prima Roman Fojta je na prášky! Podle informací deníku Aha! se sympaťákovi zhroutil svět! Opustila ho přítelkyně Eva a dokonce mu nechce ani půjčovat syna Tomáška (1)! „Ano, mohu potvrdit, že spolu již několik měsíců nejsme,“ řekl nešťastný zprávař.
16.11.2012 14:55 |

podobné články

Moderátor Roman Fojta se oženil, s manželkou šel do oblak v balonu

 
Moderátor Odpoledních zpráv TV Prima Roman Fojta se oženil. Své ano řekl přítelkyni Marcele po roční známosti. Romantický obřad proběhl na zámku v Buchlovicích, novomanželé se dokonce proletěli balonem.
24.08.2014 15:45 |

podobné články

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Nové hvězdy ČT Roman Fojta a Tomáš Drahoňovský. Odchod z Primy jim prospěl!

 
Na obrazovkách České televize se objevují dvě bývalé tváře Primy - Tomáš Drahoňovský (32) a Roman Fojta (36). Jak jejich přestup hodnotí hlasová lektorka Jana Postlerová (70)?
01.07.2015 07:45 |

podobné články

Úplně mimózní Sámer Issa na videu z krvavého křtu: Sledujte zpěváka, jak si šlape na jazyk, koulí očima a plazí se po Trojanové. Vše ve videu!

 
"Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) je nekorunovaný večírkový král. Na jeho party teče alkohol proudem a sám zpěvák své tělo rozhodně nešetří. Na "včerejším křtu":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie jeho diáře se navíc v klubu, kde party probíhala, "strhla bitka":http://www.extra.cz/svedectvi-z-kravych-jatek-na-krtu-samera-issy-nikol-trojanova-promluvila-o-hruznem-utoku, po které zůstali pobodaní tři muži.
12.12.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (598 článků)

Policie hledala majitele balíku peněz: Nejdřív si přišla důchodkyně, pak opravdový majitel

 
Policie z Pardubického kraje nedávno sdělila nález značného finančního obnosu. Poctivý nálezce nalezl víc jak sto tisíc v obálce a odevzdal je na policii. Ta pak hledala jejich skutečného majitele.
06.01.2017 20:50 |

podobné články

Pobodaný boxer ze Sámerova křtu: Po slezině přišla další brutální komplikace! Upadl do kómatu! Co ještě prozradily naše zdroje?

 
Neuvěřitelná "story pobodaného boxera na křtu":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku diáře "Sámera Issy":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (25) v klubu CoCo nabírá na obrátkách, a to bohužel smutných pro zraněného Petra Horáčka, který po útoku přišel o slezinu a teď je ještě hůř.
16.12.2013 09:41 |

podobné články

Kněz při křtu utopil dítě

 
Měla to být velká slavnost, změnila se však v rodinnou tragédii. Během křtu na severovýchodě Moldavska byl utopen šestitýdenní novorozenec! Pravoslavný kněz nezakryl při křtu dítěti obličej, to vodu vdechlo a po chvíli zemřelo!
28.07.2010 23:40 |

podobné články

Co přesně se včera stalo na krvavém křtu diáře Sámera Issy, při kterém byli pobodáni tři muži? Drsné foto z místa činu uvnitř článku!

 
Včera jsme vám "přinesli informace":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie o tom, co se dělo na křtu diáře Sámera Issy (28). Akci v pražském klubu CoCo narušila partička cizinců, která se snažila dostat dovnitř za každou cenu, přestože byli na seznamu nechtěných návštěvníků. Mezi touto skupinkou a skupinkou Čechů došlo k potyčce, kterou ošklivě odnesl muž ve středním věku.
12.12.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (598 článků)

Svědectví z krvavých jatek na křtu Issy: Nikol Trojanová promluvila o hrůzném útoku. A co na to říká Sámer? Více ve videu!

 
Včerejší křest diáře "Sámera Issy":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) se zvrtnul v "krvavá jatka":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku. Poté, co do klubu CoCo "vtrhla partička cizinců":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie, začala rvačka, při které byli pobodáni tři muži. Na akci nechyběla "Nikol Trojanová":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova (25), která byla z celé události v šoku.
12.12.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (598 článků)

Poslanec Doktor opustí ODS, nelíbí se mu Nečasův výběr ministra

 
Poslanec ODS Michal Doktor opustí ODS. Své rozhodnutí by měl ve středu oficiálně oznámit na tiskové konferenci. Důvodem je nespokojenost s výběrem nového ministra průmyslu a opakované vyjádření nedůvěry ze strany vedení strany. O Doktorovi se spekulovalo jako o možném kandidátovi. Ministrem se nakonec stal Doktorův kolega z jihočeské ODS Martin Kuba.
16.11.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (161 článků) , Martin Kuba (391 článků)

Poslanec Doktor zřejmě opustí ODS, Nečas prý o všem ví

 
Poslanec ODS Michal Doktor zřejmě opustí ODS. Své rozhodnutí by měl ve středu oznámit na tiskové konferenci. O Doktorovi se spekulovalo jako o možném kandidátovi na post ministra průmyslu. Tím se nakonec stal Doktorův kolega z jihočeské ODS Martin Kuba.
16.11.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (161 článků) , Martin Kuba (391 článků)

Poslanec Doktor opustí ODS, nestal se ministrem, křeslo má jeho rival

 
Poslanec ODS Michal Doktor opustí ODS. Své rozhodnutí by měl ve středu oficiálně oznámit na tiskové konferenci. Důvodem je nespokojenost s výběrem nového ministra průmyslu a opakované vyjádření nedůvěry ze strany vedení strany. O Doktorovi se spekulovalo jako o možném kandidátovi. Ministrem se nakonec stal Doktorův kolega z jihočeské ODS Martin Kuba.
16.11.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (161 článků) , Martin Kuba (391 článků)