Článek

Nejdojímavější fotka roku válcuje internet! Magie snímku vychází z věkového rozdílu prababičky a její pravnučky

 
Na první pohled se zdá, že je to vlastně úplně obyčejná fotka. Jenže pak se na ni díváte několik vteřin a nemůžete odtrhnout oči. Něco vás na snímku prababičky a její pravnučky fascinuje. A my vám nyní prozradíme, co to je.
03.04.2015 17:51 |

podobné články

Podobné články

Veřejný ochránce práv: Ombudsmanka zachránila ženu od dluhu zaviněného úřadem

 
Ochránkyni se podařilo vyřešit potíže prababičky, která si vzala do péče své dvě pravnučky. Chybou úřadu jí totiž vznikl přeplatek na rodičovském příspěvku a přídavcích na děti. Díky ochránkyni přistoupilo ministerstvo na řešení, které ženu nepoškodilo.
16.02.2017 14:05 |

podobné články

Recenze: Temnější tvář magie otvírá dveře do čtyř alternativních Londýnů

 
Temnější tvář magie představuje dokonalé propojení historického románu a klasické fantasy s příměsí toho nejvýbušnějšího dobrodružství. Kell je mocný čaroděj, který dokáže otvírat „dveře“ do alternativních Londýnů. Slouží jako cestovatel, který mezi městy předává zprávy jejich králům. Když ale do svého domova přinese zhoubný kámen, plný té nejtemnější magie, jeho doposud snadný život se od základů změní.
07.12.2016 15:20 |

podobné články

Čarodějky a magie ve filmu. Připravte se na nedělní slet

 
Kouzla, čáry a magie... to vše se nám vybaví, když se řekne čarodějnictví. Ve většině kultur je spojováno především s ženami a také s působením zla pomocí magie. V neděli nás čeká tradiční pálení čarodějnic a proto vám přinášíme snímky všech možných žánrů, které mají společnou právě přítomnost čarodějnic a nadpřirozena.
28.04.2017 10:55 |

podobné články

Za brutální vraždu prababičky potvrdil soud 24 let vězení

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání Kamila Rudolfa, jenž si odpykává výjimečný trest 24 let za vraždu prababičky. Podle NS bylo dovolání podáno z jiného důvodu, než připouští trestní řád.
01.02.2012 11:05 |

podobné články

OBRAZEM: George a Charlotte ozdobili oficiální oslavu narozenin prababičky

 
Princ George (3) a princezna Charlotte (2) byli ozdobami oficiálních oslav jednadevadesátých narozenin jejich prababičky královny Alžběty II. Malý George na balkonu Buckinghamského paláce ukázal znuděný obličej, který nasvědčoval tomu, že by v tu chvíli byl raději zřejmě někde na dětském hřišti. Jako vždy si ale všechny získal svou roztomilostí.
18.06.2017 00:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (410 článků)

Kouzlo, podvod nebo iluze? Vybíráme 7 snímků plných magie

 
Tento týden se do českých kin vrací skupina čtyř špičkových iluzionistů v pokračování úspěšného filmu Podfukáři. V dnešním článku vám kromě již zmíněného filmu, představíme několik dalších skvělých snímků plných kouzel, magie a iluzí. Můžete se tak skvěle naladit právě na Podfukáře 2.
17.06.2016 10:06 |

podobné články

VIDEO: Geniální remix s Babišem od rána válcuje český internet! To musíte vidět i slyšet!

 
Já jsem miliardář a nic jsem neukradl! Tohle prostě musíte slyšet. Geniální remix s Andrejem Babišem od čtvrtečního rána prostě válcuje internet.
24.03.2016 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12028 článků)

Sexy policajt válcuje internet. Tahle jeho fotka spustila neuvěřitelnou lavinu. Proč?

 
Na začátku svojí kariéry celebrity často draze platí za to, aby se proslavily. Tomuhle fešákovi k tomu stačila jedna obyčejná fotka z práce. Uniforma prostě dělá divy!
07.06.2015 23:28 |

podobné články

Nejlepší fotka roku! Želva si střihla selfíčko, které válcuje internet!

