Článek

Nechuťárna v Prostřeno aneb kde končí koňské mršiny!

 
Dnešní díl vařící reailty show má na hrbu milovník koní Bohouš. Během jídla se ovšem o svém "koníčku" rozpovídá více než by bylo zdrávo!
16.03.2016 15:40 |

podobné články

Podobné články

Nechuťárna v Prostřeno aneb kde končí koňské mršiny!

 
Dnešní díl vařící reailty show má na hrbu milovník koní Bohouš. Během jídla se ovšem o svém "koníčku" rozpovídá více než by bylo zdrávo!
15.03.2016 05:05 |

podobné články

Smrtící žralok v britském letovisku? Místní zakopávají o mršiny a trnou hrůzou

 
Z výskytu jednoho z nejnebezpečnějších mořských živočichů, žraloka bílého, mají strach obyvatelé britského dovolenkového letoviska Great Yarmouth v hrabství Norfolk. Během posledního týdne našli na pláži dvě částečně sežrané mršiny delfínů se stopami zubů vypadajícími jako od tvora, kterého proslavil film Čelisti. Za poslední rok jde navíc o několikátou mršinu, kterou zde našli. Letovisko chtělo v následujících dnech zahájit hlavní sezónu, ale nyní si není jisté, zda je to bezpečné.
15.05.2018 19:20 |

podobné články

Další konina! Kontroly odhalily koňské maso v burgerech a kuličkách

 
Doteď se na českém trhu povedlo koňské maso prokázat jen v lasagních. Ale to už neplatí. Podle rozborů výrobci koňské maso přimíchali i do masových kuliček a mražených hamburgerů.
22.02.2013 13:40 |

podobné články

Nechuťárna v Prostřeno aneb jak "chutná" maso z vlčáka!

 
Během ústecké série se v úterý hosté u tabule dozví, jakou chuť má masíčko z nejlepšího přítele člověka.
18.04.2016 15:15 |

podobné články

Nechuťárna v Prostřeno aneb jak "chutná" maso z vlčáka!

 
Během ústecké série se v úterý hosté u tabule dozví, jakou chuť má masíčko z nejlepšího přítele člověka.
20.04.2016 09:35 |

podobné články

Místo hovězího masa v hamburgerech se objevilo maso koňské

 
Ve Španělsku našla organizace na ochranu spotřebitelů koňské maso v hovězích hamburgerech, uvedla agentura AP. Konina byla nedávno nalezena v karbanátcích také v Irsku a ve Velké Británii. Výrobky prodávaly například supermarkety řetězce Tesco, a to i v České republice, kde byly hamburgery s příměsí koňského masa ihned staženy, ačkoliv konina není zdravotně závadná. 
29.01.2013 19:55 |

podobné články

Koňské maso se dostalo do Česka: Inspekce ho objevila v lasagních

 
Potvrzeno! Koňské maso se dostalo po Velké Británii a Irsku i do Česka. Inspekce ho objevila v lasagních od společnosti Nowaco, kde bylo místo deklarovaného hovězího. Obchodní řetězec Tesco už všechny výrobky stáhl.
20.02.2013 11:50 |

podobné články

Recept na bohatství: Petr šokoval porotu. To je koňské lejno s mýdlem!

 
Hodně silný žaludek musí mít porotci kulinářské soutěže Recept na bohatství. To, co jim naservíroval koňák Petr ze Strančic u Benešova, mělo do jídla daleko. Vypadalo to prý spíš jako koňské lejno!
10.09.2012 13:25 |

podobné články

Je Česko na řadě? Koňské maso vydávané za hovězí se dostalo i do Německa

 
Skandál se zaměňováním hovězího masa za koňské, se kterým se v posledních dnech potýká několik evropských států, zasáhl i Německo. Lasagne s nepřiznaným podílem koniny dnes večer na základě výsledků testů ohlásil řetězec supermarketů Real a nabídl zákazníkům možnost špatně deklarovaný výrobek vrátit. Prodejce ho sám preventivně stáhnul z nabídky už minulý týden při objevení prvního podezření. 
13.02.2013 23:00 |

podobné články

Potvrzeno! Koňské maso měli na talíři i Češi! Víme, do čeho ho namleli!

