Článek

Nehoda na Klatovsku: Osobní vlak narazil do skály

 
Osobní vlak dnes ráno poblíž Dešenic na Klatovsku narazil do uvolněného skalního bloku. Nikdo nebyl zraněný. Hlavní trať Plzeň – Klatovy – Železná Ruda bude v místě nehody uzavřená několik hodin. Ve vlaku jelo šest cestujících.
16.09.2016 07:40 |

podobné články

Podobné články

Na Klatovsku vlak na přejezdu zabil koně, vezli jej v přívěsu

 
Hasiči zasahovali na železničním přejezdu v Bezděkově na Klatovsku. Osobní vlak tam usmrtil koně.
05.10.2010 12:35 |

podobné články

Dobrovolníci budou mapovat rytiny ve skalách Českého ráje

 
ž 12 let mapují dobrovolníci ve všech pískovcových oblastech severních a severovýchodních Čech skalní rytiny, stopy těžby a zpracování kamene, úvozy a hraniční kameny. Letos budou opět pod dohledem Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě a Správy CHKO Český ráj studenti v srpnu zkoumat území přírodních rezervací Příhrazské skály, Klokočské skály, Údolí Plakánek, Prachovské skály, v okolí Hrubé Skály a na Maloskalsku.
07.07.2012 15:20 |

podobné články

Objevte skály i jezera Zlínského kraje

 
Skály, lesy, louky a pole… vydejte se objevovat Zlínský kraj a jeho úchvatnou přírodu. Projděte přírodní park Hostýnské Vrchy nebo Vizovickou vrchovinu. Prohlédněte si majestátní Čertovy skály u Lidečka i skály pod vrchem Tisový. Nebo navštivte některé z vodních ploch Zlínska.
20.10.2016 08:10 |

podobné články

Bouřky ničí Česko: Vlak narazil do stromu, kanály nestíhají. Sledujte radar

 
Hasiči v Moravskoslezském kraji museli jednašedesátkrát vyjet k událostem souvisejícím s dnešní podvečerní bouřkou. Nejčastěji šlo o odstraňování spadlých stromů a větví. Mezi Ostravou-Třebovicemi a Děhylovem na Opavsku narazil do stromu spadlého na železniční trať vlak. Nehoda se ale obešla bez jakéhokoliv zranění a lokomotiva nebyla příliš poškozena, takže vlak po krátkém zdržení pokračoval i s cestujícími dál. ČTK to sdělil mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.
03.08.2017 20:35 |

podobné články

Osobní vlak narazil do stromu, strojvůdce se zranil

 
Osobní vlak narazil v sobotu večer do stromu spadlého na trať před vjezdem do železniční stanice Mariánské Lázně. Strom se zlomil pod tíhou sněhu.
26.12.2010 09:10 |

podobné články

Osobní vlak narazil do sesunutého svahu, cestující vyvázli nezranění

 
Do sesuvu půdy narazil v pondělí ráno v Plzni osobní vlak. Nikomu se naštěstí nic nestalo.
06.02.2012 08:30 |

podobné články

U Hulína narazil vlak do části konstrukce mostu

 
Na trati mezi Třeběticemi a Hulínem na Kroměřížsku nad ránem narazil osobní vlak do uvolněné kovové části konstrukce místního mostu, která ležela na kolejích. Nehoda se obešla bez zranění. Konstrukce se mohla uvolnit po bouřce, řekla mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
14.08.2010 10:15 |

podobné články

Děsivá železniční nehoda: Vlak vykolejil a narazil do domu! Dva lidé mrtví, sedm zraněných

