Článek

Nehoda na trati: Na Slovensku vykolejil český rychlík!

 
Na hlavním bratislavském nádraží dnes večer vykolejila souprava českého železničního dopravce RegioJet. Nehoda se stala při posunu, ve vlaku v té době nebyli žádní cestující.
16.03.2015 21:25 |

podobné články

Podobné články

NEHODA NA ŽELEZNICI! V Polsku VYKOLEJIL MEZINÁRODNÍ RYCHLÍK! Zázrakem se nikomu nic NESTALO!

 
Vykolejil mezinárodní rychlík Eurocity Sobieski na trati Vídeň-Varšava. K nehodě došlo ve středu nedaleko města Zebrzydowice. Vykolejilo pět vagónů z šesti, nikomu se naštěstí nic nestalo. Informuje o tom portál TVN24.
19.10.2011 13:00 |

podobné články

Nedaleko Tábora vykolejil rychlík, nikdo nebyl zraněn

 
Rychlík dnes částečně vykolejil na trati mezi Táborem a obcí Chotoviny. Nikdo z cestujících nebyl zraněn. Havárie se stala na hlavním železničním tahu z Českých Budějovic do Prahy, úsek bude v obou směrech uzavřen asi do 20:00. Dálkovou i osobní železniční dopravu tam nahradí autobusy, řekla mluvčí Českých drah Kateřina Šubová.
24.03.2013 18:25 |

podobné články

V pražských Vršovicích vykolejil rychlík

 
Na pražském nádraží ve Vršovicích ráno vykolejil rychlík Odra jedoucí do Žiliny. Mluvčí Českých drah Radek Joklík řekl, že nikdo z cestujících nebyl zraněn.
12.11.2009 11:50 |

podobné články

Rychlík v Brně málem vykolejil nad propastí. Tragédie byla blízko

 
Přesně před týdnem - tedy v sobotu 11. června - mohlo dojít na českých drahách k velké tragédii. Rychlík z Prahy najel před mostem v Brně v rychlosti na vybočenou kolej a téměř vykolejil. V místě je řeka Svitava, kde mohl vlak skončit. Most je zhruba deset metrů nad hladinou.
18.06.2011 10:45 |

podobné články

Na Lounsku vykolejil rychlík - 7 lidí zraněno

 
V Podbořanech - Kašticích na Lounsku dnes ve 14:14 vykolejil rychlík se zhruba 20 cestujícími. Stalo se tak po srážce s kamionem na železničním přejezdu, uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje Lukáš Marvan. Vlak se převrátil na bok a sedm lidí při tom bylo zraněno. Jednoho vážně zraněného musel z místa srážky přepravit do nemocnice vrtulník.
29.02.2012 17:05 |

podobné články

Vykolejil rychlík, 7 zraněných!

 
Hrůza na kolejích! Po srážce s kamionem na přejezdu v Podbořanech na Lounsku včera odpoledne vykolejil rychlík s dvaceti cestujícími! Vlak, který jel z Plzně do Chomutova, skončil na boku.
01.03.2012 12:10 |

podobné články

Trať z Plzně na Budějovice blokuje vykolejený rychlík

 
Na hlavní trati Plzeň–České Budějovice vykolejil při vjezdu na nepomucké nádraží v pondělí večer rychlík. Nehoda se obešla bez zranění. „Trať je ale zatím stále uzavřená, s jejím zprovozněním se počítá kolem dvanácté hodiny,“ řekla Právu v úterý ráno mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
21.05.2013 10:30 |

podobné články

Rychlík na trati do Uhříněvsi strhl trolej, výluka způsobila zmatek

 
Výluka na trati mezi pražským hlavním nádražím a Uhříněvsí se v pátek dotkla desítek vlaků. Kolem 15. hodiny na trati strhl projíždějící rychlík trolej a lidé čekající na hlavním nádraží na spoj ještě hodinu nevěděli, kam mají jet. O události informoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Lidé museli použít metro a autobus ze stanice Háje. Výluka má trvat asi do půlnoci.
03.07.2015 19:11 |

podobné články

TRAGÉDIE: V Polsku vykolejil vlak. JEDEN MRTVÝ, 56 ZRANĚNÝCH

 
Rychlík InterCity polských drah vykolejil v pátek odpoledne na trati Varšava - Katowice. Podle policie zemřel jeden člověk a 56 osob bylo zraněno, informuje server listu Dziennik a agentura AFP.
12.08.2011 17:50 |

podobné články

Smrt na trati: Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna postupně srazil dva lidi. Oba zemřeli

