Článek

Nedivili bychom se, kdyby se zabila, říkají známí Marušky. Manžel jí poslal poslední sbohem

 
Rodina popisovala její manželství jako harmonické a bez problémů. Podle známých tragické zesnulé Márie Fox Filové (†38) z Piešťan však nemuselo být vše tak v pořádku, jak se příbuzní tvářili. Prý měla se svým manželem Michaelem (51) problémy. Zdrcený vdovec jí teď poslal do nebe poslední vzkaz.
25.08.2016 13:30 |

podobné články

Podobné články

Pohřeb Marušky (†21), kterou přejel spratek v BMW: Bílá rakev a 200 lidí plných hněvu a bolesti

 
Přestože vesnička poblíž Sedlčan čítá asi jen 20 domů, sešlo se tu hodně lidí. Byli to spolužáci, kamarádi a známí Marušky (†21), kterou o život v úterý v Praze připravil grázl v černém BMW. Přišli jí dát poslední sbohem!
10.08.2014 05:10 |

podobné články

Sbohem, Maruško: S dívkou, kterou zabil grázl v BMW, se loučilo 200 lidí

 
Pro pláč nedokáží mluvit. Smutek a bolest ze ztráty milované Marušky (†21) naplnil chrám Páně sv. Jana Nepomuckého ve Svatém Janě. Rodina, přátelé a známí se tu naposledy loučili s dívkou, kterou v úterý ráno srazilo černé BMW. Řídil Marek P. Místo pomoci však utekl a 16 hodin se skrýval.
09.08.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (343 článků)

Martin Trnavský v pyžamu!

 
Ani bychom se nedivili, kdyby si Martin na dopolední snídani herců Divadla Kalich zapomněl převléct pyžamo. Volná plátěná košile je samozřejmě záměr a módní redaktorka Markéta H. vzpomíná s obdivem na módní fanatiky, kteří se nebojí saténová pyžámka od Jeana Paula Gaultiera vytáhnout i do společnosti.
08.09.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Trnavský (91 článků)

Tomáš Krejčíř opustil ženu a jel za misskami!

 
Moderátor Snídaně s Novou má krásnou ženu Gábinu a tři děti. A teď se navíc ukázalo, že jeho manželka má zlato kolem hlavy. Klidně ho pustila na školu fitness miss do rakouského Kaprunu, kam odjelo také deset dívek, které se probojovaly do finále soutěže Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Tomáš má sice pádnou výmluvu, a to, že bude po boku moderátorky Sportovních novin Ivany Vavřínové moderovat slavnostní finálový večer, přesto bychom se nedivili, kdyby na něj jeho žena při spatření těchto fotek vzala paličku na maso:-) Anebo, protože je inženýrka ekonomie, hódně tlustý svazek letošních daňových výjimek…
24.11.2009 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Krejčíř (69 článků) , Ivana Vavřínová (11 článků)

Tomáš Krejčíř opustil ženu a jel za misskami!

 
Moderátor Snídaně s Novou má krásnou ženu Gábinu a tři děti. A teď se navíc ukázalo, že jeho manželka má zlato kolem hlavy. Klidně ho pustila na školu fitness miss do rakouského Kaprunu, kam odjelo také deset dívek, které se probojovaly do finále soutěže Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Tomáš má sice pádnou výmluvu, a to, že bude po boku moderátorky Sportovních novin Ivany Vavřínové moderovat slavnostní finálový večer, přesto bychom se nedivili, kdyby na něj jeho žena při spatření těchto fotek vzala paličku na maso:-) Anebo, protože je inženýrka ekonomie, hódně tlustý svazek letošních daňových výjimek…
26.11.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Krejčíř (69 článků) , Ivana Vavřínová (11 článků)

Nejděsivější reklama, jakou kdy v životě uvidíte! VAROVÁNÍ: Sledujte na vlastní nebezpečí!