 
Nejméně dva lidé zahynuli a sedm dalších bylo zraněno, z toho tři těžce, při železničním neštěstí v severním Řecku, když osobní vlak se 70 pasažéry vykolejil a narazil do domu. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na řecké dráhy. Zahraniční zdroje původně hovořily o čtyřech mrtvých.
14.05.2017 08:35 |

podobné články

Vlak narazil do domu ve 130kilometrové rychlosti. Nehoda má už tři mrtvé

 
Chyba řidiče, vada materiálu nebo překážka na trase stály podle vyšetřovatelů za nehodou vlaku, při níž o víkendu v Řecku přišli o život podle nové bilance už tři lidé. Osobní vlak se stovkou pasažérů tady vykolejil a narazil do domu. Napsal to řecký server Dikaiologitika News.
15.05.2017 09:45 |

podobné články

Děsivá nehoda: Vlak na přejezdu smetl osobní auto

 
Na nechráněném železničním přejezdu ve Vysokém Mýtě smetl v pondělí časně ráno osobní vlak BMW. Řidič bavoráku pravděpodobně přijíždějící vlak přehlédl, z nehody vyvázl se zraněním.
22.09.2014 13:25 |

podobné články

U Mochtína na Klatovsku se srazila dvě auta, 6 lidí je zraněných

 
U Mochtína na Klatovsku se v úterý ráno srazily dva osobní automobily. Zraněno bylo šest lidí, z toho jeden těžce. Na silnici je náledí, na místě je sypač s radlicí, řekli velící důstojník krajských hasičů Štefan Livinka a dispečer krajské správy a údržby silnic Jiří Slapnička. Hlavní tah Klatovy – Horažďovice – Strakonice, tedy silnice první třídy I/22, je pro kamiony uzavřený. Osobní vozy tam musí jet velmi pomalu a dopravu regulují policisté.
24.01.2017 07:35 |

podobné články

Český lyžař (†44) zahynul v italských Alpách: Ve vysoké rychlosti narazil do skály

 
Čtyřiačtyřicetiletý český turista zahynul po pádu v lyžařském rezortu v italském Bormiu. Jiří A. pravděpodobně ve vysoké rychlosti ztratil kontrolu nad lyžemi, vylétl ze sjezdovky a narazil do skály. Cestou do nemocnice bohužel zemřel.
16.02.2017 13:30 |

podobné články

VIDEO: Dvoupatrový vlak narazil do hotelu v centru Helsinek

 
Dvoupatrový osobní vlak narazil v pondělí do hotelu vybudovaného u hlavního nádraží v centru finských Helsinek.
04.01.2010 14:15 |

podobné články

Na Karlovarsku narazil vlak do stromu spadlého na koleje

 
Osobní vlak narazil do stromu spadlého na koleje. Hasiči převezli cestující na nejbližší nádraží. Nikdo nebyl zraněn.
26.12.2010 16:50 |

podobné články

V noční bouři zaplavilo silnice bahno z polí, do spadlého stromu narazil vlak

 
Na řadě míst především v Čechách způsobily noční bouřky se silným větrem komplikace na komunikacích. V Libereckém kraji popadané stromy zablokovaly silnice i železnice. Meteorologové zaznamenali také mohutné srážky. Do spadlého stromu na Havlíčkobrodsku narazil osobní vlak.
25.08.2011 08:15 |

podobné články

Trať u Liberce zavalil sesuv půdy! Do balvanů narazil vlak

 
Na železniční trať mezi Libercem a Turnovem u Jeřmanic se sesunula v pátek nad ránem zemina s kamením. Do sesuvu dokonce narazil osobní vlak!
13.01.2012 09:25 |

podobné články

Noční vítr lámal stromy, na Liberecku do kmene narazil vlak

 
Na Liberecku v noci na neděli silně foukalo a popadalo tam množství stromů. U Železného Brodu narazil ráno osobní vlak do stromu spadlého na trať. Stalo se to asi 1,5 kilometru za zastávkou směrem na Tanvald.
22.01.2012 09:55 |

podobné články

Noční vítr lámal stromy, u Železného Brodu do jednoho narazil vlak

 
Na Liberecku v noci silně foukalo a popadalo tam množství stromů. U Železného Brodu narazil v neděli ráno osobní vlak do stromu spadlého na trať. Stalo se to asi 1,5 kilometru za zastávkou směrem na Tanvald.
22.01.2012 09:35 |

podobné články

Na Českokrumlovsku narazil vlak do spadlého stromu

 
U Třísova na Českokrumlovsku narazil osobní vlak do stromu, který ležel přes trať. Strojvedoucí se zranil, ale jeho stav by neměl být vážný.
28.07.2012 22:35 |

podobné články