Článek

Nečekané prohlášení interpretky megahitu Shake It Off: 'Myslím, že lidé si ode mě potřebují odpočinout'

 
Taylor Swift prozradila své plány do budoucna. A ty jsou hodně překvapivé – chce si dat pauzu! Co jí k tomu vede?
09.10.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (289 článků)
Podobné články

Z tohoto internet šílí: Zběsilý tanec Harlem Shake je superhit

 
Internet má novou módu. Točit videa Harlem shake. Příběh je jednoduchý. Jeden člověk začne tančit na skladbu a okolí ho ignoruje. Po signálu "Do the Harlem shake" všichni rozjedou zběsilé taneční kreace. Podívejte se na některé kousky.
20.02.2013 05:10 |

podobné články

Už i Blesk.cz se roztančil v rytmu fenomenálního Harlem Shake!

 
Už i Blesk.cz se roztančil ve stylu populárního Harlem Shake. Fotografie zběsile poskakují, titulky paří jako o život a do toho všeho hraje samozřejmě populární track Baauer – Harlem Shake.
05.03.2013 19:10 |

podobné články

80letí důchodci tančí na Shake it off od Taylor Swift

 
Nejsou tak sexy, jako Taylor Swift, zato vás ale pobaví! Partička staříků v čele s 80letou babičkou z novozélandského domova důchodců miluje hudbu a rozhodla se o předělávku videoklipu k písničce Shake if off od zpěvačky Taylor Swift. Chvilku jim trvalo, než se do toho dostali, ale povedlo se a výsledek stojí za to! A rozhodně to není jejich první odvážný počin...
15.10.2016 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (289 článků)

Taylor Swift prý vykradla text k písni Shake It Off

 
Textaři Sean Hall a Nathan Butler zažalovali zpěvačku Taylor Swiftov. Jedna z nejvíc vydělávajících amerických hvězd totiž bez povolení použila jejich text pro svůj hit Shake It Off. A samozřejmě jim za to nezaplatila. Oni tvrdí, že stejné verše napsali pro píseň Playas Gon‘ Play v roce 2001. U soudu žádají odškodné za porušení autorských práv.
26.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (289 článků)

Krutý konec Jany Petrů, interpretky hitu Den je krásný: Uhořela ve svém vlastním bytě

 
Asi všichni znají notoricky známou hitovku Den je krásný z legendárního filmu Starci na chmelu. Společně s Karlem Gottem  (72) ji zpívala Jana Petrů (✝51), okatá zpěvačka s průrazným hlasem. Málokdo však tuší, že poslední den interpretky tohoto hitu rozhodně krásný nebyl. Od poloviny šedesátých let se začala postupně Jana Petrů ze scény vytrácet. Po roce 1968 přestala zpívat a zmizela z povědomí lidí úplně. Její další osudy byly dlouhá léta zahaleny tajemstvím. Spekulovalo se o autonehodě.
07.11.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků) , Jana Petrů (2 články)

Video: Konečně! První varování, že by lidé měli přestat dělat Harlem Shake. Tenhle kluk se málem upálil

 
Otravuje to lidi po celé planetě a někteří stále nechápou, že už toho máme dost. Harlem Shake, mor dnešních dní, kdy lidé dostávají epileptický záchvat na hit DJe Baaurea, zaplavuje celý internet a pomalu abyste se báli odšpuntovat zátku ve vaně, aby to na vás nevyskočilo.
25.04.2013 20:55 |

podobné články

To prostě musíte vidět! Fenomén ovládá internet: Nejvíc sexy Harlem Shake

 
Kdo to ještě nezaregistroval, tak má tu pravou příležitost právě teď. Internetem se valí záplava jménem Harlem Shake. Lidé nahrávají vtipná videa na internet a ta nejlepší mají až miliony zhlédnutí! Kouzlo je v tom, že vždy hraje jedna a ta samá písnička, na začátku tancuje jednotlivec, po střihu se na scéně objeví hromada dalších šílenců. Tady je výběr několika nejvtipnějších a zároveň nejvíc sexy videí!
06.03.2013 13:40 |

podobné články

V NASA se asi zbláznili: Na Harlem Shake tancuje i kosmonaut!

