Článek

Nejdéle trvající manželství celebrit

 
Celebrity jsou slavné a populární, můžou si jednoduše ukázat prstem, koho by chtěly, ale platí u nich, že jejich manželství nemívají dlouhé trvání. Ale jsou mezi nimi i vyjímky, šťastlivci, kteří si dokázali své rodinné štěstí udržet a můžou jít všem příkladem.
10.04.2016 13:25 |

podobné články

Podobné články

Den matek je už zítra! Která kytička vydrží nejdéle?

 
Na druhou květnovou neděli se těší hlavně maminky. O svém svátku dostávají bonboniéry a květiny. Podle floristů jsou stále nejoblíbenější růže či tulipány. Jak ale vybrat tu, která vydrží nejdéle? Nespletete se, zvolíteli exotickou anturii, orchidej nebo lilii. Patří sice k nejdražším, parádu ale udělají nejdéle…
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Tipy jak si co nejdéle udržet svou krásu

 
Krásu posuzujeme nejen podle dokonale nalíčené tváře nebo perfektního účesu. Pokud na nás člověk dobře působí, krásně voní a je upravený, pak si říkáme, jak to asi dělá?! Určitě i vy máte ve svém okolí ženy, které jsou upravené za jakékoli situace, mají bezchybný make-up, účes bez jediné vady a když kolem vás projdou, zanechají za sebou tak silnou pachovou stopu, že jejich vůni v nose cítíte po celý den. Možná jim jejich krásu závidíte. Možná byste chtěli vypadat jako oni. Možná si lámete hlavu nad otázkou, jak to dělají a snažíte se jejich tajemství rozlousknout. Tak jo, pojďme tuhle záhadu vyřešit spolu! Chcete si udržet svou krásu? Ženy chtějí být krásné, upravené a přitažlivé za každé situace. Nezáleží na tom, zda jdou do práce, chystají se na večerní tah s kamarádkou nebo si pouze odběhnou pro něco do obchodu. Tak či onak touží po tom, aby je jejich okolí vidělo v tom nejlepším světle. Často se snažíme, ráno strávíme u zrcadla dlouhé minuty a ve finále už po obědě zjišťujeme, že něco není v pořádku. Jak si tedy udržet svou krásu? Vůně parfému po celý den! Také se rádi otočíte za mužem či ženou, kteří kolem vás projdou a vy ucítíte jejich vůni? Taky byste si přáli, aby se lidé díky vašemu parfému za vámi otáčeli? Pak jej musíte nanášet na správná místa! Parfém nejdéle vydrží na krku, zápěstí a za ušima. Nedoporučuje se aplikovat jej na oblečení, mohl by zanechat fleky a kromě toho jeho vůně rychle vyprchá. Dokonalý účes od rána do večera! Dáváte si ráno záležet na svém účesu? Strávíte česáním dlouhé minuty? Pak určitě nechcete, aby vám v poledne při pohledu do zrcadla klesla brada zklamáním, že z vašeho perfektního účesu a půlhodinového snažení zbylo jen pár pramínků. Co s tím? Zafixujte jej lakem. Pokud... Čtěte více Příspěvek Tipy jak si co nejdéle udržet svou krásu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.02.2017 09:25 |

podobné články

Je jim dohromady 208 let a milují se jako zamlada. Prozradili klíč

 
Je to nejdéle trvající britské manželství. Ralphu Tarrantovi je 107 let a se svou životní partnerkou Phyllis se oženil před 77 lety, když mu bylo 30. Když obdržel ke svým stým narozeninám první přání od královny, byl dojatý. Teď je to pro něj už každoroční zvyk. To jeho "mladá" 101letá žena si na tuto příjemnou událost zatím jen pomalu zvyká.
21.07.2010 11:10 |

podobné články

Slaví 81. výročí svatby a prozradili klíč k celoživotnímu štěstí

 
John a Ann Betarovi spolu utekli 25. listopadu 1932 z úzce semknuté syrské komunity ve městě Bridgeport v americkém státě Connecticut. Cílem se stalo město Harrison ve státě New York. Chtěli překazit plán Annina otce vdát ji za jednoho postaršího muže. John s Ann se okamžitě vzali a letos na Valentýna bylo jejich manželství prohlášeno za nejdéle trvající v celých USA.
21.11.2013 14:47 |

podobné články

Osobnosti: John Harrison (1 článek) , John Harrison (1 článek)

Nejkratší manželství celebrit, aneb kdo vydržel v chomoutu jen pár hodin, či dnů?