 
Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna v pátek večer postupně srazil a usmrtil dva lidi. U Lulče na Vyškovsku se obětí stala žena, v Brně-Černovicích muž. Ani jeden z nich u sebe neměl doklady. Do cílové stanice rychlík dojel se zpožděním více než pět hodin, řekl dnes náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera. 
14.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (13 článků)

V Lovosicích vykolejil nákladní vlak, rychlíky nahrazují autobusy

 
Na trati spojující Prahu s Ústím nad Labem vykolejil v úterý ráno ve stanici Lovosice na Litoměřicku nákladní vlak a koleje byla poškozeny. Provoz na trati je proto přerušen.
09.03.2010 13:15 |

podobné články

Mezi Davlí a Jílovým vykolejil vlak, nikdo nebyl zraněn

 
Osobní vlak v pondělí krátce po poledni vykolejil na trati mezi Davlí a Jílovým u Prahy. Nikdo nebyl zraněn. Vlakové spoje na trati nahradily náhradní autobusy.
21.02.2011 15:10 |

podobné články

V Mladé Boleslavi vykolejil nákladní vlak

 
AKTUALIZOVÁNO. V Mladé Boleslavi v noci vykolejil nákladní vlak v úseku mezi hlavním nádražím a stanicí Mladá Boleslav město. Na přilehlé trati s častou dálkovou dopravou bylo kvůli odstraňování následků několikahodinové omezení, vlaky tudy začaly jezdit až před polednem. Omezení na regionální trati trvalo až do večera.
12.01.2012 19:00 |

podobné články

Spadané stromy zastavily vlaky u Železného Brodu, jeden vykolejil

 
Popadané stromy zastavily dnes ráno vlaky na hlavní železniční trati z Liberce na Pardubice. Nedaleko Železného Brodu ve směru na Semily narazil vlak do spadlého stromu a vykolejil, nikomu se nic nestalo. Provoz na trati se podařilo v 11:15 obnovit, přestože České dráhy původně počítaly s výlukou až do 15:00. Stále ale zůstává uzavřena trať z Železného Brodu na Tanvald a Harrachov. Je tam víc popadaných stromů, řekla mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
22.01.2012 12:35 |

podobné články

Drama na přejezdu u Strakonic: Rychlík se na přejezdu srazil s traktorem

 
Na přejezdu ve Střelských Hošticích na Strakonicku se ve čtvrtek ráno na trati České Budějovice - Plzeň srazil rychlík s traktorem. Při nehodě se lehce zranili dva cestující z vlaku. Provoz na trati bude zhruba na dvě hodiny zastaven.
08.02.2018 09:20 |

podobné články

Mezi Hradcem a Prahou vykolejil vlak! 15 vagonů mimo trať

 
V noci na dnešek vykolejil nákladní vlak převážející vagóny s uhlím. Nehoda se stala na hlavní trati z Hradce Králové do Prahy nedaleko Chlumce nad Cidlinou.
15.09.2014 07:55 |

podobné články

Kroupy „bombardovaly“ Zemi živitelku, kvůli bouřce vykolejil vlak. Sledujte radar

 
Tři desítky zásahů měli v neděli jihočeští hasiči kvůli silným dešťovým přeháňkám a bouřkám, řekl operační důstojník jihočeských hasičů. Na Strakonicku u Nišovic vykolejil osobní vlak, nehoda si vyžádala tři lehká zranění, řekli jihočeský policejní mluvčí a mluvčí Správy železniční a dopravní cesty (SŽDC). Výluka na trati Volyně - Čkyně potrvá podle odhadů do 22:00, pro cestující zajistily České dráhy (ČD) náhradní autobusovou dopravu. Menší krupobití potrápilo i návštěvníky českobudějovického agrosalonu Země živitelka, schovávali se hlavně uvnitř výstavních pavilonů. Energetická společnost E.ON žádné výpadky proudu kvůli bouřkám v jižních Čechách nemá, řekl ČTK mluvčí E.ON Vladimír Vácha.
27.08.2017 15:10 |

podobné články

V Chorvatsku vykolejil vlak. Až 6 mrtvých a 58 zraněných

 
Nejméně šest lidí dnes (v pátek) zahynulo u souměstí Kaštela nedaleko jihochorvatského Splitu, kde vykolejil rychlík.
24.07.2009 15:50 |

podobné články

Nehoda vlaku na trati mezi Turnovem a Malou skálou: Rychlík tam narazil do stromu!

 
Tragicky mohla skončit jízda rychlíkem na trati mezi Turnovem a Malou skálou, kde narazil vlak do stromu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a železniční dopravu nahradily autobusy.
22.06.2013 09:10 |

podobné články