Článek

Nečekaný návrat zimy zkřížil optimistické plány na cesty ke Zlatému návrší

 
Nečekaný příchod zimního počasí nedovolí zahájit plánovaný provoz turistických spojů linky 991 Jilemnice-Horní Mísečky-Zlaté návrší. Spuštění provozu této linky bylo naplánováno na sobotu 30. 4. 2016.
26.04.2016 21:50 |

podobné články

Podobné články

Parlamentní výbor si prohlédl dopravní terminál a Zámecké návrší

 
Na výjezdní zasedání zavítal v úterý a ve středu do Pardubického kraje Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jeho členové jednali se zástupci obcí a místních sdružení a dnes si společně s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým prohlédli dopravní terminál v České Třebové a Zámecké návrší v Litomyšli.
15.04.2015 15:35 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1331 článků) , Michal Hrdlička (609 článků)

Paroubek: Pouze optimistické odhady analytiků k růstu stavebnictví vést nemohou

 
Odhady ekonomických analytiků, kteří se posledních pár let spíše pletou, jsou ohledně vývoje českého stavebnictví v tomto roce velmi optimistické.
03.07.2014 11:45 |

podobné články

Cesty domů (18) - Pomsta

 
Kači překvapí při krádeži v ordinaci Na Návrší dívku Moniku. Rudolf přivolá Honzu, ten ale nechá Moniku utéct.
17.11.2010 11:10 |

podobné články

Tito ježčí sourozenci se zimy bát nemusí, dočkali se fešáckých pletených čepic

 
Trojice ježčích mláďat měla namále, když se na pokraji zimy vzdálila od svých rodičů. Naštěstí jim osud do cesty přivedl milovnici zvířat Angelu Fenton (53), která si z nich udělala domácí mazlíčky.
20.10.2015 10:05 |

podobné články

Další vrásky Ivety Bartošové: Arturova vzpoura!

 
Artur Štaidl (14) zkřížil plány Domeniku Martuccimu (35), který ho chtěl i s  mámou Ivetou Bartošovou (45) odvléct do prosluněné Itálie. Vzepřel se vlastní rodině! Čtrnáctiletý chlapec nechce opustit Česko a hlavně svého tátu Ladislava Štaidla (66)! „Artur tam žít nechce,“ svěřil se deníku Aha! zklamaný Martucci. To jim vzkázal z hudebního tábora, kde nyní tráví prázdniny.
19.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků) , Ladislav Štaidl (343 článků)

Karlovarský aktivista: Všichni politici si mysleli, že policie na ně nemůže. A teď zírají

 
ROZHOVOR Karlovarský zastupitel Jiří Kotek (Alternativa) patří k nejaktivnějším a zároveň nejnenáviděnějším protikorupčním aktivistům u nás. Svými trestními oznámeními a žalobami zkřížil plány několika vlivným lidem. I když například městu Karlovy Vary pomohl získat žalobou na neplatný prodej majetku sto milionů korun, za největší úspěch považuje, že ještě vůbec žije.
11.07.2013 17:05 |

podobné články

Marod Zeman: Žádné zranění kolene, ale prý KOLAPS! Kvůli alkoholu?

 
Zhoršený zdravotní stav zkřížil plány prezidenta Zemana, který byl převezen z motolské nemocnice na zámeček do Lán do domácího ošetřování. Podle ministra zdravotnictví způsobilo jeho potíže bolestivé zranění kolena po nočním zakopnutí o shrnutý koberec. Časopis Týden však s odkazem na svůj zdroj mluví o něčem jiném - Zemanově kolapsu, za který může prý i alkohol!
04.11.2013 12:20 |

podobné články

Na stadion Realu vjely traktory. Luxusní stánek zatím nebude

 
Soud v Madridu zkřížil plány fotbalového velkoklubu Realu Madrid na kompletní rekonstrukci stadionu, která má stát zhruba 400 milionů eur (11 miliard korun). Na stadion Santiago Bernabeu tak aspoň vjely traktory a pokládá se nový trávník.
02.08.2014 15:35 |

podobné články

Rozvod nebude: Bůh ochraňuj novou královnu Camillu! Zlomená Kate se mstí...

 
Britská královna Alžběta II. (88) donedávna zamýšlela předat panovnický úřad prvorozenému vnukovi a jeho ženě, čímž by obešla svého zmateného syna Charlese (66) a jeho věčně opilou a nenávistnou manželku Camillu (67). Podle průzkumů tomu byla nakloněná i britská veřejnost. William však dává přednost rodinnému životu a chce věnovat maximum pozornosti svým dětem a Kate. Babičce to již oznámil a tím zásadně zkřížil její plány.
02.12.2014 12:05 |

