Článek

Nějak nám to nejde…

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
28.06.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Úchylná poradna: Mám předčasnou ejakulaci, dá se toho nějak využít?

 
Dobrej den, doktore. Půjdu rovnou k věci, mám předčasnou ejakulaci. Česky řečeno: Udělám se dřív, než vstoupím. Mohu tomu nějak předejít, případně: Dá se toho nějak využít? Díky za odpověď, Karel P., Praha
10.10.2011 06:15 |

podobné články

Marketingový expert, žijící v Kataru: Česká republika se nám nějak porouchala. Naději vidí v Pirátech

 
Marketingový expert Martin Jaroš žije v Kataru, ale situaci v České republice dlouhodobě sleduje a na sociálních sítích ji také komentuje. Tentokrát se od komentářů posunul k rozhovoru a jeden poskytl serveru Forum24.cz Pavla Šafra. Konstatoval v něm mimo jiné, že se nám ta naše Česká republika nějak porouchala.
12.02.2018 18:30 |

podobné články

Vostrá (KSČM): Žák se prostě zasekl

 
Nějak se nám to všechno pokazilo. Tolik akční ministr Žák v poslední době nějak dopravu nezvládá. Že by chytl bacil ministra Dobeše? Ten totiž také nestíhal vyhlásit řádná výběrová řízení.
18.11.2013 08:56 |

podobné články

S léčitelkou o aurách slavných: Bílá, Gott, Stašová... Půjde Kalousek do pekla?

 
Vídáme je dnes a denně v televizi, v novinách, na koncertech či v divadle a utváříme si k nim vztah, nějak je vidíme. Ano, celebrity. Je to normální, média je nějak vykreslují a nám zprostředkovávají. A my z nich máme buď dobrý pocit, nebo špatný, někdy i nijaký. Jaké ale vlastně jsou hvězdy nezkreslené? V civilu? Jaké jsou tam, kde na ně nedohlédneme? Podívali jsme se na naše slavné osobnosti očima kartářky a numeroložky, viděli jsme »do nich« přes jejich auru.
09.06.2014 05:15 |

podobné články

S léčitelkou o aurách slavných: Bílá, Gott, Stašová... Půjde Kalousek do pekla?

 
Vídáme je dnes a denně v televizi, v novinách, na koncertech či v divadle a utváříme si k nim vztah, nějak je vidíme. Ano, celebrity. Je to normální, média je nějak vykreslují a nám zprostředkovávají. A my z nich máme buď dobrý pocit, nebo špatný, někdy i nijaký. Jaké ale vlastně jsou hvězdy nezkreslené? V civilu? Jaké jsou tam, kde na ně nedohlédneme? Podívali jsme se na naše slavné osobnosti očima kartářky a numeroložky, viděli jsme »do nich« přes jejich auru.
09.06.2014 12:10 |

podobné články

John k nové nahrávce: Nyní nejde jen o vnitro a Věci veřejné. Kočí: Je to mystifikace

 
Předseda a ministr vnitra Radek John (VV) se velmi krátce vyjádřil k nahrávce, kterou zveřejnil časopis Týden. Vyjádřil nad nahrávkou zděšení. Podle něj tak je nyní zřejmé, že nejde jen o ministerstvo vnitra, a ani nejde jen o Věci veřejné. Koří později k nahrávce uvedla, že slova na nahrávce jsou jen mystifikací.
13.04.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Senátor Linhart: Nejde to

 
Jsou ankety na výraz roku, například letos je jím brexit. Kdyby existovala anketa na výraz desetiletí, dominující českému prostoru, bylo by to zaklínadlo „nejde to“. Nejde to!
15.12.2016 15:05 |

podobné články

'Cikán nebo Rusák? Tak to tě neobsloužím'

 
Nejsme zrovna nejtolerantnější národ na světě. Vadí nám takřka všechno a všichni, už se dokonce nedá mluvit o xenofobii jako spíš o všehofobii. Vadí nám Slováci ("oddělili se, ale hromadně k nám lezou a ještě odmítají mluvit česky"), vadí nám Němci ("fašounský národ, co je podezřele příliš bohatý"), samozřejmě nám vadí Rusové (každý si domyslí) a Romové (raději ani nemluvit). Ubránit se nevraživým pocitům nedokážeme ani ve sféře služeb, kde by teoreticky měla vládnout zdvořilost nebo alespoň obchodní přetvářka. 
22.09.2014 14:06 |

podobné články

Jiří Baťa: Prazvláštní je ta naše spravedlnost

 
Dovolím si parafrázovat jednu událost s písničkou: Pec nám spadla, pec nám spadla, kdo pak nám ji postaví... s tragickou událostí: Most nám spadl, most nám spadl, kdopak bude potrestán...?
18.12.2017 21:00 |

podobné články

Zhubnu, přestanu kouřit, seknu s alkoholem! Jak předsevzetí na rok 2017 dodržet?

