Článek

Nejasnosti kolem firmy, obchodující s mýtem. Figurují v nich ta nejznámnější jména českého byznysu

 
Minulý týden, ještě před návštěvou čínského prezidenta, došlo k rychlé změně vlastnické struktury českého Skytollu. Už jej nevlastní původní kyperská struktura jako ten slovenský, ale 23. 3. 2016 koupila stoprocentní podíl finanční skupina J&T.
31.03.2016 21:55 |

podobné články

Podobné články

Nejasnosti kolem firmy, obchodující s mýtem. Figurují v nich ta nejznámější jména českého byznysu

 
Minulý týden, ještě před návštěvou čínského prezidenta, došlo k rychlé změně vlastnické struktury českého Skytollu. Už jej nevlastní původní kyperská struktura jako ten slovenský, ale 23. 3. 2016 koupila stoprocentní podíl finanční skupina J&T Group.
31.03.2016 22:55 |

podobné články

Marek Benda, Radek John a další promlouvají o solárním byznysu mezi politiky

 
Jde o ranec peněz, říkají o solárním byznysu politici, ale současně jsou skeptičtí, jestli se policii a olomouckému vrchnímu státnímu zastupitelství podaří dokázat podvody solárním baronům, politickým lobbistům a politikům. Vyšetřovatelé se chtějí zaměřit na zvučná jména, které se kolem solárního byznysu pohybují, mluví se o expremiérech Mirku Topolánkovi a Jiřím Paroubkovi, lobbistech Marku Dalíkovi, Romanu Janouškovi nebo Ivo Rittigovi a řadě dalších.
31.07.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3451 článků) , Radek John (2465 článků) , Mirek Topolánek (2159 článků) , Marek Benda (515 článků) , Jiří Marek (311 článků) , Jiří Marek (311 článků) , Marek Dalík (289 článků)

Komentář: Mýtem Němci zdvihli prostředník celé Evropě. Poněkolikáté

 
Vládou schváleným dálničním mýtem Němci znovu ukázali, kdo dnes skutečně vládne EU. Nejde o samotné mýto, to dávno platíme i v Česku. Jde o to, že to německé zaplatí hlavně cizinci, protože Němcům chce vláda velkou část peněz vrátit. Cizinci tak zaplatí nejen opravu německých dálnic, což určitě není politicky nejkorektnější historická konotace. Možná se nám ale Němci jen mstí za uprchlíky.
31.01.2017 05:25 |

podobné články

Komentář: Jestli nás chce Sobotka chránit před mýtem, měl to říct i Merkelové

 
Premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka zkouší být před volbami fakt hustý. Škoda, že hlavně na Twitteru nebo v projevech na sjezdech. Jestli chtěl totiž skutečně hájit české řidiče před německým dálničním mýtem, měl to v Berlíně říct i německé kancléřce Angele Merkelové. Face to face, říká se tomu na ulici.
05.04.2017 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2144 článků) , Bohuslav Sobotka (9487 článků)

Kapsch zvítězil se svým mýtem v otevřeném výběrovém řízení v Bulharsku

 
Kapsch právě nyní zvítězil se svým mýtem v otevřeném výběrovém řízení v Bulharsku; u nás v podobném, ale utajovaném tendru přibývají jen spekulace a hrozí, že dojde k dalšímu zpoždění.
11.10.2017 14:40 |

podobné články

V korupční aféře figurují šéfové Českých drah Žaluda a ČEZ Beneš

 
V korupční aféře, která stála za pádem vlády, údajně figurují generální ředitel energetické společnosti ČEZ Daniel Beneš a šéf Českých drah Petr Žaluda. Se spolupracovnicí bývalého premiéra Janou Nagyovou telefonicky hovořili o možných postech pro rebelující poslance. Vyplývá to z obvinění Nagyové a dalších čtyř politiků, které na webu zveřejnil  deník E15 . Podle Českých drah Žaluda nijak nepochybil. 
18.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Šéf lovců mafiánů: Máme víc než „Mrázkův“ archiv. Velmi zajímavá jména

 
Ředitel Útvaru pro odhalovaní organizovaného zločinu Robert Šlachta v diskusním pořadu České televize Hydepark uvedl, že se zadržením bývalého policisty Vladimíra Svobody napojeného na zavražděného Františka Mrázka jeho detektivové získali obrovské množství důkazních materiálů, v nichž figurují velmi zajímavá jména.
15.05.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (138 článků)

Šéf lovců mafiánů: Máme víc než „Mrázkův“ archiv. Velmi zajímavá jména

 
Ředitel Útvaru pro odhalovaní organizovaného zločinu Robert Šlachta v diskusním pořadu České televize Hydepark uvedl, že se zadržením bývalého policisty Vladimíra Svobody napojeného na zavražděného Františka Mrázka jeho detektivové získali obrovské množství důkazních materiálů, v nichž figurují velmi zajímavá jména.
15.05.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (138 článků)

Podnikatel Vladimír Komár se vrací k televiznímu byznysu, koupil od švédské MTG podíl v TV Prima