podobné články

Nález vraku nacistické stíhačky oslavili doutníkem

 
Doutníkový tabák zavoněl v sobotu na návrší posečeného obilného lánu mezi obcemi Telnice a Otmarov na Brněnsku. Milovníci vojenské historie oslavili završení úspěšného hledání sestřelené německé stíhačky Messerschmitt Bf-109. Výrazně pomohli pracovníkům Moravského zemského muzea, kteří pátrání po německém letadle iniciovali.
06.08.2011 17:00 |

podobné články

Moravští nebožtíci nebudou mít klid ani po smrti

 
Zhruba dvacet tisíc padlých mužů a také tisíce zabitých koní. To je výsledek legendární z hlediska strategie geniální poslední velké klasické bitvy muž proti muži, která se v dějinách uvádí od roku 1805 jako Bitva u Slavkova, nebo také Bitva tří císařů anebo je jednoduše nazývána Austerlitz, což je mezinárodně známé německé označení pro Slavkov. Až na samotném bitevním poli pod kopcem Santon poblíž motorestu Rohlenka těsně u Dálnice D1 čin z návrší s Napoleonovým stolem, nebo nejlépe z míst se světoznámou Mohylou míru si tisíce každoročně především zahraničních návštěvníků uvědomí, jak obrovský to musel být masakr. Dodnes se při hluboké orbě v polích nalézají artefakty po nešťastných padlých. I bez toho je však v místech bitvy cítit pieta na každém kroku. Tedy - vnímaví a citliví ji jistě cítí. Těm otrlým je to však zřejmě jedno.
09.02.2012 14:30 |

podobné články

Nová alej chrání obyvatele moravskoslezské obce Pustá Polom proti větru

 
V moravskoslezské obci Pustá Polom představili ve čtvrtek 11. prosince nové stromořadí. Nově vysázené lípy slouží jako devět set metrů dlouhý větrolam s protierozními účinky, chránící okolní obhospodařované pozemky proti přírodním živlům. Výsadbu aleje na obecním návrší Sovinec podpořila Nadace ČEZ, která pod odborným dohledem botanika Václava Větvičky věnovala Pusté Polomi částku 194 000 Kč.
12.12.2014 20:01 |

podobné články

Madonu z Veveří už mohou vidět milovníci umění v Brně

 
Madonu z Veveří si od středy mohou prohlédnout návštěvníci Diecézního muzea v Brně. Národní galerie ji na základě soudního rozhodnutí musela vrátit farnosti Veverská Bítýška, která pak rozhodla o umístění vzácného gotického díla v muzeu na petrovském návrší u brněnské katedrály.
16.03.2016 07:40 |

podobné články

Ignis Brunensis v Brně: Prohlédněte si ohňostroje z letadla

 
Dívat se na špičkové světové ohňostroje ze země, balkonu nebo strategicky obsadit návrší s dobrým výhledem na Špilberk či Brněnskou přehradu? Můžete to zkusit přímo z letadla!
26.05.2017 16:05 |

podobné články

Statečná Fabienne: Je jí 5 a přeprala rakovinu!

 
Nejdřív nečekaná rána, smutek a velké obavy, teď předvánoční radost a optimistické plány do budoucna. Chantel a Craig Richardsonovi překonali to nejhorší období v životě – dceři Fabienne (5) před rokem zjistili nádor vaječníků. Malá dívka ve Velké Británii tuto nemoc jako nejmladší pacientka porazila a spolu se sestrou začala rodiče zdravě zlobit.
21.12.2010 06:10 |

podobné články

Brněnští onkologové se bouří: "Cizí" pacienty po 1. březnu odmítneme

 
I přesto, že jednání mezi lékařskými odbory a resortem zdravotnictví neberou konce, zatím nedospěla k žádnému konkrétnímu výsledku. Někteří z lékařů tak již nastiňují své plány, jak budou pracovat po krizovém 1. březnu. A ty příliš optimistické nejsou.
08.02.2011 13:30 |

podobné články

Dovolená na firmu? Finanční úřad kontroluje služební cesty během prázdnin mnohem důkladněji

 
Podezřelé zahraniční cesty zahrnuté v daních? To je pro finanční úřad jako pro býka červená barva. Speciálně letní období dovolených sledují kontroloři velmi bedlivě. Daňoví poradci proto varují: Vykazování rodinné dovolené jako pracovní cesty je více než rizikové, skutečné služební cesty během prázdnin je vhodné doložit o to pečlivěji.
11.06.2014 12:00 |

podobné články

Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu

 
Skupina Holki chystá návrat do světa showbyznysu. A bude to návrat poněkud nečekaný, trio dívek ve složení Radana Labajová, Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá se rozhodlo odhodit stud a předvést svá sexy těla. "Kdo se nesvleče, ten už dneska nezaujme, nahota zkrátka prodává," míní všechny shodně. Další články k tématu: Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství Klára nám nechybí, říkají zbylé tři členky skupiny Holki Radana Labajová ze skupiny Holki ukázala syna Teodora
04.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (17 článků) , Nikola Šobichová (12 článků) , Radana Labajová (23 článků)