Článek

Nehoda hasičů při výjezdu ve Znojmě: Jeden z nich zemřel v nemocnici

 
Smutná zpráva přišla v pátek ze Znojma. Jeden z hasičů, zraněných při dubnové nehodě požární cisterny, dnes zemřel. Patrně šlo o velitele vozu.
15.05.2015 17:00 |

podobné články

Podobné články

Metanol má devátou oběť, muž zemřel v nemocnici ve Znojmě

 
Na následky otravy metylalkoholem zemřel v úterý před půlnocí v nemocnici ve Znojmě 42letý muž z Havířovska. Otrávený alkohol konzumoval v Havířově. Jde o devátou oběť současné vlny otrav metanolem.
12.09.2012 08:10 |

podobné články

Devátá oběť metanolu, muž zemřel v nemocnici ve Znojmě

 
Na následky otravy metylalkoholem zemřel v úterý před půlnocí v nemocnici ve Znojmě 42letý muž z Havířova. Otrávený alkohol konzumoval v Havířově. Jde o devátou oběť současné vlny otrav metanolem.
12.09.2012 08:20 |

podobné články

Aktivistu ve Znojmě sebrali policisté před jednáním zastupitelstva. Teď mu vyhověl Ústavní soud

 
Justice podle ústavních soudců chybovala v kauze Františka Procházky, zadrženého městskými strážníky před zasedáním zastupitelstva ve Znojmě. Vrchní soud v Olomouci bez jakéhokoliv odůvodnění přesunul jeho kauzu z Okresního soudu ve Znojmě ke Krajskému soudu v Brně. Procházka s tím nesouhlasil. Nyní musí vrchní soud o příslušnosti rozhodovat znovu. Ústavní soud (ÚS) ale nijak nepředjímá výsledek, řekl soudce zpravodaj Stanislav Balík.
25.03.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Procházka (16 článků)

Žena ve Znojmě nepřežila srážku s autem, chlapec na Chrudimsku bojuje o život

 
Život starší ženy si vyžádala pondělní dopravní nehoda ve Znojmě. Chodkyni srazilo v centru města osobní aut, žena následkům nehody v nemocnici podlehla. Těž zraněný je čtrnáctiletý chlepec, kterého v úterý odpoledne srazilo na Chrudimsku auto, když přebíhal silnici za autobusem.
24.04.2012 16:00 |

podobné články

Konečně! Kraj napodesáté prodal nemocnici ve Znojmě: Cenu snížil na polovinu

 
Až na desátý pokus se podařilo Jihomoravskému kraji prodat bývalou nemocnici ve Znojmě. Cena přitom klesla téměř na polovinu. Nový majitel má navíc jistotu, že jedním z nájemníků bude kraj, který tam potřebuje mít jedno z nemocničních oddělení.
03.11.2017 14:10 |

podobné články

Tragická nehoda ve Znojmě, manželský pár srazilo auto: Žena zemřela

 
K tragické dopravní nehodě došlo v úterý dopoledne ve Znojmě. Manželský pár tu při přebíhání silnice srazil transportér.
14.02.2017 14:30 |

podobné články

Ve Znojmě se otrávilo 8 lidí muchomůrkou! Skončili v nemocnici

 
Nemocnice ve Znojmě přijala o víkendu osm lidí, kteří se otrávili houbami. Tři z nich musela včera odvézt rychlá záchranná služba z Višňové ve vážnějším stavu.
09.06.2013 15:20 |

podobné články

Drsná nehoda se šťastným koncem ve Znojmě: Mercedes s řidičkou se zastavil až o strom!

 
O štěstí může mluvit dvojice řidičů, která bourala ve středu večer na křižovatce ulic Vídeňská, Brněnská a Dukelských bojovníků ve Znojmě. Muž (58) v Seatu Alhambra vyjížděl na hlavní silnici, jenže za soumraku neodhadl přesně situaci a trefil projíždějící mercedes s osmačtyřicetiletou řidičkou.
13.04.2017 11:20 |

podobné články

Středočeským hasičům kvůli bouřce přibylo výjezdů

 
Středočeským hasičům dnes kvůli bouřce přibylo výjezdů. Nejčastěji zasahovali u popadaných větví a stromů nebo čerpali vodu ze zatopených sklepů. Nejhorší situace byla na Rakovnicku, Kladensku, Příbramsku a v okrese Praha-západ, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.
16.08.2015 19:35 |

podobné články

První ostrý zásah temelínských hasičů v rámci integrovaného záchranného systému kraje: Pomáhali u dopravní nehody

 
Pouhé čtyři minuty trval přesun temelínských hasičů k dopravní nehodě. K té došlo dnes dopoledne a temelínské hasiče k zásahu povolal krajský hasičský dispečink. Nehoda se totiž stala na křižovatce II/105 a výjezdu z temelínské elektrárny.
11.10.2016 15:15 |

podobné články

Marka (30) pobodal na ulici ve Znojmě opilec: Dřív se neznali!