 
Podnikatel Vladimír Komár nepatří na veřejnosti mezi nejznámější byznysová jména. To by se teď ale mělo změnit. Nedávno se připomněl tím, že prodal Pavlu Krúpovi svou společnost Karlovarská Korunní. Nyní ve velkém vstupuje do mediálního byznysu. Respektive se do něj po letech vrací, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes.
26.01.2017 13:40 |

podobné články

Sporťákem ČR není Bosák, ale Mercedes-Benz SLS AMG

 
Pokud by chtěl momentálně nejznámnější sportovní komentátor Jaromír Bosák vsednout do nejlepšího auta ČR pro rok 2011, usedal by stylově. Celkovým vítězem ankety Auto roku 2011 v ČR se totiž stal sportovní Mercedes-Benz SLS AMG.
19.01.2011 21:20 |

podobné články

"Nejznámnější celník" Šlachta vypovídal před poslanci. Bylo to prý hodně dusné, řádil i na tiskovce

 
Další jednání poslanecké vyšetřovací komise k reorganizaci policie, která ve středu vyslechla již podruhé bývalého šéfa protimafiánského útvaru a hlavního kritika změn ve sboru Roberta Šlachtu, provázelo značné dusno. Píše o tom dnešní Právo.
11.11.2016 09:10 |

podobné články

Už je zase kost a kůže! Nicole Richie opět vypadá jako chodící reklama na anorexii!

 
Blíží se čas festivalů, v Americe však již začal! Nejznámnější festival Coachella je známý tím, že se jej účastní snad každá celebrita. A vždycky se pěkně vyfiknou! Trochu víc, než je zdrávo ovšem odhalila Nicole Richie. Nejedná se sice o žádnou skandální část těla a je neméně skandální, jak její obnažené končetiny vypadají.
16.04.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Richie (35 článků)

Máme být tupí, hloupí, sehnutí, mával rozjetý Středula Sobotkovi před očima plakátem. A Štěch to dorazil. Hodně divoký sněm odborářů

 
REPORTÁŽ Politici se ptají, zda se ČSSD chce definitivně zničit záměrně a živnostníci žádají přímo odstoupení předsedy Senátu. Milan Štěch totiž mezi kováky pronesl opravdu výbušná slova, která jsme zaznamenali na místě. I on sám věděl už na sjezdu, že budou „radioaktivní“. Štěch se domnívá, že „velká skupina lidí, kteří pracují jako OSVČ, nejsou z národohospodářského hlediska efektivně využití“ a proto by se měly srovnat jejich odvody se zaměstnanci. Nad jeho tvrzením by se podle něj měla zamyslet vláda a ať se přidají i zaměstnavatelé. Z vystoupení řečníků jistě zaujal i „nejznámnější český odborář“ Josef Středula, který se pro jistotu držel „svého kopyta“ a téměř doslova omlátil o hlavu politikům cedulku s nápisem „Konec levné práce“.
16.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (692 článků)

Hospodářská komora: Štiky českého byznysu letos počtrnácté

 
Na slavnostním večeru v pražském Lobkowiczkém paláci budou v úterý 3. října počtrnácté letos předána ocenění Štiky českého byznysu. Jsou udělována na základě žebříčku, který založila a organizuje společnost Coface, a jeho základní charakteristikou je posuzování vybraných objektivních ekonomických kritérií. Odborným garantem soutěže je Hospodářská komora ČR.
27.09.2017 16:15 |

podobné články

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (817 článků) , Simona Stašová (344 článků)

Být sexy je na obtíž: Velká prsa ji připravila o práci!

 
Kariéra Američanky Lauren Odesové (29) skončila dřív, než pořádně začala. Nastoupila v New Yorku u firmy obchodující s prádlem, ale její bujné tvary se silně nábožensky založeným majitelům podniku začaly rychle zajídat.
24.05.2012 05:05 |

podobné články

Zeman: Je třeba omezit počet firem obchodujících se zbraněmi

 
Prezident Miloš Zeman ve středu na dálku podpořil lidi, kteří kvůli nečekaným výbuchům v muničním skladu ve Vrběticích museli znovu opustit své domovy. Podle prezidenta je potřeba výrazně zpřísnit podmínky pro soukromé firmy obchodující se střelivem a snížit také jejich počet.
03.12.2014 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20927 článků)

BIS chce přístup k daňovým přiznáním. Dojde na firmy obchodující se státem

 
Zpravodajské služby mají zájem získávat další informace od lidí a firem. Po přístupu k údajům o bankovních účtech chtějí tajné služby, zejména civilní kontrarozvědka (BIS), získat vstup do daňových přiznání. Sledují tím lepší mapování zejména společností obchodujících se státem. Píše Právo.
08.03.2014 08:35 |

podobné články

Díky za byznys, napsali šéfovi státní firmy. A na švýcarský účet mu přitekly miliony dolarů

 
Bývalý důstojník tajné služby a někdejší vlivný vysoký státní úředník Tomáš Kadlec má tuto středu stanout před soudem. Důvodem jsou podezřelé obchodní transakce, které strategická státní společnost Čepro, obchodující s pohonnými hmotami, prováděla v době Kadlecova vedení.
11.03.2014 22:20 |

podobné články