 
Video hit Harlem Shake dobývá po internetu postupně celý svět. Lidé ve videích tancují nazí, na střeše auta či v jiných bizarních situacích. Sem tam se chce předvést nějaká společnost a svézt se s hitem v rámci marketingu. Ale něco tak velkého, jako je šílenství v řídícím středisku NASA, tady ještě nebylo!
12.03.2013 20:50 |

podobné články

Tak už pařila i Sparta! Na Letné rozjeli Harlem Shake!

 
Fotbalová Sparta se baví. Na jaře skoro vyřadila Chelsea, v lize dohání plzeňskou Viktorii a v kabině je skvělá nálada. Svědčí o tom i nový Harlem Shake. Poznáte těchto 17 borců?
04.03.2013 12:10 |

podobné články

HLASUJTE: Zvolte sportovní Harlem Shake! Sparta, Bulldogs nebo Citizens?

 
Videa Harlem Shake jsou už celosvětovým fenoménem. Jeden člověk začne tancovat, pak střih a paří úplně všichni! Přinášíme tři z povedených klipů sportovních týmů. Kterému dáte svůj hlas?
04.03.2013 18:05 |

podobné články

Volíme sportovní HARLEM SHAKE! Lyžařské hvězdy, fotbalový Fulham, nebo Sausage Club?

 
Harlem Shake, nový internetový fenomén, zaplavil celý svět a stranou nezůstaly ani sportovní kluby a týmy.
08.03.2013 11:50 |

podobné články

ČT se odvázala a natočila Harlem Shake: V klipu Mareš dovádí s kráskami ve vodě!

 
VIDEO | Nový internetový fenomén se pomalu, ale jistě dostává i do České republiky! Šílenství zvané Harlem Shake tu sice ještě nemá tolik fanoušků, natož natočených videí, pomaličku se prokousává do podvědomí. Tomu teď přispěla i Česká televize – a docela překvapila. Natočila Klip s Leošem Marešem.
10.03.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2965 článků)

Důchodci z Komárna zatančili šílený tanec ve stylu Harlem Shake

 
Dva muži z Komárna přesvědčili obyvatele místního domova důchodců, aby natočili vlastní video ve stylu Harlem Shake. Video má úspěch a do pondělí ho vidělo téměř 80 tisíc lidí.
25.03.2013 10:20 |

podobné články

TO MUSÍTE VIDĚT! Místo tance Harlem Shake skončila krasavice v záchodové míse

 
Tak tohle se holkám vůbec nepovedlo. Dvě kamarádky chtěly natočit svou verzi populárního tanečního videa Harlem Shake, ale jejich pokus skončil katastrofou.
30.03.2013 15:05 |

podobné články

Harlem Shake nažluto: Simpsonovi se v klipu pěkně rozdivočili!

 
VIDEO: Kdo zná žluté kreslené postavičky z rodinky Simpsonů, ví, že jsou schopni jakékoliv bláznoviny a že se ničeho nebojí. Dokonce i do Springfieldu dorazilo šílenství jménem Harlem Shake! Podívejte se, jak se rodinka s tímhle úkolem popašovala!
13.04.2013 20:25 |

podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Přezimování kaktusů: Které potřebují teplo a které naopak zimu?

 
Podobně jako někteří živočichové uléhají k zimnímu spánku i některé rostliny si potřebují přes zimu odpočinout a dopřát si období vegetačního klidu. Mezi takové rostliny patří i některé druhy kaktusů. Jaké jim poskytnout podmínky pro správné přezimování se dozvíme v dalším díle oblíbeného pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ přímo od odborníka Eduarda Chvosty z Botanické zahrady hl. města Prahy.
03.12.2016 06:15 |

podobné články

HIT INTERNETU: Policista nevypnul kameru a rozjel to!

 
Že jsou policisté nudní suchaři? Neplatí to ve všech případech. Hrdina videa nechal zapnutou kameru při hlídkování ve městě a jen tak mimochodem vystřihl s rádiem hit Shake it Off od Taylor Swift. Video teď baví lidi po internetu po celém světě.
26.01.2015 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (289 článků)

Ani nemoc je nezastavila! Podívejte se, jak na známou hitovkou Taylor Swift paří děti z americké nemocnice

 
Velká hitovka si vždy koleduje o množství parodií a alternativních verzí. Volba tentokrát padla na Shake It Off Taylor Swift a do parády si ji vzalo osazenstvo dětské nemocnice ve Filadelfii.
16.03.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (289 článků)