 
Ráno vstal jako pyšný táta roční holčičky, druhý den se probral v nemocnici jako mrzák. Marka Petružálka (30) podřízl před třemi lety na podzim na ulici ve Znojmě Eyrilmaz Bülent, Turek žijící v Rakousku.
12.04.2016 12:15 |

podobné články

Při havárii na D1 zemřel jeden člověk a tři byli zraněni

 
Při nehodě osobního auta na dálnici D1 zemřel jeden člověk. Další dva lidé byli zraněni těžce a jeden lehce. Nehoda na téměř čtyři hodiny zablokovala provoz na 61. kilometru dálnice u Bernartic ve směru na Brno, jak uvedli mluvčí středočeských hasičů, záchranářů a policie.
22.08.2011 17:25 |

podobné články

Ve Znojmě zemřela žena na otravu zplodinami

 
Jeden lidský život si ve čtvrtek ráno vyžádal únik zplodin z ohřívacího zařízení ve Znojmě.
16.02.2012 08:50 |

podobné články

Tragická nehoda na Tachovsku: Auta se srazila při předjíždění, muž (†42) zemřel v nemocnici

 
Těžká dopravní nehoda se stala na silnici mezi obcemi Částkov a Pernolec na Tachovsku. Srazila se tady dvě osobní auta. Dva lidi odvezl vrtulník do nemocnice, jeden z nich pak zemřel.
27.11.2017 15:30 |

podobné články

Pražský dálniční okruh uzavřela nehoda. Jeden mrtvý

 
Pražský dálniční okruh dnes uzavřela nehoda šesti kamionů, které se ve směru od brněnské dálnice D1 k plzeňské D5 srazily na přemostění přes Strakonickou ulici. Nehodu nepřežil jeden řidič kamionu, další čtyři jsou zraněni, jeden z nich vážně. Srážka na desítky minut uzavřela okruh v obou směrech, dočasně byly neprůjezdné také Lochkovský a Cholupický tunel. Z kamionů se vysypal náklad, který odklízeli hasiči, řekli mluvčí pražské policie, záchranné služby a hasičů. 
31.07.2013 13:40 |

podobné články

Skandál ve Znojmě: Na radnici se zřejmě podplácelo!

 
Razie protikorupční policie, která překvapila ve čtvrtek úředníky radnice ve Znojmě, má první výsledky. Muži zákona totiž obvinili tajemníka radnice Vladimíra Krejčíře ze zneužití pravomoci úřední osoby a sjednání výhody při zadání veřejné zakázky. Další čtyři lidé jsou obviněni z podplácení.
25.09.2010 06:45 |

podobné články

Paroubek: Kocourkov českých soudů

 
Podle zpráv dostupných v českých médiích Okresní soud ve Znojmě, a to na základě vrácení této kauzy od Nejvyššího soudu, rozhodl o nevině bývalého starosty Znojma, MUDr. Z. Kaššaie. Kaššai se měl dopustit opravdu strašlivého trestného činu, kterým se česká soudní soustava zabývala s naprostou vážností dlouhá léta. Trestného činu se měl dopustit tím, že v září roku 2010 měl jako zastupitel města Znojma požádat tajemníka úřadu města, aby zařídil stornování výzvy pro pachatele přestupku při parkování v Gagarinově ulici ve Znojmě. Zdůvodněním tohoto "zločinu" mělo být, že řidič nakládal babičku, kterou vezl do Kaššaiovy lékařské ordinace....
11.11.2016 18:40 |

podobné články

Opilci napadli sanitku při výjezdu, zpacifikovat je přijeli policisté

 
Alkohol a horko stouply do hlavy dvěma potížistům z Prahy. Po tahu cestou z hospody napadli v ulici Nad lesním divadlem posádku sanitky. A to přímo při výjezdu! Záchranáři nakonec museli zavolat na pomoc policii.
09.08.2015 17:35 |

podobné články

Strom při bouřce spadl mezi stany, hasiči jsou v pohotovosti. Sledujte radar

 
Prostějovsko a Olomoucko dnes večer zasáhly silné bouřky s přívaly vody, kvůli kterým hasiči evidují bezmála šest desítek výjezdů k zatopeným sklepům či spadlým stromům. V terénu jsou desítky hasičů, kteří se snaží pomoct postiženým obyvatelům, řekla ČTK mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.
10.07.2017 20:25 |

podobné články