Článek

Nechutný útok na matku paterčat: Její fotka s odpornou lží se šíří světovým internetem! Co o Kiňové napsali?

 
Fotky Alexandry Kiňové byly opět zneužity! Tentokrát se o ní píše jako o těhotné ženě, která se jmenuje Dellora Angie. A ta má být podle amerických i španělských stránek, jako například TMK, těhotná dva roky! S informací přišel web Blesk.cz.
16.08.2016 15:25 |

podobné články

Podobné články

Nechutný útok na matku paterčat! Kiňové přidali do břicha dalších 6 dětí!

 
Matka českých paterčat Saša Kiňová (25) prostě nebude mít klid! eXtra.cz odhalilo neuvěřitelnou chybu v zahraničním tisku, který ke zmatečné informaci použil její osobní fotografie a tvrdí, že je to žena z Indie, která porodila 11 děti! Je tohle vůbec možné?
19.06.2015 11:47 |

podobné články

Matku paterčat zneužili ke špinavé lži! Čeká prý dítě s vzácným postižením

 
Dellora Angie má být podle španělského serveru TKM už dva roky těhotná! Její dítě už má vážit přes osm kilogramů - vše kvůli vzácné vývojové poruše. Ale má to jeden háček - místo fotografií Dellory se na internetu objevily obrázky Alexandry Kiňové, matky paterčat, kterou takto nechutně zneužili!
16.08.2016 13:15 |

podobné články

Kyberšikana matky paterčat: Lidé jí na internetu píší věci, ze kterých se vám bude chtít zvracet

 
Na informaci o tom, že matce paterčat, Alexandře Kiňové, "byl objeven nádor":http://www.extra.cz/supermama-v-ohrozeni-matka-ceskych-patercat-ma-nador-umira v nadledvině, který pomalu roste, reagovali čtenáři hodně rozčileně.
13.11.2014 19:21 |

podobné články

Lži a zase jen lži! Bývalá opatrovnice na Facebooku drsně setřela matku českých paterčat Sašu Kiňovou!

 
Matka českých paterčat Saša Kiňová (25) se ve zlém rozešla se sociální opatrovnicí Klárou Vítkovou Rulíkovou. Ta Kiňovou dlouhodobě kritizuje. Nyní vzkázala, že rodina lže do médií o své současné situaci.
10.06.2015 14:51 |

podobné články

Nechutný útok: Mámě paterčat poslali sloní výkal

 
Rasistické útoky nesnášenlivých spoluobčanů snad neskončí! Paterčatům a jejich mámě Alexandře Kiňové někdo poslal sloní výkal. Byť to měl být spíše nejapný žert, nad chováním "vtipálka" však zůstává rozum stát.
26.08.2013 15:10 |

podobné články

Česko se bouří: Matku paterčat zahrnuli dary a čtyřčata, která se narodila před devíti lety, nemají nic. Jaká je ale pravda?

 
Jak je to vlastně s "matkou paterčat Alexandrou Kiňovou":http://www.extra.cz/tema/patercata (23) a její bohatou pomocí od státu? Zdá se, že Češi srovnávají jablka s hruškami a na mladou romskou rodinu Kiňových svolávají hromy blesky jenom proto, že se matce povedl unikát, díky kterému "dostane od státu velkou pomoc":http://www.extra.cz/cesko-zavalila-vlna-solidarity-matka-patercat-si-zaslouzi-luxus-prectete-si-co-vsechno-pro-ni-stat-a-mesto-chystaji. Zatímco rodina, která naposledy měla v Česku velký počet dětí najednou, tedy rodina Janušova se čtyřčaty, trpí podle lidí v chudobě.
06.06.2013 18:05 |

podobné články

Rasistické útoky nestačí? Matce paterčat někdo poslal sloní trus!

 
Nejenže se matka paterčat "Alexandra Kiňová":http://www.extra.cz/tema/alexandra-kinova (23) musí neustále potýkat s "rasistickými útoky na svou osobu a rodinu":http://www.extra.cz/matku-patercat-uz-za-tyden-pusti-z-nemocnice-ven-pujde-pod-policejni-ochranou, teď se na její popularitě přiživuje i firma, jejímž rádobyvtipným nápadem je zasílání sloního trusu.
26.08.2013 16:35 |

podobné články

Ještě tři týdny a matku paterčat pustí z porodnice i s dětmi domů: Dětem je měsíc a vlci stále vyjí!