 
Inzerenti se pochopitelně snaží vytvořit co nejpoutavější "reklamy":http://www.extra.cz/pozor-na-epilepticky-zachvat-polonahy-justin-bieber-ucinkuje-v-reklame-zasune-v-ni-klic-do-vasi-dirky, aby na ně nalákali co nejvíce zákazníků. Někdy ale s "příběhem" zajdou až tak daleko, že bychom se nedivili, kdyby se po jejím zhlédnutí lidem přinejmenším zvedl žaludek.
05.12.2013 12:25 |

podobné články

Klidně by si mohla zahrát čtrnáctiletou pannu: O 15 kilo lehčí Basiková překypuje elánem

 
Už v září se diváci dočkají české verze muzikálu Romeo a Julie úspěšného autora Gérarda Presgurvice. Ani toto představení se neobejde bez jedné z nejvýraznějších a nejčastěji obsazovaných muzikálových zpěvaček Báry Basikové  (52) . Ta se zhostí role matky Romea, hraběnky Montekové. Vůbec bychom se ale nedivili, kdyby se o Báře uvažovalo při obsazování role Julie. Že by dvaapadesátiletá zpěvačka hrála čtrnáctiletou teenagerku, by jistě nevadilo. Jednak je na divadle vše možné, jednak Bára v jiném muzikálu již hraje neposkvrněnou pannu Johanku z Arku a jednak by si to mohla dovolit i vzhledem ke své postavě.
06.05.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků)

Profesor Keller: Kdyby Schwarzenberg před pěti lety porazil Zemana, už bychom tady měli vysoký počet migrantů a Kocáb by tu vítal spřátelené armády. A drzost Topolánka…

 
ROZHOVOR „Domnívám se, že kdyby před pěti lety zvítězil místo Miloše Zemana Karel Schwarzenberg, měli bychom už nyní potíže s vysokými počty migrantů na našem území, byli bychom považováni za vazala ať už Německa, anebo USA a z Česka by zbyl jen polozapomenutý geografický pojem. Patrně bychom opět hostili posádky spřátelených armád, které by na hranicích vítal pan Kocáb. Při jakkoliv oprávněné kritice některých Zemanových názorů a výroků je nutno mít tyto detaily na paměti,“ říká europoslanec Jan Keller.
23.12.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zeman (279 článků) , Karel Schwarzenberg (3715 článků) , Miloš Zeman (20493 článků) , Karel Schwarzenberg (513 článků)

Jak se fotbalisté připravovali na finále: Z Marušky na Jarmilku!

 
Nejdříve Maruška a potom Jarmilka! Fotbalisté Liberce si před zápasem o titul s Plzní užívali! „Ale ne, jde o penziony v Hraběticích a Bedřichově. Z Marušky jsme museli utéct kvůli nějaký svatbě,“ vysvětluje Jiří Štajner (35), kterému společný pobyt s týmem nevadí.
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štajner (62 článků)

Zoufalí rodiče Adélky (14) a Marušky (11) prosí o pomoc: Sestřenice spolu zmizely beze stopy!

 
Obrovský strach, bolest a zoufalství prožívají rodiče čtrnáctileté Adélky Uhlířové a její o tři roky mladší sestřenice Marušky Sémové. Dívky se včera nevrátily z procházky a mají vypnuté telefony. Viděli jste je?
16.12.2013 07:20 |

podobné články

Smrt Marušky (†21) spratkem v BMW: Psycholog promluvil o rodičích dívky

 
Nejtěžší chvíle života prožívají rodiče Marušky Č. (†21). Tu v úterý ráno zabil Marek Půček (24), když ji srazil svým autem poblíž Švandova divadla v Praze. Podle soudního znalce a psychologa Jiřího Jelena je to o to horší, že smrt přišla tak nečekaně.
08.08.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (308 článků) , Jiří Marek (308 článků)

Hlavou bych mu prohnala kulku, vzkazuje grázlovi sestra Marušky Č. (†21)

 
Velká ztráta zasáhla v úterý brzo ráno rodinu a přátelé Marušky Č (†21). Bezohledný a pravděpodobně opilý Marek P. ji srazil a z místa činu utekl. Dívka zraněním podlehla a zanechala po sobě tak prázdné místo v srdcích svých blízkých.
08.08.2014 11:35 |

podobné články

Matka Marušky (†21) truchlí. Řidič BMW Půček měl v autě KOKAIN!

 
Svým vozem srazil a zabil jednadvacetiletou studentku Marušku. Z místa nehody utekl. Přišel se přiznat, až když vystřízlivěl. Jaký trest Marek Půček dostane? Požádal o kauci a chce trestu uniknout. Soudu přihlíží zlomená matka Marušky i její přítel.
14.11.2014 07:50 |

podobné články

Grázl z BMW se odvolal: Za zabití Marušky dostal 7 let!

 
Marek P., který dostal za sražení a usmrcení jednadvacetileté Marušky sedm let vězení, půjde opět před soud. Proti rozsudku se totiž odvolal. Za smrt dívky, které po autonehodě nepomohl a utekl, dostal sedm let vězení a osmiletý zákaz řízení.
30.03.2015 20:35 |

podobné články

Maminka se domů už nevrátí: Manžel Marušky musel synům říct tu nejsmutnější věc

 
Po celou dobu pátrání Michael, Máriin (†38) manžel, doufal, že se mu jeho žena vrátí domů živá a zdravá. Tato naděje vyhasla, když policisté vylovili bezvládné tělo z přehrady Síňava. Manžel Márii poznal podle snubního prstenu. Teď musel smutnou zprávu říct i jejich dvěma synům.
24.08.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1180 článků)

Takhle jste ji ještě neviděli: Dolinová dorazila na konkurz bez zubu. S oteklou tváří nemohla mluvit, natož zpívat

 
Na herečku Michaelu Dolinovou  (51) se na konkurzu na muzikálovou parodii 50 odstínů šedi čekalo, dokud nepřijde od zubaře. A pak ji režisér Antonín Procházka stejně poslal domů. "Byl to nejkratší konkurz v mém životě," svěřila nám Míša a my se režisérovi ani nedivili, že ji nechtěl trápit. Dost už ji potrápil stomatolog.
30.06.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (149 článků) , Antonín Procházka (17 článků)

Nestárnoucí Cate Blanchett: Mohla by hrát Popelku!

 
Zlá macecha, nebo spíš krásná Popelka? V novém zpracování nestárnoucí pohádky o Popelce, které přichází právě v těchto dnech do kin, hraje Cate Blanchett (45) macechu. Při pohledu do její tváře zblízka byste se ale možná ani nedivili, kdyby získala roli titulní.
13.03.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Cate Blanchett (118 článků)

Johnny Depp chce navštívit Disneyland, ale nemůže

 
Herecká hvězda Pirátů z Karibiku Johnny Depp (46) touží po návštěvě Disneylandu se svými dětmi, ale nemůže! Děly by se zvláštní věci. Herec říká, že kdyby nebyl slavný, rád by vzal své děti do známého parku. „S dětmi bych si chtěl projít celý Disneyland. Celý den bychom se tam procházeli, šli bychom na každou atrakci. Vyzkoušeli by si to, co většina dětí. Takové okamžiky ale s tátou vůbec nezažívají,“ svěřuje se herec. „Kdyby totiž táta s nimi šel Disneylandem, děly by se zvláštní věci. Nebyl bych jak všední návštěvník.“ Herec má se svou partnerkou Vanessou Paradis dvě děti – Lily-Rose (10) a Jacka (7). Ti ho prý drží nohama na zemi. „Popravdě existuje skupina lidí, kteří mě drží v rovnováze,“ říká herec. „Určitě je to má rodina, moje rodina je mi oporou. Vanessa a děti mě drží nohama na zemi. Děti vás budou držet ukotvené, kdyby nevím co.“
24.07.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (708 článků) , Vanessa Paradis (140 článků)

Sláva? Známí by mi dali pěstí, kdyby viděli změny, říká Emma Smetana

 
Moderátorka Emma Smetana se za rok stihla na Nově vypracovat na respektovanou redaktorku i moderátorku, jež jako jedna z mála dostala možnost moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Náhlou popularitu prý zvládá. A kdyby ne, má v okolí přátele, kteří by jí to dali najevo i pěstmi. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
18.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (77 článků) , Emma Smetana (438 článků)