Článek

Nehoda policejního superauta: Protokoláře Kruliše pustili z nemocnice

 
Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš po čtrnácti dnech opustil Fakultní nemocnici Brno. Byl zde hospitalizován po nehodě policejního supervozu se zlomeninami dvou obratlů.
19.06.2017 16:05 |

podobné články

Podobné články

Havárie Zemanova muže: Protokoláře Kruliše po týdnu pustili z nemocnice

 
„Má zlomené dva obratle, ale naštěstí nemá narušenou míchu,“ říkal o zdravotním stavu Vladimíra Kruliše prezident Miloš Zeman. Nyní zástupce hradního protokolu, který organizuje Zemanovy cesty po Česku, propustili z brněnské nemocnice. Uvedla to televize Nova. Necelý týden po nehodě policejního supervozu, který však narazil do stromu.
05.06.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (18546 článků)

Nehoda policejního BMW: Zeman navštívil expřítele své dcery v nemocnici. Předtím zaútočil na policii

 
„Policie lže, v deset hodin večer jsem ležel v posteli a sledoval monitor. U žádného předvádění policejního auta jsem nebyl.“ Tak reagoval v úterý odpoledne ve Veselí nad Moravou prezident Miloš Zeman na dotaz jednoho z návštěvníků setkání s prezidentem, zda byl u předvádění policejního BMW, které skončilo nehodou a vážným zraněním zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše. Toho pozdě večer navštívil v nemocnici.
30.05.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (18546 článků)

Vláďa má 2 zlomené obratle: Zeman promluvil o expříteli své dcery. Policista je v umělém spánku

 
Zdravotní stav hradního protokoláře Vladimíra Kruliše po nehodě policejního superžihadla BMW i8 okomentoval přímo prezident Miloš Zeman. Kruliš má podle něj zlomené dva obratle, policista je na tom hůře – je v umělém spánku. Prezident také rezolutně uvedl, že auto skutečně řídil policista, nikoliv Kruliš, jak se spekulovalo.
31.05.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (18546 článků)

Tajnosti kolem policejního superauta!

 
Proč policejní superauto, extrémně rychlé BMW, které měla Policie ČR zapůjčené k testování, ihned po havárii odvezla odtahovka v kontejneru, aby ho nikdo neviděl? A proč nechce Hrad zveřejnit fotku dokazující, že hradní protokolář Vladimír Kruliš (35) má modřinu od bezpečnostních pásů?
04.06.2017 05:15 |

podobné články

Prezident navštívil Kruliše v nemocnici! Má přeražený obratel!

 
Havárie policejního BMW i8, ke které došlo v úterý kolem desáté hodiny večerní, má za následek vážné poranění prezidentova muže. Během ní seděl ve voze zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš. Ten má podle posledních informací webu seznam. cz zlomený obratel.
30.05.2017 21:05 |

podobné články

Nehoda superžihadla BMW: Policistu po mrtvici už vzbudili a sám dýchá

 
Čtyři dny od vážné dopravní nehody, při níž ho postihla mozková příhoda, se policista Radovan Raich konečně probudil z umělého spánku. Pro vyšetřovatele z Generální inspekce bezpečnostních sborů bude zřejmě jeho výpověď klíčová. Měla by totiž napovědět, proč vezl v policejním autě zástupce šéfa hradního protokolu Vladimíra Kruliše.
02.06.2017 15:40 |

podobné články

Opuštěná Bendová: Pustili ji z nemocnice, nikdo na ni nečekal!

 
Byl na ni smutný pohled! Herečku Alici Bendovou (37) včera dva dny po operaci slepého střeva pustili z nemocnice. Nikdo pro ni ale nepřijel, a tak odjížděla domů sama. Manžela Václava (35), jemuž před časem přišla na nevěru, totiž údajně vyhodila z baráku a kontakt s ním omezuje na minimum.
14.07.2011 05:10 |

podobné články

Fenina pustili z nemocnice! Deprese, prášky, alkohol...

 
Fotbalový supertalent, který se tragicky zadrhl, je doma. Martina Fenina (24) v Německu pustili z nemocnice. Dostal se tam 15. října, poté, co pod vlivem antidepresiv údajně zkombinovaných s alkoholem vypadl z okna.
16.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (73 článků)

Kmotra Janouška pustili z nemocnice: Byl v ohrožení života, tvrdí obhájce!