 
Mnoho z nás si o silvestrovské půlnoci slibuje, že nějak změní svůj život či skoncuje se zlozvyky. Ostatně proto majitelé posiloven milují leden, jelikož jejich fitka praskají ve švech díky předsevzetím o zhubnutí. Jenže často naše úsilí povolí (třeba už v březnu) a vše je zase při starém. Proč nám plnění nejde? Důvodem často bývá chybějící motivace či nedůslednost. Jak zajistit, aby se to letos přece jen otočilo?
02.01.2017 10:10 |

podobné články

Starosta Mělníku: Jsme v latentní válce

 
Válka bude dlouhá, protože nejde pouze o zničení tzv. Islámského státu, ale zejména o vytvoření podmínek pro život občanů postižených zemí, tvrdí Ctirad Mikeš (Mé město). Kde vidí příčiny radikalizace v oblasti Blízkého východu? Proč je přesvědčen, že politika EU v řešení problému selhala, a jak by se do konfliktu mělo zapojit Česko? Prozradil nám, proč se obává, že ani při zrušení většiny vymožeností demokratické společnosti nám nedokáže stát zajistit požadované bezpečí. A nejen to. Povídali jsme si také o problémech, které trápí obyvatele Mělníku, a představil nám nejvýznamnější plánované investice pro příští rok.
27.11.2015 11:21 |

podobné články

Poradna pro zoufalé muže: Manželka se chce rozvést. Musím?

 
PRAVIDELNĚ KAŽDOU STŘEDU. Otázka čtenáře: S manželkou se již delší dobu moc nerozumíme a ona vyhrožuje rozvodem. Přitom máme ale dvě malé děti (4 a 5 let). Rozvádět se za žádnou cenu nechci. Mám obavu, že mě o děti připraví. To to s ní raději nějak vydržím a budu doufat, že se to časem nějak srovná. Mohu proti rozvodu něco dělat?
26.08.2009 06:05 |

podobné články

KINO: Nějak se to komplikuje...

 
KINO: Nějak se to komplikuje... Romantická komedie s hvězdnou Meryl Streep potěší a pobaví ženy všech generací.
25.01.2010 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (189 článků)

Úchylná poradna: Už přestala orgasmus i předstírat

 
PRAVIDELNĚ KAŽDÉ ÚTERÝ. Otázka: Nějak se mi nedaří uspokojit svou partnerku. Když se jí zeptám, jestli měla orgasmus, tak odpoví, že už ani neví. Ale když to děláme, tak sebou hází jako ryba v čeřenu. Ale nějak nevidím ten finální efekt. Co mám dělat?
16.02.2010 02:00 |

podobné články

Nová DVD - Zrození šampiona, Toy Story i Nějak se to komplikuje

 
Mezi filmovými novinkami na DVD discích najdete biografický snímek Zrození šampiona, 3D verzi oblíbených příběhů Toy Story i jeho druhého pokračování, nebo rodinné drama Nějak se to komplikuje.
08.06.2010 05:25 |

podobné články

Zpěvačka Nosková je po proměně. Nechci dělat ostudu dceři, říká

 
Zpěvačka Michaela Nosková, která se před necelými dvěma měsíci stala maminkou, kompletně mění image. Jak sama říká, chce se cítit dobře a ladit k dceři. "Tak nějak jsem si říkala, že už jsem maminka a že už bych měla nějak vypadat, abych dceři nedělala ostudu," říká zpěvačka.
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (196 článků)

Rayman Origins doskáče i na PC - na konci března

 
O PC verzi parádní hospačky Rayman Origins se tak nějak vědělo, nebo se spíš předpokládalo, že vyjde. Bylo jen otázkou, kdy. A na tuhle palčivou otázku dnes spol. Ubisoft poskytla odpověď, která zní 30. března. Zprávy o tom, jestli bude PC verze nějak „vyleštěna“ obsahově či formálně zatím nemáme, ale vedle solidního lokálního multiplayeru by se opravdu na PC šikla...
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Roithová (KDU-ČSL): Tak nějak to víme všichni. Vymíráme

 
Tak nějak to víme všichni. Rodinám Čechů, Moravanů a Slezanů se dlouhodobě rodí málo dětí.
20.09.2012 11:10 |

podobné články