 
Přinášíme vám 5 zamilovaných párů z řad celebrit, z nichž některým to klapalo pouze pár hodin, některým několik dnů a těm nejúspěšnějším i dlouhé týdny! A jak dlouho trvá, nebo trvalo vaše manželství?
20.11.2016 15:20 |

podobné články

Vystrčil: Premiér pochválil Bělobrádkovi šest měsíců trvající strukturovanou debatu

 
Místopředseda vlády Pavel Bělobrádek oznámil, že v oblasti vědy, výzkumu a inovací skončila šest měsíců trvající strukturovaná debata a že budou následovat konkrétní kroky. O jaké kroky přesně půjde, jsme se od něj ani premiéra Sobotky nedozvěděli.
07.08.2014 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1299 článků)

RECENZE: Simple Plan rozjeli v Praze rockový večírek

 
Pořádný rockový večírek rozjela v Praze v sobotu kanadská poppunková formace Simple Plan. Do Česka se vrátila potřetí a po čtyři a půl roku trvající pauze. Fanoušci takřka zaplnili Malou sportovní halu na pražském Výstavišti a od první písně až do tradičního závěru v podobě letitého hitu Perfect protančili a proskákali celých osmdesát minut trvající koncert montrealské pětice.
06.03.2016 15:35 |

podobné články

Svatební šaty s nejdelší vlečkou na světě

 
Pro nejdéle trvající pocit štěstí
26.04.2009 10:35 |

podobné články

Moderoval do zblbnutí, nový český rekord ale má v kapse

 
Česko má nový rekord v nepřetržitém moderování. Celých 40 hodin zvládl vést rozhovory moderátor Richard Langer, který vyzpovídal stovku hostů. V pražské Trmalově vile tak v sobotu odpoledne vytvořil nejdéle trvající talk show v České republice, jeho posledním hostem byl herec Jan Čenský.
15.11.2009 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (107 článků)

Londýnem se proháněla více než 100 let stará auta

 
Tradiční jízda veteránů z Londýna do Brightonu, která se konala v neděli, je unikátní záležitostí. První ročník se totiž pořádal už v roce 1896, jedná se tak o nejdéle trvající motoristickou událost na světě. Na jedinečnosti dodává jízdě také její základní podmínka - všechny účastnické vozy musí být vyrobeny před rokem 1905. Nebyla tak nouze o parou poháněné či elektrické automobily.
05.11.2012 19:45 |

podobné články

Soutěžící nás někdy opravdu naštvou, říkají moderátoři AZ-kvízu

 
Nejdéle trvající česká televizní soutěž AZ-kvíz slaví letos plnoletost, vysílá se už osmnáct let. A od počátku ji moderují brněnští moderátoři Eva Machourková a Aleš Zbořil. Čím je zaskočili svérázní soutěžící, vyprávějí v dvojrozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES.
08.10.2015 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Zbořil (8 článků) , Eva Machourková (5 článků)

Nejdéle vládnoucí africký prezident zemřel po 41 letech ve funkci

 
Nejdéle vládnoucí africký prezident Omar Bongo zemřel. Tvrdí to španělský deník La Vanguardia , jež se odvolává na "zdroje blízké prezidentovu okolí".
08.06.2009 18:10 |

podobné články

Nejdéle souloží Britové a alkoholici

 
Sexuologové z univerzity v Utrechtu zkoumali předčasnou ejakulaci a co vše má na ní vliv. Vyjma toho, že u pěti set mužů nejrůznějších národností zjistili, že déle trvá vyvrcholení mužům posilněným alkoholem, nejdéle laboratorně měřená soulož trvala Britům. Ti tak vzešli z této studie jako nejlepší milenci, v průměru vyvrcholili za deset minut.
18.10.2009 07:45 |

podobné články

Zemřel Robert Byrd, nejdéle sloužící americký senátor

 
Nejstarší a nejdéle sloužící americký senátor, demokrat Robert Byrd, zemřel v pondělí ve věku 92 let. Informovala o tom agentura Reuters, která se odvolává na prohlášení Byrdova mluvčího.
28.06.2010 12:30 |

podobné články

Chilané jsou zdaleka nejdéle přeživšími zavalenými horníky

 
Chilští horníci, kteří přežili v hloubce 625 metrů pod zemí zatím 68 dnů, jsou zdaleka nejdéle přeživšími zavalenými lidmi.
12.10.2010 20:40 |

podobné články

Nejdéle "NA STÁT" makají Belgičané. Češi patří k průměru

 
Nejdéle na stát v Evropské unii pracují Belgičané, nejkratší dobu Kypřané. Češi patří k průměru, když na stát pracují do 10. června.
07.06.2011 15:15 |

podobné články

Nejdéle fungující přídělový systém slaví půlstoleté výročí!

 
Nejdéle fungující přídělový systém na světě slaví půlstoleté výročí. Komunistický režim na Kubě prodává plných pět desítek let svým občanům omezené měsíční příděly základních potravin. 88 procent jejich ceny dotuje a vládu to ročně přijde v přepočtu na 20 miliard korun.
12.07.2013 23:05 |

podobné články

Opálená jste sexy! Udržte si bronzovou pleť co nejdéle

 
My ženy děláme na dovolené vše pro to, abychom získaly co nejtmavší opálení. Obětujeme tomu zdraví i čas. Jenže už po dvou až čtyřech týdnech začíná naše pokožka zase blednout. Jak o ni tedy pečovat, aby nám "bronz" vydržel co nejdéle?
21.08.2013 16:10 |

podobné články

Nejdéle žijí lidé v Praze

 
Délka života se v jednotlivých krajích Česka výrazně liší. V některých regionech mají lidé šanci žít déle i o několik let. Zatímco v Praze či v Jihomoravském kraji se mohou ženy dožívat skoro 82 let, v Ústeckém, Moravskoslezském a Karlovarském kraji ani osmdesátky. Muži žijí v průměru nejdéle v Praze a na Královéhradecku.
24.09.2013 17:25 |

podobné články