Článek

Nedbálek (ČS): Paradoxy dnešní doby

 
K dnešní úvaze jsem dospěl tím, že relativně žiji v pohodě a mám určitou životní úroveň a mám práci, která mne baví a organizuji si ji sám, vytvářím prostor, abych mohl zaměstnávat druhé a tito měli také pocit naplnění svých tužeb a potřeb.
29.11.2015 22:26 |

podobné články

Podobné články

Nedbálek (ČS): Školní projekt Čínský den

 
Projektový Čínský den ve škole s JUDr. Ing. Karlem Nedbálkem, PhD., MBA a Mgr. Karlem zajímavou formou představena 30 letá spolupráce s farmou Čínsko-česko-slovenského přátelství Nedbálkem z Advokátní kanceláře Slušovice pro děti ZŠ Bystřice pod Hostýnem, Pod Dubíčkem. Dětem byla, kterou zejména advokátní kancelář Mgr. Karel Nedbálek a otec udržují.
05.10.2017 21:15 |

podobné články

Recenze: Cestování časem, paradoxy a epická romance vám zamotají hlavu v Posledním začátku

 
Poslední začátek pokračuje tam, kde skončil První konec. Zamotané? Tak to se máte na co těšit. Pokračování epické romance pro mladé se totiž posouvá na novou rovinu plnou cestování v čase a paradoxy s ním spojenými. Autorka vše zvládá s absolutním přehledem. Jde rozhodně o jednu z nejpovedenějších knih daného žánru v letošním roce.
07.06.2017 12:30 |

podobné články

Sládek (SPR-RSČ): Sviňárna hodná názvu puč a paradoxy doby aneb definitivní zánik demokracie v Česku

 
Prázdniny anebo těsně po nich jsou nejlepší dobou pro provedení puče. Právě tak, jako přepadení nic netušícího pokojného obyvatelstva za úsvitu. Třeba když do bytu vtrhne gestapo, estébáci, exekutoři anebo prostě jen státní úředníci kontrolující co spalujete v kamnech.
13.09.2016 05:40 |

podobné články

Známe identitu Banksyho, tvrdí britští vědci

 
Geniální reakce na paradoxy politické korektnosti i největší pokrytectví dnešní společnosti poukazuje už více než deset roků geniální street art umělec Banksy. Součástí jeho image je to, že vlastně nikdo netuší, kdo za touto přezdívkou stojí. Tedy dosud netušil. Vědci z Queen Mary University prý jméno už znají. Má jím být umělec Robin Gunningham.
08.03.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (328 článků)

Odhalena identita umělce Banksyho! To je ON!

 
Geniální reakce na paradoxy politické korektnosti i největší pokrytectví dnešní společnosti poukazuje už více než dese roků geniální street art umělec Banksy. Součástí jeho image je to, že vlastně nikdo netuší, kdo za touto přezdívkou stojí. Tedy dosud netušil. Vědci z Queen Mary University prý jméno už znají. Je jím umělec Robin Gunningham.
09.03.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (328 článků)

Slavné české moderátorky šly do nedbalek: Jak vypadá Heidi Janků nebo Decastelo ve spodním prádle?

 
Moderátorky televizního erotického pořadu se konečně svlékly! Heidi Janků  (50) , Štěpánka Decastelo  (34) a Denisa Jeřábková (25) odhodily stud i oblečení a ukázaly své největší přednosti. Podívejte se do naší fotogalerie!
26.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (484 článků) , Denisa Jeřábková (26 článků)

Nač nosit podprsenku? Faltýnová už se neskrývá. Takto vystavila své přednosti hrdě na odiv

 
Modelka Petra Faltýnová  (35) se s tím příliš nepáře. Na módní show Top Secret, která byla zásadně o spodním prádle, vyrazila bez nedbalek.
28.08.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (698 článků)

Ornello, bacha na ni! Provokatérka přítele Štikové předvedla své hodně nebezpečné zbraně

 
Pamatujete na takový menší úlet Josefa Kokty , přítele Ornelly Štikové  (21) , s půvabnou zrzkou? Málokdo ví, že dívka je poměrně známou moderátorkou. Kvůli propagaci nové sezóny svého pořadu na hudební televizi se svlékla do nedbalek a bylo na co se koukat!
03.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (891 článků) , Ornella Štiková (1046 článků)

Karel Nedbálek (ČS): Proč Česká Suverenita usiluje o vstup do Evropského parlamentu?