 
Jasně, všichni hrozně "milujeme", když nám do záběrů vleze nezvaný host a totálně zkazí celou fotku. Jenže tahle želvička z obyčejného snímku udělala hit internetu.
24.04.2015 14:01 |

podobné články

Zpověď ženy režiséra Kachyni: Mihulová se vrací do márnice

 
Herečka Alena Mihulová (45) prokázala svůj talent hned první rolí ve filmu Sestřičky režiséra Kachyni. Jí tehdy bylo sedmnáct a jemu o čtyřicet let víc. Zamilovali se na place. Láska byla větší než obavy z budoucnosti, z věkového rozdílu. On ji hýčkal a ona byla vděčným dítětem. Byli spolu dvacet let.
21.05.2010 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (99 článků)

Přítelkyně Davida Hasselhoffa se do něj zamilovala ve vaně. Dostaly ji jeho vlhké vlasy

 
Americká seriálová hvězda David Hasselhoff  (59) je prý po uši zamilovaný. Jako porotce soutěže Britain’s Got Talent potkal na castingu jednatřicetiletou Velšanku Hayley Roberts. A do dělnice a pozdější prodavačky se bláznivě zamiloval. Jí ale chvíli trvalo, než mu podlehla. Bála se prý osmadvacetiletého věkového rozdílu. Ovšem David ji pozval do horké vany ve Švýcarsku a bylo jasno.
31.08.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (217 článků)

Bude se Madonna vdávat? Mladičký milenec ji žádá o ruku

 
Ani z třiceti let věkového rozdílu si láska nic nedělá. To bez výjimky platí u popové královny Madonny  (53) a jejího mladičkého milence, 24letého francouzského tanečníka Brahima Zaibata.
05.03.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Manželství v troskách? Basiková otevřeně promluvila o krizi ve vztahu a co má s členem kapely Rammstein

 
Vztah Báry Basikové  (50) a Petra Poláka (34) některým nedává díky jejich věkového rozdílu spát. Zpěvačka se podle některých médií měla s o patnáct let mladším partnerem rozejít. Ptali jsme se tedy přímo Báry, jak je to vše doopravdy.
26.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (566 článků) , Petr Polák (128 článků)

Láska do nebes volající: Školačka Marie (13) utekla s milencem-seniorem Bernardem (53)!

 
Říká se, že láska hory přenáší. V tomhle případě jsou to ale spíš hroby. Tedy alespoň podle věkového rozdílu milenců z Německa, kteří jsou na útěku. Třiapadesátiletý Bernard je navíc podezříván z únosu třináctileté Marie. Údajně se vyskytovali i na Slovensku.
02.08.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Bernard (1 článek)

Hamrová pláče! Žárlivost expřítele ji připravila o prsten lásky

 
Přes dvacet čtyři let vzájemného věkového rozdílu jsou stále spolu a prý to myslí vážně. Jak Super.cz informoval, moderátorka Kateřina Hamrová (46) dostala od přítele Pavla Janušky (22) prsten s růženínem ve tvaru srdce. Bohužel se z něj dlouho netěšila.
30.09.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Hamrová (32 článků)

Pád na dno a kopance do Pomeje: Manželka Andrea o potížích s Jiřím!

 
Andrea Pomeje (27) říká, že na počátku jejího vztahu s průšvihářem Jiřím Pomeje (50) vůbec netušila o jeho skandální minulosti, dluhům a dokonce si ho pletla s Danielem Hůlkou. Dnes o něm mluví v superlativech. Třiadvacet let věkového rozdílu prý není problém, protože on má zastydlé mládí a ona je zase napřed.
28.05.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (635 článků) , Jiří Pomeje (1372 článků)

Cougars loví na netu muže pro nezávazný sex!

 
Prominentní dámy jako Demi Moore nebo Madonna již se svými mladšími partnery dávno udělaly z obráceného věkového rozdílu společenskou normu. Tzv. „Fenomén Cougar“ si nyní našel cestu i k nám a kvality mladších mužů objevuje stále více zralých žen (zvaných také „Cougars”, čili Pumy).
09.11.2015 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků)

České Pumy vyrazily na lov mužských! Ideální kořist? Vilné sexuální hrátky s toyboys

 
Prominentní dámy jako Demi Moore nebo Madonna se svými mladšími partnery již dávno udělaly z obráceného věkového rozdílu společenskou normu. Tzv. „Cougar fenomén“ si nyní konečně našel cestu i k nám a kvality mladších mužů tak objevuje stále více zralých žen (zvaných také Cougars, čili Pumy).
15.01.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků)

„Cougars“ loví na netu muže pro nezávazný sex! Největší lahůdkou je pro ně mladé maso

 
Prominentní dámy jako Demi Moore nebo Madonna již se svými mladšími partnery dávno udělaly z obráceného věkového rozdílu společenskou normu. Tzv. „Cougar fenomén“ si nyní konečně našel cestu i k nám a kvality mladších mužů tak objevuje stále více zralých žen (zvaných také Cougars, čili Pumy).
31.01.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků)