Článek

Nejdražší dům, který kdy byl nabízen: Uhodnete cenu?

 
Panské sídlo Le Cedres na Azurovém pobřeží možná není nemovitostí s nejvyšší hodnotou na světě. Rozhodně je ale tou, která byla na trh s nemovitostmi nabídnuta za dosud nejvyšší částku. Bývalý dům belgického krále Leopolda II. je k mání v přepočtu za sedmadvacet miliard korun. Na pozemcích šlechtické rezidence se nachází jedna z nejkrásnějších zahrad Evropy.
26.08.2016 13:05 |

podobné články

Podobné články

Nejdražší dům na světě: Stál 1,7 miliardy korun!

 
Koupit si dům za sto milionů korun si může dovolit jen málokdo. Pro Jurije Milnera, ruského byznysmena žijícího v Americe, je však takový bejvák jen něco jako zahradní domek. On sám si totiž koupil sídlo za sto milionů dolarů, tedy 1,7 miliardy korun! Jedná se o nejdražší rodinný dům, který si kdy kdo pořídil.
17.04.2011 20:50 |

podobné články

Uhodnete, kolik stojí nejdražší byt světa?

 
Před nedávnem byl prodán nejdražší byt světa. Bude stát v New Yorku, bude mít výhled do Central Parku a jeho rozloha je 1022 čtverečních metrů....
24.06.2012 00:05 |

podobné články

Takhle vypadá absolutně nejdražší dům v Hollywoodu, který si můžete koupit. Podívejte se na tu nádheru!

 
Vítejte ve vilce, která má název Palazzio di Amore. "Nachází se v nejdražší čtvrti Beverly Hills":http://www.extra.cz/shanite-nove-hnizdo-kupte-si-dum-od-jodie-foster-potrebujete-na-nej-jen-240-mega v Kalifornii a pokud si ji zakoupíte, získáte dost neskutečných 4923 metrů čtverečních k pohodlnému žití.
15.11.2014 12:36 |

podobné články

Hejtman Zimola: Od dubna začne „ostrý provoz“ energetických štítků budov

 
Prvním dubnem skončí promíjení pokut za absenci tzv. energetického štítku, kterým dle novely zákona o hospodaření s energií musí být od nového roku označen každý dům, který bude nabízen k prodeji či pronájmu.
30.03.2013 09:00 |

podobné články

Nejdražší dům světa: 4,2 milionu za metr čtvereční!

 
Nejdražší dům světa nestojí v New Yorku ani Londýně, ale na německém ostrově Sylt. Malý domeček s jedinou místností má sice jen třicet čtverečních metrů, ale každý z nich vyjde na 4,2 milionu korun.
07.08.2009 05:05 |

podobné články

Nejdražší rodinný dům světa má 27 poschodí!

 
Nejbohatší muž Asie, indický miliardář Mukesh Ambani (53), si nechal postavit luxusní soukromý mrakodrap v Mumbaji. Jde o největší a zároveň nejdražší rezidenční dům na světě. Hodnotu má neuvěřitelných 1,4 miliardy eur! Je dokonce dražší než nejvyšší budova světa Burdž Chalífa.
19.10.2010 11:30 |

podobné články

Takhle vypadá nejdražší rodinný dům světa!

 
VIDEO: Nejbohatší muž Asie, indický miliardář Mukesh Ambani (53), si nechal postavit luxusní soukromý mrakodrap v Mumbaji. Jde o největší a zároveň nejdražší rezidenční dům na světě. Hodnotu má neuvěřitelných 1,4 miliardy eur! Je dokonce dražší než nejvyšší budova světa Burdž Chalífa.
19.10.2010 11:45 |

podobné články

Podívejte se na nejdražší dům světa: Stojí tři miliardy, ale má jen tři ložnice

 
Nejdražší dům světa stojí na planině ve Wyomingu – nejméně lidnatém státu USA. V přepočtu na koruny vyjde nového majitele na téměř tři miliardy, ačkoli sama nemovitost má jen tři ložnice. Háček ale tkví v tom, že k domu v lukrativní lokalitě patří obrovské pozemky. Ve Wyomingu se navíc neplatí daně.
29.07.2011 15:25 |

podobné články

Nejdražší dům světa je na prodej: Cedrová vila za 9,1 miliardy!

 
Kdybyste kolem něj procházeli, nejspíš si řeknete, že to je starý, po čertech velký, ale jinak celkem obyčejný barák. Asi by vás však nenapadlo, že právě míjíte nejdražší dům světa.
13.10.2017 19:30 |

podobné články

Nejdražší dům světa je na prodej. Žil v něm i Pitt s Jolie!

 
Kdybyste procházeli kolem, nejspíš si řeknete, že to je starý, po čertech velký, ale jinak celkem obyčejný barák. Asi by vás však nenapadlo, že právě míjíte nejdražší dům světa! Řeč je o vile les Cèdres (cedrová vila) poblíž Nice, která je teď na prodej za astronomických 9,1 miliardy korun!
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Berdych si umí božskou Ester rozmazlovat: Takhle nakupovali v nejdražší ulici v Praze

 
Náš nejlepší tenista Tomáš Berdych si užívá nádherného slunečného počasí v Praze. Se svojí krásnou přítelkyní, modelkou Ester Sátorovou je paparazzi fotograf načapal v nejdražší pražské ulici. V Pařížské ulici, kde jsou k vidění nejdražší značky světa, pečlivě procházeli jeden butik za druhým
26.04.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1393 článků) , Ester Berdych Sátorová (59 článků)

GALERIE LUXUSU: Nejdražší pero světa stojí milion euro! Nejdražší vibrátor 300 tisíc

 
Chcete se podepsat stylově? Pořiďte si pero za milion euro! Tuto možnost máte právě teď, v Praze totiž otvírají obchod se stylovými dopňky do kanceláří. Pero Aurora Diamond je celé posázené diamanty. Podívejte se, jaké další nejdražší "hračky" si můžete v Čechách pořídit!
30.05.2013 16:55 |

podobné články

Nejdražší mince světa poprvé zavítala do České republiky

 
Za více než 10 miliónů dolarů se vydražila mince, která se tak stala tou nejdražší na světě. Nejdražší mince světa je tento týden k vidění v prostorách Národního muzea v Praze. Nese název Flowing Hair Dollar a vydražena byla za více než 10 miliónů dolarů (250 miliónů korun). Spolu s ní je vystaven také jeden z originálních exemplářů Deklarace nezávislosti USA.
11.02.2016 18:05 |

podobné články

To je ale prdelka! Uhodnete, čí je?

 
Super.cz získal fotografii, na níž jedna známá moderátorka a herečka vyšpuluje zadek. Uhodnete její jméno?
17.06.2010 16:00 |

podobné články

Tohle jsou tři nejbohatší páry šoubyznysu: Uhodnete, kdo obsadil první místo?

 
Populární americký časopis Forbes zveřejnil žebříček nejbohatších párů šoubyznysu podle jejich příjmů od května roku 2011 do května roku 2012. Uhodnete, kdo skončil na prvním místě?
08.08.2012 16:20 |

podobné články

SOUTĚŽ: Uhodněte Suchánkovu reklamaci a vyhrajte tričko Partičky

 
V dalším díle Partičky, kterou FTV Prima odvysílá 1. dubna, dojde také na reklamaci. Pokud uhodnete, co se Michal Suchánek snažil vrátit prodejci, můžete vyhrát tričko Partičky. Další články k tématu: VIDEO: Partička s kolegy si užila Večírek Michala Suchánka VIDEO: Partička vyprodala Lucernu a z Nohavici udělala praotce Čecha VIDEO: Partička míří do Slavíka, s německou písní o Moskvě
30.03.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků)

Uhodnete, které hvězdě patří tenhle rozkošný andílek?

 
Jedna slavná zpěvačka, která nedávno na svět přivedla druhého potomka, se pochlubila fotografií své prvorozené dcery, na niž je náležitě pyšná. Uhodnete už podle velké pusy, blond kudrlinek a roztomilé tvářičky, kdo je maminkou této krásky?
21.08.2013 10:25 |

podobné články

Facebook plánuje předplatné pro články. Zdarma jich půjde přečíst jen deset

 
Facebook delší dobu nabízí vydavatelům funkci Instant Articles, kdy mohou být články včetně multimédií kompletně přístupné na Facebooku (u nás zatím nefunguje). Nabízen je samozřejmě i reklamní systém, který by však měl být rozšířen o předplatné. Vydavatelé by tak měli možnost nabídnout čtenářům svoje články za měsíční poplatek, bez něhož by byla zpřístupněna jen část obsahu.
25.07.2017 16:15 |

podobné články

Nejdražší láhev vodky světa našli prázdnou. Přesto samotný obal stojí miliony

 
Nejdražší láhev vodky byla před časem ukradena. Horentní cenu ale netvořil obsah – tedy samotná pálenka – nýbrž obal, který byl vyroben ze zlata, stříbra a diamantů. Člověk by tak rozhodně nečekal, že poberta vypije vodku a láhev zahodí. Ale skutečně se tak stalo a dánská policie na jednom staveništi zajistila obal vodky za osm milionů dánských korun – asi 27,5 milionu českých korun.
09.01.2018 17:30 |

podobné články