 
Je častým omylem těch, kteří nechápou skutečný národní zájem naší republiky, že nejrychlejší cestou, jak zajistit územní celistvost a nedotknutelnost našich hranic, je urychlené vystoupení z Evropské unie. Česká Suverenita i já osobně jsem naopak přesvědčen, že nejpřirozenější cesta vede právě do Evropského parlamentu, kde zcela jistě můžeme a vlastně musíme společně s poslanci z Polska, Velké Británie, Slovenska, Slovinska, Chorvatska a dalšími prosazovat v Evropské unii návrat k původním principům tohoto společenství.
03.03.2014 14:05 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Dejme stop paranoidnímu jednání

 
Situace na Krymu mne nenechává lhostejným, a proto se k ní musím vyjádřit. Jsem v naprosté jednotě s tiskovou zprávou strany Česká Suverenita. Dění na Ukrajině se měří dvojím metrem. Vše ovládla politická hysterie a neobjektivní informace některých médií. Naši vládní politici, ale i někteří další, včetně opozice, viní většinou za vzniklou situaci pouze Rusko. Odmítám takový jednostranný pohled, cílem je vymývání mozků občanů a prosazování zájmů byrokratické EU, NATO a USA.
10.03.2014 09:50 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Stop České veřejnoprávní televizi s kapciozními informacemi

 
Souhlas s připojením ukrajinského poloostrova Krym k Ruské federaci v nedělním referendu podle prvních odhadů vyslovilo asi 90 procent voličů, při účasti 80 procent obyvatel. Komentování ČT24 ohledně výsledků referenda na Krymu mne přesvědčilo o faktu, že platit poplatky veřejnoprávním mediím za paskvilní a zavádějící informace je dalším pokračováním tunelování veřejných prostředků.
17.03.2014 09:55 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Spravedlnost dle Krajského soudu v Brně nebo korupce dle logiky věcí

 
Konkurzní soudy ve spolupráci se správci konkurzních podstat a insolventními správci mohou svým konáním způsobovat třetím osobám stamilionové škody, aniž by za takové jednání nesli jakoukoliv odpovědnost. Vzniká tak skupina nepostižitelných lidí bez osobní odpovědnosti za své jednání.
04.04.2014 14:50 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Exces non plus ultra

 
Spravedlnost dle Krajského soudu v Brně nebo korupce dle logiky věcí.
04.04.2014 19:45 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Preambule programu České Suverenity pro volby do Evropského parlamentu

 
Česká Suverenita je politická strana, která usiluje o zachování svrchovanosti naší země, která je základním předpokladem prosperity, svobody a záruka našeho budoucího rozvoje. Základní pilíř našeho programu schválený II. sjezdem strany tvoří obhajoba oprávněných zájmů občanů.
11.04.2014 13:50 |

podobné články

Nedbálek (ČS): ČESKÁ SUVERENITA v Senátu

 
Na pozvání senátora MUDr. Vladimíra Drymla, se ČESKÁ SUVERENITA prostřednictvím části předsednictva a republikové rady zúčastnila prohlídky Senátu. V historických prostorách a sněmovních místech se rozhořela diskuse k součastným problémům České republiky a k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu.
22.04.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (286 článků)

Nedbálek (ČS): Slovanskou vzájemností proti islamizaci

 
Před krátkou dobou byla česká veřejnost prostřednictvím medií informována o projektu Velvyslanectví Spojených států amerických v České republice a Ministerstva školství ČR „Muslimové očima českých školáků“, který má ve školách pozitivně prezentovat islám proti předsudkům a xenofobii a představit islámskou kulturu.
30.04.2014 10:50 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Vlastní odpovědností a cílevědomou prací k lepší budoucnosti

 
Česká Suverenita považuje práci za jednu ze základních hodnot, a proto si váží každého, kdo dokáže poctivou prací uživit sebe a svoji rodinu. Poctiví řemeslníci, živnostníci i zaměstnanci jsou skutečnou základnou prosperujícího státu a je nutné, aby jim stát vytvářel k jejich práci dobré podmínky.
05.05.2014 12:15 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Nikdo by neměl mít více moci, než kolik má odpovědnosti

 
Název článku je jedním z Smidakových principů, které mají pro svůj univerzální význam možnost ukazovat zrcadlo nejrůznějším společenským disciplinám.
12.05.2014 15:55 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Synergie Evropské unie

 
Tak jako Česká Suverenita i já osobně jsem přesvědčen, že cesta prosperity vede přes Evropský parlament. Musíme využívat to pozitivní, co Evropská unie nabízí, hledat synergické síly, která povedou k větší prosperitě a zvýšení životní úrovně nás, občanů ČR.
19.05.2014 09:45 |

podobné články