 
Nejslavnější sourozenci Česka se brzy chystají do "nového bytu v Milovicích":http://www.extra.cz/matka-patercat-se-brzy-bude-stehovat-do-vetsiho-obyvatele-milovickeho-domu-se-ale-boji-proc. "Alexandra Kiňová":http://www.extra.cz/tema/matka-patercat (23) už má tři ze svých pěti dětí u sebe na pokoji, jen jeden chlapec a děvče musí zůstávat v inkubátoru pod dohledem lékařů. Ale nejdéle za tři týdny si je bude moct rodina Kiňových odvézt všechny domů.
03.07.2013 11:40 |

podobné články

Matku paterčat už za týden pustí z nemocnice, ven půjde pod policejní ochranou

 
Bojí se, aby se jim nestalo to, co tehdy malé Natálce, která doplatila na žhářský útok ve Vítkově. Do oken svého nového bytu si proto dala "Saša Kiňová":http://www.extra.cz/tema/alexandra-kinova (23) a její patrner Antonio Kroščen "speciální fólie, aby se vyhnuli násilí":http://www.extra.cz/vybrane-penize-pro-matku-patercat-deti-je-nedostanou-co-s-nimi-rodina-udela.
02.08.2013 19:55 |

podobné články

Milovice se chystají na paterčata, rodině nabídly větší byt

 
Pět dní před porodem prvních českých paterčat je v pohotovosti nejen lékařský tým podolské porodnice, rodina Alexandry Kiňové, ale i obec, kde 23letá matka pětiletého synka a ještě nenarozených paterčat bydlí. Zatím v bytě 1+1.
29.05.2013 13:45 |

podobné články

Supermáma paterčat: Bez půjček děti neuživíme!

 
Velkorysé dary, ale také anonymní výhrůžky a sprosťárny. Toho všeho se teď od cizích lidí dostává mamince prvních českých paterčat Alexandře Kiňové (23). Kvůli anonymním výhrůžkám se v poslední době médiím vyhýbá. Deníku Aha! ale přímo v porodnici poskytla exkluzivní rozhovor.
11.07.2013 12:05 |

podobné články

Supermáma paterčat: Bez půjček děti neuživíme!

 
Velkorysé dary, ale také anonymní výhrůžky a sprosťárny. Toho všeho se teď od cizích lidí dostává mamince prvních českých paterčat Alexandře Kiňové (23). Kvůli anonymním výhrůžkám se v poslední době médiím vyhýbá. Deníku Aha! ale přímo v porodnici poskytla exkluzivní rozhovor.
11.07.2013 16:35 |

podobné články

Milovická paterčata: Proč skončila i s otcem v nemocnici? Už víme, co se v pátek stalo!

 
V mladoboleslavské Klaudiánově nemocnici jsou podle informací eXtra.cz "v utajení hospitalizována čtyři z pěti rekordních paterčat":http://www.extra.cz/vime-prvni-ctyri-z-peti-milovickych-patercat-lezi-i-s-otcem-v-nemocnici-ohrozeni-zivota, která se loni v červnu narodila Alexandře Kiňové a Antonínu Krosčenovi z Milovic.
08.03.2014 13:40 |

podobné články

Supermáma musela na operaci! V nemocnici skončilo i jedno z paterčat. Proč?

 
Rodina Alexandry Kiňové (24) má za sebou divoký měsíc. Matka prvních českých paterčat je po operaci a jedno z dětí, Alex (9 měsíců), skončilo v nemocnici.
19.03.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)

Šokující zprávy o mámě paterčat: Je znovu těhotná?

 
„Matka prvních českých paterčat je prý znovu těhotná.“ Taková informace se nesla v Milovicích, kde matka s paterčaty žije. Když se na to Blesk Alexandry Kiňové zeptal, přišla s překvapivou odpovědí!
09.07.2014 05:10 |

podobné články

Problémy v rodině paterčat: Jejich máma je opustila!

 
Antonín Kroščen (28), partner matky prvních českých paterčat Alexandry Kiňové (25) měl plné ruce práce. Na krku mu totiž zůstalo celkem šest dětí…
05.11.2014 12:10 |

podobné články

Supermáma v ohrožení: Matka českých paterčat má nádor! Umírá?

 
"Matce paterčat Alexandře Kiňové":http://www.extra.cz/prvni-ceska-patercata-slavi-sve-prvni-narozeniny-dostanou-fungl-nove-dudliky doktoři objevili nádor v nadledvině, který pomalu roste!
12.11.2014 12:16 |

podobné články

Patronka paterčat řekla názor a má vyletět z práce. Souhlasíte?

 
Rozhovor s Klárou Vítkovou - Rulíkovou, v němž se tvrdě opřela do matky paterčat paní Kiňové, vyvolal bouřlivé reakce. I když spousta lidí patronce fandí, jiní volají po jejím tvrdém potrestání a odvolání z pracovní pozice.
06.01.2015 14:01 |

podobné články

Patronka paterčat hubovala supermámu za špatné hospodaření: Podpořili mě i Romové!

 
Dříve to byly velké přítelkyně, teď to mezi nimi vře. Patronka paterčat Klára Vítková-Rulíková se totiž tvrdě opřela do jejich matky Alexandry Kiňové, když řekla, že vůbec neumí hospodařit s penězi a vyhazuje jídlo. Kvůli tomu Kiňová samozřejmě zuří. Patronka však překvapila tím, že za ní a jejím názorem stojí hodně lidí včetně Romů, jak řekla serveru TN.cz.
07.01.2015 22:06 |

podobné články