 
Lobbistu Romana Janouška pustili v Praze z nemocnice, kde podstoupil operaci hlavy kvůli krevní sraženině. Podle jeho obhájce šlo o komplikované zranění a Janoušek byl prý dokonce v ohrožení života.
18.02.2013 14:40 |

podobné články

Karla Gotta pustili po první fázi chemoterapie z nemocnice do domácího léčení

 
První dobrá zpráva po třech týdnech! Zpěváka Karla Gotta  (76) , který bojuje s rakovinou mizních uzlin, pustili včera z Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí do domácího léčení.
18.11.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4518 článků)

Nemocnice po operaci propustila miminko s teplotou. Za dva dny zemřelo

 
Shoda nešťastných náhod, nebo pochybení nemocnice? To teď řeší rodina Hany Smetanové z Kostelce u Jihlavy. Před rokem jí pouhé dva dny po návratu z nemocnice zemřel osmiměsíční chlapec. Matka je přesvědčená, že ho z nemocnice pustili předčasně.
06.03.2012 18:20 |

podobné články

V Česku se objevily falešné dvěstěkoruny

 
Padělatelé pěněz se před Vánocemi pustili do práce! Jihočeští kriminalisté zajistili v poslední době na dvě stovky falešných dvousetkorunových bankovek. Podle policejního mluvčího Milana Bajcury padělatelé pustili do oběhu mnohem víc falešných dvoustekorunových bankovek, než se zatím podařilo policistům zajistit.
06.12.2010 17:40 |

podobné články

Krajské nemocnice jsou na začátku roku v černých číslech

 
Předběžné výsledky hospodaření za loňský rok prezentovaly nemocnice, jejichž zakladatelem je Zlínský kraj. Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně, Vsetínská nemocnice, Uherskohradišťská nemocnice, Kroměřížská nemocnice – ty všechny předběžně hlásí, že jejich hospodaření je za loňský rok v kladných číslech.
11.02.2015 11:11 |

podobné články

Nečas (SPO): Krajské nemocnice jsou na začátku roku v černých číslech

 
Předběžné výsledky hospodaření za loňský rok prezentovaly nemocnice, jejichž zakladatelem je Zlínský kraj. Nemocnice Tomáše bati ve Zlíně, Vsetínská nemocnice, Uherskohradišťská nemocnice, Vsetínská nemocnice – ty všechny předběžně hlásí, že jejich hospodaření je za loňský rok v kladných číslech.
15.02.2015 14:41 |

podobné články

Hospodaření nemocnic Moravskoslezského kraje skončilo v plusu. Čtěte, co se chystá

 
Šest nemocnic zřízených Moravskoslezským krajem - Nemocnice s poliklinikou Havířov, Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, Nemocnice Třinec, Nemocnice ve Frýdku-Místku, Sdružené zdravotnické zařízení Krnov a Slezská nemocnice v Opavě – uzavřelo hospodaření loňského roku v černých číslech. Zatímco v roce 2013 nemocnice skončily v 37milionové ztrátě, loni v 15milionovém zisku.
19.03.2015 09:18 |

podobné články

Moravskoslezský kraj: Nemocnice vloni skončily ve ztrátě. Hospodaření ovlivnil nárůst mezd, investice a daně z odpisů

 
Šest nemocnic zřízených Moravskoslezským krajem - Nemocnice s poliklinikou Havířov, Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, Nemocnice Třinec, Nemocnice ve Frýdku-Místku, Sdružené zdravotnické zařízení Krnov a Slezská nemocnice v Opavě – hospodařilo v roce 2015 s rozpočtem téměř 5 miliard korun. Hospodaření za loňský rok skončilo ztrátou ve výši 49 milionů korun.
26.05.2016 21:50 |

podobné články

SUPERAUTA: Z nuly na sto dřív než letadlo

 
Zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než tři vteřiny umí dneska už celá řada automobilů
14.02.2010 05:00 |

podobné články

Superauta pro děti

 
Nejen dospělí, ale i děti mohou mít radost z nového auta. A ti z nejlepších rodin mají možnost mít skutečné originály.
08.10.2010 05:55 |

podobné články

VIDEO: Nejvychytanější filmová auta superhrdinů

 
Na filmových plátnech se prohánějí superauta, která na silnici nepotkáte. S raketami, křídly, plující, s tryskovými motory...
05.01.2011 00:35 |

podobné články