 
Koňské maso v mražených potravinách se objevilo i v českých obchodech. Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) koninu potvrdila v lasagních od firmy Nowaco.
20.02.2013 11:20 |

podobné články

Koňské maso je zdravější. Od hovězího ho ale nemáte šanci rozeznat

 
Scénář s masovou aférou se naplnil i u nás. Po výskytu v několika evropských zemích se koňské maso vydávané za hovězí dostalo na tuzemský trh, potvrdila to potravinářská inspekce. Zjišťovali jsme, zdali lze koninu od hovězího vůbec rozeznat a jak konkrétně se maso testuje.
20.02.2013 17:10 |

podobné články

Koňské maso na talíři? Podívejte se, jak bratrům Slovákům chutnalo!

 
Patříte k těm, kteří by koňské maso nikdy nevzali do úst? Podívejte se na video, které ukazuje, jak si na něm pochutnali bratři Slováci. Faktem ale také je, že mnozí oslovení koňský salám raději odmítli.
23.02.2013 12:55 |

podobné články

Průšvih nekončí, na český trh se dostalo koňské maso plné jedovatých léků

 
Na český trh se dostalo koňské výsekové maso z Polska obsahující analgetikum fenylbutazon, které se nesmí dávat zvířatům určeným k lidské stravě, sdělil dnes mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Josef Duben.
02.04.2013 18:00 |

podobné články

Dcera britské královny princezna Anna radí: Jezte koňské maso!

 
Dcera královny Alžběty II. princezna Anna vyvolala pobouření ve Velká Británii návrhem, že by Britové měli jíst koňské maso. To je přitom na ostrovech tabu, kůň je oblíbené zvíře. Sama Anna je přitom milovnice koní a bývalá závodní jezdkyně.
16.11.2013 11:41 |

podobné články

Házet koňské koblížky na Brusel, radí Ringo Čech. Podělaní, podlézaví lidé. A přidal něco o modrých strakách a lidech z kultury, co vzpomínají na komunismus

 
ROZHOVOR „Mně se strašně líbilo, že pan Drahoš řekl, že chce být prezidentem slušných lidí. Tak mu vyřiďte, že to bude vládnout opravdu velmi malému procentu společnosti,“ říká ke kandidatuře profesora Jiřího Drahoše na prezidenta František Ringo Čech. Promluvil i o KSČM, o nízkých platech v České republice a o Evropské unii. „Já bych na ně naházel koňské kobližky, kdybych mohl,“ říká František Ringo Čech.
01.04.2017 04:45 |

podobné články

TV Prima uniklo ze střižny brutální video ze show Prostřeno: Sledujte nejhloupější účinkující televizní historie!

 
Nejnovější internetovou senzací je jako obvykle video, které publiku ukazuje nepříliš bystrého člověka. Tím je tentokrát paní v tyrkysové haleně, účastnice lidového "jídelního souboje":http://www.extra.cz/tema/prostreno s názvem "Prostřeno":http://www.extra.cz/tema/prostreno. Ten je notoricky známý každému Čechovi, jenž někdy slyšel o vynálezu jménem televize.
02.06.2014 17:10 |

podobné články

ME atletů v Helsinkách: Sprinter si vykloubil koleno!

 
Nechuťárna. Odpornost první kategorie. Při pohledu na rozběh stometrového sprintu na helsinském evropském šampionátu v atletice si mnozí ublinkli.
29.06.2012 12:15 |

podobné články

Technická nechuťárna: Japonec aktivuje iPhone 5S pomocí bradavky!

 
Japonsko je pravděpodobně největší divnozemí na celém světě. Hrají tu simulátor strkání prstu do zadku, v kinematografii hrají hlavní roli obrovská monstra a nový iPhone 5S s čtečkou otisku prstu tu jeden muž odemyká pomocí vlastní bradavky. Vážně!
30.09.2013 13:10 |

podobné články

Brr, nechuťárna. Běženec si o silvestru takto sexuálně zařádil na Němce. Jaký za to dostal trest? Podívejte se sami

 
Německé úřady včera zaznamenaly hned dva úspěchy v boji proti kriminalitě páchané muslimskými uprchlíky. Kolínský soud odsoudil dva muže za sexuální obtěžování ze silvestrovské noci a policii se zase podařilo obvinit alžírského mladíka, který udržoval kontakty se strůjci teroristických útoků v Paříži.
08.07.2016 16:50 |

podobné články